Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

I Sucholeska Dziesiątka Fightera o puchar Wójta Suchego Lasu

Wyniki - 22 czerwca 2013, Poznań - Suchy Las

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
#1 101493Marcin NiewczasCentrum Ubezpieczeń Suchy LasSuchy Las1987M201994-00:23:1200:46:3000:46:05
#2 102532Artur PiętowskiPoznań1979M304495-00:22:4700:46:3400:46:16
#3 103255Andrzej Czechorowski62-5301975M304596-00:23:3200:46:3800:46:17
#4 104305Grzegorz GrońskiNight RunnersPoznań1971M402397-00:23:0200:46:4000:46:11
#5 105216Robert BąkKB Maniac PoznańPoznań1969M402498-00:22:4700:46:4000:46:04
#6 106380Krzysztof KnopczyńskiPoznań1987M202099-00:22:4000:46:4600:46:22
#7 107301Łukasz GórznyGO! GowarzewoGowarzewo1976M3046100-00:23:1400:46:4700:46:37
#8 108681Piotr WzięchW ągrowiec1984M2021101-00:23:2400:46:4800:46:18
#9 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !109257Henryk CzerniakKB Kosynier WrześniaBorzykowo1948M60+2102-00:22:2600:46:5100:46:50
#10 110224Mariusz BiałczykLOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁAPiła1977M3047103-00:22:5000:46:5400:46:46
#11 111513Gerard PaczkowskiDRUŻYNA SZPIKUPoznań1976M3048104-00:22:4300:46:5500:46:36
#12 112446Grzegorz MaćkowiakCzerniejewo BiegaCzerniejewo1960M5010105-00:23:1800:46:5600:46:53
#13 113347Artur JuskowiakZłotniki1974M3049106-00:22:4800:47:0100:46:43
#14 114265Jarosław Domańskipoznań1980M3050107-00:23:0100:47:0600:46:46
#15 115566Michał RzepeckiPoznań1977M3051108-00:22:5400:47:0600:47:03
#16 116668Piotr WiśniewskiKoziegłowy1981M3052109-00:22:4900:47:1000:46:46
#17 117675Dawid WolbachMurowana Goślina1989M2022110-00:23:0200:47:1800:46:57
#18 118529Michał PiechułaPoznań1973M4025111-00:23:1300:47:2200:46:29
#19 119708Rafał RozwadowskiDRUŻYNA SZPIKUPOZNAŃ1973M4026112-00:22:3000:47:2300:46:41
#20 120270Grzegorz DudziakNight RunnersMosina1987M2023113-00:24:1200:47:2300:47:12
#21 121692Grzegorz ZdrojewskiCzerniejewo BiegaCzerniejewo1972M4027114-00:21:5900:47:2500:47:21
#22 122431Krzysztof LisMorsy PoznańMurowana Goślina1990M2024115-00:23:0300:47:2900:47:09
#23 123720Jacek TrębeckiKB UEPPoznań1970M4028116-00:22:5800:47:3000:47:24
#24 124515Sławomir PalickiKlub Biegacza UEPGowarzewo1978M3053117-00:23:2000:47:3100:47:26
#25 125292Dariusz GłowskiPoznań1983M3054118-00:23:3200:47:3600:47:10
#26 126231Łukasz BolewskiPaczkowo1976M3055119-00:23:4700:47:3900:46:58
#27 127233Radosław BonowiczPoznań1977M3056120-00:21:4600:47:4000:47:30
#28 128341Paweł JodkoWARP Running TeamPoznań1979M3057121-00:23:0900:47:4100:47:10
#29 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 129482Izabela MurawiecMurowaniec1979K303-800:23:1400:47:4400:47:36
#30 130396Paweł Koteckistudent UAM61-5631992M2025122-00:24:1300:47:4900:47:21
#31 131277Tomasz EitnerSuchy Las1977M3058123-00:23:3100:47:4900:47:28
#32 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !132427Beata Lewicka-PłaczekMalta PoznańPoznań1964K402-900:23:1700:47:5300:47:48
#33 133219Tomasz BerezowskiPoznań1986M2026124-00:24:1300:47:5300:47:40
#34 134415Jarosław KukułaSCIMPoznań1982M3059125-00:23:1900:47:5400:47:18
#35 135663Bartosz WieczorekPoznań1975M3060126-00:23:0300:47:5400:47:39
#36 136691Marian ZdanowskiPoznań1956M5011127-00:23:3200:47:5500:47:53
#37 137653Robert Walerianczykstrumiany gm Kostrzyn wlkp1980M3061128-00:23:2300:47:5600:47:08
#38 138252Jakub CiesiołkaPoznanBiega.plPoznań1980M3062129-00:23:3300:47:5700:47:31
#39 139296Marek GorzkowskiPOLAND FOOD GNIEZNOGniezno1970M4029130-00:22:5700:48:0100:47:51
#40 140639Jacek TraczBiedruko1976M3063131-00:23:5800:48:0400:47:31
#41 141253Michał CimińskiSwarzędz1984M2027132-00:23:5900:48:1000:47:37
#42 142655Piotr WanielistaVO2MAXPoznań1980M3064133-00:24:1100:48:1600:48:01
#43 143486Tomasz NapierałaABC TaxSuchy Las1977M3065134-00:23:1900:48:2500:48:16
#44 144600Bartosz StachowiakLubońLuboń1982M3066135-00:22:2900:48:2600:48:07
#45 145612Przemysław SzarlikPoznań1970M4030136-00:23:1700:48:2700:48:21
#46 147703Stefan CzerniewskiMalbork1981M3068138-00:24:0000:48:3100:48:00
#47 148577Sebastian SkoczekSwarzędz1981M3069139-00:23:5900:48:3300:48:07
#48 149242Szymon BujalskiPoznań1975M3070140-00:24:0400:48:3400:48:04
#49 150475Lucjan MorosDrużyna ZbójaPoznań1982M3071141-00:23:4000:48:3400:47:43
#50 151325Adam JadowskiGowarzewo1988M2028142-00:23:1500:48:3500:48:22
#51 152680Katarzyna Wyrwał-SoliwodaPoznań1978K304-1000:24:0300:48:3800:48:18
#52 153683Krzysztof ZachwiejaDK RECYKLINGTarnowo Podgórne1972M4031143-00:23:3300:48:4200:48:02
#53 154335Robert JarząbekStrzałkowo1973M4032144-00:23:4400:48:4500:48:40
#54 155401Maciej KowalskiJIMI PIFPAF GROUPPOZNAŃ1969M4033145-00:23:2900:48:4800:48:45
#55 156333Aleksander JanuszewskiSuchy Las1973M4034146-00:23:2800:48:5100:48:16
#56 157307Konrad GrzegorzewskiDNFDąbrówka1979M3072147-00:23:1500:48:5200:48:30
#57 158369Szymon KępaPoznań1987M2029148-00:23:2900:48:5600:48:49
#58 159687Marcin ZawadzkiPoznań1978M3073149-00:24:1600:48:5700:48:24
#59 160516Jarek PanekZłotniki1975M3074150-00:24:0100:48:5800:48:26
#60 161373Łukasz KlejniakPoznań1981M3075151-00:23:3600:48:5900:48:28
#61 162468Dobrochna MierzejewskaPoznań1982K305-1100:23:5600:49:0100:48:49
#62 163441Jakub ŁukaDRUŻYNA SZPIKUPoznań1983M3076152-00:23:1000:49:0400:48:33
#63 164350Paweł KaczmarekPoznań1976M3077153-00:24:1700:49:0500:48:36
#64 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 165549Ryszard Marek RaśPrzeżmierowo1950M60+3154-00:23:5400:49:0600:49:04
#65 166635Zbigniew TomczakAltom GnieznoGniezno1954M5012155-00:24:1600:49:0700:49:02
#66 167249Maciej ChrenowiczPoznań1989M2030156-00:23:3200:49:1100:49:06
#67 168348Wojciech JustMrowino1974M3078157-00:24:2300:49:1200:48:38
#68 169476Krzysztof MorysonPoznań1982M3079158-00:24:0300:49:1500:49:06
#69 170562Waldemar RuksztoPoznań1983M3080159-00:23:1000:49:1700:49:11
#70 171490Piotr NawrockiDRUŻYNA SZPIKUZalasewo1973M4035160-00:24:4100:49:2100:49:14
#71 172295Marian GoryniaKB UE PoznańPoznań1956M5013161-00:23:2100:49:2600:49:20
#72 173458Jarek MatusiakRunnersProjectPoznań1975M3081162-00:24:1100:49:3000:49:08
#73 174459Adam MatuszewskiKalisz1985M2031163-00:23:3500:49:3300:49:13
#74 175579Andrzej SkonickiMMM Suchy LasSuchy Las1969M4036164-00:24:0400:49:3300:48:53
#75 176570Andrzej SeifertPoznań1976M3082165-00:23:5700:49:3500:48:56
#76 177798Sebastian WolnySuchy Las1975M3083166-00:23:4400:49:3600:49:18
#77 178395Tomasz KotarskiVELUX GNIEZNOGNIEZNO1972M4037167-00:24:2000:49:3700:49:20
#78 179640Monika TrzosekVelux Team GnieznoGniezno1980K306-1200:24:1900:49:3700:49:20
#79 180451Adrian MaliszewskiBatorego Running TeamPoznań1979M3084168-00:23:1700:49:4200:49:40
#80 181237Mateusz BrdękZłotniki1987M2032169-00:23:5800:49:4900:49:27
#81 182541Mieczysław PrzyborowskiREMET TEAMPoznań1959M5014170-00:24:2800:49:5700:49:25
#82 183450Wojciech MalinowskiPoznań1978M3085171-00:24:0700:49:5800:49:34
#83 184256Krzysztof CzechowskiSwarzędz1974M3086172-00:23:5800:50:0500:49:50
#84 185464Waldemar MęczyńskiPoznań1974M3087173-00:24:0400:50:1100:49:45
#85 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 186462Magdalena MejerDąbrowa1971K403-1300:24:1500:50:1200:49:42
#86 187463Marek MejerSuchy Las1970M4038174-00:24:1500:50:2200:50:21
#87 188606Jacek StrabelKB INTREX POZNAŃKomorniki1980M3088175-00:24:5300:50:2400:49:40
#88 189289Tadeusz GacaPoznań1963M5015176-00:24:5500:50:2500:50:01
#89 190390Tadeusz KorońskiPoznań1970M4039177-00:24:4000:50:2800:49:40
#90 191229Aleksandra BłochPlewiska1986K204-1400:25:1000:50:2900:50:14
#91 192268Marcin DrzewieckiPlewiska1982M3089178-00:24:3800:50:3000:49:43
#92 193423Oskar LepczyńskiSUCHARY SUCHY LASPoznań1986M2033179-00:24:1600:50:3900:50:33
#93 194530Robert PiekarzewiczKonin1974M3090180-00:24:1000:50:4100:50:21
#94 195531Bogusław PietrusiewiczBabimost1965M4040181-00:25:0300:50:4200:50:02
#95 196547Marcin RadczakPoznań1982M3091182-00:24:3700:50:4400:50:40
#96 197408Mariusz KrupaPoznań1982M3092183-00:24:0100:50:4800:50:24
#97 198460Tymoteusz MądryPoznań1992M2034184-00:24:2100:50:4800:50:40
#98 199303Michał GrabowskiSwarzędz1986M2035185-00:24:1400:50:5100:50:37
#99 200201Anna AdamKB Kosynier WrześniaWrześnia1976K307-1500:24:5200:50:5300:50:37
#100 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !201615Mariusz SzczerbalNight RunnersKościan1994M161186-00:25:0200:50:5400:50:25

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności