Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IV Panewnicki Dziki Bieg #2

Wyniki - 23 lutego 2014, Katowice

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Rok
K
M
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Tomasz MaślankaKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA19721952801:14:34-1
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Marek CielniaszekASMARPETRUK19781952801:14:38-2
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Arkadiusz NowaczykSTADION ŚLĄSKI CHORZÓW19731952801:18:08-3
#4 4Tadeusz JasekPZWLA19511952801:18:22-4
#5 5Marek LubnauHARPAGAN SOSNOWIEC19621952801:19:02-5
#6 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !6Sandra MikołajczykINTERSPORT TEAM SIEMIANOWICE ŚL.19871952801:19:081-
#7 7Rafał ZielińskiKB MOSIR JASTRZĘBIE ZDRÓJ19811952801:20:37-6
#8 8Adam SitkiewiczRUDA ŚLĄSKA19771952801:20:46-7
#9 8Michał SzczyrbowskiRYBNIK19811952801:20:46-7
#10 10Mirosław AdamczykHIMOUNTAIN TEAM19701952801:21:02-9
#11 11Andrzej GłuszekKRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKA19741952801:21:06-10
#12 12Bartosz SzymańskiNIEWYMIĘKACZE19811952801:21:09-11
#13 13Marek RóżańskiKRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKA19661952801:21:11-12
#14 14Włodzimierz GrocholewskiTRUCHTACZ MYSŁOWICE19721952801:21:13-13
#15 15Krzysztof LeśnikowskiCHORZÓW19751952801:23:17-14
#16 16Dariusz WaliczekKRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKA19761952801:23:42-15
#17 17Łukasz SupernakPALEO ŁAZY19781952801:24:30-16
#18 18Tomasz TarczewskiZAWIERCIE19791952801:24:32-17
#19 19Marcin FolusiakKATOWICE19731952801:24:42-18
#20 20Rafał TkaczykLONDYN VEGAN RUNNERS19751952801:25:21-19
#21 21Michał FetlerKATOWICE19751952801:25:39-20
#22 22Przemysław BasaKRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKA19731952801:25:52-21
#23 23Szymon BąbskiKS HALNY WĘGIERSKA GÓRKA UJSOŁY19791952801:25:55-22
#24 24Paweł PośpiechKRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKA19921952801:26:06-23
#25 25Tomasz KulpokKRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKA19801952801:26:14-24
#26 26Krzysztof FojtDEBEŚCIAKI ORZESZE19791952801:27:56-25
#27 27Mateusz MiodońskiBIEGAM BO MUSZĘ19861952801:27:57-26
#28 28Jerzy PołećKRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKA19611952801:28:05-27
#29 29Bartosz PacułaAKMB „PĘDZIWIATR” GLIWICE19921952801:28:06-28
#30 30Andrzej PacułaAKMB „PĘDZIWIATR” GLIWICE19641952801:28:07-29
#31 31Zbigniew PrasołRYBNIK19751952801:28:15-30
#32 32Marcin MikośKATOWICE19791952801:28:44-31
#33 33Maciej KicunNIGHT RUNNERS19851952801:28:45-32
#34 34Tomasz KobylińskiWKB META LUBLINIEC19761952801:28:57-33
#35 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !35Sylwia BrajlichCZĘSTOCHOWA19901952801:29:132-
#36 36Mariusz TrzewicarzTKKF TIMKEN19781952801:29:20-34
#37 37Łukasz PilarczykKB „JÓZEFINKA” KATOWICE19841952801:29:26-35
#38 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 38Agnieszka GłombKALETY19901952801:29:283-
#39 39Mirosław FrankeBBL MIKOŁÓW19651952801:30:09-36
#40 40Tomasz TyrtaniaBOR TEAM BORUSZOWICE19741952801:30:24-37
#41 41Bartłomiej NędzaAWF KATOWICE19931952801:30:29-38
#42 42Andrzej RóżkowskiBYTOM19591952801:31:24-39
#43 43Tomasz ForencRUDA ŚLĄSKA19781952801:31:27-40
#44 44Tomasz LaskowskiFC 24 GLIWICE19791952801:31:31-41
#45 45Robert LejdyKATOWICE19741952801:31:34-42
#46 46Dariusz ŁapotKATOWICE19711952801:32:04-43
#47 47Adam LebiodaKATOWICE19701952801:32:09-44
#48 48Dorota WyleciałTRUCHTACZ MYSŁOWICE19601952801:32:134-
#49 49Maciej EngliszKATOWICE19731952801:32:56-45
#50 50Cezary MuchaSNE BYTOM19771952801:33:08-46
#51 51Paweł MarońKATOWICE19771952801:33:16-47
#52 52Marek SzeszkoKRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKA19641952801:33:24-48
#53 53Krzysztof AdamskiZABRZE19851952801:33:30-49
#54 54Krzysztof MajekTKKF TIMKEN19711952801:33:50-50
#55 55Leszek OłdakowskiKATOWICE19541952801:33:56-51
#56 56Aleksandra GołygaKATOWICE19871952801:34:465-
#57 57Radosław PtakKATOWICE19861952801:34:49-52
#58 58Grzegorz MierzejewskiSOSNOWIEC19581952801:34:50-53
#59 58Grażyna LazarBIEGAM BO MUSZĘ SIEMIANOWICE ŚL.19741952801:34:506-
#60 60Wiesław NojekNOJEK TEAM CHORZÓW19641952801:34:51-54
#61 61Robert GoetzenSOSNOWIEC19661952801:35:04-55
#62 61Artur PochrońPANORAMA FITNESS19771952801:35:04-55
#63 63Michał MaślonkaKATOWICE19751952801:35:20-57
#64 64Sebastian OdwagaTKKF TIMKEN19771952801:35:21-58
#65 65Adam Banert6300 ŚWIĘTOCHŁOWICE19741952801:35:35-59
#66 66Adam Kurzeja19741952801:35:50-60
#67 67Tomasz KaniaCHORZÓW19751952801:35:59-61
#68 68Grzegorz KowolikRUDA ŚLĄSKA19851952801:36:11-62
#69 69Aneta RajdaKRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKA19761952801:36:287-
#70 70Mateusz PechKATOWICE19891952801:36:52-63
#71 71Szymon WawychCIESZYN19891952801:37:04-64
#72 72Adam KonefałKATOWICE19891952801:37:19-65
#73 73Arkadiusz TomysKATOWICE19741952801:37:20-66
#74 74Piotr GrabowskiCHEŁMEK19821952801:37:23-67
#75 75Katarzyna BazańskaKATOWICE19801952801:37:298-
#76 76Rafał Koza6300 ŚWIĘTOCHŁOWICE19751952801:37:38-68
#77 77Marek NędzaPRADŁA19631952801:37:53-69
#78 78Tomasz SoleckiKATOWICE19741952801:38:27-70
#79 79Przemysław MazurKRAKÓW19781952801:38:29-71
#80 80Piotr MajchrzakLGOTA GÓRNA19961952801:38:33-72
#81 81Michał Krypczyk19701952801:38:39-73
#82 82Ewa PaplaBIELSKO-BIAŁA19881952801:39:259-
#83 82Paweł SzymańskiNIEWYMIĘKACZE KATOWICE19881952801:39:25-74
#84 84Andrzej TomanLUXTORPEDA CZERWIONKA19621952801:39:50-75
#85 85Paweł OziębłowskiSIEMIANOWICE ŚLĄSKIE19831952801:40:09-76
#86 86Bartosz KamińskiNYSA19791952801:40:12-77
#87 87Łukasz JaniszewskiZABIEGANI CZĘSTOCHOWA19831952801:40:18-78
#88 88Joanna TrzewicarzKATOWICE19801952801:40:2010-
#89 89Łukasz LubinaKATOWICE19821952801:40:24-79
#90 90Joanna SzczepanekOLKUSZ19751952801:40:3011-
#91 91Damian WieczorekSIGMA KATOWICE19711952801:40:32-80
#92 92Sławomir DrukałaBĘDZIN19771952801:40:36-81
#93 93Marek LacheraPRESTOR TEAM19801952801:40:40-82
#94 94Jan RomanowskiKATOWICE19611952801:40:51-83
#95 95Tomasz CzmokFORMACJA ŚLĄSK19781952801:40:56-84
#96 96Jarosław KulejSTADION ŚLĄSKI19691952801:41:19-85
#97 97Dariusz WitekKATOWICE19731952801:41:30-86
#98 98Dariusz BojanowiczSTUDZIENICE19711952801:42:26-87
#99 99Władysław KacorzykMOKRE MIKOŁÓW19571952801:42:34-88
#100 100Tomasz PykaMIKOŁÓW19771952801:42:36-89

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności