Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Tour de Pologne Amatorów

Wyniki - 15 lipca 2012, Bukowina Tatrzańska

Nr
Rok
Kat
-
-
-
#1 1075Dubieniecka Joanna1984K-16Atom Boxmet Dzierżoniów10:14:0212:08:1101:54:09
#2 170Łoboda Natalia1985K-16Legionowo10:12:5412:21:1702:08:23
#3 1059Szot Magdalena1983K-16Kraków10:14:5512:42:5502:28:00
#4 723Szybiak Ewelina1989K-16Hermanowice10:11:4311:50:3601:38:53
#5 926Kalemba Beata1988K-16POLART NUTRAXX TEAM10:11:5111:52:0601:40:15
#6 513Słupik Anna1984K-16Warszawa10:14:5812:44:3802:29:40
#7 896Kosiba Natalia1990K-16Zarszyn10:14:0512:45:4002:31:35
#8 394Mrugała Jolanta1983K-16JMP Race Team10:14:1712:47:0602:32:49
#9 1076Guz Paulina1991K-16Atom Boxmet Dzierżoniów10:13:5811:53:5901:40:01
#10 1077Garczyńska Karolina1991K-16Dzierżoniów10:13:5711:55:1501:41:18
#11 1111Jabłczyńska Anna1988K-16Libertów10:13:3012:26:1502:12:45
#12 1048Molenda Elżbieta1987K-16Zakopane10:11:5212:13:2502:01:33
#13 621Rygulska Aneta1985K-16CT Team10:13:5213:01:1702:47:25
#14 164Radomańska Dorota1983K-16Bikeholicy10:11:4811:59:5901:48:11
#15 1016Brewińska Katarzyna1983K-16Łódź10:13:3512:15:1302:01:38
#16 601Jaszszyk Ilona1984K-16Jędrzejów10:14:3512:15:1802:00:43
#17 286Knapek Katarzyna1990K-16Warszawa10:13:0313:04:4602:51:43
#18 863Banaszek Anna1988K-16Suchedniów10:13:5712:29:5402:15:57
#19 554Płóciennik Aleksandra1990K-16Katowice Cinema City10:13:5113:11:2302:57:32
#20 1113Poznańska Marta1984K-16Oświęcim10:14:4513:14:3702:59:52
#21 429Cichoń Ewa1983K-16Skarżysko-Kamienna10:11:5812:31:0802:19:10
#22 790Boruta Katarzyna1983K-16Brave Bike Team10:12:5312:17:2602:04:33
#23 1081Mielnik Natalia1991K-16Atom Boxmet Dzierżoniów10:13:5712:03:3301:49:36
#24 724Broda Agata1983K-16ERKADO RT Kraśnik10:12:5612:17:5102:04:55
#25 901Kawalec Katarzyna1983K-16Bytom10:14:2212:19:0902:04:47
#26 79Solus-Miśkowicz Katarzyna1988K-16Bukowina Tatrzańska10:11:0411:42:1101:31:07
#27 681Busma Maja1985K-16mybike.pl10:12:5412:06:4301:53:49
#28 1103Obrzud Sylwia1986K-16Nowy Sącz10:13:0412:20:1202:07:08
#29 495Januszewska Anna1983K-16Ośka Warszawa10:13:3412:20:1202:06:38
#30 665Hałajczak Magdalena1979K-30Corratec Team10:11:0311:47:4601:36:43
#31 625Czepiel-Rak Katarzyna1975K-30Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów10:14:5312:40:1702:25:24
#32 299Szpilska Dominika1979K-30WGB Cycling Team10:14:1312:43:3402:29:21
#33 968Dychtoń Joanna1979K-30Zgłobice10:13:5512:22:4802:08:53
#34 669Zellner Małgorzata1975K-30Corratec Team10:11:0311:52:0901:41:06
#35 659Krawczyk-Rusiecka Kinga1980K-30KASTOR10:11:5812:46:1402:34:16
#36 545Kurzawińska Joanna1977K-30Kościelisko10:13:3512:25:4102:12:06
#37 961Adamus Paweł1977K-30Warszawa10:13:2412:53:2002:39:56
#38 125Adamczyk Małgorzata1976K-30BANK BGŻ TEAM10:11:0311:57:3801:46:35
#39 738Piwowarska Katarzyna1981K-30Tytanowe Śrubki10:11:5512:57:2002:45:25
#40 1068Winiarczyk Magdalena1977K-30Przemyśl10:14:3612:57:3502:42:59
#41 786Kędra Anna1975K-30VIP Bank BGŻ10:11:1412:28:2302:17:09
#42 774Wagner Lucyna1981K-30Rybnik10:13:3812:59:2602:45:48
#43 988Szejko Marta1981K-30Piękna i bestie10:14:2213:03:5202:49:30
#44 563Polakowska Katarzyna1981K-30Starachowice10:11:5212:15:2802:03:36
#45 783Nowak Marta1974K-30BANK BGŻ TEAM10:11:1412:29:4402:18:30
#46 845Przystał Anna1982K-30VIP Bank BGŻ10:11:0813:08:5902:57:51
#47 407Cygańczuk Anna1982K-30Gorlice10:11:1913:15:2603:04:07
#48 1011Mądra Bożena1978K-30Krzeszowice10:14:2313:17:3703:03:14
#49 382Piróg Magdalena1980K-30JMP RACE Nowy Targ10:13:3412:17:5702:04:23
#50 7Guzowska Iwona1974K-30Gdańsk10:11:0512:18:2902:07:24
#51 273Galica Beata1978K-30PERFECT LADIES10:14:0412:33:4202:19:38
#52 715Kowalska Jolanta1979K-30BSA Pro Tour10:12:5412:18:4702:05:53
#53 420Mazur Izabela1971K-40Kongsberg10:15:0713:04:3202:49:25
#54 1070Stępska Małgorzata1972K-40Kraków10:14:5312:30:0902:15:16
#55 396Ossolińska Katarzyna1969K-40OssO Team10:11:5812:30:0902:18:11
#56 135Lubowiecka Oksana1971K-40VIP Bank BGŻ10:11:1112:33:4502:22:34
#57 839Wołodźko Joanna1972K-40BGŻ Eska Team10:12:2612:05:5001:53:24
#58 638Fuhrmann Ulrike1963K-45+Warszawa10:13:5612:10:4701:56:51
#59 805Piwowar Iwona1964K-45+Firlej10:14:2412:57:2802:43:04
#60 890Szalewicz Małgorzta1966K-45+PRESTO CALBUD10:13:3713:08:2302:54:46
#61 636Neuman Dorota1959K-45+Sulęcin10:14:1313:11:5502:57:42
#62 196Dembowski Tomasz1988M-16BSK Miód Kozacki Biłgoraj10:12:5411:45:4301:32:49
#63 809Stachura Tomasz1983M-16Skawa10:14:3212:37:5602:23:24
#64 424Druszkiewicz Sebastian1986M-16Zakopane10:13:5111:45:5401:32:03
#65 502Korzus Mariusz1986M-16Miasteczko Śląskie10:14:0412:20:3202:06:28
#66 525Mrózek Paweł1989M-16PSP Katowice10:11:3911:46:1101:34:32
#67 176Hubicki Jakub1992M-16Poronin10:13:2212:07:3301:54:11
#68 814Kosek Kamil1989M-16Dzierżoniów10:11:4811:46:2601:34:38
#69 818Kurpik Michał1986M-16Wrocław10:11:0111:47:3801:36:37
#70 106Matoga Tomasz1991M-16Myślenice10:11:0411:47:4301:36:39
#71 528Hop Maciej1986M-16Warszawa10:13:2812:08:2701:54:59
#72 189Biolik Piotr1987M-16Tychy10:14:1712:39:4202:25:25
#73 414Pękala Łukasz1992M-16Poznań10:13:3712:08:3001:54:53
#74 957Kucharski Fabian1991M-16Katowice10:12:3112:21:1602:08:45
#75 11Bartkiewicz Michał1983M-16Warszawa10:11:0812:39:4502:28:37
#76 338Wasilewski Radosław1985M-16BSK Miód Kozacki Biłgoraj10:12:5811:48:1501:35:17
#77 924Zapalski Paweł1994M-16Kraków10:12:2412:08:3701:56:13
#78 631Mikler Bartosz1994M-16Jarocin10:11:4011:48:1801:36:38
#79 479Matłok Grzegorz1986M-16Dębica10:11:4411:48:2301:36:39
#80 668Bejm Bartosz1992M-16Corratec Team10:11:4311:48:2301:36:40
#81 770Lasecki Łukasz1985M-16Free for Fun10:14:0812:08:4701:54:39
#82 185Mellen Paweł1989M-16Poznań10:14:3812:40:3502:25:57
#83 397Gerek Sławomir1984M-16Bicycle Bródno Team10:13:0812:09:0601:55:58
#84 555Urbanowicz Kacper1993M-16Miłosław10:11:4211:49:1801:37:36
#85 393Napierała Daniel1994M-16Siechnice10:11:0211:49:2201:38:20
#86 959Migo Karol1983M-16Kraków10:14:2512:09:0801:54:43
#87 688Olszewski Krzysztof1988M-16Bielsk Podlask Sprint Team10:12:2711:49:2201:36:55
#88 1023Clarnecki Bartłomiej1987M-16Warszawa10:13:2812:09:0801:55:40
#89 707Gindorowicz Wiktor1995M-16UKS Wygoda Wasilków10:11:5211:49:2201:37:30
#90 640Lang Jakub1983M-16Chybie Mnich10:13:4012:09:1501:55:35
#91 413Balcerzak Łukasz1992M-16Poznań10:13:3612:21:5102:08:15
#92 612Neumann Michał1986M-16AZS AWF Katowice MTB Team10:11:4211:49:4101:37:59
#93 184Buraczewski Tomasz1985M-16Legionowo10:13:2212:21:5202:08:30
#94 632Mikler Szymon1991M-16Jarocin10:11:4011:49:5301:38:13
#95 936Kedziora Radosław1991M-16Kalwaria Zebrzydowska10:14:3212:09:2701:54:55
#96 1089Rafalski Paweł1988M-16Mysłakowice10:13:1812:22:0002:08:42
#97 800Babicz Paweł1987M-16Kraków10:14:0812:09:3001:55:22
#98 813Rzeszut Damian1984M-16Mielec10:13:5112:22:0202:08:11
#99 948Kaźmierczak Adam1991M-16Łódź10:14:3612:42:0702:27:31
#100 85Saniawa Krzysztof1990M-16Gdańsk10:13:3212:09:3801:56:06

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności