Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

25 Wrocław Maraton 

Wyniki - 22 kwietnia 2007, Wrocław

Grupa zawodów :

Cityzen_ General
Msc
Nr
Ukr
Rok
Kat
-
-
-
-
-
#1 496591Popielarz MaciejPOLPoznań1982M-254203:45:0703:44:4400:47:1901:38:3902:32:18
#2 632925Popiołek PawełPOLPETROLOT1980M-255503:55:2903:54:3400:53:2101:48:2802:43:52
#3 1084351Popow EdwardPOLWKS FLOTA Gdynia1945M-604304:51:3704:49:5001:02:0002:09:3503:23:28
#4 938882Prokop PawełPOLKatowice1979M-258504:25:3004:23:3700:55:4101:51:4302:55:10
#5 2051130Prozorowski WiesławPOLMARATON Leszno1968M-353303:21:1403:20:5300:47:3701:37:1402:24:52
#6 1142273Pruchniewski SławomirPOLZieluń1979M-2511305:08:1305:06:3701:00:0302:07:5603:34:54
#7 1050833Prusik RadosławPOLWrocław1976M-3013704:42:0804:41:5000:47:3201:43:3303:00:10
#8 738910Prusinowski MarekPOLPoznań1976M-308904:03:0504:02:1000:55:4001:51:4302:50:30
#9 72498Przech WładysławPOLWKB PIAST Wrocław1956M-508604:01:2704:01:1500:51:0301:46:2502:47:31
#10 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1571096Przybysz DorotaPOLGSS Grodzisk Wlkp.1966K-40103:14:5803:14:3800:43:5101:29:4202:17:06
#11 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1021118Przygodzki TomaszPOLBoguszów-Gorce1983M-20303:07:3803:06:4800:42:5001:26:2502:11:02
#12 626975Ptaszyński TomaszPOLGłuchołazy1985M-203603:54:4603:54:1000:49:0301:39:5502:38:41
#13 128767Pulik JerzyPOLMiędzyrzecz Podlaski1957M-501203:11:3403:11:2400:41:4901:27:2102:14:15
#14 606998Pushkaryov WolodymyrUKRRODNIK Kharkov1960M-4511103:53:3003:53:2000:44:1401:30:5202:26:17
#15 891397Pustówka MarcinPOLKS VIKING TEAM.PL1981M-258204:19:2304:18:4100:51:3001:43:3202:39:16
#16 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 422597Puszczewicz ZenonPOLKB MARATOŃCZYK Brze1941M-65303:39:2503:39:1500:49:0601:42:0702:35:47
#17 2847Putsylo OksanaUKRDUNA1980K-25503:28:5103:28:4100:48:4301:39:3402:30:03
#18 631170Puzia KrzysztofPOLNAUTICA Kraków1964M-401302:57:1602:57:1100:38:5901:20:4902:04:08
#19 305465Puzio WaldemarPOLDębica1958M-456003:30:2603:30:0600:49:0401:39:5302:31:16
#20 8531204Pytel RomanPOLWKB META Lubliniec1964M-4011404:13:5804:12:1600:56:4601:54:4502:55:00
#21 11821134Płatek JacekPOLKORMORAN Święciechow1975M-3015805:28:3405:26:5501:01:2502:05:0103:15:41
#22 1211046Płonka PiotrPOLKB MCKiS Jaworzno1964M-402603:10:1303:10:0200:41:4801:26:3502:13:36
#23 902574Rabski MarcinPOLWrocław1977M-3012004:20:2304:17:5700:59:1501:59:2603:02:11
#24 772603Radomski GrzegorzPOLKB LECHICI Zielonka1963M-4010304:06:0004:05:1400:51:3301:45:5402:44:50
#25 745699Radziwon DominikaPOLWrocław1973K-30504:03:2104:02:4900:56:3701:53:3902:51:51
#26 555350Radzymin AndrzejPOLKB OSiR Flajnówka1953M-507603:49:4003:48:5200:53:2201:48:3602:43:34
#27 65453Raja PawełPOLWrocław1985M-204003:57:1603:56:4500:49:5101:43:1702:40:47
#28 1021224Regimowicz TomaszPOLWrocław1976M-3013304:34:5704:33:2400:59:1102:02:2503:08:45
#29 174144Reiertsen ArvidNORAKS-771954M-501703:17:2503:17:2200:44:3301:31:1602:18:11
#30 5021169Reiter EugeniuszPOLPoznań1947M-601103:45:3903:45:2000:44:1401:33:1602:31:17
#31 766893Rembowski JacekPOLŁowicz1946M-602304:05:2504:03:0900:57:4201:56:0602:56:55
#32 220713Rełkowski MarekPOLWrocław1983M-201003:23:1103:21:3500:47:3001:34:3602:23:00
#33 10361153Roba Sz Ki Ewicz PiotrPOLPyzdry1965M-4012904:37:3504:36:0701:02:1202:08:4603:19:38
#34 89154Roe DagtoreNORTeam Reiertsen1967M-401903:02:4103:02:4000:40:4801:23:1102:06:36
#35 908486Rogaliński FeliksPOLKB Kąty Wr.1949M-555804:20:5004:19:2800:57:5801:59:1003:02:49
#36 393393Rój RadosławPOLwww.biegajznami.pl1974M-304603:37:5303:37:1400:48:3901:38:4402:30:05
#37 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !3791146Roman ElżbietaPOLULKS OPAL Kudowa1954K-50103:35:3003:35:1200:48:5901:39:3302:31:15
#38 62478Rosa DariuszPOLentre.pl Team Magdalenka1965M-401202:57:1102:56:4500:41:3801:23:5502:06:36
#39 420437Rościszewski RomanPOLBolesławiec1971M-356903:39:2103:38:0100:51:3501:40:5802:31:28
#40 8271036Rosiek StanisławPOLDomaszków1979M-257604:11:0604:09:0000:55:2701:50:0302:48:47
#41 969379Roter MirosławPOLGdańsk1967M-4012504:28:4104:26:4600:58:5002:00:5803:06:57
#42 647753Rozbicki CzesławPOLARTEMIS Wrocław1946M-601803:56:3803:55:1400:53:2301:48:3802:44:51
#43 1341182Rudewicz MariuszPOLZG Lubin1968M-352303:12:3203:12:2500:44:1301:30:0902:16:31
#44 20620Rudnicki AndrzejPOLZawiercie1975M-30402:44:2202:44:1900:33:3901:09:3301:46:45
#45 96376Rudy JacekPOLwww.biegajznami.pl1980M-251103:06:1003:05:4700:44:1401:29:4502:14:20
#46 640534Runge DetlefGERMTV Schweringen1968M-3510003:56:0603:54:5300:53:4801:47:2502:43:45
#47 3351039Runowski JakubPOLKB MANIAC Poznań1986M-201903:32:1003:29:4800:48:3701:38:1302:27:08
#48 3991051Rusek StanisławPOLPoznań1957M-504903:38:1103:37:3400:47:2101:35:1002:24:46
#49 760696Rut StanisławPOLRuch dla Zdrowia Rzeszo1955M-509004:05:0904:04:0700:53:2301:48:3402:45:24
#50 133948Ruta TadeuszPOLWKB META Lubliniec1950M-55603:12:2803:12:0900:42:4901:27:3002:14:42
#51 935641Rutkowski AndrzejPOLKLUB BIEGACZA TP S.A.1951M-555904:25:0304:24:0800:47:3801:41:0702:47:51
#52 707621Rutkowski ArturPOLWrocław1967M-409604:00:1903:59:4000:51:1801:43:4202:38:59
#53 402817Rutkowski JanPOLGKS KASZUBI Luzino1976M-304803:38:1503:37:4100:49:0401:39:5502:31:17
#54 227253Ryba JanPOLWrocław1962M-454703:23:4903:23:3800:46:1601:35:0102:24:04
#55 278438Rydalski GrzegorzPOLwww.biegajznami.pl1968M-354703:28:2003:27:4400:47:2201:36:2402:25:04
#56 88631Rzechuła SławomirPOLBielsko-Biała1964M-401803:02:3703:02:2200:41:1401:24:0602:07:25
#57 2311097Rzepecki RobertPOLKTSSUPERMARATON K1963M-403403:24:1503:23:5700:45:0101:30:5002:17:50
#58 2461228Rzeszótko LeszekPOLKLIMCZOK Bystra Drużyn1963M-403703:25:2703:24:5200:46:3801:35:0602:24:49
#59 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !5951229Rzeszótko MarzenaPOLKLIMCZOK Bystra Drużyn1965K-40203:53:0503:52:1600:53:2001:48:2802:43:25
#60 4571277Rzyski JacekPOLAMATOR Góra Śl.1965M-406803:41:5803:40:5100:51:2501:43:2602:35:50
#61 675215Sadowski AndrzejPOLLZS Dziewiętlice1957M-508403:58:1103:57:3300:50:4201:42:3202:35:04
#62 8861092Sadowy Naumie MonikaPOLKraków1973K-30704:18:3704:16:3701:02:2502:05:0603:05:57
#63 218146Saebdal SverreNORAKS-771949M-551103:22:4403:22:3800:44:4001:31:3102:20:46
#64 759721Sajdutka AdamPOLGrodków1965M-409904:05:0404:04:2900:53:5801:50:3202:50:24
#65 1121343Sakrajda PiotrPOLWawrzeńczyce1987M-208405:01:3005:00:0601:05:1402:13:0003:23:29
#66 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !138Salo TarasUKRDYNAMO Lviv1981M-25102:18:0402:18:0400:31:5201:05:1301:38:37
#67 88487Samiec KatarzynaPOLWPBM MÓJ DOM S.A. W-1976K-30604:18:0104:17:4500:55:4801:52:3402:54:27
#68 319683Samulewicz KrzysztofPOLMirków1985M-201803:31:0003:28:5800:50:5301:40:1102:31:17
#69 743700Samulska AgnieszkaPOLWrocław1981K-251004:03:2004:02:4700:56:3701:53:3902:51:51
#70 597615Saniawa PawełPOLKędzierzyn-Koźle1974M-306703:53:1203:51:5200:53:2001:48:2702:43:21
#71 8901110Santarek WojciechPOLSzczecin1978M-258104:19:1804:18:5900:50:1201:45:3002:50:28
#72 373834Saramak MariuszPOLKędzierzyn-Koźle1974M-304503:35:1103:33:5800:47:2201:35:1002:25:14
#73 611103Sarna RomanPOLWrocław1963M-408103:53:5303:53:3900:50:2301:44:1102:41:01
#74 307716Sałamaj PiotrPOLMARATOŃCZYK TEAM S1967M-404503:30:2903:29:3000:49:1301:40:1702:31:18
#75 154368Schmidt JacekPOLJW. 1640 Szczecin1968M-352603:14:4703:14:3000:44:2801:30:1802:17:14
#76 1871031Seget EdwardPOLCVKS VĘGORIA Węgorze1960M-453803:18:3103:18:0600:45:3701:32:3202:19:13
#77 1130239Serwicki TomaszPOLŻarów1967M-4013705:03:5105:01:3601:05:1802:13:0203:24:00
#78 132455Siagło StanisławPOLWKB PIAST Wrocław1968M-352203:12:0403:11:0200:46:0101:31:2202:17:10
#79 1114150Sidorczuk BartoszPOLWrocław1980M-2510804:59:5904:58:3501:02:1802:06:1603:19:13
#80 721108Sieja MarcinPOLŻagań1962M-451702:59:3302:58:0000:41:0201:22:3002:06:02
#81 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1039Siemaszko JerzyPOLITAKA Wrocław1962M-45102:36:0202:36:0200:35:1901:13:1701:51:09
#82 7940Siemaszko ZbigniewPOLITAKA Wrocław1958M-451903:00:3003:00:2800:40:0501:22:3602:06:37
#83 1010951Siemiątkowski JerzyPOLZgierz1969M-3513304:33:3404:31:4301:01:4902:06:4603:12:47
#84 211812Sierocki JanPOLFUH Augustów1959M-454303:21:4703:19:4900:47:5301:36:3002:24:21
#85 9931220Sieruga JanuszPOLSkotowice1961M-4515004:31:3604:30:0800:57:4301:57:4603:04:20
#86 762152Sikacz JarosławPOLKB LEW Legnica1977M-309604:05:1304:05:0100:50:2301:43:5502:40:38
#87 565236Sikora JacekPOLŁódź1962M-4510303:50:3303:50:1000:53:2501:48:5602:45:40
#88 806457Sikorski EdmundPOLSport i Rekreacja Mogilno1944M-602504:08:4104:08:0600:55:5401:55:4602:56:27
#89 2191218Sikorski WitoldPOLTKKF RUN 42 Bobolice1961M-454503:22:4703:22:3900:44:3501:31:2302:20:03
#90 5821025Simon AlexanderSVKDS. Żilina1947M-601403:52:3103:52:2000:49:2201:44:4702:41:21
#91 4281074Sitek WitoldPOLKS MARATON Ostrów Wl1956M-505303:39:4403:38:4000:49:0701:40:4302:34:28
#92 1101678Siwak DamianPOLPSP Klewki1978M-2510504:55:4804:54:3600:57:1202:00:4603:15:45
#93 1231163Siwczyk AndrzejPOLCHEMIA HURT Rybnik1957M-501003:10:3603:08:3200:46:0101:30:2102:16:00
#94 53986Skiba KrzysztofPOLFORMA Wodzisław Śl.1960M-451102:55:1902:55:1500:39:5101:21:0202:02:40
#95 584544Skimina JarosławPOLBOT KWB Turów1963M-407803:52:3903:51:3800:55:4201:51:3802:48:10
#96 1179190Skoczek MarcinPOLWrocław1983M-209105:27:2105:25:4201:01:2602:07:2603:37:03
#97 59495Skoczylas PaulinaPOLLO V Wrocław1988K-20403:53:0203:51:1900:55:1801:51:5802:48:06
#98 539128Skonieczny AndrzejPOLWKB PIAST Wrocław1957M-507203:48:2903:47:5900:46:1601:34:0802:29:44
#99 1069348Skórka HenrykPOLGdański Klub Morsów1941M-651904:45:1304:43:2601:02:0102:09:4103:20:47
#100 956322Skowroński ZbigniewPOLWałbrzych1951M-556204:27:0804:25:2700:59:3101:58:5603:03:02

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności