Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

9 Poznań Maraton

Wyniki - 12 października 2008, Poznań

Grupa zawodów :

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
-
#1 10281101Bayer RaphaelAustria/Eisenstadt1968M-4015103:55:4103:55:10M997
#2 15521471Koegler PeterAustria/Eisenstadt1967M-4021704:14:5104:14:51M1482
#3 1021809Fasching HaraldAustria/Wien1967M-4015003:55:3303:55:03M990
#4 573125Navitski IharBiałoruś/Gorodiszcze1969M-302002:54:4202:54:41M51
#5 3923Zauyalava TatsianaBiałoruś/Magilov1979K-20402:48:5102:48:50K6
#6 8763334Raman AsayevichBiałoruś/Mińsk1964M-4013103:49:1503:49:04M850
#7 2943124Kavaliova HalinaBiałoruś/Mołodeczno1966K-40203:22:2203:22:05K8
#8 473123Dyleuski YuryBiałoruś/Mołodyszno1985M-201202:51:3702:51:30M41
#9 3503234Vedral BřetislavCzechy/Smržovka1943M-65103:26:1303:25:53M340
#10 16361026Żałopa JurekCzechy/Statenice1963M-4522304:18:3104:18:08M1559
#11 332629Venndt FelixDania/Aarhus1982M-205403:24:5803:23:59M323
#12 15362254Tissot NicolasFrancja/Annecy Le Vieux1975M-3045104:14:1404:13:34M1466
#13 22663091Vabre GuyFrancja/Paryż1953M-5513504:53:2804:53:02M2140
#14 5043154Guenard ThierryFrancja/Saint En Cogles1969M-3016203:33:1403:32:57M489
#15 12943155Lefrene DominiqueFrancja/Saint En Cogles1958M-5015004:04:5704:04:17M1245
#16 2923152Thebault BertrandFrancja/Saint En Cogles1965M-405203:22:1303:21:55M285
#17 15863158Megard DenisFrancja/Saint En Cogles1961M-4521704:16:4604:16:06M1512
#18 15873150Guenard AlainFrancja/Saint En Cogles1946M-603904:16:4604:16:06M1513
#19 1396688Letullier AndréFrancja/Saint En Cogles1936M-70304:08:3504:07:30M1337
#20 9223151Morel LaurenceFrancja/Saint En Cogles1963M-4514403:51:0703:50:50M893
#21 8321620Neufeld RobertKanada/Waldeck1959M-4513103:47:3203:46:06M807
#22 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !114Kosgei Kibowen MathewKenia/Kapsowar1983M-20102:13:4502:13:44M1
#23 1416Kirui JospathKenia/Litein1987M-20602:30:2102:30:21M14
#24 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !213Kilimo JulioKenia/Nairobi1982M-20202:14:0202:14:02M2
#25 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 319Mutai JohnKenia/Nairobi1968M-40102:14:1802:14:18M3
#26 518Tangus PaulKenia/Nairobi1974M-30202:17:4602:17:46M5
#27 95Kipkemoi LangatKenia/Nairobi1978M-30502:22:0002:21:59M9
#28 1020Mutai NicholasKenia/Nairobi1981M-20402:23:0702:23:07M10
#29 717Yator AbrahamKenia/Ngong Hills1986M-20302:19:4702:19:46M7
#30 3703095Veiksa AlbertLitwa/Visaginas1962M-455403:27:1603:27:08M359
#31 1162489Steffen TorstenNiemcy/ Berli1964M-4017003:58:3703:57:56M1124
#32 2549345Schablowski DietmarNiemcy/Berlin1960M-4532405:25:2805:24:05M2387
#33 1550902Bochniak SzymonNiemcy/Berlin1983M-2026304:14:4304:13:47M1480
#34 2215958Göhing EdwinNiemcy/Berlin1949M-5513104:49:1904:47:26M2093
#35 1543165Meinert ElkeNiemcy/Dortmund1970M-3045404:14:3004:13:21M1473
#36 615546Rehfeld HartmutNiemcy/Frankfurt (Oder)1968M-4010003:38:3903:38:15M600
#37 2497957Ehlers ClausNiemcy/Hamburg1950M-5515405:18:1805:16:43M2342
#38 6781779Komorowski SlawomirNiemcy/Hamburg1970M-3020203:41:4903:41:26M660
#39 533059Sławiński WiesławNiemcy/Hamburg LGHNF1955M-50102:53:2602:53:23M47
#40 15383028Raunick ReinerNiemcy/Henstedt-Ulzburg1959M-4521304:14:2004:13:45M1468
#41 15393027Schröder KarinNiemcy/Henstedt-Ulzburg1951M-5510004:14:2304:13:48M1469
#42 1415235Wolter DetlefNiemcy/Mössingen1956M-5016204:09:3504:08:49M1355
#43 14163022Wolter MonikaNiemcy/Mössingen1958K-50504:09:3504:08:49K61
#44 522998Suelzen MarcNiemcy/Neuwied1971M-301902:53:1502:53:15M46
#45 1897615Henzel KarstenNiemcy/Obernburg1968M-4025404:30:1004:29:27M1800
#46 11812198Szymczak KrzysztofNiemcy/Stuttgart1958M-5014003:59:1103:59:03M1141
#47 25311961Tymiec StefanNiemcy/Wuppertal1950M-5515605:23:2605:23:14M2374
#48 472379Kusy ArkadiuszNorwegia/Alesund1969M-3015303:31:3003:31:19M459
#49 1518412Sel HaraldNorwegia/Bryne1942M-651204:13:3204:12:26M1449
#50 20633074Kuzemko MarcinPolska/ Szreniawa Komorniki1977M-3058804:39:5004:38:50M1953
#51 252670Marcinkiewicz LeszekPolska/Aleksandrów Kujawski1983M-20902:42:0302:42:02M21
#52 5411839Marcinkiewicz JanPolska/Aleksandrów Kujawski1956M-506303:35:0203:34:30M526
#53 8022462Mazgaj KrzysztofPolska/Aleksandrów Łódzki1961M-4512503:45:5603:45:15M779
#54 76705Szatkowski KrzysztofPolska/Aleksandrów Łódzki1970M-302902:58:1602:58:15M70
#55 992534Kubicki GrzegorzPolska/Aleksandrów Łódzki1971M-304203:01:4403:01:42M93
#56 2619584Bartkowiak PrzemysławPolska/Andrychów1983M-2051205:51:5205:50:22M2452
#57 25152991Hrynko EmilPolska/Augustów1983M-2048505:20:5405:20:37M2360
#58 2301931Różański PawełPolska/Augustów1983M-203903:17:5403:17:51M223
#59 247478Kuryło ArturPolska/Augustów1966M-404303:19:1603:18:55M240
#60 602885Kuryło PawełPolska/Augustów1972M-302102:55:2002:55:19M54
#61 3601929Warciński WojciechPolska/Augustów1967M-405903:26:4203:26:38M349
#62 11431721Cilulko AdamPolska/Augustów1970M-3033403:58:1003:57:42M1107
#63 1966313Karp RobertPolska/Augustów1961M-4526804:34:0504:33:31M1860
#64 8193300Pietrzak PawełPolska/Babiak1980M-2013103:46:5103:46:17M796
#65 9432586Handke TomaszPolska/Babimost1982M-2015103:52:0703:51:25M914
#66 2233664Ruda-Ertel KrystynaPolska/Baranów1969K-303604:50:2404:48:44K123
#67 264140Jerzyk ArturPolska/Baranów1974M-308503:20:1603:19:55M257
#68 1584665Ertel RadosławPolska/Baranów1968M-4022304:16:4304:15:50M1510
#69 26371092Adamski TadeuszPolska/Baranowo1957M-5026905:58:2705:57:08M2466
#70 7311250Markowicz ZenonPolska/Barczewo1951M-554803:43:3703:42:58M710
#71 4863066Dzięcioł PiotrPolska/Barlinek1971M-3016003:32:1003:31:44M473
#72 17721228Kozłowski PiotrPolska/Bartoszyce1969M-3051404:24:4404:23:56M1685
#73 13082007Kotara-Pałka MałgorzataPolska/Bartoszyce1979K-201604:05:5004:04:30K51
#74 2411285Soja KrzysztofPolska/Bębło1975M-3069605:07:4305:07:28M2271
#75 1124307Mikołajczyk PiotrPolska/Będzin1940M-65603:57:4303:57:09M1089
#76 1468847Smodlibowski TomaszPolska/Bełchatów1939M-651004:11:4704:10:39M1402
#77 1727550Jurachno EdwardPolska/Bełchatów1960M-4523404:22:0604:22:00M1644
#78 7251812Kowalczyk WojciechPolska/Bełchatów1961M-4510803:43:3103:43:29M705
#79 2601980Gruszczyński DariuszPolska/Bełchatów1968M-404403:20:0403:20:01M253
#80 13402059Garbowicz TomaszPolska/Bełchatów1968M-4019004:07:0604:06:31M1289
#81 23922079Szałański PiotrPolska/Bełchatów1985M-2045705:05:3105:03:58M2253
#82 8752005Turalski TomaszPolska/Bełchatów1986M-2014103:49:1403:48:41M849
#83 1142055Drążek PawełPolska/Bełchatów1968M-402303:03:4803:03:42M109
#84 7981610Gniazdowski RomanPolska/Białe Błota1964M-4012303:45:4203:45:15M775
#85 2599538Ćwikła AndrzejPolska/Białystok1952M-5516405:40:5305:40:22M2432
#86 10902454Poskrobko JarosławPolska/Białystok1983M-2018403:57:0503:56:23M1057
#87 167410Dziekoński TadeuszPolska/Białystok1950M-55803:11:4803:11:44M160
#88 7831743Banasiak AlicjaPolska/Bielsko-Biała1952K-55103:44:5003:44:14K23
#89 545462Wołoszyn RyszardPolska/Bielsko-Biała1966M-409003:35:1903:35:11M530
#90 13322936Sojka GrzegorzPolska/Bielsko-Biała1978M-3038804:06:4104:05:28M1281
#91 26162895Ptak JerzyPolska/Bielsko-Biała1948M-608405:50:3605:49:28M2449
#92 611854Szostak MariuszPolska/Bielsko-Biała1973M-302202:55:3102:55:27M55
#93 3372018Giemza StanisławPolska/Bielsko-Biała1951M-551703:25:1803:25:18M328
#94 5943194Kolosinski HenrykPolska/Bielsko-Biała1952M-553403:37:3703:37:19M579
#95 18861723Skowronek TomaszPolska/Bielsko-Biała1976M-3054704:29:4604:28:25M1790
#96 19181406Mędrala CzesławPolska/Bielsko-Biała1946M-605104:30:5204:29:59M1819
#97 16761078Gajewski PawełPolska/Bielsko-Biała1980M-2028904:19:5804:18:15M1597
#98 1833193Rzechuła SławomirPolska/Bielsko-Biała1964M-403403:13:4503:13:43M176
#99 8702656Musiał MarekPolska/Bierna1948M-601603:49:0503:48:58M845
#100 126956Maciaszczyk RomanPolska/Bierutów1969M-305003:06:2403:06:12M120

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności