Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VI Cracovia Maraton

Wyniki - 6 maja 2007, Kraków

Grupa zawodów :

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
-
-
#1 2341204Nepko GabrielSVK05BK Furóa Kośice1956M-504103:26:5903:26:5401:42:37
#2 794969Bystrzycki PiotrPOL16 BPD Kraków1983M-1816304:17:1104:16:5701:56:10
#3 1101021Paszkiewicz PiotrPOL16 BPD Kraków1981M-182603:11:0403:10:5001:34:54
#4 413646Rachwalik JacekPOL16 BPD Kraków1971M-3012703:41:1203:40:3201:49:55
#5 718872Bieniek MieczysławPOL16 BPD Kraków1973M-3020204:09:0904:08:5601:49:56
#6 464645Kosi Els Ki MaciejPOL16 BPD Kraków1971M-3013803:45:3103:44:5101:49:55
#7 498145Konieczny MaciejPOL16 BPD Kraków1983M-189903:48:2003:48:0701:42:51
#8 5081022Brańka GrzegorzPOL16 BPD Kraków1983M-1810303:49:1303:48:5901:52:26
#9 765757Sadowy MonikaPOL16 BPD Kraków1973K-301604:14:5804:14:1502:07:32
#10 18373Oostenveld JurjenNED2353 JG Leiderdorp1959M-404203:21:1803:21:0001:37:05
#11 540282Szpak DamianPOL40-latek Tychy1961M-4014203:51:1803:50:3801:53:11
#12 36896Pawłowski PiotrPOL40-latek Tychy1973M-301202:49:4102:49:3701:25:51
#13 844426Krzykała KrystianPOL40-latek Tychy1942M-602204:24:3504:23:4701:57:01
#14 112449Brodacki WiesławPOL40-latek Tychy1961M-402703:11:4503:11:4301:32:17
#15 880278Świętek TomaszPOL40-latek Tychy1974M-3024604:27:2704:27:2101:58:28
#16 9271256Naleźniak BernadetaPOL40-latek Tychy1958K-401304:34:4204:34:1602:07:38
#17 679362Mzyk JanuszPOL40-latek Tychy1952M-5012704:03:1304:02:3201:57:01
#18 4281407Smotryk ArturPOL40-latek Tychy1962M-4011503:42:1603:42:1201:37:04
#19 460425Plewniak JerzyPOL40-latek Tychy1953M-509003:45:0903:40:0401:52:13
#20 484333Kaszuba BogdanPOL40-latek Tychy1956M-509403:47:0103:46:2201:54:45
#21 217729Krisko MiroslavSVK42195.sk1957M-503603:24:4903:24:4401:42:39
#22 429873Czerwiński AndrzejPOL56Kujawski Pułk Śmigłowe1957M-508003:42:1703:41:4601:50:00
#23 596833Taran MariuszPOL6 BDSZ1981M-1812803:55:3703:54:5501:54:02
#24 874716Kurelus MariuszPOL6 BDSz Kraków1973M-3024204:27:1604:26:4601:55:23
#25 123168Szczepaniuk MarekPOL6 BDSz Kraków1970M-304203:13:5903:13:3701:38:23
#26 379830Majchrzak JakubPOL6 BDSz Kraków1987M-187103:38:0103:37:1801:51:02
#27 6991127Wolfram KrzysztofPOL6 BDSz Kraków1967M-4018204:06:1504:05:5202:03:58
#28 1901139Stanoch LeonPOL6 BDSz Kraków1961M-404403:21:5503:21:2101:40:49
#29 174109Petelski PawełPOL7 Szpital MW Gdańsk1956M-502403:20:1203:20:0901:38:57
#30 38485Napora ŁukaszPOLABIS Myszków/ Pol.śl. Gli1985M-181302:52:5402:52:4101:25:51
#31 681216Celuch MilanCZEAC Havirov1966M-401702:59:3802:59:3601:28:47
#32 155728Tesnar PavelCZEAC MORAWSKA Slavia Br1973M-305703:17:3003:17:1301:30:03
#33 48586Remy PhilippeBELACCO/ESM1962M-401102:56:5202:56:4301:28:06
#34 7961359Żelazny StanisławPOLACHILLES Polska1957M-5014804:17:2604:17:1902:07:22
#35 3361360Kocjan EdwardPOLACHILLES Polska1959M-408403:34:4403:34:1001:50:24
#36 7841299Armatys KrzysztofPOLACHILLES TRACK CLUB1983M-1816004:16:3504:16:1302:01:42
#37 5091170Willaume PatrickFRAACO BLENOD1956M-509903:49:1503:48:5801:45:45
#38 309297Iadeluca ArmandoITAAICS Atletico Centrale H21971M-309903:31:4403:31:3601:40:32
#39 475688Pajewski JerzyPOLAJ Plus1968M-3014303:46:2203:46:0401:45:57
#40 453698Zapadka ZygmuntPOLAKB Szczytno1953M-508603:44:3703:44:1701:50:06
#41 2321082Sławiński GrzegorzPOLALSTAR1982M-184303:26:5503:26:3301:42:14
#42 206210Cholewa JarosławPOLAMATOR Katowice1966M-404903:23:2903:23:2401:40:16
#43 2161105Górny RafałPOLAndrychów1966M-405203:24:4703:24:4501:34:51
#44 270182Markiewicz DamianPOLAndrychów1978M-185003:29:0103:28:3901:43:44
#45 487361Wlizło TomaszPOLARCADIS PROFIL Wrocła1974M-3014503:47:1903:47:0001:55:12
#46 5371332Szota WojciechPOLART. PROFI Warszawa1974M-3015703:51:1103:51:0401:44:58
#47 843516Półtorak KatarzynaPOLART. PROFI Warszawa1977K-302204:24:3004:24:0802:06:22
#48 1161349Siepietows Ki PiotrPOLART. PROFI Warszawa1969M-304003:13:1403:13:0901:31:39
#49 895452Stykowski SławomirPOLART. PROFI Warszawa1978M-1818204:29:1104:28:4802:06:21
#50 7571412Rozbicki CzesławPOLARTEMIS Wrocław1946M-601704:14:3404:14:2501:56:15
#51 1241121Pelissier StephaneFRAASC BNP Paribas1970M-304303:14:0003:13:5301:40:50
#52 458875Boroja DragoSCGASCO Vidak1953M-508903:44:5403:44:0401:52:58
#53 803455Szczerba AndrzejPOLAsocjacja Dzień Świra1963M-4020604:18:1004:18:1001:57:54
#54 252693Cielniaszek MarekPOLAsocjacja Dzień Świra1978M-184603:28:1303:27:5801:43:40
#55 1022367Gapińska AnetaPOLASPROD1971K-302505:06:4905:06:1802:22:44
#56 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 15454Czyż GrzegorzPOLautomatyka-sokół tarnów1967M-40302:34:3302:34:3301:16:20
#57 171700Grzela GrzegorzPOLAZS AE Kraków1985M-183603:19:4403:19:2901:36:17
#58 802609Warzecha JarosławPOLAZS AGH Kraków1983M-1816604:18:0504:17:5701:55:29
#59 840302Krupiński MarekPOLAZS AGH Kraków1971M-3023004:24:0904:23:4401:55:32
#60 219960Agiejczyk WojciechPOLAZS AGH Kraków1985M-184003:25:2303:25:0601:43:42
#61 3611417Gozdalski AdamPOLAZS Klub Maratończyka R1985M-186903:36:2203:36:0401:40:44
#62 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1060591Rosińska JaninaPOLAZS Łódź1936K-70105:38:2105:37:5402:44:12
#63 5511065Grabski TomaszPOLBaligród1984M-1811403:51:5403:51:4201:49:00
#64 492816Kopeć BogdanPOLBaranów Sandomierski1980M-189603:47:4903:47:3201:43:44
#65 280325Michalak JanuszPOLBędzin1956M-505303:29:4303:29:0101:43:41
#66 8271399Żerdziński JerzyPOLBędzin1961M-4020804:22:3304:22:3301:52:53
#67 578304Szczepański MarekPOLBędzin1980M-1812303:53:5503:53:1801:50:06
#68 1731188Pelle LaszloHUNBekescsaba1971M-306503:20:0203:19:5501:40:11
#69 724199Mccomb GregGBRBelfast1976M-3020304:09:2004:09:0302:03:16
#70 28252Nim MartinGERBerchtesgaden1974M-30802:46:3602:46:3301:19:56
#71 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2131Mazovka ElenaBLRBiałoruś1967K-40102:41:4502:41:4501:20:49
#72 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3434Łomonosowa IrinaBLRBiałoruś1981K-18202:49:2602:49:2601:20:48
#73 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !87Sivov DimitryBLRBiałoruś1967M-40202:25:2402:25:2401:10:02
#74 119Zahwaronok IgorBLRBiałoruś1980M-18402:29:3702:29:3701:11:36
#75 9681385Zając IreneuszPOLBiecz1952M-5016904:46:1304:45:2902:14:00
#76 182271Topolski MarcinPOLbiegajznami.pl1976M-306903:21:1603:20:4901:36:08
#77 308955Bujarek MarekPOLBielany1982M-186103:31:4203:30:5701:45:52
#78 52519Bryzek ŁukaszPOLBielany k. Kęt1983M-1810603:50:2203:49:3701:55:33
#79 636183Pięta KrzysztofPOLBielawa1956M-5011903:57:5903:57:5901:53:35
#80 56283Rzechuła SławomirPOLBielsko-Biała1964M-401302:58:4502:58:4301:28:05
#81 6041145Kierczak AleksanderPOLBielsko-Biała1963M-4015403:56:0203:55:4601:55:32
#82 965337Koźmin ArkadiuszPOLBielsko-Biała1975M-3027404:45:0204:44:5301:55:47
#83 989696Gerłowicz KarolPOLBierzwnik1975M-3028104:55:4904:55:4102:16:19
#84 3821236Pawłowski BogusławPOLBliznę Łaszcz.1952M-506803:38:0903:37:5301:48:21
#85 144838Łubian MichałPOLBLOCKERS-Garwolin1975M-305203:16:3603:16:2501:39:20
#86 9081280Majchrzak MichałPOLBochnia1984M-1818604:30:4804:30:3601:56:28
#87 853884Kurzawa JarosławPOLBolesławiec1986M-1817704:25:4604:25:3901:53:02
#88 5521155Klaus RomenITABolzano1952M-5010603:51:5503:51:1201:54:18
#89 580670Chmiel WaldemarPOLBOP TKKF Płock1961M-4014803:54:0303:53:1401:58:56
#90 971214Stańczak MarcinPOLBOP TKKF Płock1979M-182303:09:0403:08:5301:37:12
#91 195142Stańczak EdmundPOLBOP TKKF Płock1953M-502703:22:1803:22:0001:37:13
#92 220266Bedyk IreneuszPOLBOP TKKF Płock1957M-503803:25:3103:25:1301:42:52
#93 910692Morawik EmilPOLBorki1985M-1818704:31:4204:31:3501:57:01
#94 3201110Massimiliano MelliniSUIBotafogo1967M-407703:32:4003:32:1701:40:59
#95 2841263Hrćek PetrCZEBrandys nad Labem1961M-406503:29:4803:29:4001:45:16
#96 719353La U Ko MartinSVKBratislav1954M-5013304:09:1004:08:5401:55:37
#97 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !720354Laukova BlażenkaSVKBratislava1956K-50204:09:1004:08:5401:55:37
#98 10641102Dan WilsonGBRBristol1982M-1821505:47:0205:46:4302:30:40
#99 829493Breen AdrianIRLBristol1952M-5015504:22:4304:22:2102:02:27
#100 845718Michałek MarekPOLBródno1964M-4021204:24:4404:24:1302:08:44

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności