Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Pętla Krosowa Grodziskiego Klubu Biegacza

Wyniki - 20 lipca 2013, Zdrój

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
M
K
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1100Humerski Piotr1989GOZDZICHOWOGRODZISKI KLUB BIEGACZA1--00:24:19
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !22Serwa Wojciech1993RAKONIEWICENIAGARA FITNESSCLUB2--00:24:47
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 398Grabski Rafał1992CICHA GÓRAGRODZISKI KLUB BIEGACZA3--00:25:13
#4 446Szuster Michał1976MastersLUBOŃLKS SANA KOŚCIAN4-100:25:28
#5 55Łuczak Robert1975MastersGRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZA5-200:25:31
#6 67Łączyński Piotr1978MastersGRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZA6-300:25:41
#7 742Bielawski Tomasz1991GRANOWO7--00:25:58
#8 878Łagoda Robert1967MastersPOZNAŃ8-400:26:00
#9 993Durek Dawid1982JABŁONNAPIAST JABŁONNA9--00:26:22
#10 1069Chojnacki Jakub1995GRODZISK WIELKOPOLSKI10--00:26:28
#11 1189Atuszewski Paweł1991GRODZISK WIELKOPOLSKINIEZRZESZONY11--00:26:43
#12 1291Sieroń Kamil1991NOWY TOMYŚL12--00:26:48
#13 1368Jaśkowiak Maciej1974MastersGRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZA13-500:26:50
#14 1427Melonek Paweł1966MastersGRODZISK WIELKOPOLSKINIEZRZESZONY14-600:27:00
#15 1538Sztul Łukasz1991KOŚCIAN15--00:27:06
#16 1622Kaniuk Sławomir1970MastersGRODZISK WIELKOPOLSKINIEZRZESZONY16-700:27:19
#17 1767Pawłowski Tomek1986WŁOSZAKOWICESOKÓŁ WŁOSZAKOWICE17--00:27:25
#18 18109Cieślak Robert1969MastersPOZNAŃDRUŻYNA SZPIKU18-800:27:30
#19 1960Nowacki Bartosz1991GRODZISK WIELKOPOLSKIDRUZYNA SZPIKU19--00:27:33
#20 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2047Przybysz Dorota1966MastersGRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZA-1100:27:35
#21 2117Piwosz Robert1984GRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZA20--00:27:37
#22 221Miller Adrian1984GRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZA21--00:27:45
#23 2363Sadowski Arkadiusz1967MastersOPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZA22-900:27:53
#24 2466Hojka Karol1983GRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZA23--00:27:57
#25 2599Drymel Piotr1983ŚW. KATARZYNA24--00:28:24
#26 2673Teklik Michał1985PUSZCZYKOWOSTREET WORKOUT PUSZCZYKOWO25--00:28:26
#27 279Konkiewicz Robert1972MastersGRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZA26-1000:28:31
#28 2876Mierzyński Paweł1989WŁOSZAKOWICEKOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE27--00:28:41
#29 2923Chróścik Andrzej1960MastersGRODZISK WIELKOPOLSKI28-1100:29:20
#30 3082Kicinski Roman1954MastersPERKOWOSOKÓŁ PERKOWO29-1200:29:22
#31 3180Kornosz Adrian1992GRODZISK WIELKOPOLSKI30--00:29:24
#32 324Przybylski Bartłomiej1979GRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZA31--00:29:38
#33 3388Węgrzyn Michał1977MastersGRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZA32-1300:29:50
#34 3421Bakalarek Szymon1986GRODZISK WIELKOPOLSKINIEZRZESZONY33--00:29:57
#35 3587Michalski Damian1981GRODZISK WIELKOPOLSKI34--00:29:59
#36 3656Ohly Jakub1996GRĄBLEWO35--00:30:03
#37 3724Wróbel Maciej1992GRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZA36--00:30:07
#38 3835Piotrowski Jarosław1972MastersGUŁTOWYNIEZRZESZONY37-1400:30:42
#39 39105Zielenda Andrzej1961MastersROSTARZEWOWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY38-1500:30:49
#40 4014Ciesiołka Jakub1980POZNAŃPOZNANBIEGA.PL39--00:30:52
#41 4185Bartkowiak Patryk1993GRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZA40--00:31:01
#42 4284Barański Oskar1996GRODZISK WIELKOPOLSKIBŁĘKITNE JELENIE41--00:31:09
#43 4339Szymkowiak Maciej1996GRODZISK WIELKOPOLSKI42--00:31:11
#44 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !4418Nowak Magdalena1989UJAZD - HUBYGRODZISKI KLUB BIEGACZA-2-00:31:28
#45 4551Hoffman Mirosław1990SLAWA43--00:31:48
#46 4658Ratajczak Robert1978MastersWOJNOWICE44-1600:32:03
#47 4733Hamrol Łukasz1977MastersŚMIGIEL45-1700:32:20
#48 4840Szymkowiak Paweł1986GRODZISK WIELKOPOLSKIMIŁOŚNICY PROCENTÓW46--00:32:23
#49 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 4961Ugalska-Wajs Monika1981WOLSZTYNWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY-3-00:32:35
#50 5034Hoffman Andrzej1967MastersŚWIĘTNO47-1800:32:45
#51 5141Gamrowski Grzegorz1957MastersGRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZA48-1900:32:51
#52 5236Piwosz Andrzej1960MastersGRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZA49-2000:32:53
#53 5313Cichos Barbara1966MastersGRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZA-4200:33:15
#54 543Bartkowiak Piotr1976MastersGRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZA50-2100:33:27
#55 55108Kociemba Marcin1989GRODZISK WIELKOPOLSKI51--00:33:30
#56 5675Hirszfeld Natalia1990OPALENICADRUZYNA SZPIKU-5-00:33:34
#57 5731Łachacz Wiesław1986SWARZĘDZNIEZRZESZONY52--00:34:05
#58 5849Chałupka Patrycja1992WOLSZTYNNIEZRZESZONA-6-00:34:54
#59 5930Utrata Arleta1977MastersWOLSZTYNPOZNANBIEGA.PL-7300:35:05
#60 6065Fijałkowski Robert1970MastersWOLSZTYNWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY53-2200:35:18
#61 6164Stachowska Ewelina1978MastersŚNIATYNIEZRZESZONA-8400:35:42
#62 62104Kryś Wiktor1996GRODZISK WIELKOPOLSKIBRAK54--00:35:55
#63 6381Kunikowski Kamil1987GRODZISK WIELKOPOLSKIN/N55--00:36:16
#64 6429Błaszyk Basia1979GRODZISK WIELKOPOLSKINIEZRZESZONA-9-00:36:23
#65 6552Koprucki Marcin1988WOJNOWICE56--00:36:33
#66 6620Janowicz Honorata1995OPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZA-10-00:36:59
#67 67107Kusiak Danuta1960MastersGRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZA-11500:37:04
#68 6811Miller Mieczysław1955MastersGRODZISK WIELKOPOLSKI57-2300:37:05
#69 6912Tomiak-Rozynek Sylwia1972MastersWOLSZTYNWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY-12600:37:35
#70 706Maluśki Dariusz1972MastersNOWY TOMYŚLNIEZRZESZONY58-2400:37:37
#71 7132Nowicka Beata1971MastersKARPICKOWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY-13700:37:41
#72 7277Napieralska Martyna1988GRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZA-14-00:37:54
#73 7379Jarosz Krzysztof1986GRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZA59--00:38:01
#74 7490Warzewski Paweł1981GRODZISK WIELKOPOLSKI60--00:38:04
#75 7537Kudłaszyk Milena1992NOWA WIEŚ-15-00:38:06
#76 768Konieczny Łukasz1991GRODZISK WIELKOPOLSKINIEZRZESZONY61--00:38:07
#77 7797Maik Karolina1991GRANOWOCONCORDIA RUNNERS TEAM-16-00:38:09
#78 7894Człapka Weronika1991GRANOWO-17-00:38:13
#79 7996Banach Aleksandra1996GRODZISK WIELKOPOLSKI-18-00:38:45
#80 8062Sadowska Iwona1973MastersOPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZA-19800:39:00
#81 8148Przybysz Małgorzata1995GRODZISK WIELKOPOLSKI-20-00:39:04
#82 8253Węgrzyn Klaudia1996GRODZISK WIELKOPOLSKI-21-00:39:55
#83 8354Michalska Monika1996GRODZISK WIELKOPOLSKI-22-00:39:57
#84 8415Mendel Maciej1964MastersGRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZA62-2500:40:16
#85 8574Grzeszkowiak Paulina1988GRADOWICE-23-00:40:55
#86 8616Klimaszyk Joanna1980GRODZISK WIELKOPOLSKI-24-00:40:56
#87 8728Stepczak Renata1973MastersGRODZISK WIELKOPOLSKI-25900:41:04
#88 8843Springer Joanna1986POZNAŃBATOREGO RUNNING TEAM-26-00:41:23
#89 8925Fabiś Jakub1985POZNAŃBATOREGO RUNNING TEAM63--00:41:24
#90 9044Łodyga Natalia1985GRODZISK WIELKOPOLSKI-27-00:41:35
#91 9126Ratajczak Anna1981GRODZISK WIELKOPOLSKINIEZRZESZONA-28-00:41:37
#92 9245Łodyga Marzena1977MastersGRODZISK WIELKOPOLSKI-291000:41:57
#93 93102Wysłużal Elżbieta1965MastersPOZNAŃPKO BANK POLSKI-301100:42:02
#94 94110Jędrzejczak Kamil1983OPALENICADRUZYNA SZPIKU64--00:42:08
#95 9510Konkiewicz Katarzyna1974MastersGRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZA-311200:42:15
#96 96101Zielińska Monika1980GRODZISK WIELKOPOLSKIBRAK-32-00:42:38
#97 9795Kozłowska Iwona1971MastersGRANOWODRUŻYNA SZPIKU-331300:42:40
#98 9892Łapka Magdalena1985LUBOŃ-34-00:43:21
#99 9957Osuchowski Marek1977MastersSWARZĘDZKB MANIAC65-2600:43:23
#100 10055Szajstek Martyna1994GRODZISK WIELKOPOLSKI-35-00:44:41

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności