Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Tour de Pologne Amatorów

Wyniki - 10 lipca 2012, Jelenia Góra

Nr
Rok
Kat
-
-
-
#1 328Sułek Piotr1983M-16Boplight Aminostar Team Świdnica09:03:1710:04:3301:01:16
#2 12Lonka Radosław1980M-30Corratec Team09:02:4110:04:4001:01:59
#3 201Jabłoński Jakub1982M-30empir.com.pl Społeczna Akademia Nauk09:03:2410:06:4501:03:21
#4 294Korzeniewski Tadeusz1969M-40Corratec Team09:03:0110:06:4901:03:48
#5 203Cierpiał Piotr1994M-16Strzyżów09:03:3010:06:5301:03:23
#6 329Jamro Paweł1979M-30Boplight Aminostar Team Świdnica09:03:1910:07:5201:04:33
#7 179Liwiński Andrzej1968M-40A.G.C. 2-L SPRINT ŁÓDŹ09:03:0610:07:5601:04:50
#8 54Krawczyk Zygmunt1955M-55Wrocław09:02:4610:07:5601:05:10
#9 465Sołkiewicz Arkadiusz1989M-16Bolesławiec09:03:0610:07:5901:04:53
#10 266Łangowski Mateusz1976M-30THULE Team09:03:2710:08:0301:04:36
#11 397Kurpik Michał1986M-16Fitness Academy09:03:3010:08:3301:05:03
#12 88Kulas Marek1963M-45Rumia09:02:5110:08:3501:05:44
#13 360Ciechomski Kamil1983M-16Wrocław09:03:3410:09:3801:06:04
#14 107Moskwa Bartosz1989M-16VIP Bank BGŻ09:02:3810:10:2901:07:51
#15 443Bałd Radosław1982M-30Głogów09:03:2810:10:3701:07:09
#16 393Bartolewski Wojciech1960M-50Częstochowa09:03:0410:10:3901:07:35
#17 82Komisaruk Zdzisław1959M-50VIP Bank BGŻ09:02:4310:10:4001:07:57
#18 13Charucki Henryk1955M-55VIP Bank BGŻ09:02:4010:10:4001:08:00
#19 251Grygonis Ryszard1955M-55Zgorzelec09:03:2410:10:4101:07:17
#20 80Wajda Jacek1967M-45MOTO Jelc-Laskowice09:02:4610:10:4301:07:57
#21 182Tyszecki Krzysztof1972M-40OKULAR MTB TEAM09:03:0110:10:4501:07:44
#22 87Adamczyk Marek1974M-30VIP Bank BGŻ09:02:4010:10:4701:08:07
#23 205Grzegrzółka Mariusz1974M-30Atlas Team Siedlce09:03:2910:11:0701:07:38
#24 289Ciołek Tomasz1979M-30Chudów09:04:0810:11:1401:07:06
#25 387Kubacik Wacław1965M-45Leszno09:03:2210:11:1501:07:53
#26 84Krężel Grzegorz1968M-40VIP Bank BGŻ09:02:4610:11:1501:08:29
#27 291Pawlak Piotr1966M-45Corratec Team09:03:0210:11:1501:08:13
#28 263Hałajczak Magdalena1979K-30Corratec Team Poznań09:02:4710:11:1501:08:28
#29 193Olszewski Maciej1990M-16Bielsk Podlaski09:04:0110:11:1601:07:15
#30 104Matoga Tomasz1991M-16Myślenice09:02:5310:11:2001:08:27
#31 363Windak Patryk1983M-16Gryfino09:03:2310:11:2301:08:00
#32 481Dębicki Karol1994M-16Whirlpool AZS Politechnika Wrocławska09:03:3210:11:2301:07:51
#33 129Kołodiejski Marian1960M-50VIP Bank BGŻ09:02:4210:11:2301:08:41
#34 267Kaczmarek Tomasz1961M-50THULE Team09:03:3010:13:0501:09:35
#35 320Bojanowski Jacek1968M-40Andrespol09:03:2610:13:0501:09:39
#36 122Słowiński Norbert1977M-30VIP Bank BGŻ09:02:4310:13:0701:10:24
#37 430Malinowski Dariusz1972M-40GATTA Bike Team ZDUŃSKA WOLA09:03:2810:13:0701:09:39
#38 231Matkowski Marcin1975M-30Bolesławice09:03:1810:13:1101:09:53
#39 106Walczak Grzegorz1978M-30VIP Bank BGŻ09:02:5210:13:1101:10:19
#40 293Jaroszonek Andrzej1955M-55Corratec Team09:03:0210:13:1501:10:13
#41 316Tietz Arkadiusz1972M-40LKK Leszno09:03:2610:14:0201:10:36
#42 244Fitał Mirosław1962M-5009:02:4010:14:0501:11:25
#43 63Wrona Marek1966M-45VIP Bank BGŻ09:02:4010:14:0501:11:25
#44 270Jaskulski Jarosław1970M-40Gniezno09:03:1710:14:3101:11:14
#45 219Wolski Kamil1986M-16Masters Gryfice09:03:3210:14:3101:10:59
#46 384Iwko Maciej1981M-30Myślibórz09:03:2510:14:3901:11:14
#47 383Suszczyński Robert1974M-30Gorzów Wlkp.09:03:2510:14:4101:11:16
#48 335Nocoń Ireneusz1987M-16Chudów09:04:1110:14:4401:10:33
#49 312Ratajczak Piotr1973M-304 team09:03:2010:14:4401:11:24
#50 3Michalak Lechosław1956M-55Warszawa09:02:4310:14:4701:12:04
#51 292Zellner Małgorzata1975K-30Corratec Team09:03:1610:14:5001:11:34
#52 417Bilewicz Andrzej1970M-40Michałowice09:03:1910:14:5501:11:36
#53 353Garczarek Mikołaj1980M-30Granowo09:03:2310:14:5601:11:33
#54 406Mędrecki Sławomir1979M-30MTB Krapkowice09:03:2410:14:5801:11:34
#55 367Gawrysiak Michał1986M-16Bełchatów09:03:2510:14:5801:11:33
#56 272Englisz Paweł1989M-16Katowice09:03:3310:14:5801:11:25
#57 438Miazga Nichał1974M-30Dzieżgoniów09:03:3710:14:5901:11:22
#58 287Wosz Bogumił1963M-45MOTO-AGBUD-Jelcz-Laskowice09:02:4310:15:0101:12:18
#59 241Pikuła Jerzy1955M-55VIP Bank BGŻ09:03:3010:15:0201:11:32
#60 483Kaczała Zbigniew1964M-45Binowo09:02:5010:15:0201:12:12
#61 338Skalski Gerard1966M-45Trzebnica09:03:2110:15:0301:11:42
#62 446Wytrwał Arkadiusz1970M-40MTB Krapkowice09:03:2410:15:0501:11:41
#63 115Rosół Michał1986M-16VIP Bank BGŻ09:02:4710:15:1001:12:23
#64 62Zimmer Ryszard1970M-40VIP Bank BGŻ09:02:5110:15:2001:12:29
#65 346Marciniak Paweł1983M-16Kraków09:03:4010:16:1801:12:38
#66 238Jarczewski Tomasz1991M-16Rawicz09:03:4110:16:1801:12:37
#67 385Mróz Łukasz1984M-16Maruszewo09:03:2210:16:1801:12:56
#68 116Lewański Wiesław1957M-55VIP Bank BGŻ09:02:4210:16:1901:13:37
#69 308Skonecki Maciej1979M-30Klub Sportowy Ślęża Sobótka MTB Team09:02:4510:16:2001:13:35
#70 432Stępnik Piotr1984M-16GATTA Bike Team09:03:3010:16:4901:13:19
#71 17Faltyn Jan1952M-60VIP Bank BGŻ09:02:4310:16:5701:14:14
#72 56Wołodźko Joanna1972K-40Wrocław09:02:4610:16:5901:14:13
#73 213Jankowski Jacek1987M-16Olaws Złotoryja09:03:2910:17:0001:13:31
#74 285Listner Rooland1945M-65IM-MOTION.PL09:04:0210:17:0201:13:00
#75 298Spychała Dariusz1968M-40Złotoryja09:03:5810:17:0301:13:05
#76 414Siebert Piotr1965M-45Komorniki09:03:2610:17:0401:13:38
#77 216Rogaczewski Józef1957M-55Piotrków Trybunalski09:02:5410:17:0501:14:11
#78 472Adamczyk Kryspin1978M-30Bolesławiec09:03:3810:17:0601:13:28
#79 96Maciaś Tomasz1970M-40VIP Bank BGŻ09:02:4910:17:0601:14:17
#80 53Walczak Ireneusz1954M-55Kuźnica Żelichowska09:02:4610:17:0701:14:21
#81 97Rojek Kazimierz1955M-55VIP Bank BGŻ09:02:5210:17:0701:14:15
#82 248Fulara Roman1963M-45Strzelce Krajeńskie09:03:3110:17:1001:13:39
#83 466Bieniek Janusz1955M-55Oleśnica09:02:4910:17:1201:14:23
#84 433Turkiewicz Grzegorz1968M-40GATTA Bike09:03:2910:17:1301:13:44
#85 326Zachacz Mariusz1969M-40Wrocław09:04:3710:17:1901:12:42
#86 475Szydełko Kamil1984M-16NETTO Bike Team09:04:0110:17:3301:13:32
#87 441Jasiński Piotr1978M-30Wrocław09:03:4410:17:5701:14:13
#88 257Rybacki Zbigniew1960M-50BDC Team09:03:2110:17:5901:14:38
#89 337Szczepaniak Piotr1980M-30VIP Bank BGŻ09:02:4910:17:5901:15:10
#90 228Krawczyk Bartosz1988M-16Masters Gryfice09:03:3310:17:5901:14:26
#91 269Bielaczyc Wiesław1956M-55Wrocław09:03:3910:18:0001:14:21
#92 78Zygmąt Jarosław1970M-40VIP Bank BGŻ09:02:4810:18:0501:15:17
#93 336Krzesiński Michał1992M-16Whirlpool Club09:03:5010:18:0601:14:16
#94 401Gil Marcin1979M-30ViIP Bank BGŻ09:04:0110:18:0701:14:06
#95 376Odsterczyk Wojciech1982M-30Libertów09:03:5810:18:1401:14:16
#96 377Odsterczyl Robert1975M-30Kraków09:03:5810:18:1401:14:16
#97 163Sobański Mateusz1985M-16Wronki09:03:3810:18:1901:14:41
#98 55Bodyk Jacek1966M-45Lubin09:02:4110:18:2801:15:47
#99 351Bukowski Stanisław1985M-16Dzianisz09:03:5510:18:3201:14:37
#100 468Furman Sylwester1971M-40Madigan Cycling Club09:03:4410:18:4801:15:04

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności