Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Susz Triathlon - MP Sprint Mężczyzn, Start 3

Wyniki - 23 czerwca 2013, Susz

Grupa zawodów :

MISRZOSTWA POLSKI - SPRINT (750KM / 20,24KM / 5,75KM) - START 3

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
T1
T2
-
-
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1306Jaskółka MarekSZCZECINKLUB SPORTOWY BIURO PODRÓŻY ASPolska1976M0-00:09:4200:00:5500:29:3100:00:5300:18:3500:59:36
#2 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2173Kaźmierczak MateuszKALISZUKS G8 BIELANY WARSZAWAPolska1990M20100:09:3900:00:5300:29:3800:00:5700:18:3500:59:42
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 5305Achczyński MichałSZCZECINKLUB SPORTOWY BIURO PODRÓŻY ASPolska1990M20300:09:2900:01:0200:29:4000:00:5900:19:3401:00:44
#4 4434Ławicki MarcinLUBINTS AKWEDUKT KIELCEPolska1986M0-00:09:3800:00:5100:29:4100:00:5700:19:1801:00:25
#5 6236Kowalski DariuszGNIEZNOKS UAM TRIATHLON POZNAŃPolska1990M20400:09:2700:00:5700:29:4600:00:5700:19:4301:00:50
#6 8144Marcinek TomaszKATOWICEKS AZS-AWF KATOWICEPolska1991M20500:09:2900:00:5800:29:4600:00:5800:20:1701:01:28
#7 9433Chmura MaciejWROCŁAWJUVENIA WROCŁAWPolska1986M0-00:09:2900:00:5400:29:4600:01:0300:20:3401:01:46
#8 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !7128Brembor TomaszKATOWICEKS AZS-AWF KATOWICEPolska1994M18100:09:2800:00:5700:29:4700:00:5800:19:4601:00:56
#9 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 13215Zdun KonradKALISZUKS DZIEWIĄTKA OSRIR KALISZPolska1995M18300:09:2800:00:5800:29:4800:01:0100:21:3201:02:47
#10 2486Grembski MaciejGŁOGÓWCSGT GŁOGÓWPolska1992M201200:09:2200:01:0000:29:5300:01:0100:23:0301:04:19
#11 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3120Głogowski AdamKATOWICEKS AZS-AWF KATOWICEPolska1993M20200:09:2300:00:5500:29:5500:00:5900:19:0101:00:13
#12 10450Michalak ŁukaszKATOWICEKS AZS-AWF KATOWICEPolska1993M20600:09:0700:01:0000:30:0500:00:5800:20:4801:01:58
#13 21435Scholtz SzymonLESZNOREAL 64-STOPolska1992M201000:10:1900:00:5400:30:4000:01:0100:20:5901:03:53
#14 124Kuster SylwesterDĄBROWA GÓRNICZAWLKS KMICIC CZĘSTOCHOWAPolska1985M0-00:10:1300:01:0000:30:4200:01:0100:19:2301:02:19
#15 17205Stanik PiotrCHRONÓW KOLONIATS. AKWEDUKT KIELCEPolska1991M20800:10:1200:01:0300:30:4200:01:0500:20:3801:03:40
#16 28337Stępniak KacperNIEMCZUKS TRI-SAUCONY RUMIAPolska1994M181000:09:4100:01:3000:30:4400:01:0800:21:4701:04:50
#17 19207Ławicki PiotrLUBINTS. AKWEDUKT KIELCEPolska1995M18500:10:1200:01:0000:30:4500:01:0300:20:4601:03:46
#18 22229Durczak HubertGRYFINOMKS HERMES GRYFINOPolska1995M18700:10:0500:01:0600:30:4500:01:0500:20:5401:03:55
#19 26203Kwiecień KacperOSTROWIEC ŚW.TS. AKWEDUKT KIELCEPolska1994M18900:10:1200:00:5800:30:4700:01:0000:21:3501:04:32
#20 23259Giecewicz NorbertSZCZECINKS IRONMAN C/S POLSKAPolska1990M201100:09:5100:00:5900:30:4800:01:1300:21:1001:04:01
#21 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !11174Sowiński MiłoszNOWA IWICZNAWTT WARSZAWAPolska1995M18200:09:5000:00:5700:30:4900:01:0100:19:4201:02:19
#22 29422Kubiak MaciejRUMIAUKS TRI-SAUCONY RUMIAPolska1988M0-00:11:4200:01:0700:30:5100:01:1000:20:0501:04:55
#23 16255Smęda BartoszSZCZECINKS IRONMAN C/S POLSKAPolska1986M0-00:09:4800:00:5700:30:5400:01:0500:20:4601:03:30
#24 14452Goliniewski JakubKATOWICEKS AZS-AWF KATOWICEPolska1993M20700:10:0100:00:5500:30:5600:01:0600:19:5601:02:54
#25 15239Czysz RobertPOZNAŃKU AZS UAM TRIATHLON SŁUBICEPolska1994M18400:09:5900:00:5600:31:0100:01:0500:20:2601:03:27
#26 30137Hydzik PiotrWADOWICEYMCA KRAKÓWPolska1995M181100:09:2600:00:5900:31:1300:01:0500:22:1901:05:02
#27 18349Brawata AdamWROCŁAWJUVENIA WROCŁAWPolska1990M20900:10:5800:01:0200:31:1500:01:0800:19:2101:03:44
#28 20443Suchodolski RafałRADLINWLKS KMICIC CZĘSTOCHOWAPolska1995M18600:09:4400:00:5800:31:1600:01:0700:20:4401:03:49
#29 43307Wasilewski RaivoKRAKÓWWATER KNIGHTS TRIATHLON-ZABIERZÓWPolska1995M181800:11:0000:01:2200:31:2100:01:1200:24:0601:09:01
#30 40283Scheppler PatrykGNIEZNOPolska1995M181600:11:1800:01:0000:31:2300:01:0400:23:1301:07:58
#31 25410Seroczynski JakubWARSZAWAUKS G-8 BIELANYPolska1995M18800:09:3300:01:0000:31:2500:01:0300:21:3101:04:32
#32 3785Cichoszewski MieczysławPRZEMKÓWCSGT GŁOGÓWPolska1992M201500:10:4100:01:0800:31:2700:01:3000:22:2101:07:07
#33 31436Klimkowski SzymonPOLICEUKL „ÓSEMKA” POLICEPolska1994M181200:10:4900:01:0300:31:3500:01:1100:20:5301:05:31
#34 39323Głuchowski JędrzejELBLĄGMKS\" TRUSO\" ELBLĄGPolska1995M181500:10:2900:01:2200:31:4200:01:1800:22:2901:07:20
#35 -204Kosek MichałGOŹDZIELINTS. AKWEDUKT KIELCEPolska1994M18-00:10:3200:01:1100:31:4400:01:06
#36 32322Kosmala MaciejELBLĄGMKS\" TRUSO\" ELBLĄGPolska1994M181300:10:3500:01:0000:31:4500:01:0900:21:2801:05:57
#37 34153Bodnar MaciejBORNE SULINOWOWTT WARSZAWAPolska1994M181400:10:2700:01:0100:31:4900:01:0800:21:4201:06:07
#38 35237Stefański RafałCZERWONAKKS UAM TRIATHLON POZNAŃPolska1993M201300:10:3200:00:5800:31:4900:01:0300:22:3001:06:52
#39 33456Brzozowski RomanKOŁOPolska1982M0-00:10:3100:01:0000:31:5000:01:1300:21:2701:06:01
#40 44376Majta JędrzejKIELCETS AKWEDUKT KIELCEPolska1996M0-00:10:3300:01:0200:31:5300:01:1700:25:0201:09:47
#41 36393Maślanko JakubBRZEZINYUKS G-8 BIELANY WARSZAWAPolska1991M201400:10:1800:00:5600:32:0500:01:1100:22:3601:07:06
#42 46398Leśniewski WiktorKALISZUCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY DELFIN KALISZPolska1990M201800:12:1900:01:0000:32:1500:01:0300:24:0601:10:43
#43 38296Najmowicz SebastianOLSZTYNWARMIŃSKO-MAZURSKI KS TRIATHLONPolska1991M201600:10:0300:01:0700:32:1800:01:0900:22:3101:07:08
#44 27108Pacan JanKATOWICEKS AZS-AWF KATOWICEPolska1996M0-00:09:5400:01:0000:32:3500:01:0300:20:0501:04:37
#45 45256Smużny KrystianSZCZECINKS IRONMAN C/S POLSKAPolska1994M181900:09:3900:01:0400:32:4600:01:1300:25:3301:10:15
#46 47318Kluczyk ArturELBLĄGMKS\" TRUSO\" ELBLĄGPolska1994M182000:11:2400:01:1100:33:0200:01:1000:24:3001:11:17
#47 53366Piechocki JakubSZCZECINIRONMAN C/S POLSKAPolska1991M201900:11:2300:01:0400:33:1400:01:1000:26:0001:12:51
#48 41202Neuman MarcinSOSNOWIECPolska1995M181700:11:0300:01:1800:33:1500:01:0200:22:0101:08:39
#49 52257Rudziński KamilSZCZECINKS IRONMAN C/S POLSKAPolska1995M182500:11:1400:01:1100:33:2100:01:3600:25:1401:12:36
#50 57444Kuśka AdamRADLINWLKS KMICIC CZĘSTOCHOWAPolska1992M202100:13:3100:01:1200:33:3100:01:2100:24:4101:14:16
#51 51284Ratajczak MateuszGNIEZNOPolska1994M182400:10:4100:01:0700:33:5100:01:1300:25:2001:12:12
#52 6349Furman KornelSUSZUKS TRS SUSZPolska1993M202200:13:0300:01:2100:33:5200:01:1500:28:2101:17:52
#53 42297Najmowicz PawełOLSZTYNWARMIŃSKO- MAZURSKI KS TRIATHLONPolska1993M201700:10:3200:01:2000:33:5300:01:1300:21:5201:08:50
#54 49117Joniec ArturKATOWICEKS AZS-AWF KATOWICEPolska1995M182200:09:3600:01:0300:33:5300:01:1500:25:5801:11:45
#55 50320Kowalski PatrykELBLĄGMKS\" TRUSO\" ELBLĄGPolska1994M182300:11:1000:01:0700:34:0500:01:2100:24:1601:11:59
#56 5550Karczewski MaksymilianSUSZUKS TRS SUSZPolska1995M182600:12:4700:01:2400:34:0600:01:2800:23:4401:13:29
#57 56319Kowalski ŁukaszELBLĄGMKS\" TRUSO\" ELBLĄGPolska1995M182700:10:3800:01:0200:34:0900:01:3700:26:1101:13:37
#58 58258Tubacki DawidSZCZECINKS IRONMAN C/S POLSKAPolska1994M182800:10:1700:01:1600:34:1300:01:2200:28:0001:15:08
#59 48367Combik MarcinKRAKÓWYMCA KRAKÓWPolska1994M182100:12:3700:01:1900:34:2200:01:1900:21:5501:11:32
#60 54209Traczyk OskarPOZNAŃAZS AWF POZNAŃPolska1992M202000:11:3000:01:5100:34:5300:00:5900:23:4601:12:59
#61 60439Różycki AntoniSZCZECINMUKS TORNADO SZCZECINPolska1995M183000:11:5600:01:1400:35:0700:01:1600:26:3701:16:10
#62 62223Krzewski SzymonGRYFINOGRYFIŃSKI KLUB SPORTOWY DELFPolska1995M183200:11:5700:01:0700:35:1000:01:1900:27:5701:17:30
#63 61282Adamczyk DawidGNIEZNOPolska1994M183100:11:1900:01:0400:36:3000:01:1700:26:5701:17:07
#64 59321Darmetko TomaszELBLĄGMKS\" TRUSO\" ELBLĄGPolska1994M182900:11:3000:01:4300:37:2200:01:3400:23:4301:15:52
#65 -316Raźny DanielKRAKÓWYMCA KRAKÓWPolska1995M18-00:13:0100:01:0800:38:55
#66 -336Rak MateuszRUMIAUKS TRI-SAUCONY RUMIAPolska1990M20-00:09:1000:00:59
#67 -222Ciastko AdrianGRYFINOGRYFIŃSKI KLUB SPORTOWY DELFPolska1995M18-00:11:4300:01:20

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności