Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XIII Półmaraton Wałbrzych - Reaktywacja

Wyniki - 26 sierpnia 2012, Wałbrzych

Msc
Nr
Kat
Rok
Km
3
5
Km
Km
7
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
#1 30182Skórka AdamZŁOTORYJAPOLOLAWS ZŁOTORYJAM35747(M)2801:24:0201:23:583.5800:11:543900:19:363600:27:463200:39:122800:46:522800:55:202701:07:432901:15:3530
#2 552250Michalak AnnaZŁOTORYJAPOLOLAWS ZŁOTORYJAK357514(K)7102:43:5002:43:027.4300:22:4255300:37:1755300:53:2855301:17:0955301:31:2355301:48:0555302:12:4555302:27:46552
#3 259309Maczugowskio JanuszKAMIENNA GÓRAPOLOLDBOYS KAMIENNA GÓRAM65445(M)24301:48:1601:48:075.0700:14:4821300:24:1021400:34:4021700:49:3121500:59:0221901:10:1323001:26:2524601:36:37249
#4 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !12633Gawroński ArturKAMIENNA GÓRAPOLOLDBOYS KAMIENNA GÓRAM45641(M)1101:20:0101:19:593.4700:11:041300:18:121200:26:131200:37:101100:44:301000:52:421001:04:191001:11:3912
#5 351233Dominiak WojciechWROCŁAWPOLOPEK`S TEAMM308167(M)32301:54:2001:53:285.2200:17:2742900:27:4241300:38:5138800:54:5037701:05:0037401:16:2336801:32:3235501:43:03353
#6 451231Dąbrowski KamilWROCŁAWPOLOPEK`S TEAMM308188(M)40502:05:4402:04:555.5500:17:2742800:27:4241200:38:5338900:56:0340201:06:5841401:20:0142601:39:3844001:51:38443
#7 458236Grochalski SebastianSMOLECPOLOPEK`S TEAMM357684(M)41002:06:2402:05:335.5700:19:4352000:30:5550400:43:4850301:01:5349401:13:1249201:25:5248601:43:1847001:54:39466
#8 93605Wysocki KrzysztofWROCŁAWPOLPEOPLE OF THE HAZE / PEOPLE OF THEM18888(M)8701:35:0101:34:474.2900:14:2318600:23:2818700:33:0116400:46:2214200:55:3114601:04:5713601:18:1412001:26:16104
#9 503700Nawojczyk DariuszDPOLPORTA KAL /M308094(M)44202:15:2502:14:376.2200:19:4852200:31:5752500:46:3553701:04:2451801:15:2550701:28:1850401:47:1949801:59:32494
#10 535466Kudła RobertWROCŁAWPOLPRAWICZKI /M357594(M)47002:26:5502:26:046.5500:21:2454600:34:5254800:48:3854401:08:4054101:21:4554201:36:2754101:58:1853902:11:53537
#11 536624Sutuła AdrianWAŁBRZYCHPOLPRAWICZKI /M357595(M)47102:26:5602:26:056.5500:21:2454700:34:5054700:48:3754301:08:1554001:21:4454101:36:2554001:58:1853802:11:52536
#12 99517Zieniewicz WojciechWROCŁAWPOLPRO-RUN WROCŁAWM357521(M)9301:35:3301:35:244.3100:13:2511600:22:0110800:31:2610600:44:3110000:53:2110001:02:5610101:17:009901:25:5599
#13 117635Lacroix KonradLEGNICAPOLPRO-RUN WROCŁAWM188811(M)11001:36:4401:36:344.3400:14:2018100:23:1116600:33:0216600:46:2814400:55:2114101:05:0713901:18:5013301:27:24123
#14 137516Zieliński ArturWROCŁAWPOLPRO-RUN WROCŁAWM307831(M)13001:38:1101:38:024.3800:14:2118300:23:1016500:33:0316900:46:3014700:55:2214201:05:1514201:19:2613701:28:20138
#15 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !435634Bogdanowicz MariaWROCŁAWPOLPRO-RUN WROCŁAW / PRO-RUN WROCŁAWK45661(K)4202:03:5202:03:435.5100:16:3937000:27:1438700:39:1740300:56:5642601:07:3842101:20:0642901:39:1043401:50:52436
#16 15474Pietrzak BartoszWAŁBRZYCHPOLPWTM258718(M)14701:39:5301:39:414.4300:13:5915100:22:4314000:32:2913600:46:0514000:55:1313901:05:1414101:19:4414301:29:23152
#17 123460Kozłowski ŁukaszWAŁBRZYCHPOLRMD MONTRAIL WAŁBRZYCH/PWSZ/DECATHLON KORONA WROCLAW / RMD MONTRAILM189112(M)11601:37:2701:37:084.3600:14:1116700:22:5815900:32:0312600:44:5210800:53:3610601:02:519601:18:1512101:27:46-
#18 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !9644Ankiel ArkadiuszWAŁBRZYCHPOLRMD MONTRAIL WAŁBRZYCH/PWSZ/DECATHLON KORONA WROCLAW / RMD MONTRAILM18891(M)901:19:2001:19:193.4500:10:40900:17:41900:25:23800:36:08900:43:17900:51:23901:03:32901:11:10-
#19 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !14532Łazarski PatrykWAŁBRZYCHPOLRMD MONTRAIL WAŁBRZYCH/PWSZ/DECATHLON KORONA WROCLAW / RMD MONTRAILM18912(M)1301:20:3701:20:363.4900:10:29800:17:481000:25:481000:36:561000:44:321100:52:481101:04:361301:12:17-
#20 7526Holly PiotrWAŁBRZYCHPOLRMD MONTRAIL WAŁBRZYCH/PWSZ/DECATHLON KORONA WROCLAW /PWSZ/DECATHLONM25834(M)701:15:0701:15:073.3300:10:08600:16:57600:24:22600:34:52600:41:58600:49:32601:00:25701:07:21-
#21 66436Eling ArturRAWICZPOLSUREM RAWICZM40727(M)6001:32:1201:32:064.2100:12:568100:21:077500:30:086700:42:506500:51:216501:00:376501:14:016501:22:3665
#22 174619Glina KrzysztofRAWICZPOLSUREM RAWICZM407019(M)16301:41:2901:41:234.4800:13:5514300:22:5916100:33:0216800:47:0417300:56:2517001:06:3316801:21:0516601:30:45173
#23 241437Eling LidiaRAWICZ-MASŁOWOPOLSUREM RAWICZK35735(K)1601:46:3101:46:195.0200:15:0523300:24:3523600:35:1623400:50:3124100:59:5824001:10:5024501:26:2024301:35:52242
#24 140512Zaczyk DariuszBOGUSZÓW-GORCEPOLSUREM RAWICZ /M189313(M)13301:38:1601:38:124.3900:13:109400:22:0310900:31:4311400:45:0711500:54:0111601:03:4211401:18:1512201:27:32127
#25 21388Musielak PatrykLESZNOPOLSUREM RAWICZ / JW 4408M25836(M)1901:22:3201:22:293.5400:11:432600:19:162200:27:272600:38:492400:46:242100:54:452101:06:342101:14:0821
#26 428628Szostak ŁukaszOLEŚNICAPOLSZOSTAKOWIE / IM 2010M258339(M)38902:02:4302:01:485.4600:24:0455400:38:3455400:54:1855401:08:5954201:17:5652501:28:2350501:43:2547301:52:24453
#27 57252Moczarski MariuszJELENIA GÓRAPOLSŁUŻBA / SŁUŻBA ZDROWIAM45665(M)5201:29:0401:28:544.1200:12:245200:20:235100:29:105500:41:245600:49:315700:58:415801:11:505801:20:0257
#28 30223Ciesielski PiotrJEDLINA ZDRÓJPOLTEMMPO WAŁBRZYCHM407231(M)28101:51:0601:50:355.1400:16:0730800:25:5230500:36:2528300:51:2427101:01:2427501:12:2627601:28:5528801:39:42300
#29 31816Błaszkiewicz TomaszWAŁBRZYCHPOLTEMMPO WAŁBRZYCHM357560(M)29701:52:0301:51:325.1700:16:0831500:25:4929700:36:2728700:51:2226801:01:0126901:12:0626901:29:1329401:39:42299
#30 13478Sałata RomanŚWIEBODZICEPOLTEMMPO WAŁBRZYCHM307830(M)12701:38:0301:37:564.3800:13:1510300:22:0611400:31:5011900:45:2512400:54:3712801:04:3413101:18:4613101:27:48131
#31 48914Blawacki GrzegorzSZCZAWNO-ZDROJPOLTEMMPO WAŁBRZYCHM407144(M)43102:12:3102:11:556.1500:17:2142400:28:1042300:40:1244000:58:2145101:10:0946001:24:5547601:46:0748901:58:55491
#32 23891Zakrzewski JacekJEDLINA-ZDRÓJPOLTEMMPO WAŁBRZYCHM407226(M)22301:46:1601:45:455.0000:16:0530100:25:3528300:36:0326400:50:5925001:00:2024801:10:4224101:25:5624001:35:34237
#33 28850Kalinowski GrzegorzBIELANY WROCŁAWSKIEPOLTEMMPO WAŁBRZYCHM357552(M)26801:50:2201:49:425.1200:19:3151700:31:0550600:44:0050600:58:3145501:07:2641901:17:1337901:31:3133301:40:43316
#34 54432Fidler JarosławMIEROSZÓW,POLTEMMPO WAŁBRZYCHM456447(M)47802:33:2802:32:447.1400:20:0553500:32:0752800:46:1553201:06:5353501:19:5353501:34:3053601:56:1353302:13:52540
#35 441282Bedlicki MichałKATOWICEPOLTS SOKÓŁ ŚLĄSKM406941(M)39802:04:1102:03:325.5100:18:3248100:29:3747400:41:4746700:58:3345801:09:5045401:22:1245201:40:1644601:51:43444
#36 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !8159Suchenia PiotrWEJHEROWOPOLUKS TRI-SAUCONY RUMIA / WWW.RUN-PASSION.PLM30802(M)801:16:5501:16:543.3800:10:411000:17:41800:25:23900:36:08800:43:17800:51:04801:02:14801:09:09-
#37 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1578Komen JoelKAPSOWARKENUNIPES TEAM WAŁBRZYCHM25871(M)101:07:3201:07:313.1200:09:55100:16:18300:23:06200:32:13200:38:26100:45:09100:54:41101:00:461
#38 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !5579Kitur JoelKAPSABETKENUNIPES TEAM WAŁBRZYCHM30821(M)501:14:3401:14:343.3200:09:55400:16:18400:23:08400:33:25400:40:08500:47:57500:59:13501:06:235
#39 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !17580Jepkorir WinnyNANDI HILLSKENUNIPES TEAM WAŁBRZYCH / UNIPES TEAMK18901(K)201:21:4401:21:433.5200:11:401900:19:162100:27:111700:38:151900:45:501900:54:041901:05:521801:13:2017
#40 249561Tyborski ArturWAŁBRZYCHPOLWAŁBRZYCHM456527(M)23301:47:4101:47:335.0500:13:3312000:22:3713400:32:4815400:47:2618500:57:2519501:08:5120601:25:3823401:35:51241
#41 18746Jasiak ZbigniewWALBRZYCHPOLWAŁBRZYSKIE PODZAMCZE BIEGAM505813(M)17501:42:4701:42:434.5200:13:3312100:22:3012300:32:2813500:46:4816200:56:1716601:06:5017501:22:2218701:32:11187
#42 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !32431Czerski MarianWROCŁAWPOLWKB PIAST WROCLAWM55571(M)3001:24:5601:24:554.0100:12:034100:19:454100:28:124100:39:473500:47:333300:56:003301:08:103201:16:0233
#43 5133Firlej KrystianOLSZYNIECPOLWKB PODZAMCZE - ZAMEK KSIĄŻM30829(M)4701:27:4601:27:434.0900:11:422400:19:162600:27:372900:39:423100:47:463600:56:503901:09:474301:18:0947
#44 52416Zając LeszekŚWIEBODZICEPOLWKB PODZAMCZE - ZAMEK KSIĄŻM258310(M)4801:27:5601:27:564.1000:11:251500:19:111800:27:332800:39:423200:48:014000:57:004301:10:144601:18:3851
#45 116319Słomowicz JarosławWAŁBRZYCHPOLWKB PODZAMCZE - ZAMEK KSIĄŻM407012(M)10901:36:4401:36:404.3400:13:119800:21:5410300:31:2810900:45:0811700:54:0511801:04:0812001:18:1912501:27:15122
#46 398101Jagodzinski JozefWALBRZYCHPOLWKB PODZAMCZE - ZAMEK KSIĄŻM65449(M)36401:58:4201:57:575.3500:18:2146300:28:4744500:40:1844200:56:1340901:06:1739801:18:0739801:35:4240101:46:16399
#47 269533Marciniak KrzysztofWAŁBRZYCHPOLWKB PODZAMCZE - ZAMEK KSIĄŻM505822(M)25001:48:5401:48:175.0700:16:2735300:26:1634600:37:0132200:52:1229301:01:4528601:12:2727901:28:0026601:37:56270
#48 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !42525Henczka MarekWAŁBRZYCHPOLWKB PODZAMCZE - ZAMEK KSIĄŻM55572(M)3801:26:1401:26:124.0500:11:422300:19:172700:27:443000:39:423300:47:393400:56:283601:09:173701:17:2142
#49 67506Szczerba PawełLUBINPOLZG LUBINM308012(M)6101:32:1901:32:174.2200:12:477600:21:107600:30:347700:43:136800:51:296601:00:456601:14:126601:22:5666
#50 81241Klimkowski PiotrLUBINPOLZG LUBINM45668(M)7501:33:2501:33:124.2500:13:2311000:21:5910700:31:2610700:44:289900:53:069601:02:319001:15:438101:24:1179
#51 109239Karyś ZbigniewOBORAPOLZG LUBINM456512(M)10201:36:1201:35:584.3200:13:2310900:21:5110000:31:2610500:44:4910600:53:4111101:03:4211501:17:5311401:26:34111
#52 142195Rudewicz MariuszLEGNICAPOLZG LUBINM406815(M)13501:38:2301:38:164.3900:13:2310800:21:5910600:31:2610300:44:4910500:53:4411301:03:5911801:18:3712701:27:47129
#53 36671Majewski PiotrLUBINPOLZG LUBINM25848(M)3301:25:1601:25:154.0200:11:533800:19:283400:27:483300:39:253000:47:113000:55:543201:08:293401:16:1934

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności