Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

I Sucholeska Dziesiątka Fightera o puchar Wójta Suchego Lasu

Wyniki - 22 czerwca 2013, Poznań - Suchy Las

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
#1 202717Daniel MarekSwarzędz1974M3093187-00:24:5200:50:5500:50:07
#2 203297Jarek Goślińskiportal onkologiczny zwrotnikRAKA.plPoznań1986M2036188-00:27:0200:50:5700:50:45
#3 204584Michał SkrzypczakPoznań1983M3094189-00:25:1600:50:5800:50:17
#4 205349Katarzyna KachniarzNight RunnersPoznań1984K205-1600:24:5100:50:5900:50:47
#5 206586Damian SmogurOborniki1984M2037190-00:24:0800:51:0800:50:43
#6 207489Iwona NawrockaDRUŻYNA SZPIKUZalasewo1973K404-1700:24:4400:51:1000:51:02
#7 208374Dariusz KliksPoznań1970M4041191-00:24:2200:51:1900:50:34
#8 209430Justyna LirszStowarzyszenie BiedruskoBiedrusko1976K308-1800:24:3800:51:1900:51:11
#9 210498Jerzy NowakChludowo1950M60+4192-00:24:4200:51:2300:51:03
#10 211501Józef NowakSkórzewoSkórzewo1955M5016193-00:24:5800:51:2700:51:02
#11 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !212599Danuta SpychałaPURE FITNESS Pestka PoznańPoznań1953K60+1-1900:24:4900:51:2800:51:22
#12 213650Paweł WalaszekSwarzędz1986M2038194-00:25:2900:51:2900:50:46
#13 214386Stefan KomorowskiSTRABAGPoznań1950M60+5195-00:25:0600:51:3000:51:10
#14 215429Marcin LiebnerPoznań1978M3095196-00:24:5100:51:3900:51:10
#15 216568Rafał SadowySuchy Las1974M3096197-00:25:1400:51:4100:51:03
#16 217294Marcin GoryniaKB UE PoznańPoznań1983M3097198-00:24:1700:51:4400:51:38
#17 218302Jacek GrabiaPoznań1971M4042199-00:23:1900:51:5500:51:12
#18 219552Tomasz RatajczakMS RunnersPoznań1982M3098200-00:26:0700:52:0100:51:51
#19 220405Andrzej KraszkiewiczPoznań1982M3099201-00:24:2100:52:0100:51:37
#20 221392Marek KostrzyńskiTulce1976M30100202-00:24:2800:52:0100:51:38
#21 222502Filip NowakowskiSuchy Las1990M2039203-00:25:3300:52:0300:51:37
#22 223573Piotr SikoraSuchy Las1974M30101204-00:25:4300:52:0700:51:57
#23 224317Zbigniew HibnerPRZED WALDKIEM HIBNEREMSuchy Las1974M30102205-00:24:2000:52:1000:52:00
#24 225706Szymon Szynkowski Vel SękPoznań1982M30103206-00:24:5200:52:1200:51:40
#25 226228Marek BłajetamatorSuchy Las1957M5017207-00:25:2400:52:1400:51:36
#26 227618Remigiusz SzmajdaPoznań1983M30104208-00:24:5200:52:1600:51:47
#27 228259Paweł DąbrowskiPoznań1975M30105209-00:25:3600:52:1700:51:42
#28 229622Jakub SzukalskiMoney InvestPoznań1978M30106210-00:24:0900:52:1900:51:59
#29 230419Radosław KurkiewiczPlewiska1969M4043211-00:25:5900:52:2100:51:30
#30 231203Aleksander AdamiakSwarzędz1974M30107212-00:26:3100:52:2200:51:34
#31 232235Marcin BorowiczQUAY POZNAŃPOZNAŃ1975M30108213-00:25:2900:52:2300:52:03
#32 233699Sylwester BiałowąsSuchy Las1972M4044214-00:24:3500:52:2500:51:22
#33 234591Łukasz SobalaMorsy PoznańPOZNAŃ1982M30109215-00:24:4200:52:2700:52:09
#34 235379Joanna KniatNight RunnersZłotniki1987K206-2000:24:4800:52:2700:52:15
#35 236394Wojciech KośniewskiGruszczyn1969M4045216-00:25:2800:52:3000:51:53
#36 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !237403Krystyna KoziaraPoznań1957K502-2100:25:0900:52:3000:52:16
#37 238280Maciej FiałkiewiczPoznań1978M30110217-00:25:3900:52:3500:51:53
#38 239384Maciej KogutNieuchwytni PoznańPoznań1978M30111218-00:25:2300:52:3700:51:49
#39 240365Jakub KaysiewiczSuchy Las1981M30112219-00:24:5500:52:4400:52:21
#40 241264Anna Dębska-WolnySuchy Las1975K309-2200:25:3300:52:4500:52:27
#41 242553Grzegorz RochowiakGniezno1982M30113220-00:25:2400:52:5100:52:13
#42 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !243649Szymon WachowiakGniezno1997M162221-00:26:4000:52:5300:52:12
#43 244636Filip TonderDRUŻYNA SZPIKUPoznań1981M30114222-00:26:0900:52:5400:52:15
#44 245609Dawid SworekPoznań1988M2040223-00:26:3400:52:5400:52:27
#45 246313Rafał HelakSwarzędz1976M30115224-00:25:3000:52:5500:52:28
#46 247707Paulina Biadała-GlapkaPoznań1981K3010-2300:25:2800:52:5700:52:33
#47 248425Leszek LeszczyńskiPoznań1972M4046225-00:25:5900:52:5900:52:05
#48 249678Przemysław WośPOznań1973M4047226-00:24:3000:53:0200:52:24
#49 250339Przemysław JędrzakVSDPoznań1973M4048227-00:25:5800:53:0500:52:38
#50 251299Zbigniew GórskiKB Puls SłupcaStrzałkowo1966M4049228-00:25:1500:53:0600:52:48
#51 252712Damian TorbaPoznań1986M2041229-00:26:5500:53:1800:52:29
#52 253575Magdalena SikorskaPOLAND FOOD GNIEZNOPoznań1981K3011-2400:26:0500:53:2000:53:11
#53 254488Magdalena NaterLuboń1973K405-2500:26:0700:53:2100:53:08
#54 255512Michał PabichPoznań1988M2042230-00:25:3600:53:2300:52:54
#55 256300Jakub GórskiKB UE PoznańPoznań1987M2043231-00:26:2500:53:2300:52:40
#56 257667Błażej WilczyńskiNesthornPoznań1978M30116232-00:25:4400:53:2500:53:16
#57 258666Agnieszka WilczyńskaNesthornPoznań1979K3012-2600:25:4300:53:2600:53:16
#58 259244Ewelina BurzyńskaBiedrusko1978K3013-2700:25:5400:53:2800:52:52
#59 260601Bartosz StachowiakPoznań1977M30117233-00:27:0500:53:3500:53:19
#60 261484Paweł NagórskiSwarzędz1977M30118234-00:25:0900:53:3700:53:09
#61 262308Maciej GrześkowiakBiegnę dla żony :)Dąbrówka1977M30119235-00:25:4000:53:3900:53:16
#62 263241Waldemar W. BudnerKB UE PoznańPoznań1962M5018236-00:25:3600:53:4300:53:39
#63 264607Marlena StrzelczykKostrzyn1989K207-2800:26:0800:53:4800:53:11
#64 265274Artur DziamskiCeradz Kościalny1972M4050237-00:26:3900:54:0400:53:51
#65 266644Nikodem UrbanowiczWrześnia1987M2044238-00:25:4700:54:0900:53:24
#66 267230Zbigniew BocianPoznańPoznań1967M4051239-00:24:1500:54:1300:53:48
#67 268656Dariusz WardaZłotniki1970M4052240-00:26:0400:54:2000:53:38
#68 269324Łukasz ImbierowiczWalka Gniezno62-2001989M2045241-00:24:5700:54:2000:53:52
#69 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 270689Bartosz ZborowskiV LO Klub Maratończyka PoznańPlewiska1995M163242-00:26:0000:54:2400:53:46
#70 271293Joanna GomółkaPoznań1979K3014-2900:26:0100:54:2600:53:53
#71 272385Łukasz KogutDrużyna ZbójaPoznań1979M30120243-00:25:5700:54:2800:53:38
#72 273434Przemysław ŁanieckiDrużyna ZbójaPoznań1982M30121244-00:26:2300:54:2900:53:37
#73 274647Arleta UtrataPoznanBiega.plWolsztyn1977K3015-3000:25:5000:54:3000:54:04
#74 275654Krystian WaleriańczykGułtowy1978M30122245-00:27:0800:54:3300:53:46
#75 276330Marcin JaniakLubońLuboń1981M30123246-00:24:2000:54:3600:54:31
#76 277424Paweł LesiukPoznań1982M30124247-00:25:3600:54:3900:54:25
#77 278519Tomasz PawlickiSuchy Las1976M30125248-00:27:3600:54:4000:54:19
#78 279669Aleksandra WitkowskaALTO KamionkiKamionki1973K406-3100:25:4800:54:4200:54:16
#79 280477Krzysztof Moskwatak se pomykam !LESZNO1957M5019249-00:26:3900:54:4300:54:07
#80 281284Marcin FornalikDąbrówka1975M30126250-00:27:0600:54:4400:54:27
#81 282684Katarzyna Zarebska SpychajPoznań1976K3016-3200:26:1200:54:4800:54:33
#82 283652Grzegorz WalczakKWJ SUCHY LASSuchy Las1973M4053251-00:26:3200:54:5000:54:32
#83 284239Małgorzata BrokPlewiska1974K3017-3300:26:2800:54:5300:54:46
#84 285438Miłosz ŁowińskiPOZNAŃ1983M30127252-00:28:2800:54:5300:54:23
#85 286371Bartosz KijakSwarzędzSwarzędz1987M2046253-00:27:5400:54:5600:54:13
#86 287634Łukasz TomczakKaźmierz1977M30128254-00:26:0700:55:0000:54:44
#87 288507Grzegorz Oniszczukeko-budowa teamMiędzyrzecz1970M4054255-00:26:3800:55:0100:54:28
#88 289389Łukasz KoniecznyGrodzisk Wlkp.1991M2047256-00:31:2900:55:0400:54:27
#89 290603Piotr StammSuchy Las1976M30129257-00:26:0600:55:0400:54:24
#90 291620Michał SzubaPoznań1983M30130258-00:26:1800:55:0600:54:47
#91 292593Krzysztof SobierajskiŚroda Wielkopolska1983M30131259-00:25:4700:55:0800:54:38
#92 293363Lesław KasztelanRumianek1983M30132260-00:25:5500:55:1200:54:30
#93 294368Grzegorz KędzierskiWalka GnieznoGniezno1990M2048261-00:26:2200:55:1500:54:47
#94 295286Fryderyk FrąckowiakPoznań1985M2049262-00:25:5800:55:1500:55:08
#95 296218Józef BednarskiPoznań1946M60+6263-00:24:4400:55:1700:55:09
#96 297543Mikołaj PrzybylakPoznańPoznań1990M2050264-00:26:5400:55:2100:54:31
#97 298447Mateusz MaćkowskiZłotniki1975M30133265-00:26:0400:55:2400:55:03
#98 299206Jakub AmbrożyLuboń1993M2051266-00:26:2600:55:2600:55:14
#99 300226Ewa BiskupskaPoznań1977K3018-3400:26:3500:55:2700:55:03
#100 301298Agnieszka GozdowskaPOLAND FOOD GNIEZNOGniezno1980K3019-3500:26:4800:55:3000:55:20

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności