Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

GP zBiegiemNatury Lublin bieg 1

Wyniki - 26 października 2013, Lublin

Msc
Nr
Rok
M
K
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !74215Jarzynka KrzysztofPOLSKA1968K30100:04:4300:23:34-4
#2 75167Krawczyk PrzemysławBARAN CYCLING TEAMPOLSKA1979M164100:04:4300:23:3471-
#3 7633Puła WaldekPOLSKA1977M302400:04:4300:23:3472-
#4 7792Oleszczuk LeszekRZEPON.PL NETCOM.LUBLIN.PLPOLSKA1981M164200:04:4300:23:3573-
#5 7846Łukasik MichałVITALITY+POLSKA1980M164300:04:4300:23:3774-
#6 7917Rachoń SławekLUBARTOWBIEGA.PLPOLSKA1977M302500:04:4400:23:4275-
#7 80171Chudy BartłomiejPOLSKA1991M164400:04:4500:23:4676-
#8 81140Wybraniec RobertPOLSKA1988M164500:04:4500:23:4777-
#9 82257Sarna MarekPOLSKA1972M302600:04:4600:23:4878-
#10 83131Jasiński KrzysztofPOLSKA1980M164600:04:4600:23:5079-
#11 84184Skwarzyński ErwinPOLSKA1984M164700:04:4600:23:5180-
#12 8527Ślusarz KrzysztofPOLSKA1985M164800:04:4600:23:5281-
#13 86210Branicki TomaszBARAN CYCLING TEAMPOLSKA1972M302700:04:4700:23:5382-
#14 87238Sokal AgnieszkaMIÓD KOZACKI BIŁGORAJPOLSKA1984K16400:04:4700:23:57-5
#15 88230Brzezińska EmilkaNRG CHOTYŁOWIAKPOLSKA1990K16500:04:5100:24:15-6
#16 8935Szczuka JarekLUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWEPOLSKA1973M302800:04:5100:24:1583-
#17 90250Mandziuk MarekKBBBPOLSKA1971M302900:04:5200:24:1884-
#18 9166Królikowski PiotrPOLSKA1976M303000:04:5300:24:2385-
#19 9269Bogdanow AndrzejPOLSKA1960M50800:04:5300:24:2686-
#20 9378Makowski SławomirPOLSKA1961M50900:04:5300:24:2787-
#21 94204Gajaszek GrzegorzPOLSKA1970M303100:04:5400:24:3088-
#22 95159Gromysz JacekPOLSKA1974M303200:04:5500:24:3389-
#23 9667Zieliński GrzegorzAWAKEN TO LIVEPOLSKA1996M164900:04:5500:24:3790-
#24 9751Zakościelny MarcinPOLSKA1970M303300:04:5600:24:3891-
#25 98262Sawa PiotrPOLSKA1994M165000:04:5600:24:3992-
#26 9943Chodorowski MaciejPOLSKA1990M165100:04:5700:24:4593-
#27 100126Warda JarekPOLSKA1988M165200:04:5700:24:4594-
#28 101185Czornik HenrykLUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWEPOLSKA1965M303400:04:5800:24:4895-
#29 102254Żabiniak KazimierzLUB. STOW. BIEG.POLSKA1951M501000:04:5800:24:4996-
#30 103155Guzowski MichalPOLSKA1980M165300:05:0000:25:0297-
#31 104164Niezgoda MariuszPOLSKA1975M303500:05:0100:25:0698-
#32 10553Skrzat KonradJARO_RUNNING TEAMPOLSKA1988M165400:05:0100:25:0699-
#33 106157Furtak KarolPOLSKA1996M165500:05:0200:25:08100-
#34 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !10785Bury JadwigaPOLSKA1960K50100:05:0200:25:09-7
#35 108158Szewczuk PaulinaPOLSKA1992K16600:05:0200:25:12-8
#36 10942Bielski BartłomiejBBL LUBLINPOLSKA1984M165600:05:0300:25:15101-
#37 110224Skrynicki SławomirRUN 4 PLEASUREPOLSKA1976M303600:05:0300:25:17102-
#38 111146Boruch ZbigniewPOLSKA1968M303700:05:0400:25:19103-
#39 112135Lipka JacekPOLSKA1972M303800:05:0400:25:20104-
#40 113271Mrzygocki AndrzejVEGE RUNNERSPOLSKA1962M501100:05:0400:25:21105-
#41 11465Adynowski ŁukaszPOLSKA1982M165700:05:0900:25:46106-
#42 115166Kulik ŁukaszDRUNK TEAMPOLSKA1986M165800:05:0900:25:46107-
#43 11657Chabros KamilPOLSKA1982M165900:05:0900:25:47108-
#44 117242Twardzik GrzegorzBRAKPOLSKA1974M303900:05:1000:25:48109-
#45 11875Szymański MichałPOLSKA1977M304000:05:1000:25:49110-
#46 11972Watrak ŁukaszPOLSKA1986M166000:05:1000:25:52111-
#47 12029Badowski KrzysztofTUPU TUP PO ŚNIEGUPOLSKA1982M166100:05:1100:25:55112-
#48 121231Marciniak TomaszPOLSKA1958M501200:05:1100:25:55113-
#49 122206Chyliński MichałBELFER TEAMPOLSKA1986M166200:05:1100:25:57114-
#50 123207Socha WojciechWENA RUNNING TEAMPOLSKA1982M166300:05:1100:25:57115-
#51 12461Przysiadły MichałPOLSKA1976M304100:05:1100:25:57116-
#52 125209Sekuła MagdalenaBELFER TEAMPOLSKA1997K16700:05:1200:26:00-9
#53 12631Starzyński StefanBBMPOLSKA1968M304200:05:1200:26:01117-
#54 12786Hajduk TomekNIEZRZESZONYPOLSKA1975M304300:05:1300:26:03118-
#55 128218Szorek MarekPOLSKA1982M166400:05:1400:26:09119-
#56 129161Kloc MirosławPOLSKA1982M166500:05:1600:26:22120-
#57 130186Styk MichałZAWSZE SPOKOPOLSKA1982M166600:05:1700:26:25121-
#58 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !131208Sekuła JoannaBELFER TEAMPOLSKA1969K30200:05:1800:26:30-10
#59 132189Nowacki ArturPOLSKA1973M304400:05:1800:26:32122-
#60 133101Rycek PiotrPOLSKA1985M166700:05:1900:26:35123-
#61 134270Olekszyk PrzemysławKW LUBLINPOLSKA1986M166800:05:2000:26:39124-
#62 135199Bernat PiotrFAMILY TEAMPOLSKA1980M166900:05:2200:26:48125-
#63 136229Kowalczyk AgnieszkaLUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWEPOLSKA1988K16800:05:2200:26:50-11
#64 137153Maj SławomirPOLSKA1978M304500:05:2300:26:57126-
#65 13868Remba MaciejPOLSKA1983M167000:05:2500:27:04127-
#66 13963Wawrzykowski JarosławPOLSKA1972M304600:05:2600:27:12128-
#67 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 140181Szczerbatko JoannaSIOSTRY BIEGAJĄPOLSKA1977K30300:05:2700:27:15-12
#68 141234Chałaj PatrykPOLSKA1979M167100:05:2800:27:21129-
#69 142222Banach PiotrRUN 4 PLEASUREPOLSKA1970M304700:05:2900:27:24130-
#70 14390Urban BartoszPOLSKA1987M167200:05:2900:27:25131-
#71 14494Walkiewicz-Boczek EwaPOLSKA1970K30400:05:2900:27:25-13
#72 145139Kapica RobertPOLSKA1970M304800:05:3000:27:28132-
#73 146136Kondzioła KrzysztofSALSEROS :-)POLSKA1983M167300:05:3000:27:29133-
#74 147105Dzięcioł KamilPOLSKA1981M167400:05:3000:27:30134-
#75 148247Całka MarcinPOLSKA1972M304900:05:3000:27:31135-
#76 149152Kardyka AnetaBELFER TEAMPOLSKA1977K30500:05:3100:27:34-14
#77 150201Brenk-Czapska AnnaPOLSKA1980K16900:05:3100:27:36-15
#78 15191Kowaleczko MarekPOLSKA1965M305000:05:3200:27:39136-
#79 15283Mroczek LeszekSHREW EXTREME TEAMPOLSKA1984M167500:05:3200:27:40137-
#80 153188Kuniewicz EwaDRUNK TEAMPOLSKA1976K30600:05:3200:27:42-16
#81 154226Cybulski MichałPOLSKA1995M167600:05:3300:27:45138-
#82 155225Kawa AleksanderPOLSKA1995M167700:05:3300:27:45139-
#83 15658Talma PawełPOLSKA1976M305100:05:3300:27:46140-
#84 157195Niedziałek RobertKTOZABIL.PLPOLSKA1977M305200:05:3400:27:48141-
#85 158251Popławski IreneuszKLUB BIEGACZA BIAŁA BIEGAPOLSKA1970M305300:05:3400:27:50142-
#86 15999Kondratiuk KamilPOLSKA1988M167800:05:3400:27:51143-
#87 16082Małek MichałPOLSKA1981M167900:05:3500:27:54144-
#88 1617Książkiewicz JacekCUKIERNIA KRÓLEWSKA KILIANPOLSKA1979M168000:05:3500:27:55145-
#89 162183Czernecki MarekFUNDACJA AKADEMIA UMIEJĘTNOŚCIPOLSKA1975M305400:05:3700:28:03146-
#90 16397Kochaniec KarolinaLUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWEPOLSKA1988K161000:05:3700:28:05-17
#91 164103Przech MarcinPOLSKA1995M168100:05:3800:28:08147-
#92 165123Czajka MarzenaPOLSKA1977K30700:05:3900:28:15-18
#93 166258Łowczak BartoszPOLSKA1979M168200:05:3900:28:17148-
#94 167156Góźdź PiotrPOLSKA1971M305500:05:4000:28:18149-
#95 168200Niedziela PawełPOLSKA1985M168300:05:4200:28:29150-
#96 169127Walencik BeataPOLSKA1978K30800:05:4200:28:32-19
#97 17093Gromysz MagdalenaPOLSKA1980K161100:05:4300:28:34-20
#98 171163Rosa DawidPOLSKA1994M168400:05:4300:28:36151-
#99 172138Kapica IzabelaPOLSKA1971K30900:05:5000:29:10-21
#100 173118Paszczyk AnnaPOLSKA1981K161200:05:5000:29:12-22

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności