Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Pamięci

Wyniki - 14 kwietnia 2012, Kraków

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
#1 2731Adamczyk KarolKRAKÓW / BIEGAMBOLUBIĘ - KRAKÓW1983M169800:00:1500:28:1800:28:33221-
#2 833Babula MateuszKRAKÓW1980M302100:00:1600:20:5500:21:1176-
#3 2844Bacewicz TomaszKRAKÓW1978M306400:00:1800:29:1800:29:36229-
#4 1769Baran BeataKRAKOW1967K40700:00:2000:24:0200:24:22-19
#5 6810Baran JozefKRAKOW / KKS JURAMOTOSPORT1964M401000:00:0100:20:3200:20:3362-
#6 22811Baran RafałKRZESZOWICE1985M168800:00:1300:26:0800:26:21195-
#7 5013Batko GrzegorzKRAKÓW1976M301300:00:0200:19:5000:19:5249-
#8 212395Batko MagdalenaKRAKÓW1985K161300:00:1900:25:1900:25:38-28
#9 7812Batko TomaszKRAKÓW1990M163700:00:1900:20:4500:21:0471-
#10 2268Bałazy PatrykKRAKÓW1983M168700:00:0800:26:0900:26:17194-
#11 23115Behounek LeszekZAKOPANE / TG SOKÓŁ ZAKOPANE1959M404800:00:1600:26:1200:26:28196-
#12 23016Behounek MałgorzataZAKOPANE / TG SOKÓŁ ZAKOPANE1961K40900:00:1600:26:1100:26:27-34
#13 7017Bełz TomaszGORZYCE1991M163300:00:0300:20:3800:20:4164-
#14 32320Blicharz ŁukaszKOŚCIELISKO1990M1611100:00:0300:32:4900:32:52253-
#15 20923Bochenek SławomiraLIBIĄŻ1981K30800:00:0000:25:2900:25:29-27
#16 24924Boczkowski BartoszKRAKOW / APPLY DELTA FORCE1980M305900:00:1800:27:1300:27:31209-
#17 15126Bogusz MirosławKRAKÓW1983M166600:00:0900:23:2600:23:35135-
#18 4829Borek PawełKRAKÓW1991M162800:00:0400:19:4700:19:5147-
#19 14831Borkowski MariuszZAWIERCIE1988M166400:00:0900:23:2300:23:32132-
#20 13734Boroń SzymonKRAKÓW1986M166100:00:0000:23:1100:23:11124-
#21 1936Borys MaciejKRAKÓW / COLLEGIUM MEDICUM UJ1988M161100:00:0000:17:5700:17:5719-
#22 59456Brak Danych--00:00:0700:20:0700:20:14--
#23 29237Braś PawełKRAKÓW / KU PAMIĘCI1980M306700:00:2000:29:5300:30:13234-
#24 3038Bronowski DamianJANKOWICE / KRAKOWSKI KLUB MORSÓW KALORYFER1980M30900:00:0400:18:5600:19:0029-
#25 30339Bryś MałgorzataSIERAKÓW1987K162700:00:1500:30:5300:31:08-63
#26 31840Brzozowski MateuszKRAKÓW / YMCA KRAKÓW1996M1610900:00:0000:32:3200:32:32250-
#27 27841Budny WiesławKRAKÓW1967M405700:00:1100:28:4300:28:54224-
#28 26242Budziosz PawełKRAKÓW / NIEZRZESZONY1978M306100:00:0000:28:2100:28:21215-
#29 10443Bugajski RobertKRAKÓW / AZS AWF MASTERS KRAKÓW1969M402200:00:0400:22:0200:22:0697-
#30 1644Bujała MichałJAWOR / JKB TKKF JAWOR1987M16900:00:0000:17:2900:17:2916-
#31 31446Bukowski DamianKRAKÓW1987M1610800:00:1800:31:5300:32:11248-
#32 76521Byczek StanisławKRAKÓW1961M401300:00:0100:20:5400:20:5569-
#33 142522Bystroń BogusławKRAKÓW1962M403100:00:1000:23:1400:23:24128-
#34 16347Bzymek DariuszKRAKÓW / KALORYFER KRAKOWSKI KLUB MORSÓW1980M303800:00:1300:23:4600:23:59144-
#35 24722Błąkała MaciejKRAKÓW1987M169400:00:1600:27:0900:27:25207-
#36 11121Błaszczyk MarcinKRAKÓW / YMCA KRAKÓW1979M302500:00:5100:21:2700:22:18103-
#37 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2748Cader AgnieszkaZABIERZÓW1983K16100:00:0000:18:4100:18:41-1
#38 21749Cader JacekZABIERZÓW1982M305500:00:0700:25:4500:25:52187-
#39 24550Cała BalbinaKRAKÓW1976K301100:00:0500:27:1000:27:15-38
#40 23351Cała MaciejKRAKÓW1976M305700:00:0500:26:2900:26:34198-
#41 10852Cerazy Paweł7 / DYM-TEAM1984M165200:00:1400:21:5600:22:10101-
#42 12955Chołda KrzysztofKRAKÓW / AZS AWF MASTERS KRAKÓW1964M402800:00:0500:22:4200:22:47118-
#43 2656Chołda ŁukaszKRAKÓW / MKS JORDAN KRAKÓW1997-00:00:0400:18:3600:18:4026-
#44 26857Cierniak ZdzisławKRAKÓW / AZS AWF MASTERS KRAKÓW1953M405600:00:1700:28:1000:28:27219-
#45 10358Cioć MichalKRAKÓW1990M164900:00:0200:22:0200:22:0496-
#46 2259Combik MarcinKRAKÓW / YMCA KRAKÓW1994M161200:00:0100:18:0400:18:0522-
#47 22769Ćwiąkała JoannaKĘTY1989K161500:00:0300:26:1700:26:20-32
#48 31560Cygan BarbaraKRAKÓW1973K302200:00:2100:31:5000:32:11-66
#49 13661Cygan TomaszKRAKÓW1986M165900:00:0200:23:0300:23:05123-
#50 23963Czarnecka KarolinaZAKOPANE / KB ŚNIEŻKA 16021984K161600:00:0900:26:3600:26:45-37
#51 22164Czech DamianBIELSKO-BIAŁA1986M168500:00:0600:26:0200:26:08190-
#52 17365Czerwiński MaciejKATOWICE / RUN-LOG.COM1978M304100:00:1500:24:0200:24:17154-
#53 23466Czosnyka BartoszKRAKÓW1996M168900:00:0400:26:3100:26:35199-
#54 24368Czyżyk MarcinWARSZAWA1985M169300:00:0700:26:5100:26:58205-
#55 33870Dąbkowska DorotaZABRZE1968K401700:00:0000:36:2200:36:22-77
#56 33972Dec JacekKRAKÓW1970M406700:00:1600:36:2300:36:39261-
#57 30473Deszcz KrzysztofCZĘSTOCHOWA / RUN-LOG.COM1986M1610400:00:0000:31:0800:31:08240-
#58 28577Dolska UlaKRAKOW / BBL KRAKOW1984K162200:00:1800:29:2300:29:41-55
#59 16878Domański DanielWARSZAWA1986M167300:00:0000:24:0600:24:06149-
#60 28879Dors JoannaKRAKÓW1992K162400:00:1300:29:4300:29:56-57
#61 21380Drogoszcz RobertKRAKÓW1963M404500:00:0600:25:3600:25:42184-
#62 13082Drużkowski RobertKRAKÓW / AZS AWF MASTERS1964M402900:00:1700:22:3200:22:49119-
#63 19684Dudziak RenataKSIĄZNICE1983K161000:00:2100:24:3700:24:58-24
#64 7785Duliński MateuszKRAKÓW1986M163600:00:0400:20:5600:21:0070-
#65 19089Fijałkowska EmiliaKRAKÓW1986K16800:00:0200:24:4600:24:48-21
#66 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 7590Flaga IwonaKRAKÓW / AZS AWF MASTERS KRAKÓW1977K30300:00:1500:20:3900:20:54-6
#67 14792Florek MichałKRAKÓW / JW 27711984M166300:00:1000:23:2100:23:31131-
#68 3794Fronc ArkadiuszKRAKÓW1984M162100:00:0200:19:2700:19:2936-
#69 6195Gadzała PrzemysławJASŁO1985M163100:00:0500:20:1400:20:1956-
#70 12398Gawlik WitoldKRAKÓW1969M402500:00:1400:22:2500:22:39113-
#71 26499Gawron EdytaKRAKÓW1973K301500:00:0000:28:2400:28:24-47
#72 34197Gałązka PawełKRAKÓW1987M1611500:00:0700:38:2100:38:28262-
#73 179101Giemzik BartłomiejSKAWINA1974M304500:00:0200:24:2300:24:25159-
#74 109103Golasowska AnnaKRAKÓW1986K16400:00:0200:22:1200:22:14-7
#75 164107Gomółka PawełKRAKÓW1988M167100:00:0500:23:5700:24:02145-
#76 177108Gondek KrzysztofPRZECŁAW1978M304300:00:1100:24:1100:24:22157-
#77 254109Gorayska BarbaraKRAKÓW1971K401200:00:1100:27:4200:27:53-42
#78 257110Gorayska KatarzynaKRAKÓW1993K161900:00:1200:27:4500:27:57-44
#79 242111Gorayski PawełKRAKÓW1996M169200:00:1200:26:4000:26:52204-
#80 74116Górka Jan-WitoldKRAKÓW1961M401200:00:0000:20:5000:20:5068-
#81 311112Gorzkowski BartłomiejKRAKÓW1981M306900:00:0800:31:4500:31:53245-
#82 97113Gościej AndrzejWIELICZKA / MASTERSI AWF KRAKÓW1947M401700:00:0300:21:4100:21:4490-
#83 55114Gościński BartłomiejPRZYSIETNICA / VISEGRAD MARATON RYTRO1992M163000:00:0000:20:1100:20:1151-
#84 236117Grabowska KrystynaKRAKÓW / AZS AWF KRAKÓW MASTERS1962K401000:00:1500:26:2400:26:39-35
#85 216118Grabowski StanisławKRAKÓW / AZS AWF KRAKÓW MASTERS1951M404600:00:1500:25:3200:25:47186-
#86 56119Granat MariuszKRAKÓW / M&M TEAM KRAKÓW1973M301400:00:0200:20:1000:20:1253-
#87 255120Grodzka-Szkłóka EwaKRAKÓW1979K301300:00:0000:27:5500:27:55-43
#88 90121Grodzki SebastianKRAKÓW / ANTENNA RUNNERS1978M302200:00:0300:21:2200:21:2583-
#89 301122Grudzień BeataKRAKÓW1971K401500:00:0700:30:5100:30:58-61
#90 188123Grudzień RobertKRAKÓW / POLSKA POŁUDNIOWA1969M404000:00:0700:24:4000:24:47167-
#91 199124Grymel ZenonKRAKÓW1964M404200:00:0500:24:5500:25:00174-
#92 266125Grzesińska MartaKRAKÓW / AZS AWF MASTERS KRAKÓW1974K301600:00:1500:28:1000:28:25-48
#93 181126Gutkowski ŁukaszKRAKÓW1981M304600:00:1400:24:1600:24:30161-
#94 178128Halama AndrzejKRAKÓW1977M304400:00:0800:24:1600:24:24158-
#95 38130Herudziński JacekKRAKÓW1973M301000:00:0400:19:2600:19:3037-
#96 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !5131Hogan TomWEXFORD1982M30200:00:0000:16:0400:16:045-
#97 33132Hydzik PiotrWADOWICE / YMCA KRAKÓW1995M161700:00:0000:19:0700:19:0732-
#98 293133Jamborski ŁukaszKRAKÓW1980M306600:00:1100:30:0200:30:13232-
#99 158134Jamka MarekKRAKÓW / ZBIEGIOKOLICZNOSCI1979M303600:00:1000:23:4100:23:51141-
#100 8135Janik KrzysztofKRAKÓW / BIEGAMBOLUBIE KRAKÓW TEAM1985M16500:00:0100:16:5400:16:558-

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności