Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

14 Poznań Maraton

Wyniki - 13 października 2013, Poznań

Grupa zawodów :

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
-
-
-
-
-
#1 30825319Hirvineva SampsaSammunkuntoFIN1980M30118300:57:0601:59:3602:49:1603:49:5804:03:3704:06:25-2867
#2 52191614Krzyżanowska Karolina TyciaAberdeenDisaster TeamGBR1989K1818401:02:5702:17:2503:25:2504:41:2804:56:1805:00:26567-
#3 23075397Pluskota DawidAdamowoPOL1974M3086800:57:2101:58:5102:46:5003:40:5403:52:3103:55:22-2184
#4 56595933Van Veen TimAlmereNED1991M18103100:58:1702:26:0803:58:4005:33:0605:50:4205:55:21-4982
#5 56625934Van Veen MathijsAlmereBarkaNED1995M18103200:58:1802:26:0903:58:4105:35:0805:51:2305:56:01-4983
#6 23922414Markiewicz DamianAndrychówPOL1978M3095200:54:1801:54:5402:44:2703:42:2203:55:0403:56:33-2258
#7 28204330Moritz MaciejANTONIEWPOL1973M4048700:53:0801:52:1402:40:1103:48:1203:59:5904:01:12-2641
#8 41362810Dawidejt DariuszAugustówATP AugustówPOL1986M1877300:56:5601:59:0902:53:4104:12:2104:23:5904:26:36-3775
#9 3443770Wojczulis MarekAugustówATP AugustówPOL1977M3014000:46:0601:37:1302:17:5603:03:1503:12:5703:13:52-336
#10 13731670Wyganowska JoannaAugustówATP AugustówPOL1974K302600:51:3801:49:4902:36:1903:26:3603:37:5403:39:3562-
#11 14205643Bukrejewski DariuszAugustówPOL1967M4511800:48:5902:33:2603:28:0903:39:5203:40:23-1357
#12 46834429Pietrusiewicz BogusławBabimostPOL1965M4534700:59:3902:05:0003:04:4204:20:2504:35:3404:39:50-4231
#13 52742366Kamzol RomanBabimostPOL1969M4078401:07:0602:25:4303:29:2704:42:3704:57:2905:01:58-4688
#14 56151305Opioła DamianBachowiceGLASPOL1992M18102301:07:2602:30:0603:48:2605:18:3505:37:0205:41:54-4953
#15 34311801Daracz BłażejBaczynaSokół MiędzychódPOL1987M1865700:56:0702:01:0002:55:0903:56:4504:11:4804:13:05-3178
#16 38422385Biesiada JacekBallinasloe co. GalwayDrużyna SzpikuIRL1971M4063100:53:3601:54:1402:47:2804:02:5704:18:5504:20:08-3529
#17 39412524Łukarski MaciejBaranoPOL1981M30147400:59:4902:06:0503:00:5304:05:0304:18:3404:22:13-3610
#18 231434Cemodanov AlexeyBaranovicirun4fun.byBLR1983M30900:33:1701:12:4101:46:5802:30:0602:39:1002:39:10-21
#19 9535621Jerzyk ArturBaranówPOL1974M3037500:49:3201:44:5802:28:5003:18:3803:29:4703:31:06-918
#20 8016639Pawlak RadekBaranowoKarminowa TeamPOL1971M4014800:47:0901:41:0502:26:0103:17:3203:28:3103:28:38-772
#21 12403251Chwała PrzemysławBarcinPOL1973M4022300:50:4601:47:1002:32:0703:25:1203:35:4903:37:11-1184
#22 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !19Tarus David KiptuiBaringoKEN1981M30100:30:5301:06:0001:34:1902:06:0602:13:0802:13:08-1
#23 2234975Kądziela PiotrBarlinekPOL1985M1840500:53:2901:52:2202:40:4703:37:3103:51:3103:54:10-2120
#24 276289Doskonały ŁukaszBarlinekGBS Bank BarlinekPOL1982M30106700:56:4301:59:2402:49:5503:46:1103:58:2404:00:48-2586
#25 32956594Dzięcioł PiotrBarlinekBarlinek Running TeamPOL1971M4056100:54:4101:57:5202:51:3103:55:3804:08:4804:10:53-3059
#26 3296416Malek MagdalenaBarlinekKRAJ-ZEGA BARLINEKPOL1985K187600:54:4101:57:5202:51:3103:55:3804:08:4804:10:53237-
#27 2861371Rejf TomaszBartoszycePOL1971M404200:44:5701:35:1502:15:2303:01:0703:10:4803:10:57-278
#28 3062425Łaniewski PiotrBartoszyceBARTOSZYCE I'love EdziaPOL1974M3012900:44:5601:35:1502:15:2303:01:2803:11:5703:12:06-298
#29 13682399Dołżycki DanielBartoszycePOL1974M3053200:53:0101:51:5902:38:0203:27:3703:37:5803:39:32-1307
#30 44505870Grabowski PiotrBartoszycePOL1975M30161501:05:1702:10:0303:06:2004:13:3004:27:5104:32:40-4038
#31 1847387Bousfield LesterBathSomer ACGBR1964M4514900:50:3201:48:4502:35:4203:32:2303:46:1203:47:04-1761
#32 1848389Bousfield JoanneBathSomer ACGBR1971K401300:50:3401:48:4702:35:4403:32:3003:46:1503:47:0587-
#33 21373314Kalinowski TomaszBatorowoGENERALI Running TeamPOL1971M4038500:53:0601:52:1402:41:3003:38:3203:51:0703:52:29-2031
#34 32185432Kacprzak PawełBedlnoPOL1969M4054800:55:2701:57:5202:50:0503:53:0204:06:5804:08:59-2988
#35 2363981Popek DamianBędzinSaint - Gobain SquadPOL197272 M403000:42:4801:32:1402:12:0602:57:3503:07:5603:08:09-229
#36 29106477Koziarski ZbigniewBędzinPOL1959M5016300:54:0301:53:2502:42:3003:42:0503:55:5304:02:33-2725
#37 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 19491799Mikołajczyk PiotrBędzinTKKF CzeladzPOL1940M70300:52:5101:52:3802:40:3803:35:5403:48:0203:49:38-1855
#38 955977Myrum CraigBergenNOR1985M183600:38:3001:24:0502:01:3902:46:2602:56:4802:56:54-91
#39 52992460Böttcher LotharBerlinSCC BerlinGER1965M4539500:58:5202:11:1503:16:5404:44:1605:00:3005:02:58-4708
#40 20301868Lenz MichaelBerlinKB Hermes GryfinoGER1967M4516700:51:0601:49:1202:38:1603:37:2603:50:0403:50:47-1930
#41 53605412Pieper RichardBerlinBrantolkaGER1963M5033901:00:0902:18:3303:28:2304:48:5305:04:1305:08:36-4750
#42 30181984Sobecki FilipBezrzeczePOL1976M30115300:58:3502:00:0202:49:0703:48:3004:01:5604:04:53-2815
#43 50154187Malesa MaciejBezrzeczePOL1974M30180301:07:2902:21:5903:22:4304:32:2304:48:0904:52:15-4495
#44 30451963Ciura MariolaBełchatówPOL1986K186600:55:5801:59:2502:50:4203:49:0404:02:3104:05:24208-
#45 7553474Pałubski ArkadiuszBełchatówKB Spartakus BełchatówPOL1978M3031600:42:0801:29:1902:10:4603:11:3203:27:4903:27:52-732
#46 5145174Gruszczyński DariuszBełchatówKB SpartakusPOL1968M454100:43:3901:35:3302:18:5103:09:0703:19:4503:19:48-499
#47 48913317Raszczyński RobertBełchatówRacingTNTPOL1981M30178600:56:4901:58:1002:54:2704:30:1004:43:4904:46:46-4394
#48 41243425Szałwiński TomekBełchatówPOL1965M4530401:00:1502:07:0703:04:0004:10:0804:23:4804:26:26-3762
#49 25904263Kowalczyk WojciechBełchatówKB Spartakus BełchatówPOL1961M5017200:53:2301:53:3302:44:4603:44:3403:57:5403:59:14-2435
#50 21713022Janowski PawełBełchatówPOL1971M4038800:52:4901:52:1402:40:4203:38:5303:51:3503:53:04-2065
#51 3854324Drążek PawełBełchatówPGE Jupiter Elektrownia BełchatówPOL1968M453300:43:4101:33:3702:14:4903:04:0103:15:0003:15:02-377
#52 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 4005403Kępiński HenrykBełchatówPOL1953M60300:46:1001:35:2002:16:3603:02:5203:15:1203:15:50-391
#53 34753615Brewczak MaciejBełżyceRun4FunPOL1985M1865100:57:2401:59:4502:52:1003:56:4504:11:2504:13:46-3215
#54 645090Witkiewicz ErykBialogardKB Dziesiątka BiałogardPOL1976M302600:40:2801:24:5702:00:4802:43:0902:53:1002:53:14-60
#55 37444455Maszkowski ŁukaszBiałaPOL1992M1867701:03:0702:10:5403:07:3504:01:5704:13:5204:18:04-3445
#56 9922989Trebicki DariuszBiała PodlaskaKB BIALA BIEGA BIEGAM BO LUBIEPOL1970M4018600:48:1401:40:4302:26:1103:19:4303:30:5603:31:40-954
#57 20246179Wysokiński JerzyBiała PodlaskaOrange PolskaPOL1963M5012700:54:4101:53:3702:41:1803:36:5903:48:4503:50:42-1925
#58 45075871Walczuk TomaszBiała PodlaskaBiała BiegaPOL1980M30167800:55:0101:58:4503:00:4604:16:3704:32:1904:34:30-4084
#59 3048807Biernacki SławomirBiałe BłotaPOL1980M30117000:56:0501:59:3102:51:0903:49:5904:02:4404:05:27-2840
#60 7583847Swoboda DanielBiałe BłotaNakielski Klub BiegaczaPOL1979M3030900:49:3601:44:4102:29:0903:16:5203:27:3603:27:54-735
#61 47105847Kuchciński ArkadiuszBiałe BłotaPOL1977M30173400:58:5402:04:5203:04:0304:20:4804:37:3104:40:52-4254
#62 26644228Badełek MateuszBiałobrzegiFlotylla dzikich KaczekPOL1988M1849400:57:0701:59:2502:49:0303:45:4803:57:4503:59:58-2499
#63 46901109Ciesielski TomaszBiałogardforma rosnowoPOL1978M30173900:59:0502:07:1103:05:5104:22:4504:38:0904:39:58-4238
#64 40036604Danowski MaciejBIAŁOGARDKB DZIESIĄTK BIAŁOGRDPOL1974M30151100:57:3802:01:4602:55:1404:06:2104:21:1804:23:43-3662
#65 22274719Kuczyński GrzegorzBiałystokFundacja Białystok BiegaPOL1974M3087200:52:4801:52:1102:40:2103:39:3603:52:3603:54:05-2114
#66 53764205Baniszewski JakubBiałystokPOL1987M1898201:03:0802:21:4503:29:3504:48:5105:05:1705:09:32-4763
#67 12922748Łupiński RobertBiałystokPOL1974M3052200:47:1001:40:4802:24:5603:26:0003:37:3503:38:03-1233
#68 5552734Sajewski PrzemekBiałystokPĘDZIWIATR BIAŁYSTOKPOL1975M3019800:48:3901:40:1302:21:1803:08:1803:18:5003:21:36-540
#69 556906Leżanka KrzysztofBiałystokPĘDZIWIATR BIAŁYSTOKPOL1981M3022200:48:0401:39:4102:22:2803:11:1903:21:1603:21:38-541
#70 21231700Bierć JarosławBiałystokPĘDZIWIATR BIAŁYSTOKPOL1968M4517500:53:3701:54:2502:43:3303:39:4803:51:4903:52:15-2018
#71 5951785Janiuk JarosławBiałystokPOL1968M454700:48:0101:40:4702:23:3203:12:2603:23:0803:23:33-577
#72 1109711Skowera EdwardBiałystokPĘDZIWIATR BIAŁYSTOKPOL1956M553400:50:0301:45:2402:29:1303:21:1203:33:5203:34:19-1064
#73 372648Żamojtuk DawidBiałystokPĘDZIWIATR BIAŁYSTOKPOL1985M188900:48:0101:38:4702:19:2103:04:5803:14:1403:14:39-364
#74 1505578Andrejczuk JózefBiałystokBiegam bo Lubię BiałystokPOL1972M402000:41:5701:29:0502:06:4402:50:1002:59:5603:00:08-146
#75 47602179Monach RadosławBiałystokPOL1971M4074201:07:2502:19:2203:14:1304:25:0004:40:0704:42:39-4294
#76 42505708Dąbrowski DariuszBiałystokPoweradePOL1967M4531701:00:0502:07:4303:05:4304:12:2804:27:0304:29:13-3871
#77 22061548Sysuła JanuszBiałystokPĘDZIWIATR BIAŁYSTOKPOL1957M557900:50:0201:47:1702:37:3103:38:5803:52:5203:53:36-2096
#78 39976447Nowak PiotrBibicePOL1979M30150500:56:5001:59:1902:51:5204:04:4004:20:3704:23:33-3656
#79 10143072Socha TomaszBieczKKB Mosir KrosnoPOL1970M4019000:50:1301:45:5902:29:5303:20:0003:31:3903:32:17-976
#80 47394218Zając IreneuszBieczBieczPOL1952M608801:04:1602:17:0803:15:2404:22:5604:37:5004:41:58-4278
#81 16812173Karp AndrzejBieczDrużyna Zbója BeczaPOL1961M5010700:50:1301:46:1402:33:2503:29:5403:44:1203:44:50-1605
#82 32645496Kaplita GrzegorzBiedruskoPOL1982M30124400:48:5901:50:1502:46:0503:53:4704:06:4604:09:59-3030
#83 4353644Kaźmierczak MarcinBiedruskoPOL1988M1880901:04:2002:14:4603:11:1704:14:4204:27:5304:31:37-3958
#84 13065440Zacharyasz MiłoszBiedruskoPOL1993M1824600:49:4401:45:2902:30:3003:25:4603:37:1703:38:20-1249
#85 38894616Sroka ŁukaszBiedruskoKB NATURA BIEDRUSKOPOL1976M30146200:59:3202:06:1803:00:0404:04:1404:17:4404:20:58-3566
#86 4169673Dłubak KarolBiedruskoPOL1974M30157800:58:0602:03:0602:58:2004:08:3804:25:0604:27:20-3804
#87 6143476Pędziński TomaszBiedruskoKB Natura BiedruskoPOL1972M409800:47:5301:40:4902:23:1503:11:3703:22:1303:24:01-594
#88 39823244Świerczyński MarekBiedruskoSG SQUADPOL1979M30149900:59:3302:06:1903:00:0504:04:1404:20:0404:23:17-3646
#89 1956126Nowicki AndrzejBielawaWielka SowaPOL196161 M501400:43:5601:32:1102:10:2902:54:4403:04:3603:04:46-189
#90 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 56751204Witczak MikołajBielawaPOL1935M75301:16:0402:55:1504:15:1405:44:3006:04:3706:07:50-4992
#91 6233760Wypychowski RadosławBielawyMONA VIEPOL1965M454900:47:5001:40:4602:22:5503:12:1503:23:3603:24:14-604
#92 1256497Świerczyński KacperBielawyPOL1987M184400:41:5701:29:0602:06:4502:49:4602:58:5202:59:01-121
#93 32891201Bogusz ŁukaszBielsk-BiałaPOL1973M4055700:55:4401:58:4902:50:2103:53:2604:08:2304:10:46-3053
#94 24826380Mackiewicz MariuszBielsko - BiałaGoldenTeamPOL1974M3096000:56:3601:58:1902:48:0603:43:2703:55:2103:57:48-2339
#95 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !13445438Sikora AlicjaBielsko BialaSprint Bielsko BialaPOL1952K60100:49:0101:45:3602:32:5803:27:0603:38:5103:39:0560-
#96 49231099Tomiczek Jerzybielsko białaPOL1947M653300:56:1602:10:2303:15:2504:30:1904:46:3604:48:09-4422
#97 588403Dziszkiewicz GrzegorzBielsko BiałaPOL1982M3023400:48:1801:39:4702:21:3803:11:0003:22:0703:23:12-571
#98 54342966Kossakowska NataliaBielsko- BiałaPOL1986K1820001:08:0202:29:4403:36:4404:55:5005:12:3305:16:46627-
#99 53241158Kalinowski JakubBielsko-BiałaBeskidzkie Towarzstwo CyklistówPOL1990M1896901:07:4702:29:0503:32:4104:45:3905:00:0105:04:54-4728
#100 4315361Gnatowsky WaldemarBielsko-BiałaPOL1975M30159501:03:3002:16:2403:10:4404:13:0004:26:3304:31:00-3922

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności