Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XI Bieg Opolski

Wyniki - 6 lipca 2013, Opole Wyspa Bolko

Msc
Nr
Kat
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1527Karbowiak KamilM 1MWOBrzeg00:36:1100:36:12
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !291Pachuta KrzysztofM 2MMO MWOOpoleTRAK OPOLE00:36:2600:36:27
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3363Uciechowski MarcinM 3MMO MWOOpoleOpole00:36:3700:36:39
#4 4238Fuhl KrzysztofM 4MWOJemielnica00:36:5800:37:00
#5 5221Mistygacz BartłomiejM 5Wierzchlas00:37:1800:37:21
#6 619Musiał ArturM 6MWONamysłówNKB ZRYW NAMYSŁÓW00:37:2400:37:25
#7 737Tyburek RafałM 7PFTOławaOława00:37:2900:37:31
#8 8388Wojnarowicz JanuszM 8PFTZgorzelecEDI TEAM ZGORZELEC00:37:3600:37:38
#9 9497Piotrowski AdamM 9MMO MWOOpole00:37:4800:37:50
#10 1043Momro ŁukaszM 10ZabrzeAKMB PĘDZIWIATR GLIWICE00:38:1000:38:14
#11 11276Hryniów ŁukaszM 11MWOChrząszczyce00:38:1800:38:21
#12 12229Chyba SzymonM 12MWO PFTKluczborkKS Krotosz Krotoszyn00:38:2200:38:26
#13 13446Łopianiak TomaszM 13MMO MWO PFTOpoleKB "BiegamBoLubie" Opole00:38:2500:38:28
#14 14109Piotrowski JacekM 14MMO MWOOpole00:38:3100:38:35
#15 1514Haczyk JarosławM 15MMO MWOOpoleBieg Opolski00:38:3800:38:40
#16 16262Bugdol JakubM 16Racibórz00:38:4500:38:50
#17 17361Uciechowski PiotrM 17MMO MWOOpoleOZPR Opole00:39:1900:39:20
#18 18430Bodanka PiotrM 18NieznaniceFestiwal Biegowy w Krynicy00:39:1500:39:20
#19 1965Pacuła AndrzejM 19GliwiceAKMB Pędziwiatr Gliwice00:39:3000:39:34
#20 20285Bartela MateuszM 20MMO MWOOpoleUKS MOS Opole00:39:3100:39:41
#21 21185Świętoń JanM 21MMO MWOOpoleDanJan00:39:5200:39:55
#22 2290Kowal AndrzejM 22Konopiskaamator00:40:0200:40:12
#23 23209Nocuń TomaszM 23Borowno00:40:1000:40:16
#24 2446Bednorz MarekM 24MWOŚwierkle00:40:1200:40:21
#25 256Kotala MichałM 25Kraków00:40:1900:40:27
#26 26539Porada AdamM 26MWOZdzieszowiceBazylia Team00:40:2600:40:32
#27 27139Bąk JacekM 27MMO MWOOpoleDrużyna Szpiku00:40:3600:40:39
#28 2868Śmigiel ŁukaszM 28MWOPrądy00:40:3700:40:43
#29 2974Holik SebastianM 29MWOBiadacz K. Opola00:40:4400:40:45
#30 30438Walaszczyk RadosławM 30Częstochowa00:40:4000:40:45
#31 3172Horwat JanM 31Bronów00:40:4600:40:52
#32 32492Sitnik AndrzejM 32MWOLeśnicaLeśnica00:40:4400:40:54
#33 33422Los PatrykM 33MWOKrapkowiceGarage Gym00:40:5200:40:55
#34 34381Zieliński MateuszM 34MWOKujakowice Górne00:40:4200:40:57
#35 35435Stefanides PiotrM 35MWOKędzierzyn-Koźle00:40:5000:40:59
#36 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !3638Jędrzejewska KatarzynaK 1MMO MWOOpoleBiegamBoLubie Opole00:40:5800:41:01
#37 37112Siekierka JanuszM 36SłupskoZryw Słupsko00:41:0400:41:15
#38 38294Sokołowski TomaszM 37PFTKraków00:41:2100:41:29
#39 3975Szczepaniak RafałM 38MWOKarłowice00:41:3100:41:32
#40 40392Musiał MirosławM 39MWODylaki00:41:2800:41:33
#41 41207Łakomski TomaszM 40Nowy Sącz00:41:2500:41:34
#42 42129Bosy JacekM 41MMO MWO PFTOpoleFAST FOOT Opole00:41:3500:41:42
#43 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !43480Ryguła AnnaK 2MMO MWOOpole00:41:4100:41:44
#44 44287Paliga RomanM 42MWOBzinica Nowa00:41:4000:41:54
#45 45460Leśniowski PiotrM 43MMO MWOOpole00:41:4900:41:58
#46 4627Olszewski EligiuszM 44MMO MWOOpoleBBL Opole00:41:5500:42:03
#47 47441Welm GrzegorzM 45CzęstochowaZabiegani Częstochowa00:41:5700:42:06
#48 481003Tront AdamM 46MWOŁUBNIANY00:42:1100:42:16
#49 49235Tołłoczko ArkadiuszM 47ChwałowiceKB HARCOWNIK Jelcz-Laskowice00:42:1400:42:19
#50 5049Łubniewski ŁukaszM 48MWOPrudnikMASAJ Prudnik00:42:1400:42:22
#51 51245Matuszak PrzemysławM 49MWO PFTPrudnik00:42:1700:42:24
#52 52519Rychlik MarcinM 50MMO MWOWyszanówJW190700:42:1700:42:27
#53 53215Filipczak DariuszM 51MWOStrzelce OpolskieRSIR STRZELCE OPOLSKIE00:42:2000:42:29
#54 54351Konarski PiotrM 52MWOKrasków00:42:1800:42:31
#55 55241Falkestrom AndersM 53WroclawSCA Hygiene Products, Olawa00:42:2900:42:34
#56 56140Kołcz MaciejM 54Krupski Młyn00:42:3400:42:44
#57 57125Hryniów DariuszM 55MWOChrzaszczyceOIRP Opole00:42:4300:42:52
#58 58474Bąk MarekM 56Tarnowskie Góryniezrzeszony00:42:4500:42:52
#59 5925Strzelczak RobertM 57MMO MWOOpoleBBL Opole00:42:4000:42:53
#60 6023Hoczek TomaszM 58MMO MWOOpole00:42:4900:42:59
#61 61528Frydel PiotrM 59MMO MWOOpoleBieg Opolski00:42:5200:43:04
#62 62457Grala LeszekM 60MMO MWOOpoletato Bartka00:43:0100:43:05
#63 63376Ira RobertM 61MMO MWOOpoleBIEG OPOLSKI00:43:0300:43:12
#64 64300Wesołowski MichałM 62MMO MWOOpoleBP ITAKA00:43:0500:43:15
#65 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 65362Uciechowska TeresaK 3MMO MWOOpoleOpole00:43:1400:43:17
#66 6624Kotysz WaldemarM 63MMO MWOOpoleBBL Opole00:43:1200:43:20
#67 67144Ruszczak BogdanM 64MMO MWO PFTOpole00:43:1400:43:26
#68 68320Petecki MichałM 65MWOGłubczyce00:43:2200:43:31
#69 69313Palacz MarcinM 66MWOBrzeg"BUNGE" KRUSZWICA00:43:3000:43:33
#70 7061Halot MirosławM 67Wrocław00:43:3100:43:38
#71 71103Lach SebastianM 68MWOGrodkówNiezrzeszony00:43:3300:43:39
#72 72226Ludwikowski PawełM 69MMO MWOOpole00:43:3000:43:40
#73 73350Czekaj PawelM 70MWODobrzen Wielkiniezrzeszony00:43:2900:43:41
#74 74543Jurkiewicz KarolM 71MMO MWOOpoleSĄSIEDZI OPOLE00:43:3500:43:44
#75 75159Wiśniewski ŁukaszM 72MMO MWOOpoleNiezrzeszony00:43:3500:43:48
#76 76171Malinowski ArturM 73MMO MWOOpole00:43:4700:43:49
#77 7717Kochanowski RafałM 74MMO MWOOpolegitd.pl00:43:3900:43:49
#78 78496Matysiak ŁukaszM 75Kobyla Góra00:43:4300:43:50
#79 79295Danków KrzysztofM 76MMO MWOOpole00:43:3000:43:52
#80 8035Gorecko MichałM 77Zabrze00:43:4800:43:56
#81 81198Baziuk BartoszM 78MWOPrzełękBiegam bo lubię:)00:43:5400:43:59
#82 82123Łabowski PawełM 79Oława00:43:4700:44:02
#83 8381Zachariasz JózefM 80MMO MWOOpoleLUKS ŻÓRAWINA, BBL OPOLE00:43:5500:44:05
#84 84160Guryn ZbigniewM 81LegnicaZG Lubin00:43:5700:44:13
#85 85250Gałandziej SzymonM 82PFTGłogówHicron00:44:0800:44:14
#86 86360Ryzner KrzysztofM 83JarosławJarosław00:44:0900:44:17
#87 87138Rawski DariuszM 84MWOBytkówdarspeed00:44:0800:44:18
#88 88263Małłek BartoszM 85MMO MWO PFTOpoleULTRA10000:44:2300:44:30
#89 89270Wilczek ŁukaszM 86MMO MWOOpoleI belong to God...00:44:1600:44:32
#90 90432Niewiadowski TomaszM 87MWONysa00:44:2900:44:32
#91 91286Straub PawełM 88MMO MWOOpole00:44:1600:44:34
#92 92463Majewski AdamM 89MWOLisięciceMorsy Dębowa00:44:2000:44:40
#93 93423Hajdas RomanM 90MWOKrapkowiceGarage Gym00:44:3800:44:42
#94 94458Góral RobertM 91MWOBrzegNIEZRZESZONY00:44:4200:44:48
#95 95445Goerlich GinterM 92MMO MWOOpoleBieg Opolski00:44:4300:44:49
#96 96513Pryjda TomaszM 93MMO MWOOpole00:44:3800:44:49
#97 97447Nowicki MarekM 94MWOKrapkowiceGarageGymKrapkowice00:44:4800:44:51
#98 98542Kulesa ŁukaszM 95MWOKędzierzyn-KoźleKolegium Sędziów Kędzierzyn-Koźle00:44:4900:44:59
#99 99366Lasenga PiotrM 96MMO MWOOstrożnica00:44:3000:45:04
#100 100357Babik ŁukaszM 97MMO MWOOpoleBongo Opole00:45:0200:45:06

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności