Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VII Międzynarodowy Kościański Półmaraton Im. Dra Henryka Florkowskiego

Wyniki - 6 listopada 2011, Kościan

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
-
#1 745763Pluciński Jarosław1959POLM50-5456-665GNIEZNO-10.5601:59:5300:56:25
#2 751764Pluskota Aneta1984POLK18-292981-LWÓWEK-10.5302:00:1000:56:42
#3 101765Podbielski Andrzej1967POLM40-4413-90BYDGOSZCZBRZOZA BIEGA14.4101:27:5000:24:21
#4 494766Podgórski Paweł1987POLM18-29106-456OTYŃ-11.7301:47:5400:44:25
#5 256768Podlasiak Rafał1989POLM18-2958-240WŁOCŁAWEK-12.9501:37:4700:34:18
#6 654769Podskok Dominik1978POLM30-39234-594KOMORNIKIBBL POZNAN11.0001:55:0600:51:38
#7 528774Pol Robert1971POLM40-4463-489RAWICZBWEKO TEAM RAWICZ11.5701:49:2500:45:56
#8 443776Polesiuk Piotr1989POLM18-2997-411WAŁBRZYCH-11.9801:45:4100:42:12
#9 158778Pomierny Tomasz1978POLM30-3955-146LUBINULTIMATE PETARDA SQUAD13.8701:31:1600:27:47
#10 851781Poprawa Mariusz1970POLM40-44101-738LUSÓWKOZABIEGANI LUSÓWKO9.7102:10:2501:06:56
#11 899783Powel Piotr1975POLM30-39290-767OPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZA9.0902:19:1801:15:49
#12 333784Poznańska Lucyna1974POLK30-391023-KOŁCZYN-12.5401:40:5900:37:30
#13 48785Pozorski Bartosz1988POLM18-2923-41WILCZYNUNIWERSYTET MEDYCZNY POZNAŃ15.5201:21:3300:18:04
#14 403786Połczyński Jerzy1942POLM65-694-375POZNAŃ-12.1801:43:5400:40:25
#15 262787Poślednik Dariusz1974POLM30-3990-245ZŁOTNIKISTR - GRUPA TRENINGOWA POZNAŃ12.9201:38:0000:34:31
#16 720789Poźniak Ewelina1985POLK18-292475-NOWA RUDAPRO-RUN WROCŁAW10.7001:58:2000:54:51
#17 538791Prokopczyk Marcin1977POLM30-39182-496GÓRA-11.5001:50:0300:46:34
#18 126792Prozorowski Wiesław1968POLM40-4416-115LESZNOMARATON LESZNO14.1901:29:1200:25:43
#19 668793Prusiński Andrzej1951POLM60-6418-603ZIELONA GÓRA-10.9201:55:5800:52:29
#20 920795Przybylak Paweł1980POLM30-39296-782MOSINAAKTR CYKLISTA8.8202:23:2801:20:00
#21 914797Przybylski Bartłomiej1979POLM30-39294-776GRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZA8.9202:21:5901:18:30
#22 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !80798Przybysz Dorota1966POLK40-49211-GRODZISK WLKPGRODZISKI KLUB BIEGACZA14.7801:25:3900:22:10
#23 779799Przybył Artur1970POLM40-4496-692ZALASEWODRUŻYNA SZPIKU10.3302:02:3500:59:06
#24 755801Przysiecki Jakub1987POLM18-29143-674LUBOŃLUBOŃSKI KLUB BIEGACZA10.4902:00:4400:57:15
#25 568802Ptak Jarosław1973POLM30-39199-523LUBOŃ-11.3801:51:1600:47:47
#26 275804Pudliszewski Jakub1985POLM18-2963-256KOŚCIANLKS SANA KOŚCIAN12.8201:38:4500:35:16
#27 240805Puć Michał1986POLM18-2952-224KŁODZKOPRO-RUN WROCŁAW13.0801:36:4600:33:17
#28 828806Pyta Grzegorz1960POLM50-5470-720GRODZISK WLKP.NIEZRZESZONY9.9402:07:2101:03:53
#29 183807Płoński Jakub1983POLM18-2945-170SŁUBICEWWW.SPLASHPAINTBALL.PL13.6001:33:0600:29:37
#30 934808Raczyńska Elżbieta1967POLK40-4926143-WROCŁAWPRO-RUN8.0502:37:1001:33:42
#31 449809Radecki Jakub1975POLM30-39150-417WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAW11.9301:46:0700:42:38
#32 548810Radke Witold1943POLM65-695-505WAŁBRZYCH100 MARATHONCLUB11.4701:50:2300:46:54
#33 25811Rak Paweł1982POLM18-2913-21OLEŚNICAKS SMOLNA16.7101:15:4600:12:17
#34 551813Rangl Jowita1973POLK30-392044-WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAW11.4601:50:2700:46:58
#35 497814Ratajczak Grzegorz1955POLM55-5923-459PUSZCZYKOWO-11.7201:48:0000:44:31
#36 455815Ratajczak Krzysztof1980POLM30-39154-422POZNAŃ-11.9001:46:2400:42:55
#37 879816Ratajczak Tomasz1982POLM18-29154-755POZNAŃBARTEK 20089.3502:15:2801:11:59
#38 354817Ratajczak Rajmund1962POLM45-4932-330POZNAŃ-12.4101:42:0000:38:31
#39 631818Ratajczyk Grzegorz1969POLM40-4477-576WRZEŚNIA-11.0801:54:1400:50:45
#40 54820Regimowicz Tomasz1976POLM30-3913-47GŁOGÓWEK-15.3201:22:3700:19:08
#41 678821Rejmisz Rafał1964POLM45-4950-611SWARZĘDZ-10.8701:56:2500:52:56
#42 123822Remian Andrzej1970POLM40-4415-112SIENIAWKA-14.2001:29:0800:25:40
#43 519823Rochowski Konrad1984POLM18-29111-481POZNAŃHADES POZNAŃ11.6101:49:0400:45:35
#44 162824Rodziński Damian1978POLM30-3957-150POZNAŃALGA SYSTEMS13.8501:31:2500:27:57
#45 393826Rogowski Edward1958POLM50-5436-366STARY KISIELINBRACTWO BIEGACZY ZIELONA GÓRA12.2101:43:3900:40:11
#46 731827Rogoziński Henryk1976POLM30-39253-652BUK-10.6601:58:4800:55:20
#47 565830Roleczek Piotr196959-500M40-4467-520ZŁOTORYJA-11.3801:51:1400:47:45
#48 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !30831Ovcharuk Vira1980UKRAINAK30-3926-UKRAINEKOVEL16.2301:18:0100:14:32
#49 130832Romaniak Tomasz1977POLM30-3944-119ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJA14.1601:29:2300:25:55
#50 536833Romanowski Roman1968POLM40-4464-495POZNAŃRWŁ -POZNAŃ11.5301:49:4600:46:17
#51 680834Romas Czesław1950POLM60-6420-613GORZÓW-10.8601:56:3300:53:04
#52 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !940835Rosińska Janina1936POLK70plus2146-PABIANICE-7.1302:57:2701:53:58
#53 893836Rosolski Piotr1984POLM18-29155-762RAKONIEWICENIEZRZESZONY9.1402:18:2901:15:00
#54 542837Rossa Maciej1969POLM40-4465-499POZNAŃ-11.4901:50:1000:46:41
#55 222838Roszka Michał1978POLM30-3976-206POZNAŃ-13.2101:35:5000:32:21
#56 759839Rot Magdalena1969POLK40-491482-WROCŁAWPRO RUN WROCŁAW10.4502:01:1000:57:41
#57 8840Rotich Hillary1987KENIAM18-295-8KAPSOWAR-18.9101:06:5600:03:28
#58 506841Rozwadowski Robert1975POLM30-39173-468SUCHY LASDRUŻYNA SZPIKU11.6901:48:1600:44:47
#59 681842Rozwadowski Rafał1973POLM30-39242-614POZNAŃDRUŻYNA SZPIKU10.8601:56:3500:53:06
#60 387843Rożniakowski Leszek1986POLM18-2984-361DOBREKS ZRYW RADZIEJÓW12.2301:43:2800:39:59
#61 521844Rożniakowski Janusz1956POLM55-5927-483DOBREKS ZRYW RADZIEJÓW11.6001:49:0900:45:40
#62 848845Rucioch-Gołek Anita1976POLK30-3950113-ZBĄSZYŃTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ9.7402:09:5501:06:26
#63 364847Runowski Jakub1986POLM18-2979-338PODRZEWIE-12.3501:42:2900:39:01
#64 315848Rupieta Maksym1978POLM30-39108-293POZNAŃ-12.6301:40:1500:36:46
#65 335849Ruskowiak Andrzej1954POLM55-5915-312CZEMPIŃ-12.5001:41:1700:37:49
#66 811850Ruskowiak Paweł1978POLM30-39272-711CZEMPIŃ-10.0702:05:4101:02:12
#67 629852Rybka Wojciech1968POLM40-4476-575PUSZCZYKOWO-11.0901:54:0700:50:38
#68 875853Rydz Monika1981POLK30-3957123-WROCŁAW-9.3702:15:0301:11:34
#69 82854Rymarski Arkadiusz1975POLM30-3924-71WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAW14.7201:26:0100:22:32
#70 179855Rzepecki Michał1977POLM30-3963-166POZNAŃ-13.6201:32:5500:29:27
#71 140856Rzeszewski Mateusz1970POLM40-4420-128POZNAŃNIEZRZESZONY14.0001:30:2400:26:55
#72 74857Rzeszut Jacek1966POLM45-496-64POZNAŃNIEZRZESZONY14.9201:24:5200:21:23
#73 491858Rączkowski Janusz1956POLM55-5922-453CHOCIANÓWKB ZDYSZAAANI CHOCIANÓW11.7501:47:4400:44:15
#74 166859Sadowski Arkadiusz1967POLM40-4424-154POZNAŃGRODZISKI KLUB BIEGACZA13.8201:31:3700:28:09
#75 756860Sadowy Andrzej1960POLM50-5458-675PLESZEW-10.4702:00:5400:57:25
#76 452862Salach Radosław1972POLM30-39152-419LUBSKO-11.9201:46:1100:42:42
#77 823863Salita Lech1960POLM50-5469-718GNIEZNOALTOM GNIEZNO9.9902:06:4001:03:11
#78 229864Salmanowicz Zdzisław1951POLM60-645-213ZIELONA GÓRABRACTWO BIEGACZY ZIELONA GÓRA13.1601:36:1100:32:43
#79 867865Sarbinowski Paweł1989POLM18-29153-748KROBIA-9.5102:13:1101:09:42
#80 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 5867Sawe Elisha Kiprotich1982KENYAM18-293-5ELDORETBENEDEK-TEAM19.4001:05:1500:01:47
#81 365868Sójka Wojtek1980POLM30-39127-339POZNAŃ-12.3501:42:3000:39:01
#82 846870Serafin Ilona1976POLK30-3949112-WROCŁAWI TY MOŻESZ ZOSTAĆ MARATOŃCZYKIEM9.7702:09:3401:06:05
#83 298871Serafin Jacek1967POLM40-4438-276WROCŁAWADDICT WROCŁAW12.7101:39:3400:36:05
#84 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !18874Kotovska Olga1983UKRAINAK18-2911-RIVNEKOVEL17.1101:13:5800:10:29
#85 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !26875Siemaszko Jerzy1962POLM45-491-22OPOLELUKS ŻÓRAWINA16.5101:16:4100:13:12
#86 247877Sikora Szymon1987POLM18-2956-231RAWICZWWW.RAWICZ.PL13.0501:37:0100:33:32
#87 248878Sikora Robert1980POLM30-3983-232POZNAŃWOLNY STRZELEC13.0401:37:0400:33:35
#88 349879Sikora Antoni1949POLM60-648-325GĄSAWAŻNIŃSKI KLUB BIEGACZA 199212.4301:41:5200:38:23
#89 912880Sitkowski Wojciech1965POLM45-4965-774WOLSZTYNGRODZISKI KLUB BIEGACZA8.9202:21:5801:18:29
#90 321881Siwek Paweł1976POLM30-39110-299POZNAŃ-12.6001:40:2800:36:59
#91 116882Skiba Włodzimierz1964POLM45-499-105POZNAŃSTOWARZYSZENIE TRIATHLONOWE U64 POZNAŃ14.2601:28:4700:25:18
#92 188883Skibniewski Krzysztof1981POLM30-3966-174POZNAŃ-13.5501:33:2700:29:58
#93 454884Skolik Łukasz1976POLM30-39153-421KROTOSZYNK.S KROTOSZ11.9101:46:1600:42:47
#94 197885Skorupiński Marek1976POLM30-3969-182LESZNO-13.4401:34:1100:30:42
#95 698886Skorupska Ewa1989POLK18-292068-JELENIA GÓRADRUŻYNA SZPIKU/ LKS SANA KOŚCIAN10.8101:57:0800:53:39
#96 705887Skrzypczak Marian1959POLM50-5453-633KOŚCIAN-10.7801:57:2700:53:58
#97 431888Skrzypczak Jarosław1967POLM40-4453-400WARSZAWAKB ACTIVESPORTS WARSZAWA12.0501:45:0100:41:32
#98 792889Skudlarska Anna1975POLK30-393794-WROCŁAWPRO-RUN10.2702:03:1200:59:43
#99 246890Skudlarski Jakub1991POLM18-2955-230WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAW13.0501:37:0000:33:32
#100 330891Skudlarski Kamil1961POLM50-5428-308WROCŁAWI TY MOŻESZ ZOSTAĆ MARATOŃCZYKIEM 201012.5501:40:5400:37:26

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności