Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

II Słupski Bieg Orkiestrowy "Biegam z Sercem"

Wyniki - 12 stycznia 2014, Słupsk

Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !168Borychowski Mariusz1972M-1Brygada Obrony Wybrzeża Słupsk (100:15:50
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !267Szremski Marek1967M-1KM PSP Słupsk JRG nr 2 (POL)200:16:34
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3127Krycki Tomasz1996M-1(POL)300:16:44
#4 488Guzowski Denis1995M-15LO Słupsk (POL)400:17:08
#5 571Wierzejski Sławomir1969M-1K.B. GOCH BYTÓW (POL)500:17:11
#6 687Guzowski Dariusz1969M-1TALEX Borysław Borzytuchom (PO600:17:14
#7 73Kulczyk Jan1989M-1(POL)700:17:56
#8 872Gostkowski Łukasz1987M-1KB GOCH BYTÓW (POL)800:18:15
#9 965Szopiński Tomasz1983M-1KB Bryza Postomino (POL)900:18:16
#10 1085Ćwirko Sławomir1972M-1STOPA Słupsk (POL)1000:18:23
#11 1149Wilczewski Mariusz1986M-1MKS Święć ABWood Sławno (POL)1100:18:28
#12 1222Skorupski Robert1978M-1(POL)1200:18:36
#13 1328Borusiński Piotr1976M-1STOPA Słupsk (POL)1300:18:40
#14 14135Masłowski Mateusz1986M-1STOPA Słupsk (POL)1400:18:43
#15 1566Nagórek Krzysztof1957M-1Słupsk (POL)1500:18:44
#16 1699Kobierowski Sławomir1981M-1K.B. GOCH BYTÓW (POL)1600:18:49
#17 1760Wąsicki Jacek1973M-1STOPA Słupsk (POL)1700:18:53
#18 18145Oleksiuk Przemyslaw1991M-1Oleksiuk Team (POL)1800:18:54
#19 196Gierlach Jacek1989M-1STOPA Słupsk (POL)1900:18:59
#20 2032Kozłowski Konrad1974M-1BBL Slupsk (POL)2000:19:07
#21 2178Piłczyński Zbigniew1963M-1(POL)2100:19:12
#22 2235Wiśniewski Mieczysław1954M-1(POL)2200:19:16
#23 2346Wit Wojciech1997M-1(POL)2300:19:22
#24 24133Czajka Wojciech1987M-1Crossfit Slupsk (POL)2400:19:27
#25 2513Sadowski Paweł1979M-1STOPA Słupsk (POL)2500:19:32
#26 26100Nagórek Kamil1983M-1JW 1889 (POL)2600:19:33
#27 27128Dańczak Aleksander1987M-1STOPA Słupsk (POL)2700:19:47
#28 28152Moroń Jarosław1980M-1Ustka (POL)2800:19:49
#29 29111Żyła Robert1977M-1Słupsk (POL)2900:20:00
#30 30121Trocki Łukasz1978M-1(POL)3000:20:02
#31 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !315Karolak Anna1985K-1STOPA Słupsk (POL)100:20:05
#32 32148Głodowski Adam1979M-1Słupsk (POL)3100:20:28
#33 33158Weland Rafał1977M-1(POL)3200:20:30
#34 3473Elendt Tomasz1990M-1Bytów (POL)3300:20:35
#35 3530Stramel Piotr1966M-1(POL)3400:20:38
#36 3648Wilczewski Krzysztof1985M-1Tychowo (POL)3500:20:41
#37 3798Zajko Michał1987M-1(POL)3600:20:55
#38 3874Staszewski Karol1984M-1Crossfit Slupsk (POL)3700:20:58
#39 3953Straszak Kamil1991M-1Słupsk (POL)3800:21:03
#40 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !40138Chołody Ewelina1985K-1(POL)200:21:04
#41 417Dyjas Klaudiusz1979M-1Słupsk (POL)3900:21:07
#42 42130Sobański Grzegorz1985M-1Crossfit Slupsk (POL)4000:21:19
#43 4364Domański Jerzy1977M-1SKLA Słupsk (POL)4100:21:26
#44 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 4414Kosicka Iwona1979K-1TEAM SPIRIT (POL)300:21:29
#45 454Półtorzycki Piotr1971M-1STOPA Słupsk (POL)4200:21:29
#46 4615Kosicki Tomasz1979M-1TEAM SPIRIT (POL)4300:21:30
#47 4712Skrzypa Adam1993M-1(POL)4400:21:32
#48 48161Śledź Michał1985M-1Słupsk (POL)4500:21:33
#49 49132Gołasz Michał1994M-1Słupsk (POL)4600:21:34
#50 50160Łakomski Wojciech1987M-1(POL)4700:21:37
#51 5129Bednarczyk Arkadiusz1973M-1BBL Slupsk (POL)4800:21:38
#52 5296Kaminski Ryszard1976M-1Słupsk (POL)4900:21:39
#53 53112Karolak Joanna1985K-1STOPA przyszła (POL)400:21:45
#54 54157Hołowienko Jan2003M-1(POL)5000:21:47
#55 55159Huruk Jan1948M-1(POL)5100:21:47
#56 5627Borusińska Aleksandra1980K-1STOPA Słupsk (POL)500:21:59
#57 5777Niwiński Grzegorz1958M-1TUPOT Słupsk (POL)5200:22:00
#58 5861Żylicz Paweł1993M-1Akademia Pomorska (POL)5300:22:02
#59 5931Konobrodzki Piotr1965M-1Słupsk (POL)5400:22:04
#60 6082Zabieslki Sebastian1980M-1BBL Słupsk (POL)5500:22:07
#61 61113Olechnowicz Sławomir1975M-1STOPA Słupsk (POL)5600:22:08
#62 6254Czyż Izabela1975K-1STOPA Słupsk (POL)600:22:26
#63 6355Rawski Jarosław1965M-1STOPA Słupsk (POL)5700:22:27
#64 64162Grondziewski Dariusz1981M-1(POL)5800:22:34
#65 65107Piotrkowski Tomasz1980M-1Słupsk (POL)5900:22:38
#66 66114Olechnowicz Zbigniew1948M-1TUPOT Ustka (POL)6000:22:40
#67 6710Czech Roman1949M-1(POL)6100:22:42
#68 6869Jaskólski Piotr1985M-1JBN Team (POL)6200:22:48
#69 6980Karaś Maciej1974M-1Siemianice (POL)6300:22:53
#70 7083Knuth Stanisław1976M-1Dębnica Kaszubska (POL)6400:22:59
#71 7118Lipiński Grzegorz1971M-1DomTel-Sport (POL)6500:23:09
#72 72137Chołody Wojciech1984M-1(POL)6600:23:09
#73 7386Bondarenko Jan1954M-1Biegajło Słupsk (POL)6700:23:09
#74 74142Dacz Edyta1982K-1KAJMAN TEAM (POL)700:23:11
#75 75156Nachyga Piotr1971M-1Słupsk (POL)6800:23:21
#76 76117Siemiński Patryk1986M-1BBL Slupsk (POL)6900:23:26
#77 7781Kołodziejczyk Danuta1964K-1Kępice TEAM (POL)800:23:27
#78 7875Drzewiecki Tomasz1985M-1Decathlon Słupsk (POL)7000:23:36
#79 7992Strzelecki Zbigniew1956M-1Korzybskie Rekiny (POL)7100:23:36
#80 80106Nikel Mateusz1986M-1Słupsk (POL)7200:23:36
#81 8194Walińska Agnieszka1973K-1BBL Słupsk (POL)900:23:36
#82 82119Konwiński Zbigniew1974M-1Słupsk (POL)7300:23:40
#83 8350Tworek Józef1963M-1Sławno (POL)7400:23:41
#84 8490Kępka Karolina1975K-1STOPA Słupsk (POL)1000:23:46
#85 8556Tłuchowski Jan1963M-1STOPA Słupsk (POL)7500:23:48
#86 8676Przybyszewska Edyta1978K-1Ustka (POL)1100:24:00
#87 87147Sommerfeld Laura1995K-1BBL Słupsk (POL)1200:24:05
#88 8834Borkowski Krzysztof1972M-1(POL)7600:24:21
#89 8947Jonik Maciej1971M-1(POL)7700:24:31
#90 90144Osmólski Artur1992M-1Akademia Pomorska (POL)7800:24:32
#91 9144Rzeszutko Jan1955M-1CENTRUM SZKOLENIA MARYNARK7900:24:32
#92 9236Korzyniewski Wiesław1981M-1CENTRUM SZKOLENIA MARYNARK8000:24:32
#93 9343Łukasik Radosław1980M-1CENTRUM SZKOLENIA MARYNARK8100:24:32
#94 9441Mazurek Piotr1982M-1CENTRUM SZKOLENIA MARYNARK8200:24:32
#95 9537Kozieł Krzysztof1973M-1CENTRUM SZKOLENIA MARYNARK8300:24:32
#96 9640Fijałkowski Paweł1985M-1CENTRUM SZKOLENIA MARYNARK8400:24:33
#97 9739Paszkowski Wojciech1982M-1CENTRUM SZKOLENIA MARYNARK8500:24:33
#98 9845Kordus Paweł1983M-1CENTRUM SZKOLENIA MARYNARK8600:24:33
#99 9942Tórz Andrzej1955M-1CENTRUM SZKOLENIA MARYNARK8700:24:33
#100 10038Ruczaj Krzysztof1974M-1CENTRUM SZKOLENIA MARYNARK8800:24:33

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności