Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VII Międzynarodowy Kościański Półmaraton Im. Dra Henryka Florkowskiego

Wyniki - 6 listopada 2011, Kościan

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
-
#1 71288Babaryka Aleksander1984UKRAINAM18-294-7UKRAINE19.0501:06:2700:02:58
#2 5201310Tomaszewski Mikołaj1983POLM18-29112-482KOŚCIAN11.6001:49:0600:45:37
#3 91285Yukhmiczuk Mykola1984UKRAINAM18-296-9UKRAINE18.3901:08:5000:05:21
#4 111289Demyda Anatalii1986UKRAINAM18-297-11BIHHUYKA18.3301:09:0400:05:35
#5 2771293Leśniewski Tomasz1962POLM45-4924-258POZNAŃ12.8201:38:4700:35:18
#6 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 241282Duliba Aleksandra1988BIAŁORUŚK18-2934-BIAŁORUŚ16.7101:15:4500:12:17
#7 7931306Kaźmierczak Roman1958POLM50-5465-699KOŚCIAN10.2502:03:3401:00:05
#8 411305Flota Jarosław1967POLM40-445-34MALBORK15.6901:20:4100:17:12
#9 8151318Boruta Mateusz1979POLM30-39273-713POZNAŃ10.0302:06:1401:02:45
#10 5641307Rygiel Krzysztof1974POLM30-39196-519KAMIENIEC WROCŁAWSKI11.3801:51:1200:47:43
#11 327556Gabryel Marcin1985POLM18-2972-305KOŚCIAN12.5501:40:5000:37:22
#12 5851321Napierkowski Ksawery1948POLM60-6414-538KOŚCIAN11.3101:51:5700:48:28
#13 8491309Pańczyk Andrzej1952POLM55-5938-736POZNAŃ9.7202:10:1701:06:48
#14 5951314Kuśnierek Stefan1953POLM55-5931-547POPOWO11.2601:52:2500:48:56
#15 3511294Zając Tomasz1988POLM18-2978-327RADOMYŚL12.4201:41:5500:38:26
#16 3611317Waligórski Waldemar1979POLM30-39125-335POZNAŃ12.3801:42:1600:38:48
#17 3705Meier Markus1964M45-4933-34412.3301:42:3900:39:10
#18 8901311Szyguła Karol1964POLM45-4964-761POZNAŃ9.1902:17:4501:14:16
#19 1251320Śliwka Marek1955POLM55-595-114POZNAŃ14.2001:29:1100:25:42
#20 9371312Szyguła Katarzyna1959POLK50-5910144-BOROWIEC7.8802:40:4401:37:15
#21 6831319Krasowski Bartosz1978POLM30-39243-616POZNAŃ10.8501:56:3900:53:10
#22 688913Kmiecik Przemysław1983POLM18-29134-621SUCHY LAS10.8301:56:5600:53:27
#23 1811315Petza Maciej1966POLM45-4915-168POZNAŃ13.6101:33:0100:29:32
#24 4781313Szreiber Krystian1979POLM30-39163-444LESZNO11.8101:47:1300:43:44
#25 7411308Kubala Marcin1975POLM30-39256-662PRZEMĘT10.5801:59:4200:56:13
#26 4861322Cieślak Robert1969POLM40-4460-449POZNAŃ11.7801:47:2900:44:00
#27 2341316Kulig Tomasz1967POLM40-4434-218BEZDOMNY13.1201:36:3000:33:01
#28 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !21287Shafar Witaly1982UKRAINAM18-292-219.7501:04:0600:00:37
#29 2591302Błaszczak Krystian1983POLM18-2960-243NIEPRUSZEWO12.9301:37:5500:34:27
#30 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !41286Zachepa Sergij1974UKRAINAM30-392-4UKRAINE19.4001:05:1500:01:46
#31 5161301Jakubowski Eugeniusz1951POLM60-6411-478KOŚCIAN11.6401:48:4800:45:19
#32 609303Hołyńska Zuzanna1975POLK30-392551-ROGOZINIEC,,DZIKKUS11.1701:53:2100:49:52
#33 26378Blotny Marek1980POLM30-3991-246POZNAŃ-12.9201:38:0100:34:32
#34 7751100Zakrzewski Krzysztof1971POLM40-4494-688PALĘDZIE-10.3602:02:1000:58:41
#35 8840Rotich Hillary1987KENIAM18-295-8KAPSOWAR-18.9101:06:5600:03:28
#36 264895Smoliński Michał1959POLM50-5420-247LUSOWO-12.9101:38:0400:34:35
#37 266210Flisiński Łukasz1981POLM30-3992-249SOSNOWIEC-12.8901:38:1300:34:44
#38 778441Konopczyński Wojciech1957POLM50-5463-691ZIELONA GÓRA-10.3302:02:3300:59:04
#39 12117Sajek Marcin Piotr1985POLM18-298-12GRYFICE-18.2201:09:2900:06:00
#40 524484Krzeszowski Maciej1976POLM30-39178-486POZNAŃ-11.5801:49:1900:45:50
#41 2701046Wieczorek Marcin1982POLM18-2961-252MOSINA-12.8501:38:3000:35:02
#42 7821130Łagoda Joanna1982POLK18-293189-PAWŁOWICE-10.3102:02:4600:59:18
#43 527338Jałocha Tomek1979POLM30-39179-488WYSOKA-11.5701:49:2400:45:55
#44 783113Budzanowski Andrzej1959POLM50-5464-694WROCŁAW-10.3102:02:4700:59:18
#45 272425Knaflewska Justyna1979POLK30-39719-LESZNO-12.8301:38:4000:35:12
#46 7841013Wachowska Alina1958POLK50-59690-POZNAŃ-10.3102:02:4800:59:19
#47 273426Knaflewski Krystian1978POLM30-3995-254LESZNO-12.8301:38:4100:35:12
#48 274651Musielak Marek1984POLM18-2962-255POZNAŃ-12.8201:38:4400:35:15
#49 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !530955Szewczyk Maria1954POLK50-59240-KOŚCIAN-11.5701:49:2600:45:58
#50 531563Magdziak Katarzyna1986POLK18-291341-POZNAŃ-11.5701:49:2700:45:58
#51 7881021Walkowiak Grzegorz1980POLM30-39267-697POBIEDZISKA-10.3002:02:5300:59:24
#52 7897Adamska Katarzyna1973POLK30-393692-KOŚCIAN-10.3002:02:5500:59:26
#53 279520Kędziora Paweł1960POLM50-5421-260KÓRNIK-12.8101:38:5000:35:22
#54 53528Bajstok Paweł1974POLM30-39181-494CZEMPIN-11.5301:49:4500:46:16
#55 791669Nita Małgorzata1971POLK40-491893-POZNAŃ-10.2802:03:1200:59:43
#56 538791Prokopczyk Marcin1977POLM30-39182-496GÓRA-11.5001:50:0300:46:34
#57 79454Bednarczyk Wiesław1956POLM55-5935-700BRZEG-10.2402:03:3701:00:09
#58 7951057Witkowska Magdalena1973POLK30-393895-POZNAŃ-10.2202:03:5301:00:24
#59 284646Mucha Beata1973POLK30-39820-POZNAŃ-12.7901:39:0100:35:32
#60 5401153Śmigielska Agnieszka1972POLK30-391943-POZNAŃ-11.4901:50:1000:46:41
#61 796451Koszczyński Maciej1976POLM30-39268-701POZNAŃ-10.2102:04:0201:00:33
#62 285139Chróścik Andrzej1960POLM50-5423-265GRODZISK WLKP.-12.7801:39:0300:35:34
#63 541680Nowak Marcin1979POLM30-39184-498KOŚCIAN-11.4901:50:1000:46:41
#64 797107Brzezińska Izabela1972POLK30-393996-ŚRODA WLKP-10.2002:04:0501:00:36
#65 542837Rossa Maciej1969POLM40-4465-499POZNAŃ-11.4901:50:1000:46:41
#66 287231Gałkowski Marcin1970POLM40-4436-267POZNAŃ-12.7801:39:0500:35:36
#67 288498Kubicki Leszek1973POLM30-3996-268KOŚCIAN-12.7701:39:0700:35:38
#68 801257Gośliński Jarosław1986POLM18-29146-704POZNAŃ-10.1502:04:4601:01:17
#69 290963Sznajder Zenon1959POLM50-5424-270NOWA SÓL-12.7601:39:1400:35:45
#70 5461158Świątek Remik1976POLM30-39188-503OWIŃSKA-11.4801:50:1800:46:49
#71 8021107Zawadzki Józef1949POLM60-6423-705POZNAŃ-10.1402:04:5001:01:21
#72 291620Miller Anna1979POLK30-39921-POZNAŃ-12.7501:39:1800:35:49
#73 292446Kopycki Bartek1983POLM18-2966-271POZNAŃ-12.7501:39:1800:35:49
#74 550526Kęsy Dariusz1983POLM18-29114-507SWARZĘDZ-11.4601:50:2500:46:57
#75 552700Olszewski Tomasz1979POLM30-39190-508MOSINA-11.4601:50:3000:47:01
#76 811850Ruskowiak Paweł1978POLM30-39272-711CZEMPIŃ-10.0702:05:4101:02:12
#77 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !44656Nadolny Józef1961POLM50-542-37GŁOGÓW-15.6101:21:0700:17:38
#78 812911Specjalski Juliusz1991POLM18-29147-712POZNAŃ-10.0402:06:0401:02:35
#79 45748Pilarczyk Filip1989POLM18-2920-38BIAŁOŚLIWIE-15.5801:21:1500:17:47
#80 5571009Tylus Paweł1955POLM55-5929-513ŁÓDŹ-11.4301:50:4300:47:14
#81 302238Giełda Tomasz1975POLM30-39101-280BUK-12.7001:39:4000:36:11
#82 5581110Zdanowski Marian1956POLM55-5930-514POZNAŃ-11.4201:50:5000:47:21
#83 814994Toboła Ewa1976POLK30-3943102-LESZNO-10.0302:06:1201:02:43
#84 8161014Wachowska Marta1990POLK18-2933103-POZNAŃ-10.0302:06:1701:02:48
#85 817582Markowski Tomasz1960POLM50-5468-714POZNAŃ-10.0202:06:1901:02:50
#86 501146Łątka Piotr1989POLM18-2924-43OBORNIKI ŚLĄSKIE-15.4701:21:4800:18:20
#87 563652Muszyński Karol1983POLM18-29116-518KRZEMIENIEWO-11.3901:51:1000:47:41
#88 309961Sznajder Marian1966POLM45-4928-287SIEDLISKO-12.6601:39:5800:36:29
#89 565830Roleczek Piotr196959-500M40-4467-520ZŁOTORYJA-11.3801:51:1400:47:45
#90 54820Regimowicz Tomasz1976POLM30-3913-47GŁOGÓWEK-15.3201:22:3700:19:08
#91 5661123Zimny Tomasz1973POLM30-39197-521POZNAŃ-11.3801:51:1400:47:45
#92 822742Pierucki Bartosz1978POLM30-39276-717BYDGOSZCZ-10.0002:06:3701:03:08
#93 311639Moszczyński Mateusz1989POLM18-2971-289SZCZECIN-12.6601:39:5900:36:30
#94 56733Balcerzak Tomasz1974POLM30-39198-522KONARZEWO-11.3801:51:1400:47:45
#95 312580Marek Romuald1959POLM50-5425-290WROCŁAW-12.6601:39:5900:36:30
#96 568802Ptak Jarosław1973POLM30-39199-523LUBOŃ-11.3801:51:1600:47:47
#97 31367Biedka Tomasz1976POLM30-39106-291POZNAŃ-12.6501:40:0400:36:35
#98 569269Grobelny Paweł1995POLM18-29117-524POZNAŃ-11.3801:51:1600:47:47
#99 82524Augustyniak Monika1977POLK30-3945106-WROCŁAW-9.9702:06:5701:03:28
#100 570641Mróz Mateusz1980POLM30-39200-525CZAPURY-11.3601:51:2800:47:59

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności