Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Międzynarodowe Mistrzostwa Krakowa w Biegu Górskim - Bieg Trzech Kopców

Wyniki - 2 października 2011, Kraków

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 201334Makar MariuszKRAKÓWPOLAZS AWF MASTERS KRAKÓW79M3065185-01:00:0100:59:5613.01
#2 202398Czapczyński CezaryKRAKÓWPOL77M3066186-01:00:0200:59:2713.12
#3 203733Koczur MichałBOCHNIAPOLRADOŚĆ87M2057187-01:00:0500:59:4713.05
#4 204797Laskoski KonradRZESZÓWPOLRADOŚĆ87M2058188-01:00:0500:59:4813.04
#5 205272Koczorowiez SylvainKRAKOWFRA76M3067189-01:00:1101:00:0212.99
#6 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !206979Bulda AleksandraSKAWINAPOLUKS JEDUNKA SKAIWNA92K171-1701:00:1501:00:1212.96
#7 207590Zwonek ŁukaszKRAKÓWPOL94M1711190-01:00:2101:00:1412.95
#8 208749Szczudło DionizyDĘBICAPOL78M3068191-01:00:2200:59:5713.01
#9 209619Michalak WojciechKATOWICEPOL-85M2059192-01:00:2501:00:0712.97
#10 210371Radczak AndrzejKRAKÓWPOL61M5013193-01:00:2601:00:1012.96
#11 211862Kaczorek DominikWARSZAWAPOLSTR83M2060194-01:00:2601:00:1112.96
#12 21246Kozłowska MagdalenaKRAKÓWPOL90K2010-1801:00:3001:00:2612.91
#13 213484Koruba MarcinBUSKO ZDRÓJPOL88M2061195-01:00:3001:00:2012.93
#14 214449Malinowski MichałNOWY SĄCZPOL87M2062196-01:00:3101:00:1112.96
#15 215248Lelek StanisławCZERNICHÓWPOL6BPD76M3069197-01:00:3301:00:1312.95
#16 216104Cholewa JanSUCHA BESKIDZKAPOLNIEZRZESZONY48M608198-01:00:3401:00:2512.91
#17 217673Gruszkowski PiotrKRAKÓWPOL67M4036199-01:00:3500:59:5913.00
#18 218313Grabowski StanisławKRAKÓWPOLAZS AWF MASTERS KRAKÓW51M609200-01:00:3701:00:2312.92
#19 219496Czok RobertKRAKÓWPOLAZS AWF MASTERS KRAKÓW84M2063201-01:00:3901:00:1212.96
#20 22095Bogusz AdamKRAKÓWPOLSALOMON TRAIL RUNNING78M3070202-01:00:3901:00:3112.89
#21 221789Tereszkiewicz BartlomiejKRAKÓWPOL82M2064203-01:00:4001:00:3012.89
#22 222988Dziwulski GrzegorzKRAKÓWPOL82M2065204-01:00:4101:00:1512.95
#23 223257Muddiman PatriciaSARNIACAN87K2011-1901:00:4201:00:3612.87
#24 224137Łukasik MarekKRAKÓWPOLGO!GO!90M2066205-01:00:4201:00:3912.86
#25 225799Włodarczyk JarosławLIMANOWAPOLKS LIMANOWA FORREST77M3071206-01:00:4401:00:4112.85
#26 226975Kabata JakubRUDNIKIPOLNIEZRZESZONY92M1712207-01:00:4801:00:2412.91
#27 227672Ślęzak TomaszRYBNAPOL71M4037208-01:00:5001:00:2912.90
#28 228549Walter SławomirNOWY SĄCZPOL64M4038209-01:00:5101:00:3712.87
#29 229198Mędrecki PiotrKRAKÓWPOL78M3072210-01:00:5101:00:4112.85
#30 230135Grzyb DanielKROSNOPOL84M2067211-01:00:5101:00:2512.91
#31 2311024Wilk TomaszRYCHTALPOL82M2068212-01:00:5201:00:2012.93
#32 232479Kędzierski AdamSKAWINAPOL87M2069213-01:00:5301:00:4212.85
#33 23311Kraska WłodzimierzKRAKÓWPOLNIEZRZESZONY46M6010214-01:00:5401:00:5112.82
#34 234447Wicha MałgorzataGÓRA KALWARIAPOLWKS WAWEL KRAKÓW91K2012-2001:00:5401:00:5212.81
#35 235227Mach PatrykKRAKÓWPOL81M3073215-01:00:5501:00:4112.85
#36 236298Gosiewski RobertKRAKÓWPOL77M3074216-01:00:5501:00:4112.85
#37 237616Sieńko RafałKRAKÓWPOL-79M3075217-01:00:5501:00:4112.85
#38 238827Muszyński MaciejKRAKÓWPOL66M4039218-01:00:5701:00:3912.86
#39 239993Drzazga ArturANDRYCHÓWPOLSAMBIEGAM73M3076219-01:00:5801:00:3712.87
#40 240316Kuć JarosławKRAKÓWPOLSALOMON TRAIL RUNNING KRAKÓW66M4040220-01:00:5801:00:3912.86
#41 241205Zegar DamianROPCZYCEPOL86M2070221-01:01:0001:00:2312.92
#42 242796Rusek JarosławKRAKÓWPOLAZS AWF MASTERS KRAKÓW69M4041222-01:01:0200:59:4413.06
#43 243696Bystroń BogusławKRAKÓWPOLAZSAWFMASTERS62M4042223-01:01:0501:00:4912.83
#44 244617Sielawko SławomirWĘDZINAPOL82M2071224-01:01:1101:00:5512.80
#45 245538Mądrzyk MarekKRAKÓWPOLORANGE RUNNERS POLSKA63M4043225-01:01:1701:01:0712.76
#46 246461Włodarczyk KazimierzWINIARYPOLNIEZRZESZONY66M4044226-01:01:1801:01:1412.74
#47 247569Zięba DamianFRYSZTAKPOL85M2072227-01:01:2301:02:4712.42
#48 248490Kurasiewicz PawełKRAKÓWPOLITI ADVENTURE TEAM75M3077228-01:01:2401:01:1812.72
#49 249574Jabłonski PiotrKRAKÓWPOL95M1713229-01:01:3401:01:0712.76
#50 25094Migacz ArkadiuszKRAKÓWPOL16BPD KRAKÓW75M3078230-01:01:4201:01:3512.67
#51 251846Dynda WojciechŁUŻNAPOL88M2073231-01:01:4601:01:1712.73
#52 252578Nocuń ArkadiuszPOGWIZDÓWPOL90M2074232-01:01:4801:01:0012.79
#53 253711Rybarz WitoldBRZESZCZEPOL71M4045233-01:01:5601:01:3412.67
#54 254323Gościej AndrzejWIELICZKAPOLNIEZRZESZONY47M6011234-01:01:5701:01:4212.64
#55 255387Popławski PawełKRAKÓWPOL72M3079235-01:01:5801:01:5612.59
#56 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !256357Banasiak AlicjaBIELSKO BIALAPOLSPRINT BIELSKO BIALA52K501-2101:02:0001:01:5612.59
#57 257708Krawczyk SebastianNOWY SĄCZPOL83M2075236-01:02:0301:01:3012.68
#58 258174Dyrda PawełKRAKÓWPOL93M1714237-01:02:0601:01:1312.74
#59 259445Opioła MariuszBRZESKOPOLRÓWNIA POCHYŁA82M2076238-01:02:0901:00:4512.84
#60 260561Czyszczoń JerzyMSZANA DOLNAPOLMARKAM MOK MSZANA DOLNA51M6012239-01:02:1001:02:0312.57
#61 261265Borkowski BartoszKRAKÓWPOLWAT92M1715240-01:02:1101:01:5712.59
#62 262203Pacewicz MarekZIELONKIPOL56M5014241-01:02:1201:01:5812.59
#63 263980Sałaś MarcinKRAKÓWPOL76M3080242-01:02:1201:01:5812.59
#64 264635Batko TomaszKRAKÓWPOL90M2077243-01:02:1501:01:5212.61
#65 265374Kordos JanKRAKÓWPOLKKB.DYSTANS49M6013244-01:02:1501:02:0812.55
#66 266910Skrzyński PawełKRAKÓWPOL78M3081245-01:02:1801:02:1512.53
#67 2671003Olewiński MarcinOLKUSZPOLSPELEO OLKUSZ90M2078246-01:02:1801:01:5512.60
#68 268548Nadratowski SławomirNOWY SĄCZPOL63M4046247-01:02:1901:02:0412.57
#69 269921Gehr SebastianTYCHYPOL80M3082248-01:02:1901:02:1112.54
#70 270811Korpula GrzegorzPIEKOSZÓWPOL82M2079249-01:02:1901:02:1412.53
#71 27152Kmiecik TomaszKRAKÓWPOL83M2080250-01:02:2001:02:0612.56
#72 272360Gil TomaszKRAKÓWPOL74M3083251-01:02:2101:01:5212.61
#73 273831Soanes PhilipKRAKÓWIRL81M3084252-01:02:2101:01:5212.61
#74 274223Bzowski Jan MichałKRAKÓWPOL72M3085253-01:02:2101:02:0112.58
#75 275604Lubowicki PiotrKRAKÓWPOLAZS AWF MASTERS KRAKÓW75M3086254-01:02:2101:01:4512.63
#76 276976Kucharski PiotrKRAKÓWPOL77M3087255-01:02:2201:02:1612.53
#77 277620Frankiewicz JakubKRAKÓWPOL94M1716256-01:02:2601:02:1612.53
#78 278830Gromny MarcinKRAKÓWPOL81M3088257-01:02:2701:01:3112.68
#79 279238Dudała DamianJĘDRZEJÓWPOL84M2081258-01:02:2901:02:2312.50
#80 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !280222Czarnotta JagodaŚWIDNICAPOL92K172-2201:02:3201:02:2012.51
#81 281144Świerk PawełKRAKÓWPOL77M3089259-01:02:3201:02:1412.53
#82 282475Gąsiorowski HubertKRAKÓWPOL80M3090260-01:02:3301:02:0612.56
#83 283483Wójcik SzymonKRAKÓWPOL91M2082261-01:02:3701:02:3412.47
#84 284108Götz JakubTYCHYPOLUBS RUNNING TEAM84M2083262-01:02:3801:02:0712.56
#85 285250Gościński BartłomiejPRZYSIETNICAPOLVISEGRAD MARATON RYTRO92M1717263-01:02:4001:02:2712.49
#86 286386Szczepański JakubKRAKÓWPOLPOLISH SCHOOL OF MARATHON:)72M3091264-01:02:4201:02:3712.46
#87 287864Szachniewicz ArturKRAKÓWPOL83M2084265-01:02:4201:02:1312.54
#88 288998Strojny PawełKRAKÓWPOL90M2085266-01:02:4201:01:3212.68
#89 289199Rogasch StanisławKRAKÓWPOL65M4047267-01:02:4301:02:1012.55
#90 290367Kasina NikodemWIELCIZKAPOL94M1718268-01:02:4501:04:0512.17
#91 291852Janowicz JakubTRZYCIĄŻPOL90M2086269-01:02:4601:02:2012.51
#92 292566Fijak MaciejBIELSKO-BIAŁAPOL72M3092270-01:02:4901:02:3012.48
#93 29371Lelek MarcinKRAKÓWPOLBIEGANIE.PL81M3093271-01:02:5001:02:2812.49
#94 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !294363Pniak KatarzynaKRAKÓWPOLAZS AWF KRAKÓW MASTERS70K401-2301:02:5001:02:4412.43
#95 295217Ścisło MariuszKRAKÓWPOLKKB DYSTANS78M3094272-01:02:5101:01:4012.65
#96 296933Susz ArturKRAKÓWPOL77M3095273-01:02:5501:02:4312.44
#97 297990Sozański PiotrKRAKÓWPOLINTERFORM56M5015274-01:02:5501:02:4712.42
#98 298345Gębski GrzegorzJAWORZNOPOLKB MCKIS JAWORZNO66M4048275-01:03:0201:02:4612.43
#99 299329Panasiuk AdamMOGILANYPOL65M4049276-01:03:1001:02:5412.40
#100 300753Dronszczyk PiotrWIELICZKAPOLAPPLY CAPNOR POLAND82M2087277-01:03:1101:02:2912.48

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności