Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XI Cracovia Maraton

Wyniki - 22 kwietnia 2012, Kraków

Grupa zawodów :

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
5
Km
-
-
-
-
-
-
-
-
-
#1 29813255Stachow JanKRAKÓWPOL/ ZPS29M708(M)270205:38:0905:35:247.5600:38:42300201:13:35302:35:36292503:20:10297804:04:35297904:46:49298105:20:182981
#2 30092372Węgrzycki WiesławPIŃCZÓWPOL/ KL PONIDZIE PIŃCZÓW33M7012(M)272506:11:1806:08:238.4300:40:20301201:17:13702:47:30296503:36:28300904:25:35301005:03:20301005:49:553011
#3 16852733Grochocki WojciechPOZNAŃPOL/ KB MALTA POZNAŃ36M704(M)158604:12:5004:12:035.5800:28:57160100:56:36601:59:33167302:32:36179103:03:31176303:33:21170503:58:331671
#4 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !30073348Rosińska JaninaPABIANICEPOL/ AZS ŁÓDŹ36K702(K)28406:10:5206:08:268.4300:13:56100:57:21702:38:09293403:32:21300504:24:01300605:03:20301305:49:543010
#5 29853297Ryzhii VolodymyrLVIVUKR/ LO AVS-FENIX38M709(M)270505:43:0905:40:258.0400:37:30298801:12:57202:39:39294703:26:49299204:10:31299504:50:14298705:23:552985
#6 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 16643400Krupski VasylUKR/ FENIKS40M703(M)156704:12:1504:10:455.5600:30:25201300:58:30801:59:12164002:31:39166103:01:56168403:31:16164903:58:011657
#7 30013477Żuk JózefWAŁBRZYCHPOL/ WKB PODZAMCZE40M7010(M)271805:56:4005:55:558.2600:36:28297101:14:24402:48:34296803:42:17301104:30:07301104:57:50300205:39:443004
#8 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !16123377Podzorny ErwinCZESKI CIESZYNCZE/ NIEZRZESZONY41M702(M)151804:10:3704:09:355.5400:28:49157400:55:55501:56:50149002:29:05152902:58:28149203:27:59153603:55:301595
#9 21802769Silkin PiotrKAUNO RAJ.LTU/ KAUNO BMK41M706(M)202804:30:2604:29:126.2200:29:44178200:57:29702:00:31180002:34:46189903:11:39204203:43:22201504:15:522161
#10 30053032Roper SteveBOGNOR REGISGBR41M7011(M)272206:02:5706:00:398.3200:38:50300401:15:46502:40:17295003:26:58299304:08:55298704:52:54299305:37:523003
#11 19823502Tomecki JerzyMYSŁOWICEPOL/ CHROMIK MYSŁOWICE41M705(M)184404:24:0404:21:586.1200:31:25223701:00:32-02:06:35214702:42:38226603:14:18215303:46:54212204:11:052015
#12 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !10361827Puszczewicz ZenonPISARZOWICEPOL/ KBLUPUS OLESNICA-BRZEG41M701(M)99203:51:5103:51:355.2900:27:46127400:51:41101:50:14102602:20:43106602:48:43103503:16:15107303:38:431035
#13 2930916Karpiński ZdzisławKRAKÓWPOL/ WITAR TARNOBRZEG42M707(M)265905:25:4705:22:567.3900:37:34299001:12:05202:32:42290703:15:46295504:01:25296004:41:01295105:09:362938
#14 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !29933307Golub NinaLWÓWUKR/ LFENIKS42K701(K)28305:45:2805:43:598.0900:34:28269901:09:07902:39:04293903:24:58298904:09:09298904:51:52299105:26:082993
#15 2971606Tomasik JanuszWARSZAWAPOL/ NIEZRZESZONY43M6092(M)269405:33:1805:30:307.4900:36:23296701:09:38902:31:58290203:19:59297604:05:08298104:45:35297905:17:222973
#16 2749418Pikulski MieczysławPIŃCZÓWPOL/ KL PONIDZIE PIŃCZÓW43M6081(M)251305:03:5305:01:577.0900:33:13255301:05:08502:19:10271402:56:39272103:31:10263404:11:23269704:43:322705
#17 20331377Wójcik StanisławDĄBROWA GÓRNICZAPOL/ AGH KRAKÓW43M6057(M)189104:26:0404:25:596.1800:28:55159200:57:15702:00:13173702:35:12191603:10:37199603:44:52206004:11:432043
#18 18361966Ropiak RyszardMYSZYNIECPOL/ KURPIE MYSZYNIEC44M6049(M)171604:18:2704:16:446.0500:30:39210400:58:27802:01:19189702:35:35193403:06:58187603:38:02184204:04:091850
#19 27732817Sawa RyszardPRUSZKÓWPOL/ CROSS WARSZAWA44M6083(M)253205:06:5705:05:167.1400:34:06266301:03:55302:17:54268702:59:25277403:40:32279204:19:43278904:49:022765
#20 28173268Wronicz ZygmuntKRAKÓWPOL44M6085(M)256705:11:1705:09:017.1900:34:01264901:05:11502:16:07256802:55:03268203:36:35275704:14:44272704:49:562773
#21 8792087Jurasz ZygmuntZGORZELECPOL45M6017(M)84603:45:4703:45:195.2000:25:4889500:50:27-01:46:3585202:16:0086502:44:1886903:11:0686003:32:50841
#22 26931287Lacombe Jean-MichelSORGUESFRA45M6077(M)246104:58:1404:56:577.0200:30:18196300:58:14802:03:39202602:40:21213303:20:22233004:02:31253204:36:482634
#23 2694519Osborn KevanBALLASALLAGBR/ IOM VETERAN ATHLETES CLUB45M6078(M)246204:58:1504:55:407.0000:33:52262801:05:00503:40:51301302:59:56278103:20:22232904:17:02275504:43:582712
#24 25421361Kalinowski ZygmuntPOZNAŃPOL/ MALTA POZNAŃ45M6070(M)233404:46:4604:44:006.4300:35:01278201:06:42602:16:15257302:51:12253203:23:47245903:59:04246504:30:282536
#25 16141003Knapik JerzyKRAKÓWPOL/ KKB DYSTANS46M6042(M)152004:10:4204:08:135.5200:34:18267901:04:43402:08:31229802:41:47220203:11:22203003:38:06184503:59:101691
#26 1901610Piekarski BogdanDRZEWICAPOL46M6050(M)177204:21:2304:20:026.0900:31:31225001:00:27-02:08:30229502:43:07228403:14:32216503:44:33205004:07:591941
#27 26801664Biera StefanKRAKÓWPOL/ -46M6075(M)245104:57:0204:54:466.5900:32:43241101:02:52202:14:07248202:53:04263803:30:45262404:09:16266404:39:472673
#28 30131281Gil BarbaraSIERPCPOL46K608(K)28606:23:2206:20:229.0000:40:14300901:18:42802:57:54298403:52:20301304:40:33301305:03:20300806:02:013013
#29 1735806Smolár JúliusSPIŠSKÁ NOVÁ VESSVK/ MK TATRAN SP.NOVÁ VES46M6046(M)162804:14:4204:14:116.0100:27:31116300:55:00502:00:11173202:34:31188903:06:46187403:36:41181004:00:501745
#30 4833029Kraska WłodzimierzKRAKOWPOL/ NIEZRZESZONY46M608(M)46703:29:5603:29:434.5800:23:4741200:46:50601:38:1937602:05:2838802:30:5338602:55:4440903:17:36458
#31 1576990Nilsson LennartVINTROSASWE47M6041(M)148604:09:1404:07:315.5100:30:33206800:58:08802:00:55185802:33:32183803:03:11174003:32:17167203:56:021609
#32 8292969Lindgren BengtSTOCKHOLMSWE/ VALLENTUNA IK47M6016(M)79803:44:3003:43:445.1800:26:2397500:51:48101:49:4199702:19:38101902:47:0797203:13:0092403:33:24877
#33 29292983Kuczmierczyk JanuszMYSLOWICEPOL/ TRUCHTACZ MYSLOWICE47M6089(M)265805:25:3105:22:507.3900:35:22285601:06:53602:18:20269802:58:25275403:48:30288204:32:30290905:08:312927
#34 1400210Alexander SimonŽILINASVK/ DS ŽILINA47M6036(M)132504:01:5004:01:405.4300:25:5290000:52:12201:54:01133802:26:39141302:54:44132703:24:03134303:47:521365
#35 2972576Frabiński AndrzejMIĘDZYRZECZPOL/ KLUB MILOSNIKÓW BIEGANIA47M6093(M)269505:33:2705:31:557.5100:34:39271101:07:17702:31:38290103:18:15296604:04:20297604:47:09298205:17:312974
#36 9323446Oleksy KarolKRAKÓWPOL/ MAŁOPOLSKIE TOWARZYSTWO KRZEWIENIA KULTU47M6019(M)89603:47:4703:47:185.2300:25:0864700:49:39901:47:1489002:18:0494702:46:0393603:12:5892003:35:51959
#37 27293125Garbień MieczysławLEŃCZEPOL47M6080(M)249405:01:1505:00:217.0700:30:03183500:58:05802:05:11208202:46:34239903:29:50261304:11:17269404:44:552726
#38 19802650Detko ArturLEGIONOWOPOL47M6056(M)184204:23:5904:21:596.1200:32:11234901:01:30102:06:24213902:41:22218203:12:41210203:43:11201204:10:102001
#39 1020729Horny JaroslavKOSICESVK/ BK STEEL KOSICE47M6024(M)97703:51:1203:50:565.2800:27:17111700:54:01401:53:21128602:23:28125302:51:05118703:17:09110203:38:551043
#40 2321435Stępczyński JerzyOSTRÓW MAZOWIECKAPOL47M6063(M)214504:37:2604:35:236.3100:32:31238301:01:38102:08:57233802:46:35240103:20:41233803:54:28233604:21:262318
#41 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 8131249Seidlova EvaTLMACESVK/ AK TLMACE48K603(K)3103:44:1603:43:345.1700:26:52104000:53:01301:50:50105402:20:13104302:46:5396403:11:3787803:32:09817
#42 28612797Trybuś MarianKRAKÓWPOL48M6087(M)260405:16:1805:15:427.2800:30:24200101:00:50-02:07:57222802:52:25261003:36:55276004:19:40278604:55:572835
#43 10791194Oremus RyszardKRAKÓWPOL/ AZS AWF MASTERS KRAKÓW48M6028(M)103003:53:5203:52:425.3000:28:57160400:56:10601:57:22152502:28:43151102:56:40140303:21:49126203:42:061143
#44 2933853Kasierska Ewa KatarzynaPOZNAŃPOL/ WKB META LUBLINIEC48K606(K)27205:26:0705:24:207.4100:36:22296501:11:39102:35:13291903:20:25298004:02:18296604:40:21294605:10:132939
#45 6612836Tanskanen MattiHELSINKIFIN/ KORSONKENGURUT48M6011(M)63803:38:3403:38:215.1000:24:3452100:48:24801:42:4755702:11:2765302:38:4167003:04:2266203:25:58662
#46 6641541Kwaśnik AndrzejWARSZAWAPOL48M6012(M)64103:38:4103:38:265.1000:25:2377200:48:59801:43:4063802:12:2370402:39:2571703:05:2069403:26:13666
#47 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !4443422Mikołajczyk MartaWARKAPOL/ PUŁASKI WARKA48K601(K)1603:28:4403:28:414.5600:24:2048500:48:09801:41:1748302:09:0251102:34:2848602:58:2447303:17:58469
#48 2756816Fenet DanielPESSACFRA/ BAVINCHOVE48M6082(M)252005:05:0105:02:487.1000:32:38240001:01:52102:10:25239802:50:53252503:34:24272104:18:00276504:49:372770
#49 15302371Napora MieczysławPIŃCZÓWPOL/ KL PONIDZIE PIŃCZÓW48M6039(M)144404:07:1404:05:185.4800:31:34226101:00:38-02:07:24219202:38:53207403:07:15188403:34:04172903:54:571572
#50 25751639Wardzała AnnaWARSZAWAPOL48K605(K)21704:48:5704:46:476.4700:33:33258601:04:08402:16:42259702:55:28269503:32:03264804:08:27265004:34:332596
#51 23231403Flasiński WłodzimierzKRAKÓWPOL48M6064(M)214704:37:2704:36:296.3300:30:06186000:58:33802:04:16204302:39:13208303:12:53210703:49:37219704:19:332273
#52 26072979Doniec AndrzejRYBNIKPOL49M6072(M)238404:51:0104:49:176.5100:30:08188200:58:33802:09:31237202:52:50262503:30:21262004:07:34264004:34:382599
#53 19061505Wojtyłło KrzysztofWROCŁAWPOL/ WKB PIAST WROCŁAW49M6051(M)177704:21:3004:21:176.1100:25:3784700:51:20101:53:00123502:26:44141603:00:18158803:35:45178704:04:591871
#54 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !13724Cichończuk AntoniPOL49M602(M)12803:09:0003:08:574.2800:21:1212100:42:18201:30:0013501:54:5715002:17:5914502:40:0113602:58:17133
#55 9082772Iljinas BorisasKAUNO RAJ.LTU/ KAUNO BMK49M6018(M)87203:46:5803:46:435.2200:23:5342600:47:24701:40:3645702:09:2252002:36:5160703:10:2582903:35:03933
#56 19321548Olejniczak WitoldOSTROW WLKPPOL/ KS MARATON OSTROWWLKP49M6052(M)180104:22:1204:21:306.1100:27:57133600:55:53501:59:28166602:35:26193103:08:27192203:40:17193604:06:581916
#57 11712526Ostrykiewicz HenrykTOMASZÓW LUBELSKIPOL49M6032(M)111203:56:1903:55:255.3400:27:54131600:54:12401:53:15127602:25:27136202:54:14131003:21:24125103:43:171174
#58 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1591320Sikora StefanBIELSKO BIALAPOL/ BESKIDEK BIELSKO BIALA49M603(M)15003:12:1303:12:084.3300:21:1713800:42:25201:31:0316001:56:0816402:18:4116102:42:1316003:01:33160
#59 29902878Jankowski PiotrLEGIONÓWPOL/ KLUB SPORTOWY NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCY49M6094(M)270905:44:2805:41:518.0600:34:35270301:06:21602:27:05286903:17:17296203:59:09295204:48:25298505:25:072987
#60 29911371Labartkava LarysaLVIVUKR/ LO AVS-FENIX49K607(K)28205:44:4505:42:258.0600:36:00291501:09:53902:36:28293203:27:10299403:59:09295104:52:35299205:26:102994
#61 1209522Szyller JerzyBIELSKO-BIAŁAPOL/ TKKF ,BESKIDEK,BIELSKO-BIAŁA49M6034(M)114803:57:2403:56:575.3600:27:04107900:53:52301:55:54144702:28:20148202:56:27139503:24:08134503:45:301246
#62 22901590Balyta VasylLVIVUKR/ LO AVS-FENIX49M6061(M)211804:36:1004:34:146.2900:28:42154300:55:05501:56:23147202:36:50199103:18:45229203:54:44234804:22:282349
#63 12742338Ostrowski JanKORCZYNAPOL49M6035(M)121103:59:2203:58:095.3800:28:00134900:54:16401:53:23129202:24:50132102:53:34128403:22:02126903:45:521266
#64 10572172Nalepka JerzySANOKPOL/ S G M M - SANOK50M6026(M)100903:52:5403:52:175.3000:28:09140500:55:45501:55:16140002:25:39136802:53:32128203:18:26114503:39:541068
#65 21201011Kalisz BronislawMIĘDZYRZECZPOL/ KLUB MILOŚNIKÓW BIEGANIA50M6060(M)197304:29:0004:27:306.2000:30:05185200:58:05802:03:20201202:42:50227803:17:26226003:49:04218404:15:122139
#66 2383941Lechowicz JerzyKRAPKOWICEPOL/ CEM-BUD GÓRAŻDŻE50M6066(M)219704:39:3004:37:016.3300:34:51273901:05:57502:15:46255302:52:11258003:23:46245103:54:06232304:22:152341
#67 29242242Dudek JanTARNOWSKIE GORYPOL50M6088(M)265305:24:3405:22:177.3800:32:45241501:02:40202:09:32237302:57:24273103:40:44279604:29:26289205:06:132916
#68 16542941Paraniak JanHUDDINGESWE/ TEAM SKAVSARET IF50M6043(M)155704:11:5704:11:115.5700:27:00106300:53:15301:55:20140502:30:20158803:03:10173903:35:16177503:59:311695
#69 26821912Surowiec MarianMILANÓWPOL/ AGRO-CORN50M6076(M)245304:57:1304:54:586.5900:33:21256401:03:04302:14:36251302:52:27261203:33:10266604:11:41269904:42:152695
#70 641446Szymków HenrykRZESZÓWPOL/ RESOVIA RZESZÓW50M6010(M)61903:37:3803:37:195.0900:25:2679600:49:52901:46:0982802:15:2383602:41:1276903:06:1571803:26:34673
#71 3872940Wybraniec AndrzejKIETRZPOL/ KS GRYF50M607(M)37303:26:2303:26:114.5300:23:5443000:47:41701:41:0147302:08:1347802:32:5043802:55:4140303:14:54388
#72 1169593Grude Kjell EnokKLEPPENOR/ APPLY POLAND50M6031(M)111003:56:1603:55:325.3400:26:3299500:52:12201:51:03106702:22:43116002:51:41120703:19:28117503:42:331153
#73 667891Chrząstkowski LucjanELBLĄGPOL/ ELBAŻANT50M6013(M)64403:38:4303:37:475.0900:26:1696000:51:13101:47:0688002:16:2687902:42:2981303:06:5673703:26:53683
#74 1698940Fila AntoniSZTUMPOL/ ZANTYR SZTUM50M6045(M)159704:13:1304:12:515.5900:27:02106700:53:28301:53:00122802:25:00133502:57:27144203:31:01163603:58:511679
#75 19632859Adamski WojciechWROCŁAWPOL50M6054(M)182804:23:1604:21:196.1100:29:32173900:56:43601:59:14164302:32:45180603:06:00185703:40:36194304:09:311983
#76 9501552Szarawara StanisławRABKA-ZDRÓJPOL/ NIEZRZESZONY50M6021(M)91303:48:3003:47:045.2200:28:42154100:54:22401:53:00123102:23:16123502:49:51112003:14:45101803:36:13972
#77 1478738Mróz StanisławŁABOWAPOL/ NOWOMAG NOWY SĄCZ50M6037(M)139604:05:0804:05:035.4800:24:5358200:49:14901:45:0976502:15:3784802:47:0897503:27:31152003:51:331484
#78 96955Nuscis FlorioanoVILLACIDRO VSITA/ ATLETICA PODISTICA SAN GAVINO MONR50M6022(M)93103:49:2903:49:255.2600:24:2148600:48:05801:43:4966502:13:5677902:41:3778103:09:4580703:35:21943
#79 17393196Ordyński JanuszSKARŻYSKO-KAMIENNAPOL50M6047(M)163104:14:5204:13:496.0000:32:46242001:01:42102:06:58217102:40:13212703:10:21198203:38:32185504:01:251767
#80 1504772Micuda JanMYSŁOWICEPOL50M6038(M)142004:06:0004:03:575.4600:30:15193900:58:12801:59:20165202:30:48160102:59:58156503:28:17154903:52:341524
#81 996520Ruta TadeuszDOBRA-NOWINYPOL/ WKB META LUBLINIEC50M6023(M)95403:50:1203:49:415.2600:27:38120500:49:39901:43:5167402:14:5881702:43:5985903:12:4691603:36:35979
#82 20531791Mączka JerzyKRAKÓWPOL50M6058(M)191004:27:0604:25:026.1600:32:39240101:02:55202:11:16241702:46:40240303:19:08230203:49:29219304:14:002107
#83 15553133Kajdas AdamWIEDENAUT50M6040(M)146604:08:2304:06:145.5000:29:13167300:56:32601:57:28152902:29:45156002:59:51155903:29:03157803:54:001554
#84 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !44771Jasek TadeuszRADZIECHOWYPOL51M601(M)3902:53:5202:53:494.0700:19:112800:38:40801:22:383801:46:024202:07:154402:27:244502:43:5745
#85 10692312Giemza StanisławBIELSKO-BIAŁAPOL/ AZS AWF KATOWICE51M6027(M)102003:53:3203:52:205.3000:28:55159500:55:34501:55:10139502:23:27125202:53:38128703:20:26121903:41:331117
#86 23491962Bilon BogdanSULECHÓWPOL/ ZBROJOWNIA SULECHÓW51M6065(M)216904:38:3604:36:206.3200:33:03252401:02:48202:09:21236702:45:16236003:19:57232103:52:50229104:22:192346
#87 3712373Grabowski StanisławKRAKÓWPOL/ AZS AWF MASTERS KRAKÓW W51M606(M)35803:25:1903:24:554.5100:24:0244300:47:13701:38:4539802:05:2838902:29:2234202:52:4833603:13:45357
#88 29361589Lytvyn VolodymyrLVIVUKR/ LO AVS51M6090(M)266405:26:2605:24:557.4200:30:25201200:58:31802:18:49270803:10:48292203:59:54295304:41:31295205:12:112951
#89 16753062Kmiecik JanuszWIELICZKAPOL51M6044(M)157604:12:3504:11:535.5800:27:16111300:53:18302:54:55298002:23:55128102:45:3991803:28:08154303:56:511629
#90 11662039Antonelli GiampaoloVICENZAITA51M6030(M)110703:56:1003:55:085.3400:27:03107400:52:13201:49:0394802:19:0699102:48:41103303:18:10113003:42:481161
#91 1936394Olchowik RyszardGNIEZNOPOL/ ALTOM GNIEZNO51M6053(M)180504:22:2704:21:006.1100:30:02183400:58:04803:06:42299502:33:28183403:07:19188703:39:35191104:07:571938
#92 27133230Staniewski EugeniuszZGORZELECPOL51M6079(M)248004:59:1904:56:417.0100:33:41260601:06:39602:15:55256102:52:09257303:31:21263904:11:46270004:43:352706
#93 2474533Vilpini RichardSAMOGNAT (FRANCE)FRA51M6067(M)227304:43:2004:41:436.4000:29:49179800:58:02802:03:47202902:39:48210703:18:06227203:55:54237904:27:312457
#94 24752756Lyoubi AbdellahCASABLANCAMAR/ CMCF51M6068(M)227404:43:2004:40:476.3900:34:55275101:06:26602:13:48247302:48:24244403:24:19247603:58:43245204:26:042421
#95 11962036Borkowski JerzyRADOMPOL/ BRAK51M6033(M)113503:57:0103:55:385.3500:29:16168200:55:46501:55:13139802:25:41137002:53:25127303:20:02120203:42:501162
#96 19692684Kędzierski ZenonSTRZELCE OPOLSKIEPOL/ RSIR STRZELCE OP.51M6055(M)183304:23:3104:21:436.1200:30:46213900:58:37802:01:40191702:34:41189403:05:10183103:37:37182904:06:091891
#97 6992651Straż MichałDĄBROWA GÓRNICZAPOL/ ARCELOR MITTAL51M6014(M)67403:40:0203:39:035.1100:25:2981100:49:55901:44:2271902:12:4071502:38:5768703:05:2769503:27:28693
#98 27742972Spólnik StanisławKRAKÓWPOL/ ACHILLES TRACK CLUB51M6084(M)253305:06:5705:04:307.1200:34:17267701:05:38502:20:25274403:00:07278403:40:32279104:19:42278704:49:152767
#99 17841410Skakluk JanLEGIONOWOPOL/ KB.PIMAR LEGIONOWO51M6048(M)167004:16:3104:16:086.0400:22:3825600:45:22501:39:3442202:11:3366302:46:3995803:32:53168704:00:521751
#100 20671703Macul RyszardGOLENIÓWPOL/ NIEZRZESZONY51M6059(M)192204:27:3204:25:226.1700:32:57250301:02:41202:08:26227702:41:58221603:13:33212103:45:36208304:13:172081

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności