Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

X Bieg Wenedów

Wyniki - 20 maja 2012, Koszalin

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Kat
P1
P2
P3
-
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1190Henadz VerkhavodkinM 1M 20-29DINAMO00:32:0100:03:1200:08:0000:16:3200:24:31
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2228Piotraschke PawełM 2M 30-39SLUPSKSZKOŁA POLICJI00:32:0800:03:1300:07:5900:16:3200:24:32
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3208W Ąsicki SebastianM 3M 20-29LĘBORKLKB IM. BRACI PETK00:32:5000:03:1700:07:5900:16:3200:24:43
#4 4204Breszka MichałM 4M 20-29DĘBLIN/LĘBORKWSOSP DĘBLIN / UKS EKONOMIK - MARATOŃCZYK LĘBORK00:33:0500:03:1800:07:5900:16:3200:24:32
#5 5111Rybarczyk JanM 5M 40-49DARŁOWO00:33:3900:03:2200:08:0200:16:3600:25:06
#6 6210Kulczyk JerzyM 6M 50-59TYCHOWOGŁAZ TYCHOWO00:34:2700:03:2700:08:1200:16:5800:25:42
#7 7209Dąbrowski JacekM 7M 40-49KALISZ POMORSKIMARATOŃCZYK TEAM SZCZECIN00:35:4100:03:3400:08:1700:17:1700:26:27
#8 8238Antosik GrzegorzM 8M 30-39SŁAWNOKB BRYZA POSTOMINO00:36:3300:03:3900:08:2400:17:4000:27:09
#9 9222Matusiak TomaszM 9M 40-49SŁUPSKSZKOŁA POLICJI00:36:4000:03:4000:08:5700:18:0700:27:24
#10 10219Golecki MirosławM 10M 30-39ROSNOWOFORMA ROSNOWO J.W.00:38:2500:03:5100:09:1000:18:5100:28:47
#11 11198Biedrzycki AndrzejM 11M 50-59KOŁOBRZEGSPO STARY BOREK00:38:2800:03:5100:09:1100:18:5000:28:47
#12 12180Hessel LarsM 12M 40-49NEUBRANDERBURG/ NIEMCYSV TURBINE00:38:3500:03:5200:09:1100:18:5100:28:47
#13 13212Wiśniewski MieczysławM 13M 50-59SŁUPSKSZKOŁA POLICJI WSŁUPSKU00:38:4000:03:5200:09:1100:18:5000:28:47
#14 1492Musiał KrzysztofM 14M 30-39KOSZALIN00:38:4200:03:5200:09:1300:18:5000:28:48
#15 15255Wantoch-Rekowski ZbigniewM 15M 30-39PIASZCZYZNA00:39:0500:03:5500:09:3600:19:1300:29:17
#16 16296W Ęgłowski ArkadiuszM 16M 40-49KOŁOBRZEGKOŁOBRZEG00:39:1400:03:5500:09:1500:19:1300:29:26
#17 1781Maciaszczyk RomanM 17M 40-49BIERUTÓW00:39:2800:03:5700:09:0500:19:1200:29:23
#18 18268Korzeniowski SylwesterM 18M 30-39ŚWIELINO00:39:3100:03:5700:09:3900:19:4100:29:43
#19 19102Radliński LeopoldM 19M 40-49KOSZALINNIEZRZESZONY00:39:3100:03:5700:09:2400:19:2500:29:35
#20 20147Zelek JanM 20M 50-59KOSZALINTKKF KOSZALIN/STOWARZYSZENIE SFX00:39:3200:03:5700:09:2100:19:1800:29:36
#21 21184Burmeister BurkhardtM 21M 40-49SZCHWEDT/ODER NIEMCY00:39:3700:03:5800:09:1400:19:1000:29:19
#22 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !22199Wojciechowska ElżbietaK 1K 20-29PAKOŚĆSOKÓŁ GNIEWKOWO00:39:3700:03:5800:09:2300:19:2300:29:31
#23 23158Jędrzejczyk TomaszM 22M 20-29MIĘDZYRZECZ00:39:4300:03:5800:09:2200:19:1500:29:38
#24 2453Kapuściński ZbigniewM 23M 40-49SZCZECINMARATOŃCZYK TEAM SZCZECIN00:39:4300:03:5800:09:3000:19:3200:29:43
#25 25220Famulski CezaryM 24M 30-39ROSNOWOFORMA ROSNOWO00:39:5200:03:5900:09:3000:19:3300:29:48
#26 26218Retka BartoszM 25M 20-29KOSZALINFORMA ROSNOWO00:40:0500:04:0000:09:3000:19:4800:30:11
#27 27187Bemowicz TomaszM 26M 40-49KOŁOBRZEGKB WYGAN00:40:2200:04:0200:09:3700:19:3500:30:01
#28 28213Romanowski KrzysztofM 27M 30-39LĘBORKSYSYEMY WENTYLACJA - LĘBORK00:40:2400:04:0200:10:1100:20:2300:30:25
#29 29229Chudy HenrykM 28M 50-59SŁAWNOK S OLSZEWSKI I SYNOWIE SŁAWSKO00:40:3000:04:0300:09:2100:19:2200:29:48
#30 30135W Ąsicki JacekM 29M 30-39SŁUPSKBIEGAM BO LUBIĘ00:40:3900:04:0400:09:3100:19:5100:30:15
#31 31188Szymczak HenrykM 30M 40-49SŁONINO00:40:4000:04:0400:09:2800:19:3700:30:09
#32 3293Niwiński GrzegorzM 31M 50-59USTKAK.B. TUPOT NPSR00:40:5600:04:0600:09:5300:20:0100:30:26
#33 33201Kopański AmadeuszM 32M 16-19SZCZECIN00:41:0900:04:0700:09:3100:19:5100:30:58
#34 34186Jarosz WiesławM 33M 30-39KOSZALINKOSZALIN00:41:1100:04:0700:09:4900:20:0800:30:44
#35 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3544Huryń EwaK 2K 30-39SZCZECIN00:41:1400:04:0700:09:5000:20:1100:30:43
#36 3643Heyka JarosławM 34M 40-49LĘBORKNIEZRZESZONY00:41:2100:04:0800:09:3500:20:0300:30:58
#37 37170Bogdanowicz KrzysztofM 35M 40-49KOSZALINTKKF KOSZALIN/JW.00:41:2200:04:0800:10:0400:20:3500:31:20
#38 3855Karmelita MarcinM 36M 16-19KOSZALINBAŁTYK KOSZALIN00:41:3000:04:0900:09:3900:20:2300:31:24
#39 39247Kacperski BartłomiejM 37M 16-19KOSZALINKOSZALIN00:41:4000:04:1000:10:3400:21:2300:32:10
#40 40197Skowron BartłomiejM 38M 20-29BIELSKO-BIAŁANA PRZEŁAJ00:41:4100:04:1000:09:4800:20:3200:31:24
#41 41293Ossowski JacekM 39M 20-29KOSZALINNIEZRZESZONY00:41:4500:04:1100:09:5000:19:5900:30:46
#42 42106Rogoża PiotrM 40M 30-39KOSZALINBTC "ORZEŁ" BIAŁOGARD00:41:4600:04:1100:09:1200:20:3700:31:21
#43 4399Powarzyński KrzysztofM 41M 40-49MALECHOWO6 WOG00:41:4800:04:1100:09:3400:19:5900:30:59
#44 44153Żmuda TomaszM 42M 30-39DRZONOWO/KOŁOBRZEGCW FANZA KOŁOBRZEG00:42:2100:04:1400:09:4900:20:2000:31:13
#45 4569Kosicki TomaszM 43M 30-39SŁUPSKTEAM SPIRIT00:42:2500:04:1500:09:5900:20:4000:31:32
#46 4690Mioduszewski ŁukaszM 44M 30-39KOSZALINJW 122300:42:2600:04:1500:10:0000:20:4500:31:45
#47 47138Wiktorowicz SławomirM 45M 30-39KOSZALINJW 122300:42:2800:04:1500:10:0000:20:4500:31:45
#48 48193Kierkosz MarekM 46M 40-49KOSZALINTKKF KOSZALIN00:42:3800:04:1600:10:3100:21:1000:31:58
#49 49113Ryśkiewicz RafałM 47M 30-39KOSZALIN00:42:4000:04:1600:09:5500:20:4000:31:46
#50 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 50256Pochranowicz AleksandraK 3K 20-29BIAŁY BÓRAZS UNIWERSYTET GDAŃSKI00:42:4500:04:1600:09:5300:20:3500:31:33
#51 518Bieliński MichałM 48M 30-39KOSZALINWWW.NOCNASCIEMA.COM | WWW.BIEGNIJMY .PL | STOWARZY SZENIE SFX00:42:4500:04:1600:10:0400:20:3500:31:42
#52 52150Zukal MichałM 49M 30-39KOSZALIN00:42:4800:04:1700:10:4700:21:2100:32:02
#53 53157Stosio KrzysztofM 50M 30-39KOSZALINTKKF KOSZALIN00:43:0000:04:1800:10:4100:21:3100:32:38
#54 542Adamelak KrzysztofM 51M 30-39DARŁOWO00:43:0300:04:1800:09:5600:20:5700:32:23
#55 55114Sadowski PawełM 52M 30-39SŁUPSKBIEGAM BO LUBIĘ00:43:1200:04:19
#56 56129Szczupaczyński ArkadiuszM 53M 40-49GRYFICENIEZRZESZONY00:43:1700:04:2000:10:1200:20:5700:32:17
#57 5757Kasztelan WładysławM 54M 30-39KRETOMINO00:43:2300:04:2000:09:5200:20:4000:32:03
#58 58112Rybicki JanuszM 55M 60-69POLICE00:43:2600:04:2100:10:4000:21:2900:32:38
#59 59236Lisiak MateuszM 56M 16-19SŁAWNOKS OLSZEWSKI I SYNOWIE00:43:3100:04:2100:10:2600:21:1100:32:11
#60 6028Gąsecki TomaszM 57M 40-49KOSZALIN/MASZKOWO00:43:3200:04:2100:10:3000:21:1100:32:12
#61 61143Wojtalik AdrianM 58M 20-29SŁUPSKPOLITECHNIKA KOSZALIŃSKA00:43:3600:04:2200:10:4400:21:3900:32:42
#62 62246Zwolinski JanM 59M 40-49WIERCISZEWOTKKF KOSZALIN- STOWARZYSZENIE ZIEMI WIERCISZEWSKIEJ00:43:4000:04:2200:10:3200:21:36
#63 6313Burzyński AleksanderM 60M 30-39SŁUPSKTEAM SPIRIT00:43:4200:04:2200:10:0100:20:5500:32:15
#64 64185Dreier DavidM 61M 30-39SZCHWEDT/ODER NIEMCY00:43:4500:04:2300:10:1500:21:1700:32:36
#65 65239Szczygielska EdytaK 4K 30-39SŁAWNOKS OLSZEWSKI I SYNOWIE SŁAWNO00:43:5000:04:2300:10:2800:21:3100:32:36
#66 66226Raj BartłomiejM 62M 16-19TYCHOWO1. LO IM STANISŁAWA DUBOIS W KOSZALINIE00:43:5200:04:2300:10:4600:21:5000:33:25
#67 67139Wingert PawełM 63M 30-39KOSZALINKB BIAŁY ZĄBEK00:43:5300:04:2300:10:1900:21:2000:32:40
#68 68203Dreliszak MariuszM 64M 30-39KOSZALINJW 122300:43:5900:04:2400:10:2000:21:1100:32:36
#69 69177Snoch MichałM 65M 20-29MIELNOKB BIAŁY ZĄBEK00:44:0100:04:2400:10:1900:21:1800:32:40
#70 7089Michalski ArturM 66M 30-39GDYNIAKPW GDYNIA00:44:0500:04:2500:10:3900:21:3500:32:52
#71 7149Jurkiewicz MariuszM 67M 40-49ŚWIDWINJW 329400:44:1000:04:2500:10:0400:21:0500:32:52
#72 7278Lis ŁukaszM 68M 20-29KOSZALIN00:44:2400:04:2600:11:0200:22:0400:33:25
#73 73266Ramiączek JacekM 69M 40-49ŚWIELINOPIWNICZANKA ŚWIELINO00:44:2500:04:2700:10:1400:21:0600:32:38
#74 74250Matlakiewicz JerzyM 70M 20-29KOŁOBRZEGNIE ZRZESZONY00:44:2500:04:2700:11:0800:22:3700:34:07
#75 75263Rogala PrzemysławM 71M 16-19SIANÓWI LO IM. ST. DUBOIS00:44:2600:04:2700:11:2900:22:0900:33:29
#76 7619Czuczak TomaszM 72M 30-39KOSZALIN00:44:3200:04:2700:11:0800:22:2600:33:39
#77 7756Kasztelan UrszulaK 5K 20-29KOSZALIN00:44:3300:04:2700:10:0400:21:2000:33:04
#78 7826Gajlewicz DominikM 73M 20-29MIASTKO00:44:3400:04:2700:10:0400:21:0100:32:36
#79 79221Bykowski RobertM 74M 30-39ROSNOWOFORMA ROSNOWO J.W.00:44:5000:04:2900:09:4900:20:4400:32:35
#80 8084Mańka MarianM 75M 40-49NOWOGARD00:44:5300:04:2900:10:0500:21:1200:32:54
#81 811Adamczak AndrzejM 76M 50-59KOSZALINTRIATHLON KOSZALIN00:45:0200:04:3000:10:0700:21:1600:33:04
#82 82206Karolak IgorM 77M 16-19KOSZALIN00:45:0500:04:3000:10:3200:21:4000:33:25
#83 8341Gut WitoldM 78M 30-39WŁOKI8 PPLOT00:45:0500:04:3000:10:1600:22:4100:33:59
#84 84137Wiatrzyk KrzysztofM 79M 40-49DARŁOWOESKADRA LOTNICZA DARŁOWO00:45:0800:04:3100:10:0100:21:0900:33:01
#85 85272Skorupski RobertM 80M 30-39SŁUPSKBIEGAM BO LUBIĘ SŁUPSK00:45:0800:04:3100:10:2300:22:1300:33:51
#86 86258Szarkowski KamilM 81M 16-19KOSZALINILO IM. STANISŁAWA DUBOIS W KOSZALINIE00:45:0800:04:3100:10:4500:21:5200:33:25
#87 87167Burda RobertM 82M 30-39KOSZALIN00:45:1000:04:3100:10:5600:22:2500:34:09
#88 88245Matlakiewicz KrzysztofM 83M 50-59KOŁOBRZEGTENISPARK00:45:1200:04:3100:11:0800:22:3700:34:11
#89 89244Kozłowski ŁukaszM 84M 20-29LĘBORK44 BAZA LOTNICTWA MORSKIEGO00:45:1700:04:3200:10:4800:22:2100:34:03
#90 90191Wyganowski AndrzejM 85M 60-69KOŁOBRZEG00:45:1800:04:3200:10:4700:22:1600:33:49
#91 91159Jarosz JakubM 86M 16-19SUCHA KOSZALIŃSKATKKF KOSZALIN00:45:2300:04:3200:10:4300:22:0000:33:32
#92 92152Żmijowski PiotrM 87M 30-39KOSZALIN00:45:2800:04:3300:11:0800:22:2800:34:15
#93 93237Antosik GrażynaK 6K 30-39SŁAWSKOKS OLSZEWSKI I SYNOWIE SŁAWNO00:45:3800:04:3400:10:4300:22:0700:33:52
#94 94251Ignatowicz HubertM 88M 20-29KOSZALINGOLD TEAM POLSKA00:45:4000:04:3400:11:0200:22:0600:33:51
#95 95115Samoił - Kowalska IrenaK 7K 40-49BOBOLICETKKF KOSZALIN / BOBOLICE00:45:4600:04:3500:10:5000:22:0500:33:57
#96 9672Krawczyk MateuszM 89M 20-29ŁABĘDZIE K. DRAWSKA POM.00:45:4900:04:3500:11:1300:22:5400:34:37
#97 97290Chmielewski RobertM 90M 30-39CZŁUCHÓWFORMA ROSNOWO00:45:4900:04:3500:10:2600:22:0200:33:53
#98 98175Baranowski PiotrM 91M 30-39KOSZALIN00:46:0900:04:3700:11:0800:22:2800:34:15
#99 9916Ciechanowski KazimierzM 92M 50-59MIERZYNPUM SZCZECIN00:46:1000:04:3700:10:4000:22:1400:34:23
#100 100142Wojciechowicz JacekM 93M 30-39KOSZALIN00:46:1500:04:3700:11:5700:23:3600:35:06

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności