Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Trzech Kopców

Wyniki - 7 października 2012, Kraków

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Kat
Rok
-
#1 101327Matejski PawełTARNÓWPOL/ STATE STREET RUNNING NETWORKM208732(M)9500:58:004.27
#2 1021235Bilski RadosławMILCZAPOL/ BILSKI TEAM RUNM209233(M)9600:58:024.27
#3 103981Krzysztofik MariuszKRAKÓWPOL/ R7M308131(M)9700:58:024.27
#4 1041423Wilgocki-Ślęzak JakubKRAKÓWPOLM17936(M)9800:58:084.28
#5 105429Kolecki JakubKRAKÓWPOLM208334(M)9900:58:094.28
#6 1061121Kopta AdamMOGILANYPOL/ MOGILANY MARATON TEAMM407121(M)10000:58:104.28
#7 107962Guła SzymonKAKOWPOLM17967(M)10100:58:134.28
#8 108772Boruta MaciejNOWE BRZESKOPOL/ PĘDZĄCE PSZCZÓŁKIM208935(M)10200:58:144.28
#9 109637Zukowski MaciejKRAKOWPOL/ TC ERICPOLM208336(M)10300:58:174.20
#10 1101577Popiołek MaciejKRAKÓWPOL/ SALOMON TRAIL RUNNING KRAKÓWM208937(M)10400:58:184.29
#11 111773Marzec KrystianNOWE BRZESKOPOL/ PĘDZĄCE PSZCZÓŁKIM208938(M)10500:58:224.29
#12 112775Krygowski PiotrKRAKÓWPOLM208539(M)10600:58:224.28
#13 113426Kogut JerzyMSZANA DOLNAPOL/ MOK MSZANA DOLNAM406622(M)10700:58:324.30
#14 1141267Stokłosa SzymonTARGOWISKOPOLM308032(M)10800:58:354.30
#15 115241Brzyski MaciejRZESZÓWPOL/ AWF MASTERS KRAKÓWM208540(M)10900:58:414.30
#16 1161381Michła GrzegorzWITÓWPOLM308233(M)11000:58:424.30
#17 11752Cebula LeszekKRAKÓWPOLM307534(M)11100:58:484.31
#18 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1181525Bukowiec WincentyUJANOWICEPOL/ PARTNER-LIMANOWAM60511(M)11200:58:484.31
#19 1191072Wierciak KazimierzKRAKÓWPOLM307535(M)11300:58:544.31
#20 120312Małysza SławomirKRAKÓWPOLM407123(M)11400:58:574.31
#21 121256Grodzki SebastianKRAKÓWPOL/ ANTENNA RUNNERSM307836(M)11500:58:584.32
#22 1221089Semczuk MichałSANDOMIERZPOL/ FOKA SANDOMIERZM209241(M)11600:58:584.32
#23 1231465Kowitz StephanKRAKÓWGERM208442(M)11700:58:594.32
#24 124115Nuckowski BartłomiejKRAKÓWPOLM208443(M)11800:58:594.32
#25 125358Celak DariuszSUCHA BESKIDZKAPOLM406324(M)11900:59:014.32
#26 126606Białek OlafKRAKÓWPOL/ MEGATEL - COM - PLM406525(M)12000:59:014.32
#27 127283Kuć JarosławKRAKÓWPOLM406626(M)12100:59:044.32
#28 128799Przygoda MarcinKRAKÓWPOL/ ```KÓŁKO`` BŁONIA`M208844(M)12200:59:054.32
#29 129471Topa SławomirLIBIĄŻPOL/ FALSTART LIBIĄŻM406627(M)12300:59:054.32
#30 1301037Jeleń RemiMAKÓW PODHALAŃSKIPOL/ AMATORM209145(M)12400:59:054.32
#31 1311207Litewka RomanBUKOWNOPOL/ MOSIR BUKOWNOM307437(M)12500:59:064.32
#32 1321439Michałek DariuszKRAKÓWPOL/ LUMBAGO TEAM--(M)12600:59:114.33
#33 133577Starzec MichałKOLBUSZOWAPOLM209146(M)12700:59:124.33
#34 1341455Muszyński MaciejKRAKÓWPOLM406628(M)12800:59:144.33
#35 135342Halagarda KrzysztofKRAKÓWPOLM208847(M)12900:59:144.32
#36 136190Moląg MateuszBOLECHOWICEPOL/ MOSUR RUDAWAM307638(M)13000:59:174.33
#37 1371168Miszk ŁukaszKRAKÓWPOLM308239(M)13100:59:184.33
#38 138705Majcher JacekKRAKÓWPOLM208648(M)13200:59:204.33
#39 1391241Behounek LeszekZAKOPANEPOL/ TG SOKÓŁ ZAKOPANEM50599(M)13300:59:224.33
#40 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !140439Krowicka AgnieszkaKRAKÓWPOL/ OIMPIJCZYK SZCZEKOCINYK30822(K)700:59:234.33
#41 141531Górka Jan-WitoldKRAKÓWPOLM506110(M)13400:59:244.34
#42 1421274Kisielewski PiotrKRAKÓWPOL/ BIEGAM BO LUBIĘM406929(M)13500:59:284.34
#43 143331Niesyczyński MichałSKAWINAPOL/ NIEZRZESZONYM308240(M)13600:59:314.34
#44 144119Jabłoński PiotrKRAKÓWPOLM17958(M)13700:59:314.34
#45 145848Oliwa JanuszKRAKÓWPOL/ AZS-AWF-MASTERSM506111(M)13800:59:314.34
#46 146890Kostka AleksanderKRAKÓWPOLM208449(M)13900:59:374.35
#47 1471539Poznański TomaszKRAKÓWPOL/ RZESZOWSKI KLUB WYSOKOGÓRSKIM308041(M)14000:59:384.35
#48 148891Drużkowski RobertKRAKÓWPOL/ AZS AWF MASTERSM406430(M)14100:59:404.35
#49 149137Dudziak JordanZAKOPANEPOLM209050(M)14200:59:414.35
#50 1501205Krawczyk DominikBOLESŁAWPOL/ MOSIR BUKOWNOM209151(M)14300:59:444.35
#51 1511022Niedbał PawełDĄBROWA GÓRNICZAPOL/ POGORIA BIEGAM208552(M)14400:59:474.35
#52 152202Kubik FilipKRAKÓWPOLM17949(M)14500:59:494.36
#53 1531050Piekarski KamilKRAKÓWPOLM209053(M)14600:59:524.35
#54 154930Wojtyła PiotrANDRYCHÓWPOLM307842(M)14700:59:554.36
#55 1551020Malinowski MichałNOWY SĄCZPOLM208754(M)14800:59:594.36
#56 156247Tichoruk RafałKRAKÓWPOLM307843(M)14901:00:004.36
#57 157127Gil TomaszKRAKÓWPOLM307444(M)15001:00:004.36
#58 158525Janowicz JakubTRZYCIĄŻPOLM209055(M)15101:00:024.36
#59 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 159835Kulpa MałgorzataKRAKÓWPOL/ AZS AWF KRAKÓW MASTERSK30823(K)801:00:024.37
#60 1601071Kamiński KrzysztofKRAKÓWPOLM505812(M)15201:00:034.37
#61 161748Sojka RobertJAWORZNOPOL/ KB MCKIS JAWORZNOM406731(M)15301:00:064.37
#62 162309Radczak AndrzejKRAKÓWPOLM506113(M)15401:00:094.37
#63 163859Wodka KamilBRZESKOPOL/ WODKA TEAMM179410(M)15501:00:124.37
#64 164690Polit GrzegorzZALASPOLM208656(M)15601:00:134.37
#65 16589Siemiński RadosławKRAKÓWPOLM308145(M)15701:00:144.38
#66 166627Farfan FranciscoKRAKOWMEXM208357(M)15801:00:164.38
#67 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !167795Kopijasz LeonardBRZESZCZEPOL/ NIEZRZESZONYM60512(M)15901:00:194.38
#68 168998Sosiński JarekKRAKÓWPOL/ BBL KRAKÓWM407232(M)16001:00:204.38
#69 169726Bielecki SławomirKRAKOWPOLM406333(M)16101:00:204.38
#70 170731Savigny ThierryKRAKÓWFRAM406834(M)16201:00:274.38
#71 1711047Szaroń MarekKRAKÓWPOLM179311(M)16301:00:284.38
#72 172576Kurasiewicz PawełKRAKÓWPOL/ ITI ADVENTURE TEAMM307546(M)16401:00:314.39
#73 173837Pasek TomaszWIELICZKAPOLM308247(M)16501:00:334.38
#74 174379Komardin ArtiomKRAKÓWPOL/ CAŁA RYBA BIEGA Z POLSKĄM208558(M)16601:00:334.39
#75 1751060Lipiec PiotrSKARŻYSKO-KAMIENNAPOLM307448(M)16701:00:384.39
#76 176906Opiela JacekMUNINAPOLM308149(M)16801:00:404.38
#77 1771330Borek AndrzejNAWOJOWAPOL/ VISEGRAD MARATON RYTROM505914(M)16901:00:404.39
#78 1781063Walter SławomirNOWY SĄCZPOL/ WBM406435(M)17001:00:414.39
#79 1791048Figiel MarekKRAKÓWPOLM407136(M)17101:00:434.40
#80 180788Wijas MariuszKRAKÓWPOLM307350(M)17201:00:444.40
#81 181204Rogasch StanisławKRAKÓWPOLM406537(M)17301:00:484.40
#82 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !182286Kanclerz-Januszewska KatarzynaZBYTKÓWPOL/ FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIK40662(K)901:00:504.40
#83 183287Januszewski TomaszZBYTKÓWPOL/ FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIM406538(M)17401:00:504.40
#84 184584Batko GrzegorzKRAKÓWPOLM307651(M)17501:00:524.40
#85 1851570Uhl AndrzejKRAKÓWPOLM208859(M)17601:00:594.40
#86 1861101Wicha MałgorzataGÓRA KALWARIAPOL/ WKS WAWELK20915(K)1001:01:014.41
#87 187924Wiorek EdwardKRAKÓWPOLM506215(M)17701:01:034.41
#88 1881479Kwiecień ArekKRAKÓWPOL/ TERENOWO.PLM307652(M)17801:01:034.41
#89 189897Szewczyk MariuszKRAKOWPOLM308053(M)17901:01:084.41
#90 190488Nowak PawełKRAKÓWPOLM308254(M)18001:01:104.42
#91 191131Flaga IwonaKRAKÓWPOL/ AZS AWF MASTERS KRAKÓWK30774(K)1101:01:114.42
#92 1921307Batko TomaszKRAKÓWPOLM209060(M)18101:01:114.42
#93 193495Urlik SzczepanKRAKÓWPOLM208461(M)18201:01:134.42
#94 1941163Samson OktawiuszMODLNICAPOLM406839(M)18301:01:154.42
#95 1951158Pytel SergiuszSOSNOWIECPOL/ ---M208962(M)18401:01:154.42
#96 196757Mach PatrykKRAKÓWPOLM308155(M)18501:01:244.43
#97 197390Grzyb DanielKROSNOPOLM208463(M)18601:01:274.43
#98 198554Bąk JarosławKRAKÓWPOLM307656(M)18701:01:294.43
#99 199964Sanocki BogdanKRAKÓWPOL/ 6 BRYGADA POWIETRZNODESANTOWAM407240(M)18801:01:304.43
#100 200802Szczepański JakubKRAKÓWPOLM407241(M)18901:01:314.43

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności