Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

4. "Bieg Na Wielką Sowę" Mistrzostwa Dolnego Śląska w Biegu Alpejskim

Wyniki - 18 sierpnia 2013, Ludwikowice Kłodzkie

Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1207Kruczkowski DariuszSZKLARSKA PORĘBAPOLTS REGLE SZKLARSKA PORĘBA75M30/1 Doln/100:38:344.06
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2399Blahodir YurikOSTRÓW WIELKOPOLSKIUKRFINISZ KALISZ81M30/200:39:464.13
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3397Slobodianiuk DenisOSTRÓW WIELKOPOLSKIUKRFINISZ KALISZ87M20/100:40:124.16
#4 4205Jastrzębski KamilKRAŚNIKPOLSKB KRAŚNIK92M20/200:40:424.19
#5 5169Ulfik RafałZABRZEPOLRMD MONTRAIL TEAM/SKB KRAŚNIK87M20/300:42:274.30
#6 64242 Faron RobertZALESIEPOLUKS WATRA KAMIENICA74M30/300:42:564.34
#7 7296Pieczurowski SławomirWROCŁAWPOLLUKS ŻÓRAWINA60M50/1 Doln/200:44:104.41
#8 8199Nocoń IreneuszCHUDÓWPOLCHUDÓW87M20/400:44:174.42
#9 9190Ząbczyński DominikJASTRZĘBIE-ZDRÓJPOLJASTRZĘBIE-ZDRÓJ71M40/100:44:244.43
#10 10283Siemaszko JerzyOPOLEPOLLUKS ŻÓRAWINA / BBL OPOLE62M50/200:44:344.44
#11 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11288Wiśniewska-Ulfik DominikaZABRZEPOLRMD MONTRAIL TEAM/SKB KRAŚNIK86K20/100:44:414.45
#12 12378Buszewski BeniaminWROCŁAWPOLPRO-RUN WROCŁAW74M30/4 Doln/300:44:534.46
#13 13206Baczewski EdwardWAŁBRZYCHPOLKB FAURECIA WAŁBRZYCH64M40/2 Doln/400:44:564.46
#14 14230Holly PiotrWAŁBRZYCHPOLRMD MONTRAIL TEAM83M30/5 Doln/500:45:154.48
#15 15217Kiełczewski GrzegorzWROCŁAWPOLTEAM ASA-BIEGIEM PO ZDROWIE60M50/3 Doln/600:45:224.49
#16 16315Swat NatanielCHUDÓWPOLRMD MONTRAIL TEAM94M16/100:45:494.52
#17 17301Swoboda MarekWAŁBRZYCHPOLBYLEDOBIEC ANIN64M40/3 Doln/700:46:094.54
#18 18180Wilk DariuszBEDZINPOLNIEZRZESZONY77M30/600:46:254.56
#19 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !19394Ficner AnnaZŁOTORYJAPOLOLAWS-GATES ZŁOTORYJA85K20/2 Doln/800:46:374.57
#20 20306Witulski WaldemarSOSNÓWKAPOLSMS SOSNÓWKA60M50/4 Doln/900:46:444.58
#21 21161Tomaszewski ZdzisławWAŁBRZYCHPOL65M40/4 Doln/1000:46:494.58
#22 22211Chrzanowski PatrykBIELAWAPOLMUSC POLAND89M20/5 Doln/1100:46:494.58
#23 239292 Lewicki PiotrKŁODZKOPOLLKS ISKRA JASZKOWA74M30/7 Doln/1200:47:095.01
#24 24174Wcisło AdamKŁODZKOPOLLKS ISKRA JASZKOWA73M40/5 Doln/1300:47:215.02
#25 25373Jasek TadeuszRADZIECHOWYPOL51M60/100:47:255.02
#26 26232Jabłoński TomaszWROCLAWPOLPIJ77M30/8 Doln/1400:47:415.04
#27 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 27398Batrak NataliaOSTRÓW WIELKOPOLSKIUKRFINISZ KALISZ88K20/300:47:455.04
#28 28157Szuszkiewicz FilipMIEROSZÓWPOL80M30/9 Doln/1500:48:195.08
#29 294747 Gawroński ArturKAMIENNA GÓRAPOL64M40/600:48:215.08
#30 30208Hofman BartoszJELENIA GÓRAPOLLIVESTRONG TEAM74M30/10 Doln/1600:48:235.08
#31 31299Sikora MichałPRUSYPOLSIKORY69M40/7 Doln/1700:48:285.09
#32 32289Szwade RadosławSZCZYTNAPOLNASZCZYT83M30/11 Doln/1800:48:425.10
#33 33184Wojsław BartłomiejMARCINOWICEPOLGLKS MARCINOWICE84M20/6 Doln/1900:48:505.11
#34 34357Hajkva RenataUPICECZEMARATONSTAN UPICE75K30/100:48:565.12
#35 35216Ferenc JanuszLUDWIKOWICEPOLSOWA LUDWIKOWICE54M50/5 Doln/2000:49:145.14
#36 361717 Brandenburg JózefDOPIEWOPOLLKS ISKRA JASZKOWA55M50/600:49:425.17
#37 379191 Lempereur HenriSEVRESFRA52M60/200:49:475.17
#38 38188Zając GrzegorzWAŁBRZYCHPOL69M40/8 Doln/2100:50:215.21
#39 39372Cieślak JarekBIELAWAPOL74M30/12 Doln/2200:50:495.24
#40 407979 Kołda SebastianJUGOWICEPOLTEMMPO WAŁBRZYCH75M30/13 Doln/2300:50:495.24
#41 41144Słobodzian JerzyDZIERŻONIÓWPOLNYSA BIEGA66M40/9 Doln/2400:51:115.26
#42 42297Sikora AdamPRUSYPOLSIKORY81M30/14 Doln/2500:51:125.26
#43 43377Kuriata RobertZŁOTORYJAPOLOLAWS-GATES ZŁOTORYJA66M40/10 Doln/2600:51:145.27
#44 44171Uliasz JerzyBYSTRZYCA KŁODZKAPOLLKS ISKRA JASZKOWA69M40/11 Doln/2700:51:165.27
#45 455656 Haczyk JarosławOPOLEPOLBIEG OPOLSKI68M40/1200:51:185.27
#46 46140Skalska AnnaBYTOMPOLFESTIWAL BIEGOWY W KRYNICY ZDRÓJ80K30/200:51:195.27
#47 47194Żuraw WiktorSOKOLNIKIPOLUKS GROM SOKOLNIKI97M16/200:51:365.29
#48 48300Rowszar RyszardBYSTRZYCA KŁODZKAPOLLKS ISKRA JASZKOWA75M30/15 Doln/2800:51:435.30
#49 49214Beczkowski ŁukaszNOWA RUDA - SŁUPIECPOL81M30/16 Doln/2900:52:005.31
#50 50225Alchimowicz MarekZŁOTY STOKPOLASICS TRAIL TEAM81M30/17 Doln/3000:52:095.32
#51 51351PakoszJANUSZKOWICEPOLLKS GÓRNIK JANUSZKOWICE98M16/300:52:205.34
#52 52219Dziergas MirosławŻYWIECPOLSTAROSTWO ŻYWIECKIE60M50/700:52:315.35
#53 53313Pernej KamilWAŁBRZYCHPOLKB FAURECIA WAŁBRZYCH84M20/7 Doln/3100:52:395.36
#54 54130Raszewski TomaszWROCŁAWPOL81M30/18 Doln/3200:52:425.36
#55 551515 Bokła PiotrBORZYGNIEWPOLULKS `BŁYSKAWICA` MIETKÓW88M20/8 Doln/3300:52:435.36
#56 56139Sikora StefanBIELSKO-BIAŁAPOLBESKIDEK BIELSKO BIALA49M60/300:52:535.37
#57 57168Ulfik JerzyZABRZEPOLDŁUGOBIEGACZE59M50/800:53:105.39
#58 58159Ślęzak TomaszRYBNAPOL71M40/1300:53:185.40
#59 59156Szturo JanPODGÓRZYNPOL67M40/14 Doln/3400:53:335.41
#60 60380Kocik AleksanderWROCŁAWPOL88M20/9 Doln/3500:53:345.41
#61 61281Pakosz IrenaJANUSZKOWICEPOLLKS GÓRNIK JANUSZKOWICE66K40/100:53:375.42
#62 62295Łuczak PawełBYDGOSZCZPOLTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ69M40/1500:53:385.42
#63 63358Leśnicki MarekSTANOWICEPOL67M40/1600:53:395.42
#64 64176Wiącek MarekWROCŁAWPOLTEAM ASA-BIEGIEM PO ZDROWIE62M50/9 Doln/3600:53:435.42
#65 651414 Boczek LeszekWROCŁAWPOL85M20/10 Doln/3700:53:525.43
#66 66152Szarafin SławomirWAŁBRZYCHPOLBIEGIGORSKIE.EU65M40/17 Doln/3800:53:555.44
#67 67294Michałków MichałSZKLARSKA PORĘBAPOLENERVIT TEAM86M20/11 Doln/3900:54:125.46
#68 68153Szczepaniak MaciejWROCŁAWPOLPRO-RUN WROCŁAW73M40/18 Doln/4000:54:135.46
#69 699Biernacki GrzegorzWROCŁAWPOL84M20/12 Doln/4100:54:245.47
#70 701111 Biesiada KrzysztofJAROSZÓWPOL86M20/13 Doln/4200:54:345.48
#71 711919 Busz ArturMIEROSZÓWPOLTEMMPO WAŁBRZYCH82M30/19 Doln/4300:54:355.48
#72 72379Nowaczyk JanMIEROSZÓWPOLGRUPA BIEGOWA MIEROSZÓW77M30/20 Doln/4400:54:365.48
#73 733131 Dłubała MarekSZKLARY GÓRNEPOLMSPORT ASICS TEAM LUBIN81M30/21 Doln/4500:54:535.50
#74 74291Wajerowski KrzysztofOLEŚNICAPOLKB LUPUS OLEŚNICA79M30/22 Doln/4600:55:135.52
#75 75218Kwasniewski HubertSOBÓTKAPOLK.B SOBÓTKA84M20/14 Doln/4700:55:175.52
#76 761010 Biernacki KrzysztofWROCŁAWPOL90M20/15 Doln/4800:55:185.52
#77 77162Tomczyk RafałWROCŁAWPOL83M30/23 Doln/4900:55:205.53
#78 78308Szukalski BartłomiejOLEŚNICAPOLSZERSZEŃ OLEŚNICA91M20/16 Doln/5000:55:255.53
#79 792121 Chomik MichałWAŁBRZYCHPOLWODNIK WAŁBRZYCH96M16/4 Doln/5100:55:265.53
#80 80229Jamrozik ZbigniewKOŁOPOL77M30/2400:55:335.54
#81 819696 Łuczkiewicz JarosławOŁAWAPOLAGUNESU LIVESTRONG TEAM72M40/19 Doln/5200:55:365.54
#82 82317Sobczyk BarbaraWROCŁAWPOLKB SOBÓTKA / TEAM ASA - BIEGIEM PO ZDROW86K20/4 Doln/5300:55:435.55
#83 83182Witkowski ZygmuntKĄTY WROCŁAWSKIEPOLKB KĄTY WROCŁAWSKIE49M60/4 Doln/5400:55:465.56
#84 84146Sobieraj AleksanderOPOLEPOLBIEG OPOLSKI79M30/2500:55:485.56
#85 85200Smyk RobertGLIWICEPOLSTREFA MARATONU71M40/2000:55:505.56
#86 864545 Gałysa MichałWAŁBRZYCHPOL58M50/10 Doln/5500:55:585.57
#87 87316Stankiewicz AntoniSOBÓTKAPOLKB SOBÓTKA58M50/11 Doln/5600:56:105.58
#88 88393Matysek DariuszWROCŁAWPOLKB SOBÓTKA76M30/26 Doln/5700:56:115.58
#89 895050 Górowski MateuszZABRZEPOL83M30/2700:56:145.58
#90 90185Wróbel DamianWROCŁAWPOLSKPS WROCŁAW89M20/17 Doln/5800:56:205.59
#91 91141Skrok DariuszNAMYSŁÓWPOLHARDCORE HOLIDAYS73M40/2100:56:215.59
#92 92202Witkowski RadosławCHUDÓWPOLCHUDÓW88M20/1800:56:246.00
#93 93191Zbyryt MarekNOWA RUDAPOLKS MARATON NOWA RUDA65M40/22 Doln/5900:56:486.02
#94 9422 Babka MateuszWALIMPOL95M16/5 Doln/6000:56:496.02
#95 95150Strzelczak RobertOPOLEPOLKB BIEGAMBOLUBIE OPOLE74M30/2800:56:556.03
#96 96362Pachnowski SławomirSZCZECINPOLGAWRA85M20/1900:57:066.04
#97 97220Cieciuch MaciejPOLANICA ZDRÓJPOLDEX LUBIN75M30/29 Doln/6100:57:086.04
#98 984040 Dziedzic ArturKAMIENNA GÓRAPOLNIEZRZESZONY78M30/30 Doln/6200:57:116.05
#99 99370Lewicki FilipMIŁOSZYCEPOL79M30/31 Doln/6300:57:146.05
#100 100148Spurek MariuszWAŁBRZYCHPOLTEMMPO82M30/32 Doln/6400:57:246.06

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności