Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Tour de Pologne Amatorów

Wyniki - 15 lipca 2012, Bukowina Tatrzańska

Nr
Rok
Kat
-
-
-
#1 741Miszkurka Bartosz1972M-40Wrocław10:11:0712:00:3601:49:29
#2 269Mamos Ryszard1947M-65Braunschweig10:14:4812:00:4101:45:53
#3 245Niewczas Michał1985M-16Biłgoraj10:13:0112:00:4701:47:46
#4 488Charchut Jakub1983M-16Tychy10:13:5612:00:4701:46:51
#5 113Rojek Kazimierz1955M-55BANK BGŻ TEAM10:11:0612:00:4801:49:42
#6 166Gutt Piotr1994M-16Poronin10:12:5112:00:5601:48:05
#7 787Wójtowicz Wiesław1968M-40VIP Bank BGŻ10:11:1212:01:0101:49:49
#8 758Kwaśniewski Wojciech1977M-30Kielce10:13:4112:01:0201:47:21
#9 18Lechowski Marek1962M-50BANK BGŻ TEAM10:11:0212:01:1001:50:08
#10 2Błaszczyk Waldemar1973M-30Warszawa10:12:4212:01:1001:48:28
#11 309Schuck Adam1971M-40Leverkusen-Racibórz10:11:5412:01:2201:49:28
#12 310Moneta Marcin1978M-30Sosnowiec10:13:3912:01:2701:47:48
#13 633Kamiński Marek1964M-45Ruda Śląska10:11:5112:01:2801:49:37
#14 789Boruta Bogdan1956M-55Brave Bike Team10:12:5212:01:2801:48:36
#15 510Grajewski Jarosław1964M-45Nadarzyn10:12:2212:01:2901:49:07
#16 812Mroczkowski Tomasz1978M-30Warszawa10:14:0412:01:4201:47:38
#17 732Dulęba Marcin1969M-40Kielce10:13:4212:01:4201:48:00
#18 933Bierlet Tomasz1985M-16Kwaśniów Górny10:11:5112:01:4801:49:57
#19 1015Limpens Maxime1983M-16KRAINAZABAWEK.COM.PL10:13:0412:02:0001:48:56
#20 456Radzik Stanisław1959M-50Łyczanka10:13:4912:02:0701:48:18
#21 676Tomecki Marcin1976M-30Chorzów10:12:5612:02:0901:49:13
#22 755Janiszewski Iwo1993M-16Lublin10:13:3912:02:1701:48:38
#23 726Wróbel Patryk1994M-16Nowy Targ10:13:5212:02:1901:48:27
#24 427Walczak Eugeniusz1965M-45Łobez10:14:3212:02:1901:47:47
#25 1099Styczeń Marcin1983M-16Kraków10:13:0512:02:2001:49:15
#26 233Drobek Paweł1976M-30WGB Cycling Team10:14:1112:02:3101:48:20
#27 234Pilsyk Bartłomiej1982M-30Bielsko-Biała10:12:5212:02:3701:49:45
#28 84Grabowicz Andrzej1957M-55Compass-Mareto10:12:2312:02:3701:50:14
#29 305Miedziejewski Andrzej1986M-16Grodzisk Maz.10:14:5012:02:3801:47:48
#30 190Dutka Paweł1979M-30Zakopane10:12:2712:02:4201:50:15
#31 1124Misztal Robert1965M-45Liszki10:12:2012:02:4601:50:26
#32 343Owczarek Maciej1968M-40Interkol10:13:1812:02:5201:49:34
#33 451Rybicki Andrzej1972M-40Warszawa10:13:1312:02:5301:49:40
#34 915Szmiga Michał1985M-16BSK Miód Kozacki10:13:1112:02:5401:49:43
#35 342Rzysko Jacek1994M-16Poznań10:11:0012:02:5801:51:58
#36 739Piwowarski Paweł1983M-16Tytanowe Śrubki10:11:4912:02:5801:51:09
#37 593Chłopek Tomasz1972M-40Pruszków10:14:4512:03:0301:48:18
#38 1074Medoń Mariusz1983M-16GaleriaTurystyki.pl10:13:4212:03:0601:49:24
#39 324Mroczka Robert1974M-30Wola10:13:1812:03:1001:49:52
#40 210Kalbarczyk Wiktor1980M-30Kraków10:14:4812:03:1801:48:30
#41 156Bałd Bolesław1957M-55BANK BGŻ TEAM10:11:0412:03:1801:52:14
#42 114Maciaś Tomasz1970M-40Opole10:11:0312:03:2301:52:20
#43 462Koczajewski Seweryn1976M-30Jędrzejów10:14:4812:03:2401:48:36
#44 907Kopyto Robert1967M-45Klecza Dolna10:11:4912:03:2601:51:37
#45 857Król-Magiel Krzysztof1971M-40Zakopane10:14:3112:03:3001:48:59
#46 1081Mielnik Natalia1991K-16Atom Boxmet Dzierżoniów10:13:5712:03:3301:49:36
#47 331Mazur Jacek1966M-45Warszawa10:13:3912:03:4701:50:08
#48 764Surma Piotr1981M-30Rybnik10:12:5412:03:4701:50:53
#49 492Wyparło Piotr1995M-16Będzin10:13:0912:03:4801:50:39
#50 121Stawicki Zbisław1964M-45VIP Bank BGŻ10:11:0412:03:5801:52:54
#51 276Ciupa Artur1992M-16Szkolne Towarzystwo Cyklistów10:11:4612:04:0301:52:17
#52 155Gajdziński Marcin1995M-16VIP Bank BGŻ10:11:0212:04:0401:53:02
#53 221Siudut Edward1954M-55Zakopane10:13:2112:04:0501:50:44
#54 842Wawrzyniak Mateusz1994M-16Nawigator10:13:5812:04:0901:50:11
#55 937Zachara Remigiusz1957M-55Rabka Zdrój10:12:2312:04:1301:51:50
#56 147Wosz Bogumił1963M-45Jelcz-Laskowice10:11:0112:04:1801:53:17
#57 453Blaszczak Nicolas1977M-30Kraków10:12:2012:04:2001:52:00
#58 1042Odsterczyl Wojciech1982M-30Libertów10:14:3312:04:2401:49:51
#59 520Sobol Franciszek1955M-55Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów10:13:5112:04:2501:50:34
#60 132Kukułka Andrzej1954M-55VIP Bank BGŻ10:11:0412:04:2701:53:23
#61 346Gamza Rafał1975M-30Szczytno10:13:1712:04:3301:51:16
#62 483Mrozek Roman1965M-45Katowice10:13:0312:04:3401:51:31
#63 1002Ćwiek Piotr1988M-16Kraków10:13:5012:04:4001:50:50
#64 117Gąsior Adam1952M-60Koszyce Małe10:11:1012:04:4101:53:31
#65 720Sabady Przemysław1995M-16MASTERS TEAM Radomsko10:11:4412:04:4401:53:00
#66 649Rycyk Maciej1978M-30Katowice10:14:1512:04:4501:50:30
#67 938Budz Kazimierz1965M-45Bukowina Tatrzańska10:12:2112:04:4701:52:26
#68 536Mika Rafał1981M-30Odwiśle10:14:2612:04:4801:50:22
#69 522Kluk Wojciech1982M-30Częstochowa10:13:3912:04:5001:51:11
#70 607Tomaszek Andrzej1958M-50Bytom10:12:3512:05:0001:52:25
#71 721Czekajewski Igor1968M-40MASTERS TEAM Radomsko10:11:5912:05:0801:53:09
#72 105Kozieł Maciej1959M-50Myślenice10:11:0312:05:0901:54:06
#73 303Olszewski Karol1970M-40Jeżewo10:12:5212:05:1001:52:18
#74 993Goliński Henryk1973M-30Nowy Sącz10:12:0012:05:1601:53:16
#75 348Kubik Krzysztof1991M-16OTR INTERKOL10:13:1812:05:1701:51:59
#76 816Turkiewicz Grzegorz1968M-40Zduńska Wola10:14:4212:05:2401:50:42
#77 916Sitarski Bartłomiej1969M-40Myślenice10:14:3712:05:2401:50:47
#78 956Wilmowski Leszek1978M-30Kraków10:12:5012:05:2501:52:35
#79 556Szczepanik Andrzej1952M-60"Rolmet" Kazimierza Wielka10:13:1412:05:2501:52:11
#80 263Ruciński Jakub1960M-50Warszawa10:14:2112:05:2801:51:07
#81 471Pilch Andrzej1969M-40Ustroń10:12:2012:05:3001:53:10
#82 223Gulba Krzysztof1973M-30Kraków10:11:5212:05:3601:53:44
#83 405Rytel Andrzej1967M-45Strzała Siedlce10:14:4212:05:4001:50:58
#84 927Szelęgiewicz Bogdan1989M-16Tarnobrzeg10:14:4512:05:4001:50:55
#85 693Frączek Leszek1969M-40Kraków10:13:3312:05:4101:52:08
#86 497Dęga Krzysztof1979M-30Turek10:13:3112:05:4701:52:16
#87 575Prochoń Zdzisław1959M-5010:13:1912:05:4901:52:30
#88 839Wołodźko Joanna1972K-40BGŻ Eska Team10:12:2612:05:5001:53:24
#89 178Nuciak Bartosz1988M-16Sieniawa10:12:2112:05:5101:53:30
#90 1080Mazur Mariusz1975M-30Atom Boxmet10:13:5912:05:5101:51:52
#91 508Warach Sławomir1955M-55Bełchatów10:13:4112:05:5301:52:12
#92 731Gorzkowski Tomasz1977M-30Tarczyn-Gąski10:14:0212:05:5401:51:52
#93 227Kwiatkowski Krzysztof1978M-30Tarnowo Podgórne10:13:1512:06:0901:52:54
#94 820Stępień Jacek1977M-30Biskupice10:13:1512:06:2701:53:12
#95 89Boszczyk Ryszard1978M-30Kielce10:14:0112:06:4001:52:39
#96 681Busma Maja1985K-16mybike.pl10:12:5412:06:4301:53:49
#97 1010Gołębiak Bogdan1968M-40Sävedalens Cykelklub10:13:2912:06:4901:53:20
#98 1114Kowalski Tomasz1974M-30Tauron Obsługa Klienta GZE10:13:2312:06:5001:53:27
#99 969Rowicki Wiesław1969M-40Babice Stare10:11:1212:07:1201:56:00
#100 518Siemiński Jakub1977M-30Częstochowa10:13:3312:07:1201:53:39

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności