Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Tour de Pologne Amatorów

Wyniki - 15 lipca 2012, Bukowina Tatrzańska

Nr
Rok
Kat
-
-
-
#1 238Tarociński Dariusz1969M-4010:11:0712:08:2601:57:19
#2 214Dybek Michał1979M-3010:13:4712:22:1902:08:32
#3 569Odrzywolek Paweł1972M-4010:13:0612:25:3002:12:24
#4 1032Kołodziejski Marian1960M-5010:11:0111:55:2801:44:27
#5 417Derda Rafał1964M-4510:13:4512:25:5002:12:05
#6 712Brak Danych1980M-3010:14:2812:25:5802:11:30
#7 1020Brak Danych1980M-3010:13:2611:56:2201:42:56
#8 1039Brak Danych1980M-3010:13:3112:16:2202:02:51
#9 255Czubak Jarosław1961M-5010:12:3313:17:1503:04:42
#10 81Madej Tomasz1976M-3010:14:5012:31:4802:16:58
#11 980Kostka Józef1994M-1610:14:1912:18:3102:04:12
#12 1061Dietz Mark1963M-4510:12:5612:19:3102:06:35
#13 575Prochoń Zdzisław1959M-5010:13:1912:05:4901:52:30
#14 556Szczepanik Andrzej1952M-60"Rolmet" Kazimierza Wielka10:13:1412:05:2501:52:11
#15 1050Żukowski Maciej1983M-1650289610610:13:4111:58:5701:45:16
#16 846Zmyślony Leszek1970M-40AGK Koźmin Wlkp.10:13:2912:27:1402:13:45
#17 847Zmyślony Arkadiusz1968M-40Amatorska Grupa Kolarska Koźmin Wlkp.10:13:2712:27:1402:13:47
#18 634Bojanowski Jacek1968M-40Andrespol10:11:0011:55:1601:44:16
#19 183Kaczmarek Jędrzej1994M-16ARKaczmarek Team10:12:0612:12:2702:00:21
#20 1097Szczepaniak Piotr1986M-16Atlas Team Siedlce10:11:5312:23:5402:12:01
#21 1079Pawłowski Rafał1994M-16Atom Boxmet10:13:3411:53:1301:39:39
#22 1080Mazur Mariusz1975M-30Atom Boxmet10:13:5912:05:5101:51:52
#23 1075Dubieniecka Joanna1984K-16Atom Boxmet Dzierżoniów10:14:0212:08:1101:54:09
#24 1076Guz Paulina1991K-16Atom Boxmet Dzierżoniów10:13:5811:53:5901:40:01
#25 1081Mielnik Natalia1991K-16Atom Boxmet Dzierżoniów10:13:5712:03:3301:49:36
#26 697Odyniec Marek1985M-16auto idea mercedes-benz team10:12:2711:50:4401:38:17
#27 205Straszak Waldemar1947M-65auto-serwis-diesel-zawiercie10:14:2012:31:0602:16:46
#28 612Neumann Michał1986M-16AZS AWF Katowice MTB Team10:11:4211:49:4101:37:59
#29 611Mateja Szymon1982M-30AZS AWF Katowice MTB Team10:13:1112:17:0502:03:54
#30 1024Krawczyk Marcin1978M-30AZS AWF KRAKÓW MASTERS10:13:5312:07:3201:53:39
#31 969Rowicki Wiesław1969M-40Babice Stare10:11:1212:07:1201:56:00
#32 359Izmailow Piotr1956M-55Bad Pyrmont10:12:0312:28:1302:16:10
#33 141Bogusz Maciej1972M-40BANK BGŻ TEAM10:11:1112:20:3002:09:19
#34 128Karczewski Tomasz1959M-50BANK BGŻ TEAM10:11:0612:24:4402:13:38
#35 130Derejski Tomasz1953M-55BANK BGŻ TEAM10:11:1512:48:4702:37:32
#36 143Krężel Grzegorz1968M-40BANK BGŻ TEAM10:11:0111:55:2701:44:26
#37 153Sołtys Radosław1981M-30BANK BGŻ TEAM10:11:0712:12:1802:01:11
#38 129Karczewski Sylwester1959M-50BANK BGŻ TEAM10:11:0612:12:2202:01:16
#39 137Siemiński Krzysztof1961M-50BANK BGŻ TEAM10:11:0212:26:1102:15:09
#40 123Adamczyk Marek1974M-30BANK BGŻ TEAM10:11:0411:57:1001:46:06
#41 125Adamczyk Małgorzata1976K-30BANK BGŻ TEAM10:11:0311:57:3801:46:35
#42 958Pałys Jacek1970M-40BANK BGŻ TEAM10:11:1413:03:3402:52:20
#43 783Nowak Marta1974K-30BANK BGŻ TEAM10:11:1412:29:4402:18:30
#44 113Rojek Kazimierz1955M-55BANK BGŻ TEAM10:11:0612:00:4801:49:42
#45 18Lechowski Marek1962M-50BANK BGŻ TEAM10:11:0212:01:1001:50:08
#46 126Żwiruk Karol1977M-30BANK BGŻ TEAM10:11:1012:16:2202:05:12
#47 150Kluska Arkadiusz1967M-45BANK BGŻ TEAM10:11:2213:14:5603:03:34
#48 138Szewczyk Kazimierz1954M-55BANK BGŻ TEAM10:11:0913:17:4903:06:40
#49 156Bałd Bolesław1957M-55BANK BGŻ TEAM10:11:0412:03:1801:52:14
#50 149Bodyk Jacek1966M-45BANK BGŻ TEAM10:11:0412:18:3002:07:26
#51 177Walkosz Andrzej1980M-30Bańska Nizna10:14:3112:31:2602:16:55
#52 294Sopiarz Aleksander1949M-60Bańska Wyżyna10:11:5913:19:0603:07:07
#53 398Gerek Roman1976M-30BBT - Bicycle Bródno Team10:13:0412:27:2302:14:19
#54 341Rybacki Zbigniew1960M-50BDC Team10:11:5212:08:0001:56:08
#55 834Zasucha Tomasz1977M-30Będzin10:12:2212:07:2901:55:07
#56 491Wyparło Robert1964M-45Będzin10:13:0912:10:3301:57:24
#57 492Wyparło Piotr1995M-16Będzin10:13:0912:03:4801:50:39
#58 505Warach Mariusz1978M-30Bełchatów10:14:1812:22:2102:08:03
#59 627Gaszewski Paweł1971M-40Bełchatów10:14:4412:31:0702:16:23
#60 508Warach Sławomir1955M-55Bełchatów10:13:4112:05:5301:52:12
#61 762Nalepa Tomasz1975M-30Bełk10:13:0912:15:1002:02:01
#62 839Wołodźko Joanna1972K-40BGŻ Eska Team10:12:2612:05:5001:53:24
#63 991Skupień Andrzej1993M-16Biały Dunajec10:14:0412:54:5202:40:48
#64 163Polak Tomasz1985M-16Biały Dunajec10:12:5812:29:0602:16:08
#65 981Kwiatkowski Oskar1996M-16Biały Dunajec10:14:0412:16:4602:02:42
#66 454Bakoniuk Kamil1986M-16Białystok10:11:4111:59:5201:48:11
#67 529Gil Marcin1979M-30Białystok10:12:5511:59:5801:47:03
#68 397Gerek Sławomir1984M-16Bicycle Bródno Team10:13:0812:09:0601:55:58
#69 207Połczyński Grzegorz1958M-50Bicykl Team Poznań10:13:3112:47:3502:34:04
#70 206Obiegała Zdzisław1956M-55Bicykl Team Poznań10:13:3112:17:3402:04:03
#71 688Olszewski Krzysztof1988M-16Bielsk Podlask Sprint Team10:12:2711:49:2201:36:55
#72 370Olszewski Maciej1990M-16Bielsk Podlaski10:12:2811:50:1401:37:46
#73 373Osmulski Mariusz1978M-30Bielsk Podlaski10:13:1112:14:0202:00:51
#74 711Gaszyński Wiesław1956M-55Bielsko-Biała10:14:0712:09:0701:55:00
#75 535Mataniak Tomasz1979M-30Bielsko-Biała10:14:1312:26:3802:12:25
#76 829Ogonowski Sławomir1974M-30Bielsko-Biała10:12:5612:27:4202:14:46
#77 709Kąkol Ryszard1957M-55Bielsko-Biała10:14:0912:29:0102:14:52
#78 234Pilsyk Bartłomiej1982M-30Bielsko-Biała10:12:5212:02:3701:49:45
#79 312Miszczak Piotr1954M-55Bielsko-Biała10:13:3012:19:5102:06:21
#80 822Staniszewski Piotr1977M-30BIKEHEAD MTB TEAM10:14:3312:10:5401:56:21
#81 164Radomańska Dorota1983K-16Bikeholicy10:11:4811:59:5901:48:11
#82 449Sólnica Mirosław1973M-30Bikeholicy10:11:4911:44:5101:33:02
#83 820Stępień Jacek1977M-30Biskupice10:13:1512:06:2701:53:12
#84 198Zając Zbigniew1962M-50Biłgoraj10:12:5511:52:0701:39:12
#85 242Kubaj Artur1991M-16Biłgoraj10:13:0211:56:4201:43:40
#86 245Niewczas Michał1985M-16Biłgoraj10:13:0112:00:4701:47:46
#87 588Koza Stanisław1958M-50Biłgoraj10:13:1112:18:1902:05:08
#88 654Świta Sławomir1970M-40Biłgoraj10:13:4512:19:0102:05:16
#89 355Kukulski Dariusz1963M-45Bobrowniki10:12:0513:12:2203:00:17
#90 999Góra Robert1979M-30Bochnia10:13:1212:21:2402:08:12
#91 108Gorczyca Paweł1973M-30Bolechowice10:12:3112:00:2701:47:56
#92 617Łaskawiec Bartosz1981M-30Bolesław10:12:5912:38:0402:25:05
#93 171Wojteczek Józef1965M-45Bolesławiec10:11:5612:33:2602:21:30
#94 808Centnar Paweł1984M-16Bosco Team10:14:3212:22:2902:07:57
#95 97Harnasz Patryk1979M-30Bożków10:11:0912:09:2201:58:13
#96 269Mamos Ryszard1947M-65Braunschweig10:14:4812:00:4101:45:53
#97 789Boruta Bogdan1956M-55Brave Bike Team10:12:5212:01:2801:48:36
#98 790Boruta Katarzyna1983K-16Brave Bike Team10:12:5312:17:2602:04:33
#99 463Lewicki Łukasz1983M-16Brodnica10:12:2511:55:0101:42:36
#100 379Żarnowiec Tadeusz1960M-50Brzeg10:14:2712:15:5302:01:26

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności