Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Tour de Pologne Amatorów

Wyniki - 15 lipca 2012, Bukowina Tatrzańska

Nr
Rok
Kat
-
-
-
#1 169Śliwian Piotr1971M-40Gorzów Wlkp.10:13:2212:22:4002:09:18
#2 903Tatoń Michał1981M-30Rabka-Zdrój10:13:0112:22:4002:09:39
#3 401Tochowicz Bartosz1984M-16Michałowice10:12:0612:22:4102:10:35
#4 357Sulich Andrzej1957M-55Legionowo10:13:1312:22:4202:09:29
#5 909Klimczak Jacek1966M-45Jarosław10:12:5912:22:4402:09:45
#6 968Dychtoń Joanna1979K-30Zgłobice10:13:5512:22:4802:08:53
#7 866Bobka Robert1973M-30Nowy Targ10:12:3412:22:5002:10:16
#8 965Krafcik Richard1979M-30Keżnarok10:14:2812:22:5302:08:25
#9 1056Urbaniec Robert1978M-30Liszki10:14:3212:22:5502:08:23
#10 254Chojnacki Krzysztof1959M-50Zakopane10:13:5212:22:5502:09:03
#11 710Twardosz Roman1959M-50Nowy Targ10:13:1412:23:0002:09:46
#12 3Pawlicki Antoni1983M-16Warszawa10:11:1512:23:1102:11:56
#13 217Warpiński Jacek1958M-50Bydgoszcz10:12:5112:23:1302:10:22
#14 589Armatys Grzegorz1972M-40Tarnów10:12:2912:23:2402:10:55
#15 895Rysz Bartłomiej1983M-16Kraków10:14:0412:23:3202:09:28
#16 911Siemieniuk Marcin1983M-16Team Sprint10:14:0312:23:3402:09:31
#17 1130Nowak Łukasz1981M-30Kraków10:14:1412:23:3502:09:21
#18 943Sowiński Wiesław1964M-45POWER SWIM&SKI TEAM10:11:4712:23:3602:11:49
#19 571Król Adam1957M-55Wola10:13:5112:23:4402:09:53
#20 519Jodkowski Jacek1964M-45Częstochowa10:14:3912:23:4602:09:07
#21 481Wieloch Tomasz1965M-45Katowice10:13:3812:23:4802:10:10
#22 493Granica Marek1966M-45Iława10:14:1212:23:5102:09:39
#23 1097Szczepaniak Piotr1986M-16Atlas Team Siedlce10:11:5312:23:5402:12:01
#24 748Grelowski Dariusz1977M-30ShapeUp Fitness Jaworzno10:13:4212:23:5402:10:12
#25 830Staniszewski Bartosz1975M-30Gdańsk10:14:1112:24:0202:09:51
#26 240Kozioł Marek1970M-40Drużyna Szpiku KGH-M10:13:2612:24:0302:10:37
#27 630Góra Dariusz1984M-16Radostowice10:14:0512:24:1402:10:09
#28 466Włudyga Maciej1955M-55Kielce10:13:4712:24:1802:10:31
#29 391Zastawny Piotr1963M-45Żory10:14:2812:24:1902:09:51
#30 490Płomiński Michał1971M-40Kraków10:14:1312:24:2802:10:15
#31 740Rojek Arkadiusz1980M-30Tytanowe Śrubki10:11:5212:24:3802:12:46
#32 935Żak Stanisław1978M-30Kaszków10:14:3012:24:4202:10:12
#33 128Karczewski Tomasz1959M-50BANK BGŻ TEAM10:11:0612:24:4402:13:38
#34 913Mikuś Paweł1985M-16Radłów10:14:0312:24:4502:10:42
#35 517Michalec Paweł1982M-30Impulsivo10:14:3812:24:4702:10:09
#36 781Szpara Łukasz1977M-30Tauron Obsługa Klienta GZE10:13:2412:24:5902:11:35
#37 496Warach Zygmunt1956M-55Turek10:14:2612:25:0202:10:36
#38 298Matusiak Andrzej1973M-30Poznań10:14:2612:25:0902:10:43
#39 252Winiarski Jacek1962M-50CT Team10:13:4712:25:1202:11:25
#40 987Turek Michal1979M-30CDC Support10:14:2212:25:1502:10:53
#41 569Odrzywolek Paweł1972M-4010:13:0612:25:3002:12:24
#42 347Jałowiecki Dawid1988M-16Mysłowice10:13:1412:25:3202:12:18
#43 580Jankowski Grzegorz1959M-50Rybnik10:11:5112:25:3902:13:48
#44 545Kurzawińska Joanna1977K-30Kościelisko10:13:3512:25:4102:12:06
#45 318Brol Krzysztof1993M-16Tarnowskie Góry10:13:4412:25:4402:12:00
#46 807Nisztuk Edward1947M-65Katowice10:13:2212:25:4502:12:23
#47 111Kucharski Konrad1973M-30CyclingHolidays Team10:11:0612:25:4502:14:39
#48 552Balicki Andrzej1954M-55Bukowno10:15:0112:25:4702:10:46
#49 279Socha Andrzej1963M-45Rawska Grupa Kolarska10:13:4912:25:4802:11:59
#50 417Derda Rafał1964M-4510:13:4512:25:5002:12:05
#51 931Wiszniewski Jerzy1954M-55Strzelce Opolskie10:12:5712:25:5402:12:57
#52 327Ryder Ignacy1995M-16Team Ryder10:15:2712:25:5602:10:29
#53 472Habrat Jacek1967M-45Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krosńie10:13:3412:25:5702:12:23
#54 712Brak Danych1980M-3010:14:2812:25:5802:11:30
#55 602Wojtyś Mirosław1962M-50Niekłończyca10:14:5112:26:0202:11:11
#56 852Kruk Maciej1967M-45Nowy Targ10:14:3812:26:0302:11:25
#57 1034Kierzek Robert1965M-45Laski10:12:5812:26:0702:13:09
#58 231Pałka Maciej1966M-45Zakopane10:14:2812:26:0802:11:40
#59 648Krzyżak Marek1980M-30Spider & Siwy10:14:0112:26:1102:12:10
#60 137Siemiński Krzysztof1961M-50BANK BGŻ TEAM10:11:0212:26:1102:15:09
#61 1111Jabłczyńska Anna1988K-16Libertów10:13:3012:26:1502:12:45
#62 873Pacuła Wojciech1980M-30Eltel10:14:1812:26:1602:11:58
#63 922Scheffner Witold1966M-45Żagań10:14:0712:26:2402:12:17
#64 76Seliga Cezary1969M-40Kraków10:11:1112:26:2502:15:14
#65 436Szkarłat Piotr1957M-55Gdynia10:13:1112:26:2502:13:14
#66 864Liberacki Jarosław1967M-45Żory10:12:2912:26:2502:13:56
#67 753Janos Tomasz1972M-40Pleszew10:13:0112:26:2602:13:25
#68 452Rudnicki Andrzej1959M-50Głubczyce10:14:5812:26:2902:11:31
#69 535Mataniak Tomasz1979M-30Bielsko-Biała10:14:1312:26:3802:12:25
#70 761Gryl Janusz1968M-40Tarnowskie Góry10:14:0812:26:4102:12:33
#71 326Korzeniewski Arkadiusz1971M-40Pruszków10:13:5612:26:5602:13:00
#72 1073Wruk Remigiusz1971M-40Opole10:14:5812:27:0202:12:04
#73 970Guzik Krzysztof1971M-40Sosnowiec10:13:0312:27:0602:14:03
#74 20Kowalski Marek1958M-50Koszalin10:11:1712:27:1302:15:56
#75 21Leśniakiewicz Wiesław1959M-50Mostówka10:11:1712:27:1302:15:56
#76 847Zmyślony Arkadiusz1968M-40Amatorska Grupa Kolarska Koźmin Wlkp.10:13:2712:27:1402:13:47
#77 846Zmyślony Leszek1970M-40AGK Koźmin Wlkp.10:13:2912:27:1402:13:45
#78 50Machnik Adam1958M-50KTC Kielce10:11:0312:27:1802:16:15
#79 398Gerek Roman1976M-30BBT - Bicycle Bródno Team10:13:0412:27:2302:14:19
#80 587Wrona Wojciech1973M-30Motorola Bike Team - Kraków10:13:1412:27:3502:14:21
#81 372Kamiński Wojciech1979M-30Bukowina Tatrzańska10:14:4812:27:3902:12:51
#82 829Ogonowski Sławomir1974M-30Bielsko-Biała10:12:5612:27:4202:14:46
#83 579Dylawerski Kazimierz1962M-50Wieliczka10:13:0812:27:4602:14:38
#84 474Cichoń Tomasz1978M-30Katowice10:13:3912:27:5502:14:16
#85 990Dziadkowiec Piotr1957M-55Kraków10:13:5412:28:0602:14:12
#86 360Mazurek Maciej1995M-16Nysa10:12:0212:28:0902:16:07
#87 359Izmailow Piotr1956M-55Bad Pyrmont10:12:0312:28:1302:16:10
#88 799Lodziński Artur1969M-40Sulęcin10:14:0712:28:2102:14:14
#89 786Kędra Anna1975K-30VIP Bank BGŻ10:11:1412:28:2302:17:09
#90 1115Gretkowski Patryk1993M-16Gdańsk10:14:3712:28:2802:13:51
#91 860Franczak Wojciech1953M-55Jarosław10:12:3012:28:3902:16:09
#92 882Opoka Marcin1976M-30Dobra10:15:1312:28:4502:13:32
#93 1083Barzyk Karol1976M-30Mogilany10:13:0212:28:5002:15:48
#94 461Albin Piotr1972M-40Jędrzejów10:15:0012:28:5102:13:51
#95 752Miezio Krzysztof1975M-30Grupa Bliska MTB10:11:0012:28:5102:17:51
#96 201Wilczek Andrzej1965M-45Bukowina Tatrzańska10:13:0412:28:5602:15:52
#97 494Pilecki Przemysław1980M-30Turek10:14:4912:29:0102:14:12
#98 709Kąkol Ryszard1957M-55Bielsko-Biała10:14:0912:29:0102:14:52
#99 971Urban Adam1958M-50Ostrów Wlkp.10:13:3312:29:0302:15:30
#100 477Deska Wojciech1978M-30Częstochowa10:12:3512:29:0502:16:30

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności