Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Wielka Prehyba

Wyniki - 26 kwietnia 2014, Szczawnica

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
-
-
-
-
-
-
-
-
#1 216498Jozef Tomecko02:25:3703:52:1205:44:3106:47:0606:47:3103:13:2809:42:00
#2 27336Mariusz CiapaBABICAENDORFINY WADOWICE01:40:4902:36:4803:58:2004:49:2804:49:3401:15:5006:53:00
#3 220369Mariola PankiewiczBANINOBORNHOLM RUNNERS02:11:1703:31:3405:30:5406:52:4706:53:0603:19:0909:50:00
#4 322241Bartłomiej ZielińskiBEŁCHATÓWKB SPARTAKUS
#5 283375Józef TumidajewiczBIECZ-02:32:2304:09:5006:27:0608:15:1008:16:0004:41:3211:48:00
#6 159363Paweł PleśniarBIECZNIEFORMALNY KLUB TYGRYSKÓW01:56:5603:16:2805:01:4206:12:3006:12:3502:38:5208:52:00
#7 339433Ewelina ZbijowskaBIELSKO-BIALA-
#8 208154Dorota JuraBIELSKO-BIALAULTRA BESKID SPORT02:09:5903:33:3605:27:2306:42:3206:43:0703:08:5409:35:00
#9 315169Zbigniew LauzerBIELSKO-BIAŁAULTRA BESKID SPORT
#10 203233Artur CzempasBIERUŃJEDZ BUDYŃ02:14:2303:33:0905:27:4606:36:4006:37:1003:03:0209:27:00
#11 110420Dorota KsiężnikBRZEG-02:03:0203:11:2604:52:2805:47:3405:48:0302:13:5608:17:00
#12 142108Agnieszka PudełekBRZESKO-02:03:0203:13:2404:56:4606:02:5806:03:2502:29:2008:39:00
#13 111366Witold RybarzBRZESZCZEŻWIROWNIA PRZECIESZYN01:59:1903:22:1704:56:1605:47:1905:48:2902:13:4108:17:00
#14 248183Jerzy Kwaśny NahaczBRZYSKAMGMREKLAMY.COM02:20:4003:57:0606:04:3507:20:1407:20:2203:46:3610:29:00
#15 237203Marzenna PerzBUKOWIECAMBASADOR BIEGÓW KRYNIA ZDRÓJ02:30:0403:56:5405:53:2107:12:4907:13:0503:39:1110:18:00
#16 262381Sebastian SzubskiBYDGOSZCZCF163 - BYDGOSZCZ02:26:0903:57:0606:08:1607:37:4207:38:3804:04:0410:55:00
#17 18313Oskar MikaBYDGOSZCZKB LAPKA01:27:1902:21:0103:39:0904:34:5704:35:0001:01:1906:32:00
#18 312155Paweł DzierkaczBYDGOSZCZ-
#19 337415Jarosław WyrębskiBYDGOSZCZTOSIA 2010
#20 167159Michał BinieckiCHORZÓW-01:58:5603:12:2305:00:0406:15:0706:15:1702:41:3008:56:00
#21 226107Marta Korczyńska - ZdąbłarzCHRZANÓW-02:16:5103:37:2405:37:0906:55:1806:55:5503:21:4009:54:00
#22 224170Grzegorz MarkowiczCZARNA-02:12:1003:39:5405:35:2906:54:3506:55:1903:20:5709:53:00
#23 197353Piotr PerczyńskiCZARNY DUNAJEC-02:08:1903:27:4705:19:3006:32:3706:33:3202:58:5909:22:00
#24 221342Bogusław SzatonCZELADZ-02:04:4203:24:1105:28:5106:52:5706:53:0603:19:1909:50:00
#25 225256Łukasz OlszewskiDĄBROWA GÓRNICZA-02:10:4403:31:3405:26:5406:54:4106:55:2703:21:0409:53:00
#26 297214Waldemar PuzioDĘBICAKLUB BIEGACZA MARATOŃCZYK DĘBICA02:55:2604:55:2707:18:0509:07:1209:07:3705:33:3413:02:00
#27 298213Anna PuzioDĘBICAKLUB BIEGACZA MARATOŃCZYK DĘBICA02:55:3304:55:3207:19:4409:07:1309:07:3905:33:3613:02:00
#28 70328Sławomir PełczyńskiDĘBICAKB MARATOŃCZYK- DĘBICA01:54:1402:58:1104:32:0505:27:5705:28:2101:54:1907:49:00
#29 327268Tomasz PtakDOBCZYCEAZS AWF MASTERS01:46:2402:46:0504:50:00
#30 14230Artur BaranDOBRA-01:34:3202:25:5103:39:3404:23:4404:24:0400:50:0606:17:00
#31 218190Michał PirógDUKLA-02:06:2803:27:2305:27:3006:48:4806:49:5103:15:1009:45:00
#32 198142Maciej MałeckiDZIERŻONIÓW-02:03:0303:25:0905:16:2606:33:1706:33:3202:59:3909:22:00
#33 252319Katarzyna SzewczykGAĆ-02:20:3203:45:3505:52:5107:22:0107:22:5503:48:2310:32:00
#34 94329Grzegorz WajdaGLIWICE-01:43:4802:48:4904:32:5505:42:0205:42:0802:08:2408:08:00
#35 191396Jacek PodulkaGLIWICETEAM 360 STOPNI02:06:2703:23:5505:11:5606:25:0306:25:0702:51:2509:10:00
#36 277120Jakub BaranGOLINAKB WARTKO02:24:4504:00:5906:22:1707:59:1907:59:4304:25:4111:25:00
#37 71194Jacek BaranGOLINAKB WARTKO01:53:3702:57:1804:27:2605:28:1505:28:3401:54:3707:49:00
#38 12431Grzegorz DaniczGORLICENORAFSPORT.PL01:33:4502:25:3003:37:1404:23:2204:23:2400:49:4406:16:00
#39 25374Bartek KujawskiGORLICEGRUPETTO GORLICE01:34:3302:28:1403:50:4704:48:3004:48:4401:14:5206:52:00
#40 72360Wojciech ZapłataGORLICE-01:58:2003:01:0104:25:4405:27:5505:28:4401:54:1807:49:00
#41 334377Tomasz BuźniakGORLICENIEFORMALNY KLUB TYGRYSKÓW
#42 103218Andrzej KuśnierzGORLICE-01:53:1503:00:0104:38:2705:44:3205:44:3802:10:5408:12:00
#43 117385Bogusław KujawskiGORLICEGRUPETTO GORLICE01:58:4103:07:5304:48:3505:49:3905:49:5702:16:0108:19:00
#44 158330Marek NiedźwieckiGORLICESKIPARK WYSOWA-ZDRÓJ02:01:2903:15:3805:01:0106:12:3006:12:3502:38:5208:52:00
#45 313163Tomasz GołdynGOŁKOWICE GÓRNENORAFSPORT
#46 205162Sebastian GołdynGOŁKOWICE GÓRNENORAFSPORT02:06:2403:27:5005:16:2406:38:2006:38:3503:04:4209:29:00
#47 119297Bartłomiej PieniądzGOŁUCHOWICE-01:51:4003:01:4004:46:2205:51:4905:51:5902:18:1108:22:00
#48 253327Jacek GodlewskiGŁOGÓW-02:16:5303:44:4805:48:5907:22:1407:23:0103:48:3610:32:00
#49 254349Marcin KnurowskiGŁOGÓW-PRZEDMOŚCIE-02:16:5103:44:5305:48:3007:22:1307:23:0103:48:3510:32:00
#50 244255Waldemar KowalewskiINOWROCŁAW-02:16:3203:43:5705:56:5407:19:1007:19:4703:45:3210:28:00
#51 73272Krzysztof KawalecJABŁONNA LUBELSKA-01:49:3902:52:4104:32:1105:28:4005:28:5601:55:0307:49:00
#52 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2416Łukasz SzumiecJASŁOJSC JASŁO01:23:5502:11:1303:12:5903:53:0203:53:0500:19:2405:32:00
#53 75302Marcin WiącekJASŁOJASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓW01:54:2702:59:4204:31:4305:29:0705:29:2601:55:2907:50:00
#54 171388Bartosz ZdulskiJÓZEFOSŁAW-02:09:1703:22:4705:10:5306:14:4106:15:4502:41:0308:56:00
#55 230324Piotr BukowskiJÓZEFÓW-02:16:3803:44:1705:41:0706:56:0506:56:2003:22:2709:54:00
#56 272314Jacek FruczKATOWICE-02:28:5404:05:4306:20:5907:52:5707:53:2704:19:1911:16:00
#57 77303Szymon BotorKATOWICE4RUN PIŃCZÓW01:51:0902:58:0804:31:4505:29:4105:29:5901:56:0307:51:00
#58 125352Łukasz JankowskiKATOWICEGF KATOWICE01:54:0003:02:0604:47:4005:53:5305:54:0102:20:1608:25:00
#59 160265Kinga ZakrętaKĘPNOKPP KĘPNO02:10:5703:25:4305:06:1106:13:0606:13:4102:39:2808:53:00
#60 251311Marcin BilKIELCEGÓRAL ŚWIĘTOKRZYSKI02:30:1904:05:0506:07:3107:22:0407:22:5503:48:2610:32:00
#61 16286Marek SkrzyniarzKIELCEKKL KIELCE01:36:4602:30:5603:44:2304:30:4104:30:4300:57:0306:26:00
#62 148288Artur GadeckiKIELCE-02:02:2903:21:1205:06:1706:04:3306:05:1302:30:5508:41:00
#63 162207Jacek MiniurKIELCE-02:03:1703:16:0605:02:5506:13:0806:13:5002:39:3008:54:00
#64 99430Kuba PoburkaKIRY-01:53:4503:02:1104:42:5805:43:4205:44:0302:10:0408:11:00
#65 187429Szymon Styrczula-MaśniakKIRYHARDY TEAM02:11:2303:32:1805:13:4606:24:0006:24:2002:50:2209:09:00
#66 28182Paweł ForyśKLĘCZANY-01:46:2702:44:2304:03:1504:52:1304:52:5701:18:3506:58:00
#67 84294Aleksander SobierajKLUCZBORKBIEG OPOLSKI01:55:4102:59:3404:31:3605:34:3305:35:0202:00:5507:58:00
#68 29423Maciej ŻurowskiKONINKB WARTKO01:41:4002:41:2304:03:5804:53:4504:53:4901:20:0706:59:00
#69 134386Jacek ChmielewskiKONSTANCIN-JEZIORNA-02:03:2403:12:0204:50:0805:57:2905:58:0102:23:5108:31:00
#70 210145Piotr KułakowskiKONSTANCIN-JEZIORNACZŁAPACZE02:17:0803:37:2205:31:0806:42:5806:44:0003:09:2009:37:00
#71 109135Maciej SzeferKONSTANTYNÓW ŁÓDZKI-02:00:3503:09:0404:46:2905:47:2705:47:3502:13:4908:16:00
#72 51232Michał DrozdKOŁAKÓWSORAYA MEN ADVENTURE TEAM01:52:2602:51:4304:17:0805:13:5005:13:5701:40:1207:28:00
#73 231296Mariusz NowakKRAKÓWROWEROWANIE.PL02:07:1603:27:4705:20:3306:56:1506:57:0503:22:3709:55:00
#74 232434Krzysztof SzafraniecKRAKÓWO/KRAKOWSKI PTTK02:15:2003:34:3105:33:3006:58:2706:59:2903:24:4909:59:00
#75 238392Krzysztof CzarneckiKRAKÓW-02:21:4103:45:5205:44:0607:12:4107:13:2603:39:0310:19:00
#76 239469Kuba BemKRAKÓWNOWA HUTA TEAM02:17:0403:40:5705:48:2207:13:0007:13:2703:39:2210:19:00
#77 249144Hanna NiesyttoKRAKOW-02:04:0703:36:4605:44:2807:21:0807:21:1303:47:3110:30:00
#78 250231Sławomir HoholKRAKÓWCHASZCZOK02:20:1103:48:2906:07:5707:21:3607:22:2703:47:5910:32:00
#79 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3285Jan WąsowiczKRAKOW-01:24:3202:09:4603:13:3403:54:1003:54:1300:20:3205:34:00
#80 10195Krzysztof PieniadzKRAKÓWHARPAGAN RUCZAJ01:31:1402:22:3603:33:4804:19:3204:19:3700:45:5406:10:00
#81 11371Jakub KałużnyKRAKÓWTEAM PALESTRA01:33:4602:25:4903:39:3304:23:0804:23:1000:49:3006:15:00
#82 275398Dariusz CzarneckiKRAKÓWGEOPOINT02:26:0704:03:1006:16:5907:58:3207:59:1904:24:5411:24:00
#83 276399Bartosz RadwanKRAKÓW-02:26:0904:03:1406:20:1407:58:3107:59:2004:24:5311:24:00
#84 22370Łukasz MierniczekKRAKÓWTEAM PALESTRA01:37:0002:33:0203:50:5104:42:0404:42:0701:08:2606:43:00
#85 280217Katarzyna DobajKRAKÓWSPARTANIE DZIECIOM02:24:4603:59:1406:21:4008:08:3608:08:5104:34:5811:38:00
#86 26176Jakub PałkowskiKRAKÓW-01:40:2102:38:2203:58:0904:48:5504:49:1401:15:1706:53:00
#87 30191Wojciech ŚcieszkaKRAKÓW13 ELT KRAKÓW-BALICE01:42:3802:40:1804:01:4504:54:1904:54:2501:20:4107:00:00
#88 289317Mateusz BaśKRAKÓWLENIWCE02:38:4904:21:0806:46:3808:39:5508:39:5505:06:1712:22:00
#89 290318Anna BaśKRAKÓWLENIWCE02:38:5304:21:1306:46:3708:39:1908:39:5505:05:4112:22:00
#90 39240Wojciech ZielezieckiKRAKÓW-01:49:1602:49:0104:12:5505:03:5505:04:3901:30:1707:15:00
#91 296397Wojciech KoziołKRAKÓW-02:26:0604:12:3506:43:0808:59:2309:00:0905:25:4512:51:00
#92 49105Piotr MuchaKRAKÓW-01:52:4302:55:3404:18:1705:12:0605:12:4401:38:2807:26:00
#93 308111Iwona SoczyńskaKRAKÓWKW WARSZAWA
#94 53409Adam GrońKRAKÓW-01:49:3402:48:1604:18:3505:15:0205:16:0001:41:2407:31:00
#95 54326Piotrek LegomskiKRAKÓWAZS AWF KRAKÓW MASTERS01:48:0902:49:2304:19:2405:17:0905:17:3201:43:3207:33:00
#96 57287Tomasz WilkKRAKÓW-02:02:1703:03:0304:29:2105:17:3505:17:5701:43:5707:34:00
#97 60185Krzysztof KoehlerKRAKÓW-01:49:2802:53:2404:24:1905:20:0905:20:3301:46:3107:37:00
#98 63149Dariusz GradziKRAKÓW-01:52:4402:55:3404:26:3505:21:4205:22:2101:48:0407:40:00
#99 67595Tomasz FrączekKRAKÓWTRAIL TEAM01:52:3303:00:4604:35:4905:24:3005:24:3401:50:5207:43:00
#100 81267Zbigniew TobołaKRAKÓW-01:53:5603:00:2304:35:5705:30:5805:31:1301:57:2007:53:00

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności