Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

4. "Bieg Na Wielką Sowę" Mistrzostwa Dolnego Śląska w Biegu Alpejskim

Wyniki - 18 sierpnia 2013, Ludwikowice Kłodzkie

Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 14911 Adamin ArturWAŁBRZYCHPOL68M40/32 Doln/9801:00:486.28
#2 761010 Biernacki KrzysztofWROCŁAWPOL90M20/15 Doln/4800:55:185.52
#3 701111 Biesiada KrzysztofJAROSZÓWPOL86M20/13 Doln/4200:54:345.48
#4 1401212 Błaszkiewicz TomaszWAŁBRZYCHPOLTEMMPO75M30/48 Doln/9101:00:116.24
#5 1051313 Bobowski MateuszKRAKÓWPOLWIELKA SOWA88M20/2000:57:516.09
#6 651414 Boczek LeszekWROCŁAWPOL85M20/10 Doln/3700:53:525.43
#7 551515 Bokła PiotrBORZYGNIEWPOLULKS `BŁYSKAWICA` MIETKÓW88M20/8 Doln/3300:52:435.36
#8 2591616 Borkowski GrzegorzWROCŁAWPOLKOBIETY NA MEDAL87M20/43 Doln/16601:12:187.41
#9 361717 Brandenburg JózefDOPIEWOPOLLKS ISKRA JASZKOWA55M50/600:49:425.17
#10 1301818 Budkowski TomaszWROCŁAWPOLIM201075M30/43 Doln/8500:59:396.20
#11 711919 Busz ArturMIEROSZÓWPOLTEMMPO WAŁBRZYCH82M30/19 Doln/4300:54:355.48
#12 9422 Babka MateuszWALIMPOL95M16/5 Doln/6000:56:496.02
#13 2692020 Chełminiak DominikKRÓLIKOWICE-KOBIERZYPOLKB SOBÓTKA73M40/54 Doln/17401:14:257.55
#14 792121 Chomik MichałWAŁBRZYCHPOLWODNIK WAŁBRZYCH96M16/4 Doln/5100:55:265.53
#15 2202222 Chomik TadeuszWAŁBRZYCHPOLTEMMPO WAŁBRZYCH68M40/45 Doln/14401:07:207.09
#16 1732424 Ciesielski PiotrJEDLINA ZDRÓJPOLTEMMPO WAŁBRZYCH72M40/41 Doln/11201:03:036.42
#17 1232525 Cytawa ArkadiuszWROCŁAWPOLSTRAŻ POŻARNA71M40/27 Doln/8000:59:156.18
#18 1122626 Czapiga RobertNOWA RUDA-SŁUPIECPOLTEMMPO WAŁBRZYCH71M40/25 Doln/7200:58:206.12
#19 1442727 Czyż MarcinWROCŁAWPOL81M30/51 Doln/9401:00:246.25
#20 2802929 Dereń AgataSTARA ŁOMNICAPOLLKS ISKRA JASZKOWA90K20/11 Doln/18101:17:048.12
#21 15033 Balbus MichałBYTOMPOLFESTIWAL BIEGOWY W KRYNICY52M60/601:00:486.28
#22 2703030 Dereń BeataSTARA ŁOMNICAPOLLKS ISKRA JASZKOWA92K20/9 Doln/17501:14:267.55
#23 733131 Dłubała MarekSZKLARY GÓRNEPOLMSPORT ASICS TEAM LUBIN81M30/21 Doln/4500:54:535.50
#24 2243232 Drankowski DariuszBRZEGPOLSDDH CZARNA TRZYNASTKA77M30/7501:07:287.10
#25 2713333 Duch-Mackaniec DanutaJELENIA GÓRAPOLNIEZRZESZONA59K50/2 Doln/17601:14:307.55
#26 2353434 Dudek EmiliaNYSAPOLNYSA BIEGA72K40/801:08:537.19
#27 1033535 Dudzik JacekKLODZKOPOLLKS ISKRA JASZKOWA55M50/12 Doln/6600:57:376.07
#28 1413636 Dul KarolinaJELENIA GÓRAPOL95K16/1 Doln/9201:00:136.24
#29 1383737 Dul WiesławJELENIA GÓRAPOLKLUB MARATOŃCZYKA TIM S.A.52M60/5 Doln/8901:00:066.23
#30 1153838 Durmaj BartłomiejWROCŁAWPOLDRUŻYNA SZPIKU84M20/22 Doln/7400:58:376.14
#31 26544 Barańska MałgorzataOPOLEPOL70K40/1001:13:107.47
#32 984040 Dziedzic ArturKAMIENNA GÓRAPOLNIEZRZESZONY78M30/30 Doln/6200:57:116.05
#33 1594141 Dzieszuk GrzegorzWAŁBRZYCHPOLSCHNEIDER ELECTRIC80M30/55 Doln/10301:01:336.32
#34 64242 Faron RobertZALESIEPOLUKS WATRA KAMIENICA74M30/300:42:564.34
#35 1624343 Fogiel-Pawłowska AgnieszkaWROCŁAWPOLLOS BIEGANEROS79K30/6 Doln/10501:01:416.33
#36 2664444 Gala PrzemysławWROCLAWPOL82M30/88 Doln/17201:13:227.48
#37 864545 Gałysa MichałWAŁBRZYCHPOL58M50/10 Doln/5500:55:585.57
#38 2514646 Gawlik KrzysztofOLEŚNICAPOLOLEŚNICA69M40/52 Doln/16001:10:127.28
#39 294747 Gawroński ArturKAMIENNA GÓRAPOL64M40/600:48:215.08
#40 1814848 Gąsior JakubRAWICZPOL91M20/3201:04:016.48
#41 20955 Baszak TomaszSTRACHÓWPOL78M30/68 Doln/13701:06:277.04
#42 895050 Górowski MateuszZABRZEPOL83M30/2700:56:145.58
#43 2385151 Graczyk JakubŁÓDŹPOL74M30/8101:08:547.19
#44 1665252 Gradowski PawełŚWIEBODZICEPOLNIEZRZESZONY73M40/40 Doln/10901:02:106.36
#45 2295353 Grębski TomaszNYSAPOL85M20/3901:08:097.15
#46 2785454 Grzybulska ZuzannaPOZNAŃPOLZNAJOMI I PRZYJACIELE KRÓLIKA82K30/1701:15:488.03
#47 2925555 Haczyk GabrielaOPOLEPOLBIEG OPOLSKI48K60/201:21:338.40
#48 455656 Haczyk JarosławOPOLEPOLBIEG OPOLSKI68M40/1200:51:185.27
#49 1705757 Haczyk NataliaOPOLEPOLBIEG OPOLSKI73K40/401:02:356.39
#50 2765858 Handke AlicjaBUCZPOLZNAJOMI I PRZYJACIELE KRÓLIKA83K30/1601:15:268.01
#51 2825959 Handke MaciejPRZEMĘTPOLZNAJOMI I PRZYJACIELE KRÓLIKA74M30/9001:17:118.12
#52 17966 Baszczyszyn ArturKUDOWA ZDRÓJPOLO`CHIKARA85M20/31 Doln/11701:03:466.47
#53 1286060 Harendarz ZbigniewOBORAPOL69M40/28 Doln/8300:59:326.20
#54 1616161 Herfert MoritzFREIBURGGERSIGNIUM INTERNATIONAL RUNNERS69M40/3701:01:366.33
#55 2176262 Hojeński JerzyWAŁBRZYCHPOLSZARE ŁOSIE52M60/12 Doln/14201:07:077.08
#56 1436363 Iwańczak MariuszWROCŁAWPOL79M30/50 Doln/9301:00:216.25
#57 1916464 Iwaszko PawełDZIERŻONIÓWPOL85M20/35 Doln/12401:04:466.53
#58 2876565 Iwaszko PiotrOSTROW WLKP.POL80M30/91 Doln/18401:19:178.26
#59 1536666 Jachowicz MalwinaWROCŁAWPOLMOTIO FIZJOTERAPIA83K30/5 Doln/10001:01:006.29
#60 2146868 Jędrychowski BartłomiejKUDOWA ZDRÓJPOL83M30/71 Doln/14001:06:467.06
#61 2316969 Jurczak JacekWROCŁAWPOL66M40/47 Doln/14801:08:267.16
#62 29477 Bieniek MaciejWARSZAWAPOLRAIFFEISEN POLBANK75M30/9201:32:359.50
#63 2217272 Kamzol RomanBABIMOSTPOLWOLSZTYŃSKI KLUB SPORTÓW GÓRSKICH69M40/4601:07:227.10
#64 1217474 Karwacki MaciejKAMIENNA GÓRAPOL95M16/6 Doln/7900:58:566.16
#65 1577575 Kawałko OlgierdBRZEGPOL83M30/5301:01:276.32
#66 2307676 Kłosowski SewerynSZCZECINPOL78M30/7901:08:187.16
#67 1637878 Kolodziej LukaszTAPADLAPOLJUDO SOBOTKA78M30/56 Doln/10601:01:446.34
#68 407979 Kołda SebastianJUGOWICEPOLTEMMPO WAŁBRZYCH75M30/13 Doln/2300:50:495.24
#69 20588 Bieńkowski KamilRADWANICEPOLBE BETTER83M30/66 Doln/13401:05:597.01
#70 2198080 Konieczko TomaszBOŻKÓWPOL73M40/44 Doln/14301:07:207.09
#71 2918181 Korach BasiaWROCŁAWPOLKOBIETY NA MEDAL91K20/14 Doln/18601:21:138.38
#72 2338282 Kościak EdwardKAMIENNA GÓRAPOL38M70/101:08:447.18
#73 1098383 Kowal TomaszZDUNYPOLNIEZRZESZONY87M20/2100:58:056.10
#74 2188484 Kowalski MichałCZERWIEŃSKPOLMICHNET - RONIN CZERWIEŃSK78M30/7301:07:177.09
#75 1548686 Krzyżak EdwardWROCŁAWPOLLOS BIEGANEROS73M40/34 Doln/10101:01:026.29
#76 1788787 Krzyżanowski MarcinWYSOKAPOL78M30/59 Doln/11601:03:386.46
#77 2018888 Kubicki BernardLUBINPOLDEX LUBIN51M60/10 Doln/13201:05:346.58
#78 2328989 Kucab AndrzejLUBINPOLAMATOR66M40/48 Doln/14901:08:277.16
#79 1269090 Kujda ArkadiuszBRZEGPOLJW 2697 BRZEG79M30/4200:59:306.19
#80 379191 Lempereur HenriSEVRESFRA52M60/200:49:475.17
#81 239292 Lewicki PiotrKŁODZKOPOLLKS ISKRA JASZKOWA74M30/7 Doln/1200:47:095.01
#82 1479393 Lupa AdamNAMYSŁÓWPOL71M40/3101:00:326.26
#83 1719494 Łabuz SylwesterDZIERŻONIÓWPOLUNISON TEAM85M20/28 Doln/11101:02:416.40
#84 1759595 Łakomy WaldemarBUKPOLBUKOWSKI KLUB BIEGACZA59M50/1801:03:286.45
#85 819696 Łuczkiewicz JarosławOŁAWAPOLAGUNESU LIVESTRONG TEAM72M40/19 Doln/5200:55:365.54
#86 1909797 Łuka JakubPOZNAŃPOLDRUŻYNA SZPIKU83M30/6201:04:356.52
#87 1109999 Łyś MichałWŁODAWAPOLTIETO POLAND RUNNING TEAM78M30/36 Doln/7000:58:106.11
#88 50225Alchimowicz MarekZŁOTY STOKPOLASICS TRAIL TEAM81M30/17 Doln/3000:52:095.32
#89 167353Awrycewicz RomanNOWA RUDAPOL60M50/1701:02:156.37
#90 176364Bachiński WojciechROGÓW SOBÓCKIPOLPRĘDKIE STOPY ŹÓŁWIA93M20/29 Doln/11401:03:286.45
#91 13206Baczewski EdwardWAŁBRZYCHPOLKB FAURECIA WAŁBRZYCH64M40/2 Doln/400:44:564.46
#92 227369Bąk RobertCHWALISŁAWPOL82M30/78 Doln/14701:07:487.12
#93 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 27398Batrak NataliaOSTRÓW WIELKOPOLSKIUKRFINISZ KALISZ88K20/300:47:455.04
#94 49214Beczkowski ŁukaszNOWA RUDA - SŁUPIECPOL81M30/16 Doln/2900:52:005.31
#95 699Biernacki GrzegorzWROCŁAWPOL84M20/12 Doln/4100:54:245.47
#96 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2399Blahodir YurikOSTRÓW WIELKOPOLSKIUKRFINISZ KALISZ81M30/200:39:464.13
#97 12378Buszewski BeniaminWROCŁAWPOLPRO-RUN WROCŁAW74M30/4 Doln/300:44:534.46
#98 277385Caban RafałOLEŚNICAPOLRMC-AUDIO.COM75M30/89 Doln/17901:15:378.02
#99 254395Chmielewski MarcinWROCŁAWPOL90M20/42 Doln/16201:11:357.36
#100 22211Chrzanowski PatrykBIELAWAPOLMUSC POLAND89M20/5 Doln/1100:46:494.58

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności