Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Triathlon Sieraków

Wyniki - 2 czerwca 2013, Sieraków

Grupa zawodów :

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
T1
T2
M
K
-
-
-
-
-
-
#1 51060Dec JakubGOLENIÓWK&M GOLENIÓWPOLSKA1988M18400:17:0300:03:1201:05:5400:00:4000:44:4102:11:305-
#2 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11133Kaczmarek JakubPOZNAŃTRIATHLONISTA.COMPOLSKA1988M18100:14:4500:03:2201:08:5400:00:4700:39:2402:07:121-
#3 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !81141Juskowiak JakubPOZNAŃPOZNAŃMULTISPORTTEAMPOLSKA1977M30200:18:0400:03:2801:09:2600:00:3500:43:2802:15:018-
#4 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !41514Przymusiński FilipPOZNAŃUAM TRIATHLON SŁUBICEPOLSKA1983M30100:12:4300:03:3001:10:2300:00:4100:43:1802:10:354-
#5 71271Jegliński ŁukaszWARSZAWAWTT WARSZAWAPOLSKA1988M18600:15:3900:03:2801:10:2600:00:4900:44:1902:14:417-
#6 301139Jurasz WojciechPOZNAŃPOLSKA1966M40400:18:1900:04:5101:10:4500:01:1900:56:4602:32:0030-
#7 721527Jarek Skiba, Marcin SuwartPLEWISKAFTI ACADEMYPOLSKA1980M303700:22:3300:05:1501:10:5000:02:1600:50:5602:39:5070-
#8 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !21145Kalaszczyński ŁukaszPŁOCKPTT DELTA PŁOCKPOLSKA1984M18200:14:0300:03:2301:11:0900:00:5500:38:3902:08:092-
#9 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !161280Nowacki PiotrPIŁAIRON TREK PIŁAPOLSKA1971M40200:17:1000:04:3701:11:2300:01:0100:51:3102:25:4216-
#10 121484Kuśka AdamRYBNIKWLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA01992M18800:15:5500:04:0501:11:5200:00:5300:47:4402:20:2912-
#11 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !91152Kalinowski PiotrWŁOCŁAWEKLEKARSKA GRUPA KOLARSKAPOLSKA1973M40100:13:1200:03:3101:12:0000:00:3900:46:4902:16:119-
#12 371431Wajda JacekJELCZ-LASKOWICEAGBUD MOTO JELCZ-LASKOWICEPOLSKA1967M40600:18:1500:05:5701:12:1600:01:0900:55:5702:33:3437-
#13 61485Czysz RobertPOZNAŃKU AZS UAM TRIATHLON SŁUBICEPOLSKA1994M18500:13:0200:02:4201:12:3700:00:3300:43:3802:12:326-
#14 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 101022Bielecki JakubWARSZAWAWTT WARSZAWAPOLSKA1983M30300:15:3700:03:2601:12:4800:00:2900:45:2502:17:4510-
#15 181286Nowicki PiotrSZCZECINTRICARBON.PLPOLSKA1976M30600:17:4000:05:0501:14:0600:00:4800:50:3202:28:1118-
#16 2291389Swat JacekPRZEŹMIEROWOSWAT TEAMPOLSKA1964M403100:21:5700:06:3101:14:1900:02:0101:11:2102:56:09218-
#17 111490Stefański RafałCZERWONAKKU AZS UAM TRIATHLON SŁUBICEPOLSKA1994M18700:12:4400:02:5801:14:5100:00:3200:46:4702:17:5211-
#18 221235Maćkowski MaciejPOZNAŃPOLSKA1981M30800:17:1200:04:2101:14:5800:02:0700:51:4002:30:1822-
#19 131278Furtak JacekWARSZAWAAZS WATPOLSKA1988M18900:14:4700:03:2401:15:0100:00:4200:49:0102:22:5513-
#20 361331Polański PiotrSŁUPSKLEBORKPOLSKA1981M301600:19:3000:04:3301:15:0100:00:5200:53:1402:33:1036-
#21 1181054Czubała SebastianKATOWICEPOLSKA1969M401800:20:5500:06:4701:15:0900:01:5600:59:1802:44:05115-
#22 171411Śledziona TomaszSTARGARD SZCZEC.POLSKA1985M181000:18:5700:05:5401:15:1300:00:5500:46:4002:27:3917-
#23 411255Michalski GrzegorzGOMULINPOLSKA1975M301900:18:4100:05:3001:15:2900:01:2000:54:2102:35:2140-
#24 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 31487Kowalski DariuszGNIEZNOKS UAM TRIATHLON POZNAŃPOLSKA1990M18300:12:0700:02:4301:15:3100:00:3100:39:0302:09:553-
#25 211338Przybysz MichałJABLONNAPOLSKA1982M30700:17:4700:04:2901:15:3800:00:5300:51:2102:30:0821-
#26 961374Stanisławski SylwesterŚWINOUJŚCIEPOLSKA1973M401500:20:2500:05:4301:15:4600:01:1900:58:4902:42:0294-
#27 531467Zasępa MarcinBERLINDILAXPOLSKA1985M181800:19:4800:06:4701:15:5800:02:4700:52:0102:37:2152-
#28 281281Nowak DawidŁÓDZPOLSKA1981M301200:20:2400:05:3201:16:1000:01:2200:47:5902:31:2728-
#29 1021378Stawicki SebastianWAŁBRZYCHATRI KLUB TENISOWY WAŁBRZYCHPOLSKA1975M305400:23:0800:06:1901:16:1000:01:1200:55:3402:42:2399-
#30 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 261098Gieres WaldemarPŁOCKPTT DELTAPOLSKA1968M40300:21:3500:03:4301:16:1400:00:4500:48:4802:31:0526-
#31 191131Jaśkiewicz MarcinMOGILNOWODNA AKADEMIAPOLSKA1985M181100:17:0600:04:1901:16:1500:00:5800:50:4902:29:2719-
#32 271099Głowacki JarosławPIOTRKW TRYB.POLSKA1976M301100:18:0500:05:1901:16:2200:01:4700:49:4302:31:1627-
#33 401042Ciekański MichałLESZNO35PLUSPOLSKA1974M301800:20:2300:05:1301:16:2900:01:0500:52:0702:35:1739-
#34 601369Miecznicki MichałWARSZAWAPOLSKA1978M302900:20:2400:05:3001:16:2900:01:5100:53:5202:38:0659-
#35 981206Krych JakubPOZNAŃPOLART NUTRAXX TEAMPOLSKA1982M305200:21:5300:05:4501:16:4600:01:3800:56:0402:42:0696-
#36 561163Kedziora DariuszWARSZAWAPOLSKA1983M302600:19:0300:05:0101:16:5300:01:2900:55:2302:37:4955-
#37 891169Klawiter MateuszPOZNAŃCITYZEN POZNAŃPOLSKA1984M182500:21:2600:05:0101:16:5800:01:1200:56:3602:41:1387-
#38 971470Zęgota GrzegorzWARSZAWAGRUBASY.PLPOLSKA1972M401600:22:2400:06:2901:17:0000:02:0000:54:1202:42:0595-
#39 681498Kobylacki MaciejGRUDZIĄDZCITYZENPOLSKA1982M303400:24:5100:04:3201:17:0200:01:2100:51:3702:39:2366-
#40 911052Czechowski SzymonWARSZAWAKUŹNIA TRIATHLONUPOLSKA1976M304800:20:5000:05:3101:17:1100:01:2400:56:3302:41:2989-
#41 671439Winter PiotrLUBOŃAZS POLITECHNIKA POZNAŃSKAPOLSKA1987M182100:16:3000:05:4201:17:1700:02:0500:57:4302:39:1765-
#42 241285Nowakowski TomaszSZKLARSKA PORĘBAPOLSKA1974M30900:19:2300:04:4601:17:2400:00:5000:48:0502:30:2824-
#43 141073Dymek SebastianPŁOCKPTT DELTA PŁOCKPOLSKA1982M30400:16:4500:04:0001:17:2600:01:0900:43:5502:23:1514-
#44 2081005Aleksandrowicz JakubWROCŁAWTRIBITION TEAMPOLSKA1986M185800:19:3800:06:5801:17:2900:02:1501:07:2502:53:45199-
#45 881510Małek MichałWROCŁAWWROCŁAWSKI KLUB TRIATHLONOWYPOLSKAPOLSKA1983M304700:23:1200:06:0201:17:3100:00:5800:53:2502:41:0886-
#46 451218Lach TomaszSTARA KAMIENICASWIMBIKERUN TEAMPOLSKA1971M40800:19:5500:04:0501:17:3500:00:5900:53:4102:36:1544-
#47 351463Zabrocki AdamBYDGOSZCZPOLSKA1977M301500:18:3400:05:1001:17:4300:01:4700:49:4602:33:0035-
#48 1061194Kowalski JanuszDĄBRÓWKAPOLSKA1979M305700:21:3300:06:1401:17:4700:01:3500:55:3202:42:41103-
#49 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1001018Bedyk IreneuszCEKANOWOPTT DELTAPOLSKA1957M50300:22:5000:05:5101:17:5300:01:0500:54:3502:42:1497-
#50 1201494Skrzycki MaciejWARSZAWAPOLSKA1980M306600:22:3100:04:5501:17:5400:01:4200:57:1602:44:18117-
#51 1231305Pantkowski MarekMUROWANA GOŚLINAPOLSKA1961M50400:21:3800:06:5301:17:5900:01:1100:57:0302:44:44120-
#52 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !441237Malanowski JarosławPŁOCKPTT DELTAPOLSKA1959M50100:20:2000:05:0001:18:0200:00:5600:51:2102:35:3943-
#53 461274Najder MarekCHORZÓWS4SPORTPOLSKA1980M302000:18:1200:06:5001:18:0900:01:4200:51:3802:36:3145-
#54 321481Wolanin IreneuszJASTRZEBIEPOLSKA1970M40500:18:4100:04:0001:18:2100:00:5800:50:0602:32:0632-
#55 1111224Lipczyński MichałZŁOTNIKIWIARA LECHAPOLSKA1974M306100:19:3900:06:2401:18:2200:01:5500:56:5202:43:12108-
#56 1011407Szymczak MarekŻYRARDÓWNASZA ERAPOLSKA1976M305300:19:0200:05:3201:18:3200:01:2400:57:4902:42:1998-
#57 661034Buczkowski WojciechPIERSKOPOLSKA1974M303300:17:0300:05:0001:18:3300:01:2700:57:0402:39:0764-
#58 751380Stochmiałek IgorGDYNIAPOLSKA1983M303900:20:3900:07:0901:18:4000:00:0000:53:3702:40:0573-
#59 1471170Kledzik MichałPIŁAPOLSKA1980M307700:18:5800:04:5501:18:4400:01:4701:02:5202:47:16143-
#60 621427Ulanowski GrzegorzSŁUBICEFSL VERUS AOK.PLPOLSKA1974M303100:23:5700:06:0601:18:4700:01:2700:48:1402:38:3161-
#61 521462Wysokiński MichałWARSZAWAPOLSKA1972M40900:18:2900:05:4301:18:5300:02:0400:52:0802:37:1751-
#62 821047Czajka ŁukaszPOZNAŃPOLSKA1978M304300:19:0400:05:5001:18:5400:01:2000:55:4002:40:4880-
#63 1151295Onuchowski DamianŻARYPOLSKA1967M401700:19:5300:04:0601:18:5400:01:1700:59:3502:43:45112-
#64 811457Wrotek MirosławWARSZAWAENTRE.PL TEAMPOLSKA1966M401300:21:0800:07:4101:18:5700:01:3600:51:2102:40:4379-
#65 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !791097Gierasimczyk StanisławMORĄGPOLSKA1959M50200:20:1900:05:1001:19:0100:01:5600:54:1602:40:4277-
#66 1101290Ohla KrzysztofPOZNAŃPOLSKA1976M306000:20:4900:06:4601:19:0100:01:3200:55:0002:43:08107-
#67 151102Górny KrzysztofKALISZWWW.CENTRALNE.COPOLSKA1978M30500:19:1900:03:5501:19:0300:01:0400:41:1102:24:3215-
#68 1391409Szymkowiak DariuszPOZNAŃPOLSKA1957M50600:22:3400:05:0301:19:0600:01:3700:58:0402:46:24135-
#69 341348Roman AdamWARSZAWA12TRI.PLPOLSKA1985M181500:20:3400:04:0801:19:0700:01:0500:47:4602:32:4034-
#70 291303Pałetko MarekJASIENICA DOLNANYSA BIEGAPOLSKA1982M301300:17:4700:05:3301:19:1000:00:3900:48:2402:31:3329-
#71 381123Jagiełka TomaszCHYBYCITYZEN POZNAŃPOLSKA1976M301700:16:4100:04:4301:19:1000:01:2900:52:1702:34:2038-
#72 631150Kaleta MikołajTORUŃPOLSKA1995M182000:20:4800:05:3501:19:1300:01:5400:51:1202:38:4262-
#73 231011Banasik WojciechPOZNAŃPOLSKA1990M181300:19:0100:05:1801:19:1400:01:1900:45:2702:30:1923-
#74 691435Waszczyński PawełOLKUSZPOLSKA1983M303500:19:5700:07:1901:19:1500:02:2700:50:3502:39:3367-
#75 1161180Kociemba DariuszPOZNAŃPOLSKA1976M306300:20:1200:04:5601:19:1800:01:3100:57:5202:43:49113-
#76 951521Kołodziej DamianOBORNIKIPOLSKA1980M305100:24:5900:04:4301:19:2300:01:0500:51:4602:41:5693-
#77 1601408Szymkowiak SzymonTORUŃTRZEPAKIPOLSKA1989M184500:27:4500:06:3701:19:2300:01:1700:53:4202:48:44156-
#78 801050Czech MichałPOZNAŃPOLSKA1978M304200:18:3600:04:5501:19:2900:01:3000:56:1302:40:4378-
#79 1281013Bartczak MariuszCIECHANÓWALLIANZ MTB TEAMPOLSKA1979M307000:20:1600:06:4901:19:3200:01:1500:57:2602:45:18125-
#80 571316Pieczyński SzymonWYSOCKO MAŁEAMATORPOLSKA1977M302700:21:0300:06:1101:19:3500:01:2000:49:4202:37:5156-
#81 831245Matuszewski NikodemPOZNAŃPOLSKA1989M182300:22:4500:06:0201:19:4300:01:1700:51:0102:40:4881-
#82 431400Sznek ArturJERZYKOWOCITYZEN POZNAŃPOLSKA1972M40700:18:2800:05:1501:19:4700:01:1900:50:3402:35:2342-
#83 1851167Kisiel PawełSŁUPSKSTOPA SŁUPSKPOLSKA1987M185200:20:1500:06:2701:19:4700:02:3701:02:1702:51:23181-
#84 931249Mejer JacekSUCHY LASDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA1982M304900:22:2800:06:1401:19:5000:01:5500:51:2102:41:4891-
#85 201192Kotas PawełRYBNIKKOTAS FAMILY TEAMPOLSKA1988M181200:16:4300:04:3901:19:5300:01:0900:47:2402:29:4820-
#86 331421Topolewski PrzemysławPOZNAŃAZS AWFPOLSKA1982M301400:14:0700:04:5101:19:5600:01:0700:52:1602:32:1733-
#87 421137Jędrzejczak MarcinSUCHY LASPOLSKA1991M181600:18:0100:05:2601:19:5600:01:1000:50:4902:35:2241-
#88 2251083Ferdinand JasonWINTERTHURWITZERLAND1985M186000:26:4300:07:4201:19:5800:01:4400:59:0502:55:12214-
#89 711092Gadaj GrzegorzRADLINPOLSKA1986M182200:17:0400:04:3101:19:5900:01:3300:56:3502:39:4269-
#90 1041160Kaźmierczak PiotrZGIERZPOLSKA1982M305600:18:5400:04:3601:19:5900:01:0500:57:5502:42:29101-
#91 871196Kozłowski AndrzejWARSZAWAPOLSKA1979M304600:19:2300:05:4001:20:0200:01:0900:54:5102:41:0585-
#92 901008Antkowski MichalPOZNANKIRIBATI CLUBPOLSKA1971M401400:19:3600:05:4601:20:0200:01:2200:54:4202:41:2888-
#93 1071294Olszewski PawełWROCŁAWPOLSKA1986M182800:16:1800:06:3101:20:0300:01:4000:58:2902:43:01104-
#94 1491361Skotarczak MaciejSZCZECINPOLSKA1974M307900:21:0500:05:1901:20:0300:01:2300:59:4702:47:37145-
#95 851045Cieślak JanuszPOZNAŃPOLSKA1982M304400:15:4100:05:0101:20:0500:00:5800:59:1502:40:5983-
#96 1221342Radomski KamilSZARLEJKAPOLSKA1983M306700:18:4500:07:0301:20:1000:01:5800:56:4002:44:36119-
#97 771505Pomian AdamBYTOMHIPNOZA@MMAPOLSKA1974M304100:19:4700:05:3201:20:1200:01:2800:53:3502:40:3475-
#98 841159Kazimieruk KrzysztofPOZNANBOKS POZNAŃPOLSKA1986M182400:19:1300:06:5901:20:1400:01:3800:52:4502:40:4982-
#99 481263Moraczewski KonradMAGDALENKAPOLSKA1976M302200:18:3200:06:1101:20:2500:01:1600:50:2902:36:5347-
#100 641104Grabowski MichałZIELONKAPOLSKA1975M303200:21:1000:05:1001:20:2600:00:4300:51:1902:38:4763-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności