Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

25 Wrocław Maraton 

Wyniki - 22 kwietnia 2007, Wrocław

Grupa zawodów :

Cityzen_ General
Msc
Nr
Ukr
Rok
Kat
-
-
-
-
-
#1 576756Vandersanden PaulBELWORLD CLASS Warszaw1970M-359203:51:3303:50:5800:49:0301:39:5502:34:09
#2 83878Charbanaw WładimirBLRREGION1937M-70404:12:0604:11:5400:49:2301:42:2202:41:42
#3 360229Charnetski AnatoliBLRMozir1949M-552103:34:3403:33:5800:47:2701:36:3002:28:42
#4 183395Asajewicz RomanBLRMETA 42 Minsk1964M-403103:18:2203:18:0400:44:3301:32:0702:21:50
#5 267524Brzak MilanCZESplasena Lokomotiva Chiu1973M-303003:27:4103:26:2700:45:2501:32:2502:21:57
#6 10451026Pachmann OtokarCZESABZO Praha1944M-604004:39:0704:38:1600:59:4702:05:0603:13:20
#7 76680Jalovecky MichałCZETJ DOKSY1977M-301002:59:4802:59:4100:38:5701:20:4102:04:46
#8 851565Vernarsky JaroslavCZESLEZAN Frydek Mistek1967M-4011304:13:5304:13:4200:44:5001:37:0402:42:52
#9 851028Kubale JosefCZETJ Mlada Voźice1972M-351503:01:4503:00:2600:44:2701:27:4302:10:57
#10 860562Podżorny ErvinCZEĆesky Teśin1941M-651404:15:1304:14:5900:50:3801:44:5502:43:36
#11 353526Becvarik JiriCZESplasena Lokomotiva Chlu1960M-456803:34:0903:33:4400:46:0501:34:5402:26:27
#12 125809Franek AlanCZEBK SAK Karvina1971M-352103:10:5703:10:3600:44:2801:29:4902:15:21
#13 138873Hansgut RudolfCZETRISK Olomouc1968M-352403:13:2503:13:0700:44:1901:31:0002:17:54
#14 440527Kubik VladimirCZESplasena Lokomotiva Chlu1956M-505403:40:2303:40:0800:47:1301:37:3602:31:49
#15 202525Urbanek JiriCZESplasena Lokomotiva Chlu1976M-302203:20:2203:19:0800:45:2501:32:2502:21:57
#16 7461027Krumer MiroslavCZESOKOL Ostrov1949M-555104:03:2404:01:5000:56:2401:57:0602:54:43
#17 519722Łosik StephaneFRAWrocław1979M-254603:47:0403:45:0801:03:3102:00:3602:49:22
#18 141267Jolly FrancoisFRAOlsztyn1963M-402803:13:3403:13:1600:43:5101:29:3202:16:00
#19 1063441Mc Cann EamoneGBRWrocław1967M-4013204:44:2004:42:0601:05:5102:10:4603:15:14
#20 1131164Jeffers JoumanaGBRLondon1960K-45905:03:5305:02:2601:04:4202:15:0303:30:24
#21 638237Greene TerenceGBRPickering Running Club1950M-554103:56:0103:53:4700:55:1901:50:3102:46:17
#22 139249Campbell DonaldGBRTarbert1956M-501303:13:2803:13:1500:45:0201:31:2202:17:16
#23 434165Hall PatrickGBRThe Stragglers1965M-406303:40:0903:38:4400:51:3301:43:3002:35:14
#24 981246James MickGBRBournville Harriers1967M-4012704:30:0804:28:2500:59:5602:01:5403:07:36
#25 735163Wedderburn PeterGBRThe Stragglers1951M-555004:02:4604:01:2100:54:5501:50:2402:47:24
#26 736356Miller HannahGBRThe Stragglers1969M-3510904:02:4804:01:2200:51:3301:43:3702:39:36
#27 516830Boese ConstantinGERBerlin1973M-306003:46:4603:46:2300:45:4501:34:2502:26:35
#28 51796Gluder RonaldGERElmshorn1970M-358003:46:4703:44:5200:52:3301:46:1102:40:21
#29 534535Stratmann FlelmutGERMTV Schweringen1960M-459803:48:0803:46:5400:53:4801:47:2502:42:51
#30 58685Kresse RainerGERTeam Waggumer Holz1945M-601503:52:4203:52:3100:50:1401:45:3202:42:36
#31 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !334495Wodniok RudolfGERTSV Eschollbrucken-Eich1943M-60203:32:0003:31:1800:49:0001:39:4202:30:53
#32 8474Nowak PaulGERMunchen1981M-251003:01:3703:01:2800:40:5801:23:1002:06:36
#33 640534Runge DetlefGERMTV Schweringen1968M-3510003:56:0603:54:5300:53:4801:47:2502:43:45
#34 900116Jochim KlausGERTV Herxheim1938M-651604:20:2004:19:1301:01:0102:03:1803:04:53
#35 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !901114Jochim MariaGERTV Herxheim1945K-60104:20:2004:19:1201:01:0102:03:1803:04:53
#36 1157654Gohing EdwinGERBerlin1949M-557205:15:5005:13:3101:06:1802:21:1103:38:26
#37 1192655Ehlers ClausGERSTOLPERTRUPPEWINS1950M-557305:41:1605:40:3901:11:2602:29:5503:59:39
#38 722528Freitag KarinGERMTV Schweringen1959K-45404:01:1604:00:0200:53:4901:47:2502:43:09
#39 756113Mildenberger DorotaGERTV Herxheim1968K-35904:04:2704:03:2001:00:1501:56:4802:53:22
#40 757115Wunstel StefanGERTV Herxheim1962M-4512604:04:2804:03:2101:00:1501:56:4802:53:22
#41 261917Pelle LaszloHUNBekeccaba1971M-354303:27:1503:25:5000:48:4201:38:2702:28:13
#42 114669Gannon KenIRLWestport1975M-3014905:08:4505:06:2801:04:0402:10:2403:28:57
#43 962365Timmins MauriceIRLDublin1945M-603204:27:3004:25:3101:04:5802:08:3903:09:49
#44 322625Biribanti MorenoITAPODISTICA CARSULAE T1951M-551703:31:0003:29:5700:49:1101:40:19
#45 952627Genari GiulianoITAAMATORI PODISTICA Te1949M-556104:26:5604:25:1601:00:0202:02:4503:05:15
#46 723633Marto Ni UbaldoITAAMATORI PODISTICA Te1951M-554804:01:2203:59:4102:43:06
#47 479171Manchia PaoloITAWrocław1974M-305503:43:3803:42:5500:48:2301:38:2002:32:25
#48 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !31Toroitich ReubenKENMarakwet Kenia1978M-25202:21:3002:21:3000:31:5201:05:1301:38:36
#49 285987Kaulins DainisLATLSC Riga1953M-503603:28:5203:28:0500:49:0201:39:3902:29:33
#50 1057673Caune MaldaLATSalaspils1958K-45804:43:4404:42:1500:56:1701:55:4903:04:23
#51 1058670Sulmanis ArildsLATRUNNING CLUB BIKSTI1954M-5011304:43:4404:42:1500:56:1701:55:4903:04:23
#52 816679Drezins ArtisLATRiga1966M-4010804:09:4504:08:1200:54:2901:50:2602:50:24
#53 165672Limanans DainisLATRUNNING CLUB BIKSTI1985M-20703:16:0203:15:3400:46:3401:33:1002:20:03
#54 236676Udris ArneLATRiga1972M-353903:24:4303:24:2400:45:3201:33:0802:22:04
#55 54911Iljinas BorisasLTUKAUNAS BMK1949M-553503:49:1903:49:1700:44:3901:32:3302:24:38
#56 81910Venckunas ZydrunasLTUKAUNAS BMK1965M-4010904:09:5704:09:5500:49:1301:45:5102:49:04
#57 10814Dobrovolskas WidmantasLTUKAUNO BMK1966M-402303:08:2703:08:2600:40:2401:23:1902:08:04
#58 11212Garmus MindaugasLTUKAUNAS BMK1981M-251503:09:1003:09:0900:38:5301:21:2702:06:55
#59 92205Spasevski TomislavMKDVARDAR Skopje1958M-452303:04:3803:04:2600:40:1101:22:1102:06:07
#60 1068632Krale MartijnNEDWrocław1969M-3513704:45:0604:43:1601:06:3902:16:0103:28:55
#61 515143Austegard ArnfinnNORAKS-771954M-506803:46:4403:46:1200:48:0601:39:0602:34:55
#62 89154Roe DagtoreNORTeam Reiertsen1967M-401903:02:4103:02:4000:40:4801:23:1102:06:36
#63 174144Reiertsen ArvidNORAKS-771954M-501703:17:2503:17:2200:44:3301:31:1602:18:11
#64 180145Hatten KurtNORAKS-771957M-502003:17:5203:17:4500:44:4001:31:3002:18:45
#65 218146Saebdal SverreNORAKS-771949M-551103:22:4403:22:3800:44:4001:31:3102:20:46
#66 255540Kieszek TadeuszPOLKS OŻAROWIANKA Ożar1956M-503303:26:2703:26:2300:41:1601:24:3902:19:23
#67 5111116Helta PiotrPOLBoguszów -Gorce1973M-305903:46:2803:45:3800:52:5301:45:5302:40:35
#68 767363Kucza IzabelaPOLAWF Wrocław1984K-20804:05:2504:04:1400:58:5901:58:0402:58:24
#69 1023886Lipińska MałgorzataPOLKatowice1973K-301004:35:1204:33:1901:00:1902:02:4403:09:50
#70 2561234Napierała AndrzejPOLTKKF HUTNIK Głogów1958M-454903:26:3403:23:4300:49:2101:38:5802:29:23
#71 512646Freliszek MarcinPOLWarszawa1985M-203203:46:2903:45:4900:51:3401:43:3202:35:04
#72 768995Koperski JanPOLMKS ŚWIĘĆ Sławno1958M-4512704:05:3104:04:4400:51:2501:43:2802:38:50
#73 1024303Krawczyk AmadeuszPOLWrocław1973M-3013404:35:1404:33:2701:03:1802:08:4203:15:28
#74 257579Wilk CzesławPOLPERŁA Węgrów1958M-455003:26:4603:26:3900:47:1201:36:3902:26:32
#75 5131106Gilewski FranciszekPOLKCz PĘDZIWIATR Gliwice1942M-65403:46:3503:46:1600:50:4501:44:5202:39:15
#76 769148Głowacki MaciejPOLWKB PIAST Wrocław1959M-4512804:05:3304:05:2000:53:2201:48:3702:46:26
#77 1025861Etzel JerzyPOLPoznań1944M-603904:35:1804:34:5700:53:3201:55:5103:08:08
#78 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !258816Kobeszko JózefPOLATP Augustów1944M-60103:26:4803:24:5000:47:3801:35:0702:24:40
#79 5141099Buczkowski ŁukaszPOLSędziejowice1980M-254503:46:4103:45:5900:48:4701:39:1602:33:54
#80 770804Boroch JanuszPOLWarszawa1966M-4010104:05:4504:04:0800:54:5701:50:1702:44:42
#81 1026838Krowicka DorotaPOLWrocław1969K-351104:35:3304:34:0901:05:1302:12:5903:20:41
#82 259593Oskierko RomanPOLBiałków1961M-455103:26:5503:26:1400:48:5201:39:0702:28:48
#83 771653Janzer JanuszPOLPrzemyśl1967M-4010204:05:5504:05:1700:48:2101:42:2202:44:13
#84 1027610Matras MarcinPOLWEEKEND TEAM Rybnik1981M-259504:35:4004:33:4100:55:4401:52:5303:08:08
#85 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !45Zawierucha JerzyPOLCHEMIA HURT Rybnik1976M-30102:24:0802:24:0600:31:5201:05:1801:40:52
#86 260300Buczkowski GrzegorzPOLSędziejowice1982M-252603:27:0203:26:2000:48:4701:39:1602:29:15
#87 772603Radomski GrzegorzPOLKB LECHICI Zielonka1963M-4010304:06:0004:05:1400:51:3301:45:5402:44:50
#88 1028448Witkowski BartoszPOLPoznań1977M-3013504:36:2004:34:4800:59:3802:02:3103:09:13
#89 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !5552Szczepański KrzysztofPOLMKS Radomsko1971M-35202:28:3302:28:3100:33:4801:09:2101:45:36
#90 7731076Wnuk KrzysztofPOLNowa Sól1963M-4010404:06:0904:04:1000:55:4901:52:2002:49:54
#91 1029505Pawlik JerzyPOLKatowice1950M-556904:36:3704:36:1000:57:4701:58:1903:02:19
#92 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !641Sobczyk TomaszPOLITAKA Wrocław1977M-30202:30:2302:30:2200:33:4001:09:3301:46:27
#93 2621128Banaszak PawełPOLMARATON Leszno1971M-354403:27:2003:26:4000:47:3701:36:2702:24:52
#94 518740Nazarewicz MieczysławPOLLegnica1969M-358103:46:5603:46:0400:50:4001:42:3002:35:50
#95 7741029Gojlik StanisławPOLElbląg1960M-4512904:06:1604:05:4500:55:4401:51:4802:50:31
#96 1030261Guzikows Ki RafałPOLWrocław1972M-3513404:36:5504:35:5500:55:4401:53:4703:01:58
#97 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !724Kąpinski SławomirPOLBOP TKKF Płock1966M-40102:31:3802:31:3800:33:4001:09:2101:45:48
#98 263484Cieślak MariuszPOLWKB PIAST Wrocław1972M-354503:27:2103:25:2600:49:0601:36:3102:25:52
#99 7751073Sznajder ZenonPOLMOSiR Nowa Sól1959M-4513004:06:2204:04:3400:55:4801:52:1902:49:53
#100 103165Ta Dla JanuszPOLWrocław1978M-259604:36:5704:35:5400:52:1801:49:4602:57:57

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności