Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VIII Maniacka Dziesiątka

Wyniki - 17 marca 2012, Poznań

Grupa zawodów :

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
5
Km
K
M
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !12191Okseniuk SergejLUCKSK KOVEL - LKB RUDNIK1980M30100:14:4300:29:5600:29:56-1
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !22190Rusyuk YuriyLUCKSK KOVEL - LKB RUDNIK1987M20100:14:4400:30:1700:30:17-2
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 32187Iukhymchuk MykolaLUTSKAHILLES LESZNO1985M20200:14:4400:30:2300:30:24-3
#4 41Muślewski MaciejKSIĄŻ WLKP.MLUKS MOKASYN PŁOTY1987M20300:15:0800:30:4300:30:43-4
#5 52182Kierzek AdamPOZNAŃMLUKS Mokasyn Płoty1989M20400:15:1300:30:4800:30:48-5
#6 62146Olejarz ArturZIELONA GÓRA12DZ SZCZECIN1988M20500:14:4400:31:4700:31:47-6
#7 72144Nowicki AdamGOSTYŃ12DZ SZCZECIN1990M20600:15:3500:31:5200:31:52-7
#8 82141Fehlau MarcinPOZNAŃŚWIAT BIEGACZA POZNAŃ1978M30200:15:3600:32:0000:32:01-8
#9 92Wąsicki SebastianLĘBORKLKB IM. BRACI PETK LĘBORK1988M20700:15:5000:32:0900:32:09-9
#10 102177Borychowski MariuszUSTKA12DZ SZCZECIN1972M40100:15:5100:32:1400:32:14-10
#11 1118Brawata AdamWROCŁAWWrocław1990M20800:16:0800:32:3500:32:36-11
#12 122194Kozłowski KlaudiuszGNIEZNOAltom Gniezno1971M40200:15:5100:32:4000:32:40-12
#13 132181Sajek MarcinGRYFICEMLUKS Mokasyn Płoty1985M20900:15:5600:33:1300:33:13-13
#14 1429Jagła DawidJAROCINGRAND PRIX Poznania TEAM1990M201000:16:1600:33:1400:33:16-14
#15 153Ślęzak PiotrOBORNIKI ŚLĄSKIEwbiegu24.pl1989M201100:16:1800:33:2900:33:29-15
#16 1620Bętkowski PiotrTORUŃGRAND PRIX Poznania TEAM1987M201200:16:4500:33:3500:33:35-16
#17 1726Lechniak HubertPOZNAŃMLUKS MOKASYN PŁOTY1986M201300:16:4500:33:4600:33:47-17
#18 182140Wendland MichałWĘGLINIECMKS AURUM KOBUD ZŁOTORYJA1989M201400:16:2900:33:5400:33:55-18
#19 192160Dworak DawidLĘBORK12DZ SZCZECIN1988M201500:16:1300:34:0900:34:09-19
#20 212148Gółębiewski PawełRATOWICEFAMILYFIT KAMIENIEC WROCŁA1990M201600:16:4600:34:1500:34:15-21
#21 2252Marchel PawełSOLEC KUJAWSKITKKF Kolejarz Bydgoszcz1989M201600:16:4600:34:1400:34:15-21
#22 2385Kęsy MarcinPOZNAŃKB MANIAC POZNAŃ1985M201800:17:0500:34:1800:34:18-23
#23 2427Nowosielski KrzysztofDĄBIEKB Dąbie nad Nerem1976M30400:17:0700:34:2600:34:28-24
#24 2519Książkiewicz PiotrWĄGROWIECGRAND PRIX Poznania TEAM1987M201900:17:0600:34:3800:34:38-25
#25 2631Pieczurowski SławomirWROCŁAW1960M50100:17:1000:34:3600:34:38-25
#26 2830Chudzicki AdamLUBOŃGRAND PRIX Poznania TEAM1987M202100:16:5400:34:5100:34:52-28
#27 2922Kiełczewski GrzegorzWROCŁAWbiegajznami.pl1960M50200:17:1000:34:5300:34:54-29
#28 3033Bondaruk PawełPOZNAŃPoznań Multisport Team1989M202200:17:0600:34:5400:34:55-30
#29 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !312136Trilinskaya NapezdaAHILLES LESZNO1979K30100:17:2100:34:5800:34:591-
#30 3334Kołodziejczyk RomanCHODZIEŻKS Noteć Chodzież1967M40300:17:2100:35:0700:35:09-32
#31 3424Werner PiotrMALANÓWMaraton Turek1992M202400:16:5500:35:1100:35:12-33
#32 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !352137Berasniava AlenaMINSKAHILLES LESZNO1985K20100:17:2000:35:1300:35:142-
#33 361841Płochocki RyszardNOWE SKALMIERZYCESupermaraton Kalisz1961M50300:17:0900:35:1300:35:14-34
#34 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3715Nowakowska DominikaPOZNAŃLKB IM. BRACI PETK LĘBORK1985K20200:17:2100:35:2400:35:243-
#35 3853Łukaszewski ŁukaszTORUŃKM Truchcik Łubianka1993M16100:17:2000:35:2500:35:27-35
#36 3948Zalewski TomaszZŁOCIENIEC2 BZ Złocieniec1986M202500:17:1800:35:3400:35:35-36
#37 4044Fluks SzymonPOZNAŃKB MANIAC POZNAŃ1983M202600:17:2700:35:3500:35:36-37
#38 41118Skrzypczak ArturOTYŃWKS ORŁY WAWRZUSIA NOWA SÓ1989M202700:17:2000:35:3600:35:37-38
#39 4232Marciniak TomaszKACZORYKS Noteć Chodzież1980M30500:17:4600:35:3900:35:41-39
#40 436Taczka PiotrOSTRÓW WIELKOPOLSKRunKing1970M40400:17:0700:35:4500:35:45-40
#41 4451Wierzbicki SebastianŚWIEBODZINRun Expert Team1987M202800:17:2700:35:4500:35:46-41
#42 4514Górna KarolinaKALISZAKL URSYNÓW WARSZAWA1979K30200:17:2700:35:4600:35:474-
#43 46364Kaźmierczak MariuszPOZNAŃa....b1972M40500:17:4400:35:4600:35:49-42
#44 4745Nowacki WitoldPOZNAŃKB MANIAC POZNAŃ1973M30600:17:2000:35:5500:35:56-43
#45 4876Zych DariuszPIŁA4 RUN TEAM PIŁA1970M40600:17:3600:35:5400:35:56-43
#46 49237Florczak KrzysztofOSTRÓW WLKP.KS MARATON Ostrów Wlkp.1972M40700:17:3000:35:5800:35:59-45
#47 5055Cichorek DariuszKALISZKKB Finisz Kalisz1972M40800:17:2700:36:0300:36:04-46
#48 5238Tyburek RafałOLAWAKB DomBud Oława1978M30700:17:2700:36:1000:36:12-48
#49 5343Borowczyk SebastianPOZNAŃ1988M203000:18:1000:36:0700:36:13-49
#50 54110Sobkowski KrzysztofMIĘDZYCHÓDKB Międzychód1985M203000:17:3600:36:1200:36:13-49
#51 5516Stelmach DominikaWARSZAWAEntre.pl Team1982K30300:17:2100:36:1700:36:185-
#52 5646Świętek AndrzejLESZNOMaraton Leszno1959M50400:17:3900:36:1700:36:19-51
#53 5765Kaproń SebastianSUCHY LAS1974M30800:17:4000:36:2100:36:22-52
#54 582147Troka PawełCHOJNICE1986M203200:18:0400:36:2100:36:29-53
#55 5959Andrzejewski JacekKONINKB Aktywni Konin1971M40900:17:4200:36:2600:36:30-54
#56 6036Siupa RafałGOLINA1991M203300:17:3000:36:3800:36:39-55
#57 611413Dyczko PiotrPOZNAŃDecathlon1984M203400:18:0500:36:3900:36:42-56
#58 622143Witkowski KarolBYDGOSZCZKLUB WYSOKOGÓRSKI W TORUNI1975M30900:18:0700:36:4500:36:49-57
#59 6341Matuszewski MaciejŚRODA WLKP.KB. Środa Wlkp.1977M301000:18:2400:36:5200:36:55-58
#60 6471Domagała RobertKROTOSZYNk.s KROTOSZ1970M401000:18:0500:36:5300:36:56-59
#61 6566Wichłacz PawełPOZNAŃKB MANIAC POZNAŃ1983M203500:18:2500:36:5500:36:57-60
#62 66137Juskowiak JakubPOZNAŃPoznań Multisport Team1977M301100:17:4600:36:5600:36:58-61
#63 679Kapitańczyk MarianPOZNAŃKB MANIAC POZNAŃ1955M50500:18:1000:36:5800:36:58-61
#64 6817Moser HadasPOZNAN1985K20300:18:1100:36:5500:36:586-
#65 69124Roszkowski TomaszWARSZAWAWarszawa Natolin Zachodni1986M203600:18:1100:36:5400:36:58-61
#66 7042Studniarek AdamJEZOW SUDECKI1988M203600:18:1200:36:5500:36:58-61
#67 71104Długosz KamilMRĄGOWOKlub Biegacza Mrągowo1986M203800:18:1600:36:5400:36:59-65
#68 721300Biesiada MarekKRZĘCINPoznań Hussars Lacrosse1985M203900:18:4300:36:3800:37:02-66
#69 7337Przybył AronKALISZKKB Finisz Kalisz1984M203900:18:0200:37:0000:37:02-66
#70 74158Rybacka JoannaWROCLAWMKS HERMES GRYFINO1986K20400:18:3100:37:0000:37:047-
#71 7562Gacki RobertPOZNAŃSTR Grupa Treningowa Pozna1984M204100:18:1000:37:0100:37:05-68
#72 7678Malinowski SławomirNOWA SÓLWKS ORŁY WAWRZUSIA NOWA SÓ1987M204100:18:1400:37:0200:37:05-68
#73 7857Stefaniak PawełCHODZIEŻKS Noteć Chodzież1980M301200:17:4800:37:0400:37:08-71
#74 7954Adamczyk MariuszGNIEZNOAltom Gniezno1973M301300:18:0100:37:0700:37:09-72
#75 80143Mazur HubertBOREK WLKP.KB MIŚ Borek Wielkopolski1987M204400:18:4500:37:0500:37:10-73
#76 8140Karwatka AndrzejGŁOGÓWPeBeKa Lubin1957M50600:18:1400:37:0900:37:12-74
#77 83111Czwojdrak MichałPOZNAŃKB MANIAC POZNAŃ1981M301400:18:2600:37:1600:37:18-75
#78 8575Nowaczyk DawidZŁOCIENIEC1979M301500:18:3200:37:2000:37:24-78
#79 87284Woźniak TomaszKOŹMIN WIELKOPOLSKZSPP CKU Marszew1993M16200:18:5400:37:0900:37:27-80
#80 8982Wawrzyniak JerzyŚREMRunners Power1975M301700:18:1100:37:2800:37:30-82
#81 90103Rzeszut JacekPOZNAŃ1966M401100:18:3800:37:2800:37:33-83
#82 91126Pietruszyński AdamMIĘDZYCHÓD1991M204800:18:4400:37:3100:37:34-84
#83 9269Paluch MirosławOBORNIKI1964M401200:18:1900:37:3500:37:37-85
#84 9399Krygier KrzysztofGRODZISKOKB Geotermia Uniejów/AZS W1991M204900:18:4700:37:3600:37:39-86
#85 9481Kęszka PiotrKALISZSupermaraton Kalisz1978M301800:18:3000:37:4200:37:44-87
#86 9560Pluciński RadosławSWARZĘDZKB MANIAC POZNAŃ1989M205000:18:1900:37:4200:37:44-87
#87 9790Brandenburg JózefDOPIEWOSiM Dopiewo1955M50700:18:2600:37:4300:37:49-90
#88 98146Mudziejewski JarosławBYDGOSZCZ1975M302000:18:5400:37:4500:37:50-91
#89 99141Sadowski MarianZŁOTÓW1970M401300:19:0600:37:4500:37:50-91
#90 10073Janas RomanGRODZISK WLKP.gkb1972M401400:19:1600:37:5000:37:53-93
#91 10168Piwowarski RadosławGRYFINOUKP Marlin1982M302100:18:4100:37:4400:37:53-93
#92 102108Darul RadosławSKÓRZEWOSKÓRZEWO BIEGA1974M302200:18:3500:37:5900:38:03-95
#93 103105Ratajczak MarekPOZNAŃKB MANIAC POZNAŃ1975M302300:18:4300:37:5600:38:04-96
#94 104123Swedrowski JacekKONIN1977M302400:18:3500:38:0200:38:07-97
#95 105128Frąckowiak DariuszPOZNAŃ1983M205100:18:5800:38:0500:38:09-98
#96 10656Socha DariuszGŁOGÓWDRUŻYNA SZPIKU KGHM POLSKA1972M401500:19:0200:37:5900:38:10-99
#97 1072189Nowosad PawloLUTSKSK KOVEL - LKB RUDNIK1984M205200:18:2200:38:1100:38:12-100
#98 108185Roszyk SławomirPOZNAŃBBL Poznań1970M401600:19:0000:38:1300:38:16-101
#99 10987Hołubowicz KrzysztofLWÓWEK ŚLASKI1970M401700:18:3900:38:1600:38:19-102
#100 110100Szuster MichałLUBOŃLKS SANA KOŚCIAN1976M302500:18:3500:38:1500:38:20-103

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności