Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Europejski - Gdynia

Wyniki - 11 maja 2013, Gdynia

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
-
#1 20189Stolarczyk KonradGDYNIATricity Triathlon Team1992M208100:40:0900:40:11-193
#2 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !20216Biryło KatarzynaBRANIEWOMOS ZATOKA BRANIEWO1973K40100:40:1000:40:138-
#3 203385Biskup JacekGDAŃSKMeritum Bank i Partnerzy1973M402800:40:0300:40:13-195
#4 204356Wronka CezaryGDAŃSKSII Gdańsk1986M208300:40:1400:40:16-196
#5 205593Kamińska DanielaROKITKIMKS Sambor Tczew1993K20600:40:1000:40:179-
#6 206244Maziewski PiotrTCZEWMKS Sambor Tczew1977M307000:40:1500:40:17-197
#7 2073766Brzana MarcinIWONICZ ZDRÓJKM PSP Krosno1988M207900:39:5800:40:19-198
#8 208155Garski KryspinBYTÓWŚwiat Płytek1976M307100:40:1600:40:19-198
#9 209574Jendrzejewski PiotrTCZEWEaton Running Team1973M402900:40:0500:40:19-198
#10 2103765Krawczyk KrzysztofZBYDNIÓWKP PSP Stalowa Wola1972M403000:40:0900:40:21-201
#11 211287Pietkun SławomirGDYNIAOśrodek Badawczy Sł. MPS1972M403100:40:1600:40:21-201
#12 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 212343Tuwalska ElżbietaGRABOWIEC1979K30300:40:1900:40:2110-
#13 213224Lidzbarski MarcinCHWASZCZYNOLidzbarski Team1981M306900:40:1200:40:22-203
#14 214285Pielecki BartłomiejGDAŃSKKs gepart Żukczyn1984M208200:40:1200:40:25-204
#15 215134Czapliński MarekGDYNIAbiegamyrazem.pl1975M307400:40:2000:40:26-205
#16 216762Mrozowski SławomirSOPOTNitro+ Flash Team1984M208000:40:0600:40:27-206
#17 217205Krause GrzegorzGDAŃSK1976M307600:40:2400:40:28-207
#18 218782Nurczynski MiloszLUBLEWO GDANSKIE1980M307300:40:1800:40:28-207
#19 219280Pesta AdamGDYNIAKS Pidrina Gdynia1969M403200:40:1900:40:29-209
#20 220268Olech PrzemysławGDYNIAMaja Team1985M208400:40:2200:40:30-210
#21 221802Patoka JarosławGDYNIAbiegamyrazem.pl1963M501400:40:2500:40:30-210
#22 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !22215Pobłocka KatarzynaLĘBORKUKS Ekonomik Maratończyk L1994K16100:40:3100:40:3111-
#23 223315Słodowicz PiotrGDAŃSKGrupa Trójmiasto1971M403300:40:2700:40:32-212
#24 224843Purzyński MarcinBIERUTÓWKP PSP Oleśnica1977M307500:40:2300:40:33-213
#25 225425Chyła PrzemysławGDAŃSK1977M307100:40:1600:40:34-214
#26 2262780Dettlaff AdamGOSZCZYNO1986M208600:40:3000:40:34-214
#27 227401Brożyna RyszardGDYNIA1965M403400:40:2800:40:36-216
#28 228226Litwin JarosławRUMIA1963M501500:40:2700:40:37-217
#29 229304Ruciński MarekGDYNIAMorsy Gdyńskie1968M403500:40:3200:40:37-217
#30 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !23040Gańska MagdalenaGOŚCICINOMKS FIGHTER BUKOWINA1973K40200:40:3700:40:3812-
#31 231238Malarczyk SebastianŁÓDŹPaństwowa Straż Pożarna KM1978M307800:40:3300:40:38-219
#32 232147Dziudziel MateuszTCZEWBiegający Tczew1991M208500:40:2700:40:40-220
#33 233736Mędyk MarcinPRUSZCZ GDAŃSKI1981M307700:40:2900:40:42-221
#34 234230Łopuszyński KrzysztofBYDGOSZCZKW PSP Toruń1983M307900:40:3500:40:42-221
#35 235329Szulwach PawełGDAŃSK1976M308400:40:4000:40:43-223
#36 236126Buszan RadekGDYNIAAloha Triathlon Gdynia1980M307900:40:3500:40:44-224
#37 237679Kulasiński RobertBRZOZÓWKAKW PSP Toruń1973M403600:40:3400:40:44-224
#38 238326Szlegier DariuszPOŁCZYNO1976M308200:40:3600:40:44-224
#39 239420Chronowski WaldemarGDAŃSKMILA1964M403700:40:3700:40:46-227
#40 240603Karwowski ArkadiuszMRĄGOWOING Bank1988M208700:40:3900:40:48-228
#41 241419Chorabik MateuszGDYNIAParkrun Gdynia1995M16700:40:4300:40:50-229
#42 242255Nartowski MarcinGDAŃSK1980M308700:40:4800:40:53-230
#43 243545Hennig MarcinGDAŃSKKW Trójmiasto1976M308500:40:4200:40:54-231
#44 244112Biały PawełGDYNIAO co biega?1984M208900:40:4700:40:55-232
#45 245765Murawski MaciejGDAŃSK1977M308300:40:3700:40:55-232
#46 246358Wyrzykowski AndrzejGDAŃSKAkademia Biegania1967M403800:40:5100:40:55-232
#47 247398Brom VincentGDYNIAParkrun Gdynia1977M308700:40:4800:40:57-235
#48 248184Jarantewicz KrystianGDAŃSKwiszące ogrody1976M308900:40:5000:40:58-236
#49 249339Tomaszewski PawełRUMIABiegam bo lubie Gdansk1980M309000:40:5100:40:59-237
#50 250996Wójtowicz DariuszGDYNIA1983M308600:40:4600:41:01-238
#51 251714Łyskanowski MarcinWEJHEROWOKlub Strzelecki - KRYZA1978M309100:40:5400:41:02-239
#52 252192Kaszuba SebastianGDYNIA1981M309200:40:5700:41:03-240
#53 253608Kawucha MirosławGDYNIACENTRUM TECHNIKI NURKOWEJ-1969M404000:40:5800:41:03-240
#54 254195Klaman JakubPRZODKOWO1977M309200:40:5700:41:06-242
#55 255300Roksz RyszardBOLSZEWOMaja Team1955M501600:41:0200:41:06-242
#56 256702Lisogórski KrzysztofSZTUMLKS Zantyr Sztum1977M309600:41:0200:41:08-244
#57 2571016Zdziennicki BartekSZTUMLKS Zantyr Sztum1982M309500:41:0100:41:09-245
#58 258522Grabowski SzymonGDAŃSK1980M309400:40:5900:41:10-246
#59 259161Głowacki MariuszPRUSZCZ GDAŃSKI1984M209300:41:0700:41:10-246
#60 260233Łuniewski PawełREDAReda1987M209000:40:5300:41:12-248
#61 261338Tomaszewski KrzysztofSOBOWIDZ1961M501700:41:0400:41:13-249
#62 262405Buczko PawełPASŁĘKBBL Pasłęk1972M403900:40:5600:41:14-250
#63 263234Maciaszek GrzegorzZDUŃSKA WOLAKW PSP ŁÓDŹ1970M404300:41:1400:41:16-251
#64 264172Grzesik EugeniuszKOSZALINKM PSP Koszalin1966M404400:41:1600:41:17-252
#65 265297Ptaszyński MichałBRANIEWORIM TIM TEAM BRANIEWO-FROM1989M209200:41:0400:41:17-252
#66 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 266380Bączek-Motała BarbaraRUMIA1972K40300:41:1200:41:1813-
#67 267609Kaźmierczak TomaszBRODNICAKW Warszawa1988M209500:41:1100:41:19-254
#68 268368Adamczyk ZbigniewPASŁĘKBBL Pasłęk1970M404100:41:0200:41:20-255
#69 269734Mazurkiewicz JarosławSOPOTMazurkiTeam1983M307900:40:3500:41:20-255
#70 27052Kropidłowski GrzegorzSUCHY DWÓR1987M209600:41:2000:41:21-257
#71 271723Maksyś RyszardPIERWOSZYNO1955M501800:41:0500:41:21-257
#72 272241Maślak RadosławGDYNIAbiegamyrazem.pl1968M404500:41:1800:41:23-259
#73 273227Lubiński KamilGDYNIA1992M209800:41:2400:41:27-260
#74 274340Tomaszunas PrzemysławGDYNIACHWNO1986M209600:41:2000:41:28-261
#75 2753776Wojciechowski MarcinGDYNIATRI-PASSION.PL1972M404700:41:2100:41:28-261
#76 276534Grządka KarolGDAŃSKThomson Reuters1983M309900:41:1800:41:29-263
#77 277148Faiga DariuszGDYNIA1975M3010400:41:2600:41:30-264
#78 278359Wysocki MichałGDYNIA1976M3010200:41:2500:41:30-264
#79 279514Gorecki PrzemekGDYNIABiegamyrazem.pl1979M3010100:41:2200:41:32-266
#80 280803Pawelczyk KrzysztofTCZEWBiegający Tczew1972M404600:41:1900:41:32-266
#81 281653Kowalski MaciejGDYNIA1988M209100:40:5400:41:33-268
#82 282888Sołtysek MieczysławKUTNOJW 4228 KRAKÓW1971M404200:41:0900:41:33-268
#83 283967Walkiewicz MaciejSOPOT1979M309900:41:1800:41:35-270
#84 284197Konysz BartłomiejLĘDZIECHOWOPIEKŁO LĘDZIECHOWO1989M2010100:41:3300:41:36-271
#85 285688Labudda WojciechPUCK1983M3010200:41:2500:41:37-272
#86 286132Czajkowski TomaszGDAŃSKORTOsfera.pl1981M3010900:41:3600:41:39-273
#87 287483Filipek DanielBRANIEWOklub rim tim tim1976M309800:41:1700:41:39-273
#88 288518Górski SławomirWEJHEROWO1973M404800:41:2500:41:41-275
#89 289807Pergoł BogusławGDAŃSKGIWK biega1972M405000:41:3700:41:41-275
#90 290242Mateja KacperJANOWOKociewski Klub Biegacza1995M16900:41:3400:41:42-277
#91 291271Ortmann MarcinGDYNIALECH 2821980M3010500:41:2900:41:42-277
#92 292454Demko TomaszGDYNIA1978M3010700:41:3100:41:43-279
#93 293146Dzioba MichalSOPOTTriSopot1973M404900:41:3500:41:44-280
#94 294973Wąsowski RafałOLSZTYNAZS UG1990M209300:41:0700:41:44-280
#95 295974Wesołowski ZbigniewSKÓRCZStowarzyszenie Aktywni Koc1965M405200:41:3800:41:46-282
#96 296701Lisiewicz TadeuszGDYNIAFranke-Gdynia1966M405000:41:3700:41:47-283
#97 297758Mońka MichałGDAŃSK1992M2010000:41:3200:41:47-283
#98 298724Malinowski JakubGDAŃSK1994M16800:41:3000:41:48-285
#99 299897Stawarz MonikaŁEBA1992K20700:41:4400:41:4814-
#100 3001022Ziemianin PrzemekGDYNIA1983M309700:41:1600:41:49-286

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności