Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Chyża Dziesiątka

Wyniki - 31 sierpnia 2013, Nowy Tomyśl

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Kat
5
Km
-
-
-
#1 6988807Maria Miętkiewicz-BondziorK5059-220 LEGNICA9.6900:31:0401:00:3401:01:56
#2 2581835Tadeusz GacaM5060-461 POZNAŃ12.7400:24:0300:46:2900:47:05
#3 370147749Szymon MatuszewskiM3060-681 POZNAŃ11.9200:24:5200:49:5900:50:20
#4 78220141Michał HorowskiM6060-825 POZNAŃ8.2400:37:2701:11:2401:12:46
#5 69564449Julita GnerowiczK3061- 160 CZAPURY9.6900:31:5901:01:0101:01:54
#6 30221603Paweł SkowrońskiM5061-149 POZNAŃ12.4400:23:5500:47:3500:48:12
#7 623203678Zbigniew OkułaM3061-249 POZNAŃ10.2300:28:5300:57:4800:58:37
#8 43079469Dariusz GóreckiM4061-384 POZNAŃ11.5800:25:5400:50:5700:51:47
#9 47625162Magdalena BródkaK3061-451POZNAŃ11.2700:26:2600:52:2700:53:13
#10 5033040Dorota SzostakK3061-493 POZNAŃ11.0100:26:5800:53:5000:54:29
#11 55219041Piotr SzostakM3061-493 POZNAŃ10.7100:26:5800:55:2200:56:00
#12 66454824Grzegorz JankowskiM5061-616 POZNAŃ10.0100:30:3600:58:5100:59:54
#13 12336490Bartosz NochowiczM2061-699 POZNAŃ13.8700:20:4200:43:0400:43:14
#14 42119274Ewelina BurzyńskaK3062-003 BIEDRUSKO11.6500:25:3200:50:5700:51:28
#15 6064452Katarzyna KlajaK5062-004 CZERWONAK10.3700:28:0700:57:0100:57:51
#16 532102731Patryk FrysiakM2062-010 POBIEDZISKA10.8000:28:5800:54:4500:55:33
#17 546189228Paweł KaczmarekM3062-025 KOSTRZYN10.7400:27:4200:54:5400:55:52
#18 43982262Dariusz WęcławiakM4062-030 LUBOŃ11.5600:27:0100:51:0300:51:54
#19 41717369Magdalena WosiekK3062-040 PUSZCZYKOWO11.6900:26:0600:50:3800:51:20
#20 15041489Krzysztof MrozekM2062-053 PECNA13.6100:22:1500:43:1400:44:06
#21 46512368Sara KoniecznaK2062-060 STĘSZEW11.3300:27:1300:52:0900:52:56
#22 32564427Radosław KurkiewiczM4062-061 PLEWISKA12.2100:25:1900:47:5300:49:08
#23 36412128Małgorzata BrokK3062-064 PLEWISKA11.9700:24:4700:49:5500:50:07
#24 73942491Anna StopaK2062-065 GRODZISK9.0700:31:1201:05:4301:06:08
#25 273110363Bartłomiej PrzybylskiM3062-065 GRODZISK12.6800:24:1700:46:4300:47:18
#26 2889689Maciej SzymkowiakM1662-065 GRODZISK12.5700:23:3000:47:1100:47:44
#27 30570660Krzysztof SzkodaM2062-065 GRODZISK12.4300:24:3400:47:3700:48:17
#28 56521659Martyna NapieralskaK2062-065 GRODZISK10.6600:28:4300:55:3700:56:17
#29 16714201Andrzej ChróścikM5062-065 GRODZISK13.4300:22:4200:44:1900:44:39
#30 69211796Paulina PocztowaK1662-065 GRODZISK9.7400:33:1201:00:3201:01:34
#31 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !4972850Danuta KusiakK5062-065 GRODZISK WIELKOPOLSKI11.0700:27:0300:54:0300:54:12
#32 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2462246Magdalena MejerK4062-070 DĄBROWA12.8400:23:0500:46:3900:46:44
#33 19339168Krzysztof ZakrzewskiM4062-070 PALĘDZIE13.2400:22:3000:45:0000:45:19
#34 3144132Ryszard, Marek RaśM6062-081 PRZEŻMIEROWO12.3200:23:4600:48:2800:48:42
#35 65651720Maciej MichalakM5062-095 MUROWANA GOŚLINA10.0900:30:0400:58:1400:59:28
#36 18715734Grzegorz MaćkowiakM5062-250 CZERNIEJEWO13.3100:22:3000:44:5600:45:05
#37 40816207Anna AdamK3062-300 WRZEŚNIA11.7400:25:2400:50:1500:51:06
#38 66559282Beata KaniewskaK3062-320 MIŁOSŁAW10.0100:31:1900:58:3900:59:55
#39 72762103Jan ŻurekM5062-420 STRZAŁKOWO9.3300:30:5201:04:1201:04:20
#40 3495853Stanisław JareckiM6062-500 KONIN12.0700:24:3600:49:2800:49:42
#41 4994757Amira ShadiK1663-004 TULCE11.0600:27:2400:53:5000:54:14
#42 16113758Milud ShadiM5063-004 TULCE13.5200:22:2800:43:5900:44:22
#43 14527806Marek MatuszewskiM4063-100 ŚREM13.6300:21:3500:43:4500:44:01
#44 54915114Elżbieta MortkaK4064 - 330 OPALENICA10.7300:28:2200:54:4900:55:53
#45 40728111Jerzy DudziakM5064-000 KOSCIAN11.7500:26:0400:50:2500:51:04
#46 19238443Piotr ZarembaM4064-200 WOLSZTYN13.2400:22:3000:45:1500:45:19
#47 20177237Roland BuśkoM3064-200 WOLSZTYN13.1900:22:3300:45:1800:45:29
#48 47210613Agnieszka HaglauerK4064-200 WOLSZTYN11.3100:27:0100:52:0200:53:03
#49 56947552Leszek TataraM5064-200 WOLSZTYN10.6300:27:5300:55:2100:56:27
#50 57719528Daniel DolnyM3064-200 WOLSZTYN10.6000:27:1600:56:0100:56:35
#51 1344773Karol PrzybyłaM3064-200 WOLSZTYN13.7000:21:5300:43:1700:43:47
#52 65853551Rafał KonopkaM5064-200 WOLSZTYN10.0500:28:4700:58:3600:59:41
#53 4181842Sylwia PiskorzK3064-212 SIEDLEC11.6800:25:5600:50:5200:51:21
#54 14652605Bartosz BudychM3064-320 BUK13.6200:21:2200:43:5600:44:02
#55 4365690Tomasz Wujec64-330 OPALENICA11.5700:24:4100:51:4400:51:52
#56 6420840Janusz HorbatowiczM2064-361 MIEDZICHOWO14.78km/h14.7800:19:5600:40:3400:40:35
#57 6512166Hubert OdwrotM4064-980 TRZCIANKA14.7700:19:4900:40:3400:40:37
#58 29712234Maciej DoleckiM3064306 BORUJA12.4800:23:3700:47:5400:48:04
#59 588100283Maciej OrciuchM4065-508 ZIELONA GÓRA10.4600:29:4500:56:1400:57:21
#60 13639788Miłosz BolechowskiM2066-100 SULECHÓW13.7000:22:2700:43:1100:43:48
#61 67355142Krzysztof TowpikM5066-100 SULECHÓW9.9300:29:1401:00:0101:00:23
#62 11322548Tomasz BaerM4066-110 BABIMOST13.9900:21:1800:42:3000:42:52
#63 49028330Małgorzata BorowiakK3067-100 NOWA11.1400:26:2400:53:1900:53:51
#64 49113869Małgorzata WierzbickaK4067-100 NOWA11.1300:27:0700:53:2500:53:53
#65 767226555Marcin RatajczakM3069-100 SLUBICE8.6800:35:1301:08:0301:09:06
#66 24258471Patryk CichorackiM2086-300 GRUDZIĄDZ12.8800:24:0000:45:4200:46:34
#67 33066289Bogusław PietrusiewiczM40BABIMOST12.1700:25:0700:48:4600:49:17
#68 33868588Andrzej RudnickiM40BABIMOST12.1300:25:0500:49:0600:49:28
#69 8529308Leszek StasikM30BABIMOST14.4000:20:2200:41:1400:41:39
#70 649210668Piotr JodkoM30BATOROWO10.1000:29:1300:59:0600:59:25
#71 21552444Karol KochmanM20BELĘCIN13.0400:23:3200:45:2200:46:01
#72 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !52729Bartosz KryskeM20BIAŁE BŁOTA17.1200:17:2800:35:0200:35:02
#73 338769Piotr BaranowskiM30BIERUTÓW15.5200:19:2400:38:2900:38:38
#74 6219792Adam KuleszaM30BOGDANOWO14.8200:20:1700:40:2000:40:29
#75 58424529Patrycja PawlakK20BOLEWICE10.5100:28:5900:56:0500:57:04
#76 59525530Joanna WesołaK20BOLEWICE10.4300:28:5900:56:3400:57:33
#77 37625880Stanisław PiechotaM50BOLEWICE11.8800:25:0900:50:0500:50:29
#78 12135459Łukasz ChwaliszM20BOLEWICE13.9000:21:5000:42:5400:43:10
#79 12423636Jan ŁuczakM40BOLEWICE13.8400:21:3100:43:0200:43:21
#80 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3943217Magdalena MaciągK16BOLEWICE11.8100:26:1900:49:5000:50:48
#81 3998531Iwona MaciągK20BOLEWICE11.7800:26:1900:49:5600:50:55
#82 41129528Piotr WesołyM50BOLEWICE11.7300:25:3100:50:4100:51:09
#83 44483739Hubert KmiećM40BORÓWIEC11.4900:25:5700:51:4400:52:12
#84 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1372767Andrzej KandulskiM60BORÓWIEC13.7000:21:5000:43:2800:43:48
#85 7517893Izabela BedłaK30BORUJA8.9800:33:0101:05:5101:06:47
#86 72341101Marta WawrzyniakK20BORUJA KOŚCIELNA9.3900:31:4201:03:1401:03:55
#87 7371579Agata WawrzyniakK16BORUJA KOŚCIELNA9.1000:31:2001:04:4901:05:57
#88 738124477Patryk BednarzM20BORUJA KOŚCIELNA9.0900:32:5701:05:3801:06:00
#89 5389599Przemysław WawrzyniakM40BORUJA KOŚCIELNA10.7600:28:0300:54:3700:55:45
#90 312126476Mateusz BednarzM30BORUJA KOŚCIELNA12.3600:23:2600:48:1100:48:32
#91 17646670Sławomir DrgasM20BORUJA KOŚCIELNA13.3900:22:5800:44:2200:44:49
#92 2224744Roman SzymańskiM40BUK12.9900:23:0300:45:3400:46:12
#93 23257562Daniel WojtalakM20BUK12.9300:23:1900:45:5900:46:23
#94 227432Adam DrzymałaM20BUK15.8200:18:5600:37:4700:37:55
#95 10120825Marian SzymańskiM40BUK14.2000:21:0800:42:0900:42:15
#96 6271943Donata SzymańskaK40BUK10.2200:29:1100:57:2600:58:42
#97 403158442Tomasz HajM30BUK11.7600:25:1700:50:1100:51:01
#98 428163640Henryk RogozińskiM30BUK11.5900:26:5900:51:0400:51:45
#99 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 2603725Emilia PerzK20BUKOWIEC12.7400:24:0500:46:3300:47:06
#100 58649609Paweł AdamiakM50BUKOWIEC10.4600:27:5700:56:3200:57:20

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności