Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Dziesiątka Artemisu

Wyniki - 22 czerwca 2011, Wrocław

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Rok
Kat
Nr
-
#1 143Michal Sternalski1976M-3033WKB Piast Wrocław801:07:38
#2 140Grzegorz Biskup1979M-3032Wrocław16801:05:54
#3 130Wojciech Bagiński1986M-2031Wrocław8601:00:58
#4 132Radosław Bołtuć1978M-3031Wrocław13801:02:14
#5 123Łukasz Kobacki1984M-2030Brzeg16200:59:03
#6 126Jacek Sozański1972M-3030in-motion team6400:59:30
#7 117Dominik Sowula1984M-2029Wrocław16400:57:08
#8 118Wojciech Kowalski1978M-3029Wrocław8800:57:12
#9 115Tomasz Kubiak1976M-3028Jelcz-Laskowice900:56:30
#10 116Piotr Polesiuk1989M-2028Wałbrzych11400:56:34
#11 109Tadeusz Dul1990M-2027Biegam Bo Lubię, Wrocław11500:55:12
#12 111Sławomir Latos1975M-3027Wrocław7500:55:14
#13 103Tomasz Majkowski1972M-3026Długołęka1600:53:06
#14 107Jakub Chmist1986M-2026Wrocław9500:54:48
#15 98Paweł Grundys1981M-3025UNIT4 TETA Wrocław5800:52:57
#16 100Oleg Kryshtal1983M-2025Wrocław1100:53:01
#17 89Adrian Karcz1991M-2024Będzin14900:52:25
#18 97Marcin Krzyżanowski1978M-3024Wysoka13100:52:53
#19 83Jakub Jemieljańczuk1984M-2023Wrocław11200:50:35
#20 92Paweł Gruszka1980M-3023Wrocław8000:52:28
#21 81Krzysztof Szewczuk1983M-2022Brzeg12500:50:23
#22 90Rafał Wawryk1979M-3022Biegam bo lubię14100:52:26
#23 77Maciej Górski1987M-2021Stowarzyszenie Be Better12300:50:05
#24 88Sebastian Busz1978M-3021Wrocław8900:51:58
#25 131Marcin Bubel1970M-4021Drużyna Szpiku7701:01:57
#26 68Michał Gołębiewicz1983M-2020I Ty Możesz Zostać Maratończykiem/Druż.Szpiku9900:49:45
#27 85Klaudiusz Rogala1973M-3020Drużyna Szpiku, Wrocław17000:51:37
#28 113Paweł Iwankiewicz1966M-4020Wrocław10700:55:15
#29 84Bartosz Biernacki1974M-3019UNIT4 TETA Wołów9100:50:57
#30 105Wiesław Gerus1965M-4019Wrocław11800:53:13
#31 66Szymon Rak1985M-2019Nysa13700:49:35
#32 76Daniel Różański1978M-3018Wrocław13600:49:59
#33 99Krzysztof Karczyński1971M-4018Wrocław10900:52:59
#34 65Mateusz Matusiak1988M-2018Piechowice5700:49:25
#35 74Sebastian Grochalski1976M-3017Smolec15500:49:52
#36 94Wojciech Abulewicz1968M-4017AB-TEAM Wrocław3300:52:30
#37 146Adam Przybyszewski1961M-5017ZDiUM Wrocław6701:09:05
#38 61Marcin Wacko1985M-2017Opera Software13900:48:40
#39 80Artur Partyka1963M-4016Drużyna Szpiku, Wrocław14600:50:22
#40 135Piotr Żukowski1955M-5016Mistrz Świata Bezdomnych16901:03:16
#41 57Paweł Seiffert1987M-2016Brzeg10300:48:14
#42 62Michał Gocoł1980M-3016I Ty możesz zostać maratończykiem400:48:51
#43 71Roman Myszkowski1968M-4015Wrocław13300:49:51
#44 111Tadeusz Mazur1955M-5015wkb Wrocław3100:55:14
#45 54Robert Gruszka1977M-3015Wieruszów2500:47:58
#46 56Bartosz Bobnis1990M-2015Wrocław1900:48:08
#47 69Krzysztof Graniczny1970M-4014Wrocław16300:49:50
#48 110Marek Hackemer1958M-5014Wroclaw15800:55:13
#49 47Rafał Matejko1980M-3014Wrocław5400:46:39
#50 52Michał Byrczek1983M-2014I ty możesz zostać maratończykiem600:46:59
#51 102Marek Piotrowski1961M-5013Wrocław6500:53:05
#52 41Paweł Grzegorczyk1982M-2013Dolnośląskie Towarzystwo Prawnicze1000:45:46
#53 45Grzegorz Kłopotowski1975M-3013Lwówek Śląski1500:46:30
#54 63Marek Wiącek1962M-4013Wrocław4300:49:02
#55 95Marek Łabuz1956M-5012WKB Piast Wrocław10100:52:50
#56 40Łukasz Bobrowski1983M-2012UNIT4 TETA Wrocław9200:45:41
#57 44Wojciech Smagała1981M-3012WKB Piast Wrocław13200:46:12
#58 60Paweł Kulpa1964M-4012KB Lupus Oleśnica5100:48:31
#59 91Jan Mandat1959M-5011KB Lupus Oleśnica5600:52:27
#60 35Maciek Maciejewski1989M-2011Wrocław9600:44:53
#61 42Mateusz Adamczyk1980M-3011Żura100:45:56
#62 58Dariusz Smaza1963M-4011WKB Piast Wrocław2600:48:18
#63 86Mieczysław Urban1952M-5010Rawicz5200:51:57
#64 119Adrian Maik1993M-1610MKS MOS Wrocław2000:57:20
#65 33Przemysław Lisowski1987M-2010KS Artemis Wrocław16000:44:44
#66 38Paolo Manchia1974M-3010Wrocław13400:45:29
#67 55Sylwester Wiśniewski1964M-4010Wrocław10500:47:59
#68 78Adam Musur1953M-509KB Lupus Oleśnica6000:50:08
#69 101Maciej Smaza1994M-169Wrocław2700:53:03
#70 31Marcin Haber1987M-209Wrocław9800:44:34
#71 36Janusz Skowroński1976M-309Oleśnica7300:45:05
#72 53Mariusz Morawski1967M-409Wrocław15000:47:32
#73 71Dominik Tokarczuk1993M-168KS AZS Wrocław / LO X14700:49:51
#74 75Henryk Jurecki1959M-508Mokronos Górny7900:49:53
#75 147Katarzyna Rakowska1979K-308Wrocław4401:10:26
#76 149Michalina Fajkowska1986K-208DEKARZE.PL Przywracają uśmiech Dzieciom9401:14:23
#77 28Paweł Siudmak1986M-208Wrocław10400:44:12
#78 29Robert Grabkowski1969M-408WKB Piast Wrocław1700:44:16
#79 34Radosław Szmit1979M-308WKB Piast, Biały Kościół12100:44:50
#80 69Michael Siemaszko1993M-167LUKS Żórawina4600:49:50
#81 134Sabina Ćwiek1978K-307SG-SQuad Wrocław7801:02:51
#82 145Czesław Kruk1936M-707Wrocław11101:08:11
#83 148Katarzyna Kastelli1983K-207DEKARZE.PL Przywracają uśmiech Dzieciom9301:12:07
#84 24Witek Dubowiecki1971M-407Wroclaw15100:43:44
#85 26Sebastian Ciesiółka1975M-307KS Artemis Wrocław14200:44:04
#86 27Grzegorz Żabiński1982M-207Trzebnica4800:44:08
#87 67Augustyn Fabjański1957M-507Wrocław10600:49:39
#88 133Dorota Zajdzińska1981K-306Wrocław14501:02:30
#89 138Nieznana Nieznana1983K-206Wrocław16601:04:37
#90 144Józek Uramowski1938M-706WKB Piast Wrocław3901:08:07
#91 15Paweł Pelc1978M-306I Ty Możesz Zostać Maratończykiem11000:41:08
#92 23Dariusz Cierzniewski1965M-406Legnica3700:43:39
#93 25Michał Spychała1991M-206Biegiem przez świat14000:43:49
#94 43Mirosław Dziurdziewski1960M-506WKB Piast Wrocław16100:46:05
#95 48Michał Smaza1994M-166WKB Piast Wrocław2800:46:50
#96 114Ryszard Śleboda1944M-605WKB Piast Wrocław7200:56:09
#97 128Agnieszka Książek1977K-305Wrocław5501:00:49
#98 129Magdalena Wysoczyńska1988K-205Kłodzko14801:00:52
#99 139Józef Maliszewski1940M-705WKB Piast Wrocław3601:05:38
#100 12Andrzej Pągowski1973M-305Dowództwo Śląskiego Okręgu Wojskowego6600:40:36

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności