Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Europejski - Gdynia

Wyniki - 11 maja 2013, Gdynia

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
-
#1 101306Rutkowski JanLUZINOGks Kaszubi Luzino1976M303000:38:0000:38:03-97
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !102310Schab JoannaWARSZAWAaleTempo1976K30200:37:5900:38:035-
#3 103111Bemben DariuszGDYNIADARIO !!!1978M303100:38:0100:38:05-98
#4 104124Burczyk DawidKLESZCZEWO KOŚCIERSKKociewski Klub Biegacza1993M204600:37:5800:38:05-98
#5 105235Magun KrzysztofOLSZTYN1989M204900:38:0500:38:08-100
#6 106106Bartczak ŁukaszDOBRCZKW PSP Toruń1984M204800:38:0100:38:09-101
#7 107346Wantoch Rekowski ZbigniewBOROWY MŁYNJRG PSP Miastko1974M303300:38:0700:38:09-101
#8 108582Juśkiw PawełGDYNIALECH2821983M303200:38:0300:38:10-103
#9 109163Gorczycki GrzegorzGDAŃSKBBL1979M303500:38:0900:38:12-104
#10 11010Wójcik WeronikaKOLINCZKKB Starogard Gd.1987K20400:38:1100:38:136-
#11 111149Fic MichałLULKOWOKW PSP Toruń1988M205000:38:0600:38:14-105
#12 112200Kos GrzegorzGDYNIA1977M303400:38:0800:38:14-105
#13 113353Witkowski AndrzejGDYNIAKS Pidrina Gdynia1971M401600:38:1000:38:16-107
#14 114189Kamiński JanŁÓDZjrg-5 km psp łodz1968M401700:38:1500:38:18-108
#15 115347Warda MartynaBARCZEWOAZS UWM OLSZTYN1992K20500:38:1500:38:197-
#16 116251Miziarski PawełREDAMIZIAR-SPORT.blogspot.com1990M205200:38:1900:38:21-109
#17 117360Zaborowski AndrzejSZYMBARKKM PSP Gdynia1984M205200:38:1900:38:21-109
#18 118117Boczar MirosławBRZEGKW PSP WROCŁAW1976M303600:38:2000:38:23-111
#19 119101Babiński ŁukaszPELPLIN1985M205100:38:1400:38:24-112
#20 120331Szwedek KrzysztofGDYNIABergson C.H. Wzgórze Gdyni1974M303700:38:2200:38:24-112
#21 121177Hełminiak WojciechGDAŃSK1961M50700:38:1800:38:25-114
#22 122269Olejnik MichałWŁOCŁAWEK1990M205400:38:2200:38:25-114
#23 12364Łopiński ŁukaszTOPÓLKAKW PSP Toruń1986M205500:38:2500:38:26-116
#24 124318Sonakowski MikołajGDYNIAKS Pidrina Gdynia1989M205600:38:2700:38:33-117
#25 125350Wietecha MarcinGDAŃSKRUSH DENIED1987M205700:38:3100:38:33-117
#26 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !126354Wnuk BłażejWIELKI KLINCZRemus Kościerzyna1994M16100:38:3200:38:35-119
#27 127219Kwiatkowski KrzysztofKOŚCIERZYNAREMUS Kościerzyna1974M303800:38:3500:38:37-120
#28 128231Łowicki BartoszPRUSZCZ GDAŃSKI1989M205800:38:3300:38:39-121
#29 129317Sołtysek RadosławCIEPLEWO1974M303900:38:3600:38:40-122
#30 130590Kaluzinski KamilGDAŃSKSzansa Start1987M205900:38:3600:38:41-123
#31 131330Szwarc AdamGDYNIASidka run team1986M206100:38:4000:38:41-123
#32 132194Kawecki JózefWRZEŚNICA1961M50800:38:4100:38:42-125
#33 133301Romanik JanuszGDAŃSK1972M401800:38:4400:38:46-126
#34 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !134298Pulczyński MateuszRUMIAZSP NR 3 Wejherowo1995M16200:38:4600:38:48-127
#35 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !13511Cichończuk AntoniGDYNIAFLOTA Gdynia1949M60100:38:5200:38:53-128
#36 136295Porożyński KarolGDYNIA1984M206200:38:5100:38:53-128
#37 137187Kaczmarek AdamSUCHY DWÓRArka Gdynia1989M206200:38:5100:38:54-130
#38 138138Dembicki PiotrGDYNIAKM PSP Gdynia1981M304100:38:5700:38:58-131
#39 139213Kucharczyk ArkadiuszGDAŃSK1982M304000:38:5200:39:00-132
#40 140502Giembicki JanSZTUMLKS Zantyr Sztum1986M206500:38:5500:39:02-133
#41 141812Piasek PiotrGDYNIA1985M206600:38:5700:39:02-133
#42 142344Urbański RobertGDAŃSKAZS AWFiS Gdańsk wioślarst1973M401900:38:5600:39:02-133
#43 143114Bińczak TomaszGDAŃSKowsb.pl1977M304300:39:0200:39:05-136
#44 1443767Kubit RobertGŁOWIENKAKM PSP Krosno1985M205900:38:3600:39:07-137
#45 145168Górzycki PiotrGDYNIA1981M304200:39:0100:39:08-138
#46 146362Zwierz KrzysztofWEJHEROWO42.195 WEJHEROWO1980M304400:39:0300:39:09-139
#47 147883Skuzjus MichałBISKUPIEC1991M206400:38:5200:39:10-140
#48 148202Kozłowski DanielLĘBORKBaza 441980M304500:39:0800:39:11-141
#49 149203Kozłowski JerzyCZARNA DĄBRÓWKAGTS Czarna Dąbrówka1957M50900:39:0800:39:11-141
#50 150176Hamernik TomaszELBLĄGKalenji Tuning1986M206700:39:0900:39:13-143
#51 151218Kwiatkowski ArturGDYNIAdOP1979M304500:39:0800:39:13-143
#52 152314Skosolas JanuszMOSTY1970M402000:39:1200:39:18-145
#53 153139Depka Prądzyński OlgierdGDYNIAbiegamyrazem.pl1958M50900:39:0800:39:19-146
#54 154800Patała BartoszGDYNIA1977M304700:39:1000:39:19-146
#55 155166Górski JakubGDYNIAwww.navox.pl1979M304900:39:1200:39:20-148
#56 156180Heyka JarosławLĘBORKTeam ASA - Biegiem po Zdro1971M402100:39:1800:39:21-149
#57 157265Oberzig TomaszREDA1980M305000:39:1600:39:22-150
#58 158123Brzozowski PiotrROKITKIBiegający Tczew1977M305200:39:2100:39:24-151
#59 159137Dąbek KrzysztofBOLESŁAW1983M305300:39:2400:39:24-151
#60 160150Frańczak MateuszTARNOBRZEGKM PSP Tarnobrzeg1990M206800:39:1600:39:25-153
#61 161181Iwaniuk PawełGDYNIA1980M304700:39:1000:39:25-153
#62 162221Latuszek JarosławGARWOLINKP PSP Garwolin1970M402300:39:2600:39:28-155
#63 163504Gil JarosławJONKOWOKlub Zielonego Stołu1987M206900:39:2100:39:29-156
#64 164243Matosek PiotrGDYNIAMisia & Madzia1967M402200:39:2500:39:30-157
#65 165320Sowa MarekGDAŃSK1967M402400:39:2800:39:33-158
#66 16649Kołodzik RafałLUZINOCWtiD MW Wejherowo1986M207100:39:2900:39:34-159
#67 167247Mikuć JerzyGDYNIAKB&CF1993M207000:39:2700:39:35-160
#68 168640Konkol KazimierzSOMONINO1974M305100:39:2000:39:36-161
#69 169237Makarski TomaszGDAŃSKMM Projekt1976M305400:39:3600:39:39-162
#70 170121Boryń SławomirKWIDZYNKwidzyn Biega1975M305500:39:4000:39:45-163
#71 17157Kuźniar JacekPRUCHNIKJW 3936 GDYNIA1983M305600:39:4500:39:46-164
#72 172296Prochna KrzysztofFROMBORK1972M402500:39:4000:39:47-165
#73 173216Kulesza MariuszGDAŃSKBBL Gdańsk1977M305800:39:4700:39:48-166
#74 17429Drus ŁukaszGDAŃSK1984M207500:39:5000:39:51-167
#75 175276Pawłowski JacekŻUKOWOKS Tęcza Gdynia1975M306000:39:4900:39:51-167
#76 176333Szymanek MichałGDYNIA1989M207300:39:4700:39:52-169
#77 177162Gołąbek MariuszSTAROGARD GD.ACHILLES/DRUZYNA SZPIKU1962M501100:39:4800:39:53-170
#78 178201Kotarski MariuszRUMIAbiegamyrazem.pl1980M305900:39:4800:39:53-170
#79 179257Nawrocki MariuszGDAŃSKBiegacze z Gdańska1974M305600:39:4500:39:53-170
#80 180810Petelski PawełGDAŃSKVII Szpital Marynarki Woje1956M501200:39:4900:39:53-170
#81 181822Piotrowicz WojciechWEJHEROWO1991M207200:39:3600:39:54-174
#82 182565Jarosz ArturWEJHEROWO1972M402600:39:5200:39:55-175
#83 183866Rudnik SebastianBOROWY MŁYNTalex Borzytuchom1992M207600:39:5300:39:56-176
#84 184349Wierzchowski JacekGDYNIAOśrodek Szkolenia Nurków1975M306100:39:5100:39:57-177
#85 185151Frejnik MiloszGDYNIAVege Runners1978M306200:39:5200:39:58-178
#86 186282Piasecki JuliuszGDYNIA1984M207800:39:5600:39:58-178
#87 187548Humiński AndrzejGDAŃSKEaton Running Team1977M306300:39:5500:40:03-180
#88 188188Kalinowski ArkadiuszGDAŃSK1971M402700:40:0200:40:04-181
#89 189809Perliński MaciejŁÓDŹKM PSP W ŁODZI JRG-5, BBL1983M306400:39:5900:40:04-181
#90 190196Klawikowski KrzysztofGDAŃSK1982M306700:40:0300:40:05-183
#91 191262Nowacki TomaszMALBORKGRUPA MALBORK1995M16500:40:0200:40:05-183
#92 192562Jarmuszewski MichałGRUDZIĄDZYETI1989M207400:39:4800:40:07-185
#93 193568Jasiński MariuszGOSTYNIN43 Batalion Saperów1986M207700:39:5400:40:08-186
#94 194220Labuda PawełSZOPA1996M16400:40:0100:40:08-186
#95 195229Łakomy RafałMALBORKGRUPA MALBORK1981M306800:40:0500:40:08-186
#96 196191Kass KarolSZEMUDSamochodówka1994M16600:40:0500:40:09-189
#97 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 197707Łagownik WojtekGDAŃSKUKS DWÓJKA MORENA1996M16300:39:5900:40:09-189
#98 198158Gebhardt JakubGDYNIABALTIX - PRACA W SKANDYNAW1979M306500:40:0000:40:10-191
#99 199337Tokarski KrzysztofGDAŃSK1958M501300:40:0600:40:10-191
#100 200223Lidzbarski JanuszCHWASZCZYNOLidzbarski team1982M306500:40:0000:40:11-193

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności