Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

5. Poznań Półmaraton

Wyniki - 1 kwietnia 2012, Poznań

Grupa zawodów :

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
5
Km
-
-
-
-
-
-
#1 1014800Łożyński Rafał1965M-45Poznań (POL)-821400:14:469800:30:3310300:47:4210201:06:1201:06:1200:03:08
#2 102920Pietkiewicz Zuzanna1994K-18Murowana Goślina (POL)20-1200:14:048600:29:069000:46:039601:06:2201:06:2200:03:09
#3 1034169Adamczak Mateusz1993M-18Poznań (POL)-833300:15:4811500:32:1511700:48:3710801:06:3001:06:3000:03:09
#4 1042660Piotrowski Edwin1976M-30Tarnowo Podgórne (POL)-841600:16:0812100:32:1611800:49:1210901:07:2401:07:2400:03:12
#5 1052810Kieslich Wojciech1987M-18Poznań (POL)-853400:14:479900:30:3710400:48:0310501:08:1001:08:1000:03:14
#6 1062019Śliwiński Paweł1969M-40Gruszczyn (POL)-86900:15:5111700:32:1311600:49:3111201:08:4701:08:4700:03:16
#7 1072317Szotowicz Monika1980K-30Stargard Szczeciński (POL)21-600:15:1610700:31:3511200:49:2311101:08:5601:08:5600:03:16
#8 1082341Arndt Robert1974M-30Bydgoszcz (POL)-871700:15:2310900:31:2210900:49:4011401:09:0401:09:0400:03:16
#9 1093205Olczak Agnieszka1974K-30Amator (POL)22-700:15:3011300:31:3511300:49:1311001:09:1501:09:1500:03:17
#10 1103104Czajkowska Małgorzata1974K-30Bydgoszcz (POL)23-800:16:0712000:32:2011900:50:1711701:09:3501:09:3500:03:18
#11 1114723Wilczyńska Martyna1988K-18Wałcz (POL)24-1300:14:138900:29:109300:48:0810601:09:4601:09:4600:03:18
#12 1124230Cechosz Urszula1991K-18Kraków (POL)25-1400:15:3811400:32:31122-01:10:1701:10:1700:03:20
#13 1132378Dzieciaszek Borysław1972M-40Klub Maratończyka V LO w Poznaniu (P-881000:15:5411900:32:2512100:51:0512001:10:5301:10:5300:03:22
#14 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1141771Balcerak Katarzyna1966K-45Kobylanka (POL)26-200:15:5311800:32:4112300:50:5211901:11:0801:11:0800:03:22
#15 1154095Budzyński Piotr1977M-30Swarzędz (POL)-891800:14:5510000:31:2611000:50:3611801:11:1601:11:1600:03:23
#16 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1163912Guzenda Tadeusz1954M-55SILESIA SKATING (POL)-90300:15:2811200:31:5911500:51:0612101:11:2201:11:2200:03:23
#17 1171627Pawłowska Aleksandra1986K-18Świebodzin (POL)27-1500:17:1913600:34:1313100:51:5412401:11:2901:11:2900:03:23
#18 1181050Wojtkowiak Dominik1991M-18Kamionki (POL)-913500:15:2411000:32:2212000:51:0712201:11:3501:11:3500:03:24
#19 1194682Ptak Piotr1992M-18TOSIA TROLL (POL)-923600:15:5011600:33:2912400:51:5812601:11:4001:11:4000:03:24
#20 120671Kondratowicz Krzysztof1982M-30ACV (POL)-931900:16:2612300:33:4512500:51:5412501:12:0901:12:0900:03:25
#21 1214680Mielcarek Agnieszka1987K-18Poznań (POL)28-1600:16:2812400:33:4712600:51:4912301:12:1401:12:1400:03:25
#22 1222415Stamm Jacek1991M-18Poznań (POL)-943700:17:0113100:34:2013500:52:4212701:12:2301:12:2300:03:26
#23 123178Sobucka Aleksandra1979K-30Rollingen (LUX)29-900:17:0213300:34:1413200:52:4812901:12:5101:12:5100:03:27
#24 1244393Basiński Mariusz1979M-30Kościan (POL)-952000:16:4512600:34:0812900:52:4412801:13:1301:13:1300:03:28
#25 1253719Olszyna Jakub1993M-18Cichociemni (POL) H (4)-963800:17:0113100:35:0213800:53:1713201:13:5701:13:5700:03:30
#26 126983Mardoń Agnieszka1986K-18Poznań (POL)30-1700:16:5613000:34:1513400:53:0013101:14:0601:14:0600:03:31
#27 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1273049Pohl Alicja1966K-45Poznań (POL)31-300:16:5412900:34:1413300:52:5813001:14:2201:14:2200:03:31
#28 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1284117Marczak Ewa1961K-50Poznań (POL)32-300:17:0213200:34:1013000:54:2313601:15:2801:15:2800:03:35
#29 1292639Piechowiak Anna1987K-18Poznań (POL)33-1800:18:35400:36:3614300:55:0113701:16:0401:16:0400:03:36
#30 1301283Myszkiewicz Andrzej1948M-60indywidualnie (POL)-97500:16:2512200:34:2113600:53:5213401:16:1001:16:1000:03:37
#31 1314170Michalski Mikołaj1993M-18Poznań (POL)-983900:16:4912700:34:2813700:53:2113301:16:1901:16:1900:03:37
#32 1323726Grzesiecka Monika1973K-30StarBlade (POL)34-1000:17:0413400:33:4812700:53:5813501:16:2001:16:2000:03:37
#33 133428Walkowska Justyna1982K-30Poznań (POL)35-1100:18:521500:36:3214200:55:1913901:16:5301:16:5300:03:39
#34 1342204Sawicki Andrzej1973M-30Żelazków (POL)-992100:17:3213900:36:1114000:55:1713801:17:2401:17:2400:03:40
#35 1354207Chomicz Antonina1991K-18TROLL TOSIA (POL)36-1900:16:5212800:35:4013900:55:3314001:17:4401:17:4400:03:41
#36 1362553Bartkowiak Joanna1990K-18BMW Team (POL)37-2000:18:1914400:36:4414600:56:4014101:18:4701:18:4700:03:44
#37 1373067Światowa Agnieszka1981K-30Poznań (POL)38-1200:18:591800:37:1515300:57:0314401:19:0901:19:0900:03:45
#38 1383611Jagmin Bogusław1949M-60Lubsko (POL)-100600:18:1814300:36:3914500:56:5614301:19:3001:19:3000:03:46
#39 139714Słowik Arkadiusz1960M-50Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie (P-101600:17:1013500:33:5212800:57:1814501:20:0701:20:0700:03:48
#40 1404706Zagrodzka Bogna1991K-18Poznań (POL)39-2100:18:33200:37:0415100:58:3315201:20:1001:20:1000:03:48
#41 1413946Konieczna Magdalena1989K-18Nowy Tomyśl (POL)40-2200:18:2214500:37:0415200:57:2114601:20:1301:20:1300:03:48
#42 1423134Sadecka Marta1991K-18AWF Poznań (POL)41-2300:18:33300:37:0215000:58:3515401:20:2801:20:2800:03:49
#43 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1431841Tęcza Anna1972K-40Poznań (POL)42-100:17:4714100:36:3914400:56:5614201:20:2801:20:2800:03:49
#44 1442919Ochowiak Edyta1988K-18Swarzędz (POL)43-2400:18:36600:37:1915400:57:3614701:20:3901:20:3900:03:49
#45 1452410Kupczak Karolina1993K-18Poznań (POL)44-2500:17:2813800:37:2115500:58:1714901:20:4501:20:4500:03:50
#46 1461132Adamus Piotr1993M-18Częstochowa (POL)-1024000:18:36500:36:4614700:58:0914801:21:1501:21:1500:03:51
#47 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1471138Adamus Jolanta1969K-40Jura Skating Częstochowa (POL)45-200:18:37700:36:5814900:58:2415101:21:1601:21:1600:03:51
#48 1481009Szczerbal Agnieszka1975K-30Poznań (POL)46-1300:18:511200:37:2615700:59:3915901:21:2901:21:2900:03:52
#49 1493048Pohl Anita1993K-18Poznań (POL)47-2600:17:3814000:36:4814800:58:3415301:21:4601:21:4600:03:53
#50 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1501755Weltrowska Justyna1969K-40Poznań (POL)48-300:18:511300:38:1616200:59:2515501:22:2801:22:2800:03:55
#51 1514602Walerczyk Katarzyna1979K-30Poznań (POL)49-1400:18:431000:37:3415800:59:4016001:22:3801:22:3800:03:55
#52 1523865Lech Michał1988M-18DODOMUUU rollertim (POL)-1034100:18:2314600:37:3415900:59:3915801:22:3901:22:3900:03:55
#53 1531840Dutkiewicz Włodzimierz1967M-45Leszno (POL)-1041500:17:2013700:36:2914000:58:2315001:22:5001:22:5000:03:56
#54 1542042Żmudzińska Jolanta1980K-30Wrocław (POL)50-1500:18:25100:38:1816601:00:1016501:23:2401:23:2400:03:57
#55 1553200Łukaszyk Kamila1976K-30Swarzędz (POL)51-1600:17:5314200:37:3616000:59:2615601:23:3901:23:3900:03:58
#56 1562445Wojtysiak Ewa1986K-18Poznań (POL)52-2700:18:531600:38:1016000:59:3515701:24:0601:24:0600:03:59
#57 1572412Bielawna Agnieszka1993K-18Poznań (POL)53-2800:18:39900:38:2016701:00:1716601:24:1101:24:1100:03:59
#58 1584240Szymankiewicz Sandra1989K-18Luboń (POL)54-2900:19:242000:38:5917100:59:4716301:24:2201:24:2200:04:00
#59 1594241Ratajak Joanna1989K-18Luboń (POL)55-3000:19:242200:38:5917200:59:4816401:24:2201:24:2200:04:00
#60 1604239Zakens Joanna1989K-18Poznań (POL)56-3100:19:242100:38:5917000:59:4616101:24:2201:24:2200:04:00
#61 1614238Tonder Monika1989K-18Luboń (POL)57-3200:19:231900:38:5916900:59:4716201:24:2201:24:2200:04:00
#62 1625027Wdowiak Justyna1992K-18Swarzędz (POL)58-3300:18:511400:38:1816501:00:3416701:25:4901:25:4900:04:04
#63 1632414Ulatowska Dominika1993K-18Kamionki (POL)59-3400:18:501100:38:1716301:00:5816801:26:1701:26:1700:04:05
#64 1644498Tuchołka Marta1985K-18Krobia (POL)60-3500:18:37800:38:2316801:01:0016901:26:2501:26:2500:04:06
#65 1651763Woźnikiewicz Marcin1974M-30niezrzeszony (POL)-1052200:20:242600:40:2217401:02:4917201:27:0201:27:0200:04:08
#66 1661281Nawrocka Dorota1983K-18Szczecin (POL)61-3600:18:541700:39:5117301:02:1117101:27:2201:27:2200:04:08
#67 1671746Wajer Marek1956M-55Kobylnica (POL)-106400:18:2314700:38:1716401:03:0917301:27:3901:27:3900:04:09
#68 168684Rowińska Sylwia1980K-30Poznań (POL)62-1700:19:552400:41:0717501:04:1117501:27:5401:27:5400:04:10
#69 1691648Borko Tomasz1980M-30Kamienna Góra (POL)-1072300:18:2414800:37:2515601:01:0317001:28:1601:28:1600:04:11
#70 1703705Krzyżańska Sylwia1990K-18Kościan (POL)63-3700:20:042500:41:1317601:03:4317401:28:1901:28:1900:04:11
#71 1712760Podworny Andrzej1962M-50Rokietnica (POL)-108700:20:432700:42:0417701:04:1917601:31:0601:31:0600:04:19
#72 1721610Piotrowska Monika1981K-30Poznań (POL)64-1800:22:5418700:43:5018501:05:5318001:32:1501:32:1500:04:22
#73 1733565Poślednik Marta1990K-18Bydgoszcz (POL)65-3800:20:472800:42:5117901:06:0718101:34:0001:34:0000:04:27
#74 1744789Mucha Artur1985M-18Poznań (POL)-1094200:19:492300:42:3517801:09:3618401:37:1101:37:1100:04:36
#75 1754520Glazar Małgorzata1993K-1846 PDH (POL) H (5)66-3900:22:003100:42:5418201:05:1317701:38:0801:38:0800:04:39
#76 1763363Antkowiak Klaudia1992K-1864 PDH, hufiec ""Piast"" Poznań Stare- H (6)67-4000:22:003000:42:5318001:05:1317801:38:0901:38:0900:04:39
#77 1772010Bednarska Anna1992K-182 PDH ""Komandorzy"" (POL) H (7)68-4100:22:013200:42:5318101:07:5618301:38:1001:38:1000:04:39
#78 1782216Grala Maria1994K-18Poznań (POL) H (8)69-4200:22:033300:42:5418301:05:1417901:38:1101:38:1100:04:39
#79 1792199Fąferek Anna1981K-30Poznań (POL)70-1900:22:033400:42:5518401:07:5618201:38:1101:38:1100:04:39
#80 1802526Musiał Katarzyna1980K-30Poznań (POL)71-2000:22:223600:43:5918601:11:2718501:40:0501:40:0500:04:45
#81 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !181511Kumala Zygmunt1939M-70ZMECH (POL)-110200:24:2318900:47:0219001:14:5118901:44:5501:44:5500:04:58
#82 182485Kruczkiewicz Mateusz1979M-30KRUKI (POL)-1112400:24:2218800:47:0219101:14:4918801:46:1301:46:1300:05:02
#83 1833376Magdziak Monika1985K-18bazgranina (POL)72-4300:22:2618500:44:4718801:12:1318601:46:4201:46:4200:05:03
#84 1844684Chmielewski Mirosław1983M-18bazgranina (POL)-1124300:22:3018600:44:5118901:12:1418701:46:4401:46:4400:05:04
#85 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1854815Rogalińska Ewa1950K-60Słupca (POL)73-100:21:562900:44:3218701:14:5619001:47:4001:47:4000:05:06
#86 1862811Kasprzak Hanna1990K-18Poznań (POL)74-4400:22:163500:48:1019201:20:3119101:59:4301:59:4300:05:40
#87 -115Galuba Marian1963M-45Poznań------
#88 -364Mohammed Abdul Quadeer1977M-30Hyderabad------
#89 -486Kruczkiewicz Magdalena1978K-30KRUKI------
#90 -576Pioszyk Krzysztof1978M-30Grodzisk Wlkp.------
#91 -683Wosicka Hanna1981K-30Poznań------
#92 -730Wachułka Piotr1975M-30Opole---00:37:3619101:03:3919301:29:19192
#93 -897Dąbek Barbara1985K-18Warsztat Kadru---00:15:2110800:31:4111400:49:32113
#94 -919Michalska Anna1973K-30nd------
#95 -1058Broniarczyk Marek1964M-45Kalisz------
#96 -1519Lehmann Alicja1974K-30Niemcz------
#97 -1676Aszkenazy Igor1968M-40Avana Team---00:12:336300:25:185600:39:1756
#98 -1677Stryczniewicz Zuzanna1983K-18Avana Team------
#99 -2393Przybyło Dawid1984M-18Poznań------
#100 -2764Pronobis Mateusz1982M-30www.mateusz.info------

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności