Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XI Bieg Opolski

Wyniki - 6 lipca 2013, Opole Wyspa Bolko

Msc
Nr
Kat
-
-
#1 101517Sornat PawełM 98MMO MWOOpoleJW 1907 Opole00:45:0200:45:11
#2 102505Iwański JózefM 99MWOKrapkowice00:45:0300:45:12
#3 103134Serwuszok DamianM 100MWOKadłub Turawski00:44:5700:45:13
#4 1041007Leszczyński MaciekM 101Bielsko-Biała00:45:0800:45:15
#5 105305Chamala KrzysztofM 102MWOCzęstochowa00:45:1400:45:30
#6 10610Gabruk AndrzejM 103MWOLewin BrzeskiTeNcza Lewin Brzeski00:45:1800:45:32
#7 107499Wiącek MarcinM 104MMO MWOOpole00:45:2500:45:37
#8 108338Mehl Wojciech PiotrM 105Stockelsdorf / NiemcyATSV Stockelsdorf00:45:3100:45:42
#9 109331Ogonowski EdwardM 106MMO MWOOpoleŻółwik Opole00:45:3600:45:46
#10 11048Oliwa PiotrM 107MWO PFTTułowiceBBL Opole00:45:3700:45:50
#11 111265Serwuszok DanielM 108MWOKadłub Turawski00:45:4200:45:58
#12 112188Uszko GrzegorzM 109MWOSiedlec00:45:5100:46:00
#13 113212Główka MaciejM 110WrocławBe Better00:45:4900:46:02
#14 11442Spyrczak RafałM 111WrocłąwBaumit.com00:45:4800:46:02
#15 115383Haczyk NataliaK 4MMO MWOOpoleBieg Opolski00:45:5700:46:09
#16 117353Kantor MarekM 113MMO MWOOpole00:45:4900:46:14
#17 118146Radyjowski MaciejM 114MMO MWOOpole00:45:4700:46:14
#18 1199Pacan DanielM 115MWOLigota Dolnaendurance opole00:46:1200:46:17
#19 120267Kowohl AdrianM 116MWOKrapkowice00:45:5800:46:19
#20 121476Potocki MichałM 117MMO MWOOpole00:46:1100:46:21
#21 122202Joniec JanuszM 118MWOBrzeg00:46:1800:46:26
#22 123281Walacik AdamM 119Wieruszów00:46:0800:46:27
#23 124227Zemlak BartoszM 120MWOKędzierzyn-Koźle00:46:1100:46:29
#24 125506Krupa TomaszM 121DzierżoniówTAURON Dystrybucja S.A.00:45:5000:46:29
#25 1261Ostrowski RafałM 122MMO MWOOpole00:46:2000:46:31
#26 127490Foryś JarosławM 123MWOByczyna00:46:2800:46:36
#27 128452Rigol PiotrM 124MWOKrapkowiceGarageGym Krapkowice00:46:3300:46:38
#28 129249Osiadły PiotrM 125PFTNowa SólHicron00:46:3100:46:41
#29 130277Mormul ŁukaszM 126MWONamysłów00:46:3600:46:47
#30 13152Drewniok AdrianM 127GliwiceFiat 126p Club Polska00:46:1500:46:47
#31 13293Rup RadosławM 128MMO MWOOpole00:46:3900:46:48
#32 1331004Tront KrystianM 129ŁUBNIANY00:46:4200:46:48
#33 134462Gutkowski AdamM 130MWOKrapkowiceGarageGym00:46:4400:46:52
#34 13536Myszor TomaszM 131MMO MWOOpole00:46:3700:46:54
#35 136544Głuszek RyszardM 132MWOKalinowiceOSiR Strzelce Opolskie00:46:3200:46:54
#36 137325Szober GrzegorzM 133MWOStrzelce OpolskieOSiR Strzelce Opolskie00:46:4100:46:55
#37 138157Dobrzycki JanuszM 134MWONysa00:46:3500:46:55
#38 13954Miśkiewicz KrzysztofM 135MWOOlesnoZIP00:46:4000:46:55
#39 14059Kilian BartekM 136MWONiemodlinZIP00:46:4000:46:55
#40 141127Pasieka MaciejM 137MWONysa00:46:4200:46:56
#41 14212Gabruk BartoszM 138MWOLewin Brzeski00:46:4100:46:56
#42 14356Osuch PiotrM 139MWONysa00:46:4500:46:57
#43 144283Zamojski DanielM 140Bytom00:46:4600:46:57
#44 14592Markiewicz WiesławM 141MWOKałyPGKiM Antoniów00:46:5200:47:02
#45 146203Baranowska BożenaK 5MWOJemielnica00:46:4000:47:03
#46 14744Simiński SławomirM 142MMO MWOOPOLE00:46:3700:47:07
#47 1481002Łabell PiotrM 143MMO MWOOpole00:46:5800:47:08
#48 149512Iwański IrekM 144MWOKrapkowice00:46:5900:47:08
#49 1501009Czartoryska NataliaK 6OpoleBieg Opolski00:46:5300:47:10
#50 151365Pijanka MariuszM 145MMO MWOOpole00:46:5900:47:17
#51 15289Szajca AndrzejM 146MMO MWOOpole00:47:0900:47:19
#52 153346Pawłowski JakubM 147KotulinC2 Team00:47:0800:47:20
#53 154419Zmudź GrzegorzM 148OpoleCCIG00:47:1800:47:25
#54 155521Rymarz MirosławM 149MMO MWOOpole00:47:2000:47:26
#55 156439Figurski ŁukaszM 150MMO MWOOpoleFast Foot Opole00:47:2000:47:27
#56 157119Seredyniecki RyszardM 151Oława00:47:0700:47:28
#57 158314Przybył JacekM 152MWOLuboszyce00:47:3800:47:43
#58 159230Mrozek MariuszM 153MMO MWOOpole00:47:3500:47:45
#59 160546Lewald MichałM 154MMO MWOOpole00:47:2400:47:48
#60 16128Hałon AndrzejM 155MMO MWOOpoleBIEGAM BO LUBIĘ OPOLE00:47:4000:47:49
#61 162279Krypczyk MichałM 156Chorzów00:47:3700:47:49
#62 163412Mrugała MonikaK 7MWOW ęgryFAST FOOT Opole00:47:4600:47:53
#63 164261Burzyński KonradM 157Tarnowskie GóryTKS KARATE00:47:4300:47:55
#64 165516Hanusiewicz RomanM 158MWOGłubczyce00:47:3300:47:56
#65 166482Berendowicz TomaszM 159MMO MWOOpole00:47:4600:48:01
#66 167143Olender GrzegorzM 160PFTWrocław00:47:5500:48:05
#67 16851Piotrowski KrzysztofM 161MWOKrapkowiceCROSS KRAPKOWICE00:47:4500:48:05
#68 169182Andrzejewski RafałM 162MMO MWOOpolenie chodze )00:47:4000:48:06
#69 170453Kucharzak DobrosławaK 8MWOKrapkowiceKS Otmęt Krapkowice00:48:0300:48:07
#70 171398Materla MarekM 163SłupskoZryw Słupsko00:48:0700:48:11
#71 172488Lechowicz AntoniM 164MWODąbrówkaniezrzeszony00:48:0200:48:15
#72 173232Kowalski WaldemarM 165MMO MWOOpole00:48:0000:48:19
#73 174420Niedzielski KacperM 166KomprachciceCCIG00:48:0500:48:21
#74 175469Ziębicki JacekM 167MikołówSportowa Rewolucja UPC00:48:1800:48:29
#75 176124Buczarski BartłomiejM 168MMO MWOOpoleDB ORLEN CS00:48:2300:48:36
#76 17797Słomka MarekM 169MMO MWOOpolesolo opole00:48:3300:48:45
#77 178298Stepowicz MarekM 170Wrocław00:48:3000:48:47
#78 179216Kwapisz PiotrM 171MWOStare BudkowiceKomandos Opole00:48:2500:48:48
#79 180472Józefowski KonradM 172Wieruszów00:48:2900:48:48
#80 181414Kołb MagdalenaK 9MWOKrapkowiceGarage Gym00:48:4500:48:49
#81 182151Musur AdamM 173OleśnicaKB Lupus Oleśnica00:48:3700:48:50
#82 183407Kaczmarski RafałM 174WabieniceKB Lupus Oleśnica00:48:3600:48:50
#83 18483Dylla FranzM 175MWOTarnów Opolski00:48:3700:48:51
#84 185335Kuczek KrzysztofM 176MWOBrzeg00:48:4000:48:53
#85 186288Zimoń AdamM 177WrocławRKB00:48:4000:48:55
#86 187477Knop KrzysztofM 178MMO MWOOpole00:49:0300:49:08
#87 188214Rogowski RobertM 179MMO MWOOpole00:49:0600:49:10
#88 189379Kania MariuszM 180MWOKluczbork00:48:3100:49:10
#89 190166Błoch MarekM 181MWOGrodków00:49:0000:49:11
#90 191518Miksa MarcinM 182MWOGłuchołazy00:48:3000:49:11
#91 192173Zapotoczny PiotrM 183MWOGrodków00:49:0000:49:11
#92 193352Dróżdż MaciejM 184Felinów00:49:0700:49:13
#93 194239Sadowski AndrzejM 185MWODziewiętlice00:49:0400:49:14
#94 195187Uszko SabinaK 10MWOSiedlecniezrzeszony00:49:0900:49:17
#95 196415Gibała ArkadiuszM 186MMO MWO PFTOpoleCCIG00:48:5300:49:22
#96 197397Hadryś RafałM 187MWOKluczborkEarth Power Running Team00:49:0600:49:25
#97 198170Nosek MarcinM 188PFTWrocław00:49:1300:49:27
#98 199334Derlikiewicz GilbertM 189MWOGłogówekOpa Running style00:49:2100:49:28
#99 200327Wiora JózefM 190MWOStaniszcze Małe00:49:0900:49:29
#100 20122Baranek MarekM 191Bytomniezrzeszony00:48:5200:49:29

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności