Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VIII Maniacka Dziesiątka

Wyniki - 17 marca 2012, Poznań

Grupa zawodów :

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
5
Km
K
M
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !12191Okseniuk SergejLUCKSK KOVEL - LKB RUDNIK1980M30100:14:4300:29:5600:29:56-1
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !22190Rusyuk YuriyLUCKSK KOVEL - LKB RUDNIK1987M20100:14:4400:30:1700:30:17-2
#3 102177Borychowski MariuszUSTKA12DZ SZCZECIN1972M40100:15:5100:32:1400:32:14-10
#4 2631Pieczurowski SławomirWROCŁAW1960M50100:17:1000:34:3600:34:38-25
#5 284253Dzierzkowska AleksandraKOZIEGŁOWYMalta Poznań1962K50100:20:5100:42:0500:42:1414-
#6 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !312136Trilinskaya NapezdaAHILLES LESZNO1979K30100:17:2100:34:5800:34:591-
#7 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !352137Berasniava AlenaMINSKAHILLES LESZNO1985K20100:17:2000:35:1300:35:142-
#8 3853Łukaszewski ŁukaszTORUŃKM Truchcik Łubianka1993M16100:17:2000:35:2500:35:27-35
#9 325342Fidecki WiesławPOZNAŃ1944M60100:21:2700:42:3700:42:52-310
#10 618396Kocięcka JoannaPOZNAŃ1995K16100:23:2900:46:5100:47:1334-
#11 1139973Magdziak ZofiaPOZNAŃMSICS Poznań1951K60100:26:3700:52:4200:53:2291-
#12 642474Puszczewicz ZenonPISARZOWICEKB Lupus Olesnica1941M70100:23:2000:47:1900:47:33-606
#13 13412Sobańska MałgorzataPOZNAŃstrefamaratonu.pl1969K40100:19:2400:38:5400:38:578-
#14 7162178Lis AgnieszkaPGNIG1994K16200:24:2600:47:0800:48:3039-
#15 17461181Nater UrszulaLUBOŃ1950K60200:30:4201:04:1501:05:15243-
#16 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 32187Iukhymchuk MykolaLUTSKAHILLES LESZNO1985M20200:14:4400:30:2300:30:24-3
#17 82141Fehlau MarcinPOZNAŃŚWIAT BIEGACZA POZNAŃ1978M30200:15:3600:32:0000:32:01-8
#18 522664Paduch EwaJERZMANOWA1969K40200:22:1100:45:4800:46:0126-
#19 122194Kozłowski KlaudiuszGNIEZNOAltom Gniezno1971M40200:15:5100:32:4000:32:40-12
#20 2922Kiełczewski GrzegorzWROCŁAWbiegajznami.pl1960M50200:17:1000:34:5300:34:54-29
#21 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3715Nowakowska DominikaPOZNAŃLKB IM. BRACI PETK LĘBORK1985K20200:17:2100:35:2400:35:243-
#22 4514Górna KarolinaKALISZAKL URSYNÓW WARSZAWA1979K30200:17:2700:35:4600:35:474-
#23 814654Zalewski JózefIŃSKO1942M70200:24:0700:49:0500:49:29-766
#24 87284Woźniak TomaszKOŹMIN WIELKOPOLSKZSPP CKU Marszew1993M16200:18:5400:37:0900:37:27-80
#25 363780Czekalska ElżbietaPOBIEDZISKACzekalskie Team1962K50200:22:3400:42:2400:43:2817-
#26 423418Bronowicki RyszardNOWY TOMYŚLNKB Chyży Nowy Tomyśl1949M60200:22:0000:43:5400:44:16-404
#27 18470Domowicz MichałBOLESŁAWIECcyklosport bolesławiec1993M16300:19:3100:39:5500:39:59-175
#28 12291020Lehmann AnnaŚRODA WIELKOPOLSKAUKS ORKAN ŚRODA WLKP.1995K16300:28:4100:53:4400:54:29110-
#29 41Muślewski MaciejKSIĄŻ WLKP.MLUKS MOKASYN PŁOTY1987M20300:15:0800:30:4300:30:43-4
#30 2035Górny KrzysztofKALISZFinisz Kalisz1978M30300:16:4500:34:1100:34:12-20
#31 542457Karwatka JolantaGŁOGÓWJW53501957K50300:22:2700:46:0400:46:1627-
#32 3334Kołodziejczyk RomanCHODZIEŻKS Noteć Chodzież1967M40300:17:2100:35:0700:35:09-32
#33 361841Płochocki RyszardNOWE SKALMIERZYCESupermaraton Kalisz1961M50300:17:0900:35:1300:35:14-34
#34 18302166Jasinowska EmiliaMIEDZYCHÓDGIMNAZJUM NR 2 MIĘDZYCHÓD1952K60300:33:3901:06:4001:08:34283-
#35 5516Stelmach DominikaWARSZAWAEntre.pl Team1982K30300:17:2100:36:1700:36:185-
#36 1088770Michałowski HenrykPOZNAŃŚcieżki biegowe Poznań1941M70300:26:0000:52:2100:52:54-1006
#37 6817Moser HadasPOZNAN1985K20300:18:1100:36:5500:36:586-
#38 587343Gołębiewski EdwardPOBIEDZISKATKKF Płomień Pobiedziska1950M60300:22:5100:46:3100:46:48-557
#39 619461Kozyrska AgnieszkaSOBÓTKAWKB Piast Wrocław1972K40300:23:0900:46:5300:47:1535-
#40 717805Swendrowska IwonaGRYFINOKB Hermes Gryfino1971K40400:23:4100:47:5900:48:3039-
#41 12562185Grzeszczuk JanuszPOZNAŃAZS-UEP1940M70400:27:1800:53:5200:54:50-1142
#42 239171Taczka SebastianOSTRÓW WIELKOPOLSKRunKing1993M16400:20:0100:41:1100:41:16-228
#43 52182Kierzek AdamPOZNAŃMLUKS Mokasyn Płoty1989M20400:15:1300:30:4800:30:48-5
#44 2427Nowosielski KrzysztofDĄBIEKB Dąbie nad Nerem1976M30400:17:0700:34:2600:34:28-24
#45 802663Jarysz HannaPOZNAŃ1957K50400:24:1400:49:0700:49:1947-
#46 436Taczka PiotrOSTRÓW WIELKOPOLSKRunKing1970M40400:17:0700:35:4500:35:45-40
#47 5646Świętek AndrzejLESZNOMaraton Leszno1959M50400:17:3900:36:1700:36:19-51
#48 74158Rybacka JoannaWROCLAWMKS HERMES GRYFINO1986K20400:18:3100:37:0000:37:047-
#49 622580Parysek BogdanKROTOSZYNKS KROTOSZ KROTOSZYN1950M60400:24:0500:46:4600:47:18-586
#50 140117Schab JoannaWARSZAWAaleTempo1976K30400:18:4500:39:0400:39:089-
#51 19361251Pańczak MariaPOZNAŃKoalicja Polska1943K60400:41:0901:26:3001:26:37344-
#52 16921524Janowicz HonorataOPALENICAOpalenicki Klub Biegacza1995K16400:29:4501:01:4101:03:08224-
#53 730733Kędzierski AndrzejPOZNAŃ1950M60500:23:4700:48:2100:48:35-688
#54 2271777Nowicka MonikaPOZNAŃDecathlon1988K20500:20:0100:40:5500:41:0010-
#55 1006873Czerniak ElżbietaBORZYKOWOKB MARATOŃCZYK Kołaczkowo1954K50500:25:3800:51:2800:52:0367-
#56 2492042Magoń TymoteuszPIŁA1996M16500:20:5300:40:5800:41:28-238
#57 62146Olejarz ArturZIELONA GÓRA12DZ SZCZECIN1988M20500:14:4400:31:4700:31:47-6
#58 262214Huryń EwaSZCZECINMaratończyk Team Szczecin1973K30500:20:1700:41:3900:41:4212-
#59 4232Marciniak TomaszKACZORYKS Noteć Chodzież1980M30500:17:4600:35:3900:35:41-39
#60 46364Kaźmierczak MariuszPOZNAŃa....b1972M40500:17:4400:35:4600:35:49-42
#61 679Kapitańczyk MarianPOZNAŃKB MANIAC POZNAŃ1955M50500:18:1000:36:5800:36:58-61
#62 1359781Mudry HenrykWOLSZTYNGrodziski Klub Biegacza1939M70500:27:0300:56:0400:56:20-1222
#63 870886Maliszewska AnnaSWARZĘDZ1971K40500:25:5700:49:1700:50:1552-
#64 19061648Kurzawska BarbaraKAMIONKI1995K16500:39:1001:12:4001:14:46330-
#65 235450Staniewska AgnieszkaPOZNAŃAWF Running TEAM1986K20600:20:0300:41:0000:41:1111-
#66 10131195Karłowska LilkaZŁOTÓWSBZZ Złotów1960K50600:26:0600:51:4400:52:0969-
#67 72144Nowicki AdamGOSTYŃ12DZ SZCZECIN1990M20600:15:3500:31:5200:31:52-7
#68 2801840Pluciński JakubOSINIEC1995M16600:21:0600:41:0600:42:10-267
#69 803640Olchowik RyszardGNIEZNOPUSTACHOWA RUNNING1951M60600:23:4600:49:0000:49:19-756
#70 4745Nowacki WitoldPOZNAŃKB MANIAC POZNAŃ1973M30600:17:2000:35:5500:35:56-43
#71 4876Zych DariuszPIŁA4 RUN TEAM PIŁA1970M40600:17:3600:35:5400:35:56-43
#72 3311971Stranc MonikaPOZNAN1976K30600:21:3000:42:4400:42:5715-
#73 8140Karwatka AndrzejGŁOGÓWPeBeKa Lubin1957M50600:18:1400:37:0900:37:12-74
#74 8961296Bestrzyńska JoannaGĄDKIKB MANIAC POZNAŃ1971K40600:25:0300:49:4700:50:3255-
#75 16651161Angiel WładysławBYDGOSZCZTKKF Kolejarz Bydgoszcz1937M70600:31:4201:00:1101:02:14-1447
#76 452277Kotkowska KarolinaPOZNAŃMaratonyPolskie.PL TEAM1975K30700:22:0800:44:3200:44:4720-
#77 4531872Ranoszek AnnaDĄBRÓWKADRUŻYNA SZPIKU1977K30700:22:4200:44:3700:44:4720-
#78 92Wąsicki SebastianLĘBORKLKB IM. BRACI PETK LĘBORK1988M20700:15:5000:32:0900:32:09-9
#79 266212Wysokińska Justyna GabrielaPOZNAŃKB MANIAC POZNAŃ1989K20700:20:2100:41:5100:41:5313-
#80 291130Głowacki JulianPOZNANPoznań Multisport Team1993M16700:18:5500:42:1800:42:21-277
#81 49237Florczak KrzysztofOSTRÓW WLKP.KS MARATON Ostrów Wlkp.1972M40700:17:3000:35:5800:35:59-45
#82 5238Tyburek RafałOLAWAKB DomBud Oława1978M30700:17:2700:36:1000:36:12-48
#83 1098849Górna KrystynaPOZNAŃ1954K50700:25:5500:52:2500:53:0082-
#84 9790Brandenburg JózefDOPIEWOSiM Dopiewo1955M50700:18:2600:37:4300:37:49-90
#85 19121711Małecki MarianPIŁA1937M70700:36:1901:13:0801:15:13-1580
#86 909585Jankowski IreneuszPOZNAŃ1948M60700:24:3900:50:1900:50:37-854
#87 9231930Skurczyńska IzabelaBYDGOSZCZTKKF Kolejarz Bydgoszcz1971K40700:25:0600:49:5700:50:5059-
#88 9462019Śmigielska AgnieszkaPOZNAŃ1972K40800:25:1900:50:2200:51:0462-
#89 1218841Swornowska MalgorzataPOZNAN1962K50800:28:0000:52:5800:54:22107-
#90 451200Pasiak DobromirSWARZĘDZKB MANIAC POZNAŃ1993M16800:20:4700:44:3700:44:46-431
#91 1118Brawata AdamWROCŁAWWrocław1990M20800:16:0800:32:3500:32:36-11
#92 5055Cichorek DariuszKALISZKKB Finisz Kalisz1972M40800:17:2700:36:0300:36:04-46
#93 5765Kaproń SebastianSUCHY LAS1974M30800:17:4000:36:2100:36:22-52
#94 344420Wiśniewska MartynaRUMIAMaratonyPolskie.PL TEAM1988K20800:21:5300:42:5200:43:0816-
#95 123133Płaczek PiotrPOZNANMalta Poznań1962M50800:19:0100:38:4400:38:45-116
#96 9281012Binek StanisławPOZNAŃ1950M60800:25:5800:49:5800:50:52-868
#97 4561284Bartkowiak KamilPOZNAŃ1995M16900:22:0600:44:3200:44:50-435
#98 12412002Szram IwonaBORÓWIEC1961K50900:26:3800:54:0000:54:40112-
#99 987768Komorowski StefanPOZNAŃstrabag1950M60900:25:1800:51:3400:51:51-922
#100 4881556Karpińska AnnaSUCHY LAS1982K30900:22:5900:44:4400:45:2122-

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności