Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXX Bieg Kosynierów

Wyniki - 28 kwietnia 2013, Września

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1661Tomasz SzymkowiakOrkan WrześniaWrześniaPOL1983M3011-Września00:30:2200:30:22
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2621Paweł Tarasiuk31 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGOpoznanPOL1984M2012-00:31:5200:31:52
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3161Adam Kierzeksklepbiegacza.pl - PoznańSwarzędzPOL1989M2023-00:32:0100:32:01
#4 4664Marcin SajekMLKS Mokasyn PłotyPłotyPOL1985M2034-00:32:3000:32:30
#5 5650Krzysztof ZawistowskiKP PSP CHODZIEŻMiasteczko KrajeńskiePOL1991M2045-PSP00:33:0300:33:02
#6 6414Dariusz SzramaKP PSP OBORNIKIDąbrówka LeśnaPOL1979M3026-PSP00:33:1600:33:16
#7 7659Bartosz MajorczykGrodziski Klub BiegaczaKarczewoPOL1992M2057-00:33:2100:33:21
#8 8517Michał CenkierJarocinPOL1988M2068-00:33:2900:33:28
#9 9234Maciej ŁucykIntersport TeamPoznańPOL1983M3039-00:33:5200:33:52
#10 10187Klaudiusz KozłowskiAltom GnieznognieznoPOL1971M40110-00:34:0000:34:00
#11 11660Wiesław DalekiGrodziski Klub BiegaczaWolsztynPOL1976M30411-00:34:0800:34:07
#12 12199Andrzej KrzyścinAltom GnieznoGnieznoPOL1967M40212-00:34:1200:34:12
#13 13320Krzysztof PerzWOSIEK TEAMOSTRÓW WLKPPOL1989M20713-00:34:2900:34:28
#14 14360Mateusz RodewaldAZS POLITECHNIKA POZNAŃSKAWRONKIPOL1993M20814-00:34:5200:34:50
#15 15166Mikołaj KlonowskiPaństwowa Straż Pożarna GostyńGostyńPOL1990M20915-PSP00:34:5600:34:56
#16 16503Adam ZiębaBydgoszczPOL1973M40316-00:34:5800:34:56
#17 17204Zbigniew KujawaKP PSP Nakło n/Notecią JRG w SzubinieJanowiec Wlkp.POL1990M201017-PSP00:35:0300:34:59
#18 18152Piotr KarasiewiczAltom GnieznoGnieznoPOL1962M50118-00:35:0600:35:05
#19 19377Rafał SiupaKB Wartko / OSP RosochaGolinaPOL1991M201119-OSP00:35:1200:35:12
#20 2046Piotr Cypryańskitreningbiegacza.plMarzeninPOL1989M201220-Września00:35:3200:35:32
#21 21173Jarosław KołodziejczykZabiegani CzęstochowaCzęstochowaPOL1970M40421-00:35:3300:35:32
#22 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !22127Agnieszka Janasiaksklepbiegacza.plPOZNAŃPOL1981K301-100:35:4200:35:42
#23 23655Rafał CzarnojańczykRunking Ostrów Wlkp.Ostrów Wlkp.POL1975M30522-00:35:5900:35:57
#24 24456Jerzy WawrzyniakDRUZYNA SZPIKUŚremPOL1975M30623-00:36:0500:36:05
#25 25393Janusz StańczakKB Kosynier WrześniaPoznańPOL1960M50224-00:36:0700:36:06
#26 26208Dawid KultermanKB Kosynier WrześniaZieliniecPOL1990M201325-00:36:1500:36:13
#27 27261Łukasz MichalskiKaliszKaliszPOL1985M201426-00:36:3400:36:32
#28 28662Tomasz SzajdaAltom GnieznoGnieznoPOL1979M30727-00:36:4000:36:38
#29 29122Norbert JachymczykKB MCKiS JAWORZNOJaworznoPOL1978M30828-00:36:4500:36:42
#30 30416Michał SzusterLKS SANA KOŚCIANLUBOŃPOL1976M30929-00:36:5500:36:53
#31 31181Daniel KorytowskiMotiv Home TeamSwarzędzPOL1974M301030-00:36:5500:36:53
#32 32313Błażej PawlakKB Kosynier WrześniaChwalibogowoPOL1981M301131-Września00:37:0300:37:01
#33 33404Jacek SwędrowskikoninPOL1977M301232-00:37:3200:37:30
#34 34438Marcin TylskiGębarzewoGębarzewoPOL1977M301333-00:37:3400:37:31
#35 3572Jacek DziechciowskiDzięcioł RunnersŚremPOL1976M301434-00:37:4300:37:35
#36 36259Szymon MichBBL PoznańOlsztynPOL1984M201535-00:37:4700:37:45
#37 37458Krzysztof W ĘglewskiPPZ TrzemesznoMOGILNOPOL1961M50336-00:37:5000:37:49
#38 38345Tomasz PtakAZS POLITECHNIKA POZNAŃSKALednogóraPOL1993M201637-00:37:5500:37:52
#39 39513Piotr BaranowskiBierutówPOL1981M301538-00:37:5500:37:50
#40 40268Sławomir MisztaPOZNAŃPOL1960M50439-00:38:1300:38:11
#41 41311Mateusz PaszunWrześniaPOL1978M301640-Września00:38:1700:38:12
#42 42189Tomasz KramskiNeklaPOL1974M301741-00:38:1700:38:16
#43 43158Zdzislaw KazibutSecuritas PoznanPoznanPOL1952M60142-00:38:2100:38:18
#44 44255Jacek MatuszewskiMeteor RatyńRatyńPOL1962M50543-00:38:2500:38:24
#45 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !45109Anna GrzesiakAZS AWF KatowiceKaliszPOL1987K201-200:38:2500:38:24
#46 46104Gilles GreiveldingerŚwiat BiegaczaKórnikFRA1971M40544-00:38:2900:38:27
#47 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 47383Małgorzata Sobańskatime2runPOL1969K401-300:38:3600:38:35
#48 48263Artur MielniczakpoznańPOL1976M301845-00:38:3600:38:35
#49 4916Dariusz BartkowiakKS MARATON OSTRÓW WLKP.OSTRÓW WLKP.POL1965M40646-00:38:3600:38:31
#50 50330Piotr Płaczekmalta-poznanpoznanPOL1962M50647-00:38:3800:38:35
#51 51658Dorota PrzybyszGrodziski Klub BiegaczaGrodzisk Wlkp.POL1966K402-400:38:4100:38:40
#52 52667Witold MarciniakPoznańPOL1971M40748-00:38:5000:38:48
#53 53675Tomasz MaikSPRINT DopiewoDopiewoPOL1987M201749-00:39:0200:38:57
#54 54168Marzena KłuczyńskaCzerniejewoPOL1984K202-500:39:0300:39:03
#55 55392Magdalena StannyPoznańPOL1982K302-600:39:0300:39:02
#56 56608Radosław Skalskiaktywni koninKoninPOL1972M40850-00:39:0500:39:04
#57 57633Zbigniew WalczakKB Aktywnii Środa Wlkp.Środa Wlkp.POL1987M201851-00:39:0600:39:01
#58 58106Antoni GrzankaKoziegłowyPOL1956M50752-00:39:0700:39:00
#59 59116Marek HojakSUPERMARATON KALISZKaliszPOL1973M40953-00:39:0800:39:04
#60 60258Sławomir MenzGnieznoPOL1971M401054-00:39:0800:39:02
#61 61210Tomasz KupczykSUPERMARATON KALISZKaliszPOL1980M301955-00:39:0900:39:03
#62 62314Konrad PawlakSUPERMARATON KALISZKaliszPOL1983M302056-00:39:1100:39:06
#63 63542Sławomir JakubowskiMalanówPOL1963M50857-00:39:1600:39:13
#64 64323Bartosz PietrzyńskiSUPERMARATON KALISZKaliszPOL1981M302158-00:39:1900:39:14
#65 65502Jacek Zielińskiwww.biegnedlatosi.plWrześniaPOL1986M201959-Września00:39:2500:39:17
#66 66493Maciej ZandeckiVolkswagen Poznań Race TeamSwarzędzPOL1971M401160-00:39:2600:39:19
#67 67118Jan HyhsKS MARATON OSTRÓW WLKP.Wysocko WielkiePOL1992M202061-00:39:2600:39:20
#68 68353Marek RatajczakVolkswagen PoznańSwarzędzPOL1975M302262-00:39:2700:39:21
#69 69213Agnieszka KuzykMeta LubliniecRaciszynPOL1976K303-700:39:3100:39:30
#70 70153Jacek KarbowiakWrzesniaPOL1977M302363-00:39:3800:39:22
#71 71384Jacek SobczakWrześniaPOL1990M202164-Września00:39:4200:39:37
#72 72306Jacek PaczkowskiStrzelnoPOL1966M401265-OSP00:39:4400:39:40
#73 73366Łukasz RothNight RunnersPoznańPOL1979M302466-00:39:4500:39:43
#74 74490Łukasz WyrozębskiGroszek TeamPoznańPOL1982M302567-00:39:4800:39:20
#75 75241Jakub MaćkowiakCzerniejewoPOL1987M202268-00:39:5400:39:51
#76 76197Nikodem KryszakOSP PYZDRYPYZDRYPOL1993M202369-OSP00:39:5600:39:45
#77 7782Przemysław FilipiakKP PSP WrześniaKołaczkowoPOL1981M302670-PSP00:40:0900:39:59
#78 78211Wojciech KurzawskiOSTRÓW WLKPPOL1962M50971-00:40:0900:40:06
#79 79391Agnieszka StaniewskaAWF Running TeamPOZNAŃPOL1986K203-800:40:1500:40:08
#80 8033Damian BugajnySUPERMARATON KALISZKaliszPOL1975M302772-00:40:1600:40:10
#81 81648Robert ZakrzewskiOSP JÓŻWINKAZIMIERZ BISKUPIPOL1973M401373-OSP00:40:1800:40:13
#82 82230Michał ŁachPSP SZAMOTUŁYszamotulyPOL1984M202474-PSP00:40:2800:40:18
#83 83180Marcin KoniecznyŚroda WlkpPOL1976M302875-00:40:3000:40:22
#84 84301Roman OwockiWrześniaPOL1980M302976-Września00:40:3100:40:14
#85 85460Michał WichłaczTruchtacz DobrzycaDobrzycaPOL1982M303077-00:40:3200:40:26
#86 863Mariusz AdamowskiStrzałkowoStrzałkowoPOL1981M303178-00:40:3400:40:28
#87 87231Rafał ŁawskiOpel Running TeamGruszczynPOL1976M303279-00:40:3900:40:18
#88 88142Marcin JóźwiakAZS AWF POZNAŃSapowicePOL1986M202580-00:40:4400:40:38
#89 89497Dariusz ZawidzkiNight RunnersPoznańPOL1984M202681-00:40:4600:40:36
#90 90239Dawid Maćkowiakczerniejewo biegaCzerniejewoPOL1989M202782-00:40:4600:40:43
#91 91342Krzysztof PrzybylskiBiegam Bo Lubię GnieznoGnieznoPOL1969M401483-00:40:5400:40:47
#92 92619Maciej Szygendawww.biegnedlatosi.plWrześniaPOL1979M303384-Września00:41:0000:40:56
#93 93463Leszek WierzbickiKK Dragon Środa Wlkp.Środa Wlkp.POL1975M303485-00:41:0800:40:53
#94 94235Marcin ŁuczakNight RunnersPoznańPOL1982M303586-00:41:1400:41:11
#95 95297Marcin OlejniczakWrześniaPOL1990M202887-Września00:41:1600:41:06
#96 96547Iliana Jopek-LubikMSICS POZNAŃLubońPOL1977K304-900:41:1600:41:14
#97 9756Maciej DanekPoznańPOL1973M401588-00:41:2200:41:12
#98 98117Sławomir HolcWIELEŃPOL1979M303689-00:41:2500:41:17
#99 99478Grzegorz WojciechowskiSport i Rekreacja MogilnoMogilnoPOL1961M501090-00:41:3300:41:29
#100 100441Kacper UrbanowiczMIŁOSŁAWMIŁOSŁAWPOL1993M202991-Września00:41:3500:41:33

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności