Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

I Bieg "Nasza Dycha"

Wyniki - 27 kwietnia 2014, Gostyń

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 401427Mateusz BartkowiakŚrem1991M2080354-00:54:3200:54:13
#2 402605Anna PawlakKrobia1985K2014-4800:54:3300:54:18
#3 403118Aleksy Łopński4Run Team PiłaPiła1948M609355-00:54:3400:54:19
#4 404351Anna RogalaDecathlon FranowoGostyń1990K2015-4900:54:3900:54:20
#5 405460Maciej KołodziejskiMaciek TEAMKrotoszyn1976M30156356-00:54:3900:54:17
#6 40612Krzysztof ParzyLeszno1974M4080357-00:54:4200:54:36
#7 407189Grzegorz PytaGrodzisk Wlkp.1960M5033358-00:54:4400:54:32
#8 40863Kamilla CiekańskaGostyń1974K409-5000:54:5200:54:45
#9 409535Mieczysław PawlakPiaski1953M6010359-00:54:5400:54:31
#10 410396Aleksandra Giezek-BurkiewiczPudliszki1974K4010-5100:54:5700:54:35
#11 411114Leonard Wojnowskimetal-studioPoznań1960M5034360-00:54:5700:54:34
#12 412395Łukasz BurkiewiczPudliszki1973M4081361-00:54:5800:54:35
#13 413364Alicja ŁocmanLubońLuboń1980K3023-5200:55:0300:54:38
#14 414164Tomasz Jankowskipoznan1976M30157362-00:55:0600:54:38
#15 415588Agnieszka SłomaFitnescook MadameZalasewo1988K2016-5300:55:1600:54:56
#16 416397Agnieszka Turlagostyń1982K3024-5400:55:1900:54:58
#17 417344Bartosz DenisewiczKościan1980M30158363-00:55:2100:54:51
#18 418177Hannelore SółkowskaSama biegamPoznań1958K505-5500:55:2300:55:11
#19 419435Ewelina WnukNight Runnersboleslawiec1987K2017-5600:55:2800:55:08
#20 420303Tomasz MichałowiczNIEZNISZCZALNIPoznań1972M4082364-00:55:3200:55:22
#21 421174Dorota GronawskaPoznań1967K4011-5700:55:3500:55:28
#22 422218Witold WoźniakGostyń1988M2081365-00:55:3800:55:06
#23 423428Magdalena BlochowiakMiejska Gorka1982K3025-5800:55:4800:55:44
#24 424110Tomasz WoźniakPoznań1957M5035366-00:55:5000:55:19
#25 42577Sławomir PrzybylakUKS Biskupianka, GTS CitiusGostyń1979M30159367-00:55:5000:55:27
#26 426542Błażej SzablikowskiPoznań1978M30160368-00:55:5100:55:22
#27 427538Karol PolaszekGostyń1984M30161369-00:55:5400:55:45
#28 428539Marcin KoniecznyBrzezie1979M30162370-00:55:5400:55:45
#29 429433Leszek TataraWolsztyn1955M5036371-00:56:0300:55:46
#30 43057Marcin PrzybyłGostyń1982M30163372-00:56:0300:55:59
#31 431491Jolanta ZałachowskaKobyla Góra1979K3026-5900:56:1500:56:08
#32 432511Marcin MazurekPogorzela1988M2082373-00:56:1700:55:54
#33 433134Krzysztof GórkiewiczGostyń1957M5037374-00:56:2300:55:57
#34 434515Tomasz PiętaTopfarmLuboń1977M30164375-00:56:2400:55:56
#35 435300Mateusz GenderaGostyń1986M2083376-00:56:2600:56:00
#36 436233Jolanta SękowskaRunners PowerŚrem1962K506-6000:56:2600:56:09
#37 437410Joanna KoniecznaSporty Walki GostyńGostyń1982K3027-6100:56:2900:56:09
#38 43899Lech KrólPGB Szybka PaczkaKrotoszyn1981M30165377-00:56:4000:56:35
#39 439311Krzysztof OlejniczakGostyń1967M4083378-00:56:4400:56:22
#40 440382Hanna LangeŚrem1978K3028-6200:56:4900:56:35
#41 44139Agnieszka Janowicz-OrzałkiewiczLeszno1976K3029-6300:56:5200:56:41
#42 442280Edyta ChwaliszewskaŚrem1991K2018-6400:56:5300:56:34
#43 4439Hanna KaźmierczakCzempiń1976K3030-6500:56:5400:56:36
#44 44432Justyna MajewskaWilkowice1972K4012-6600:56:5700:56:33
#45 445229Anna BednarskaLuboń1986K2019-6700:57:0200:56:36
#46 446338Marta TrosiakKościan1986K2020-6800:57:0500:56:49
#47 447554Izabela BrzęczekWilkowice1971K4013-6900:57:0700:56:52
#48 448168Marek KaletaPiast JabłonnaJabłonna1979M30166379-00:57:0800:56:44
#49 449321Jakub KrawiecGrodzisk Wielkopolski1983M30167380-00:57:0900:56:45
#50 450266Bernadeta Kowalczyk - KrólOstrów Wlkp1971K4014-7000:57:1200:56:57
#51 451271Daniel MusiałPoznań1984M30168381-00:57:1600:57:06
#52 452517Piotr KarmanŚrem1981M30169382-00:57:2500:57:06
#53 45365Tomasz TwardowskiNight RunnersGostyń1985M2084383-00:57:3300:57:15
#54 454216Magdalena KędzioraStrong & Fit WomenBoguszyn1993K2021-7100:57:3400:57:28
#55 455264Marzena MarciniakŚrem1977K3031-7200:57:3900:57:19
#56 456411Beata MielcarekKSKKLeszno1975K3032-7300:57:5900:57:30
#57 457513Emilia MachowiakGóra1987K2022-7400:58:0100:57:33
#58 458368Radosław StolarczykGóra1980M30170384-00:58:0200:57:35
#59 459315Błażej MisiórnySW gostyńgostyń1984M30171385-00:58:0400:57:50
#60 460262Izabela KonopniakGrupa Biegowa ROZBIEGANY RAWICZRawicz1973K4015-7500:58:1300:57:59
#61 461269Żaneta KramerGOSTYŃGostyń1987K2023-7600:58:2400:57:56
#62 462268Przemyslaw BidermanGOSTYŃGostyń1987M2085386-00:58:2400:57:56
#63 463536Nina SzczepaniakKrajewice1979K3033-7700:58:4500:58:45
#64 464537Arkadiusz SzczepaniakKrajewice1976M30172387-00:58:4500:58:31
#65 465121Arkadiusz BilonZbrojownia SulechówSulechów1974M4084388-00:58:5800:58:35
#66 466323Kasia Bieniekincognitoleszno1982K3034-7800:59:1200:58:50
#67 46748Piotr OrzałkiewiczLeszno1979M30173389-00:59:1400:59:02
#68 468365Monika WolnaNight RunnersPoznań1976K3035-7900:59:1400:58:54
#69 469363Marcin KrawiecGostyń1982M30174390-00:59:1800:58:53
#70 470550Waldemar WojciechowskiGostyń1965M4085391-00:59:2200:59:03
#71 471606Tomasz SławińskiKrobia1982M30175392-00:59:2400:59:09
#72 472345Joanna Graf-DenisewiczKościan1983K3036-8000:59:2700:58:57
#73 473598Estera WekwertMosina BiegaMosina1986K2024-8100:59:2900:59:16
#74 47474Katarzyna Burdajewiczamatordolsk1971K4016-8200:59:3400:59:25
#75 475527Andrzej GrzymskiKrotoszyn1974M4086393-00:59:4300:59:25
#76 476529Zbigniew FurmaniakPoznań1972M4087394-00:59:4500:59:27
#77 477585Przemysław PieterskiAreszt Śledczy Ostrów Wlkp.Ostrów Wlkp.1986M2086395-00:59:4900:59:28
#78 478142Ewelina KaźmierskaGostyń1977K3037-8300:59:5000:59:35
#79 47995Stanisław SobalskiGostyń1957M5038396-00:59:5600:59:31
#80 480456Jarosław FurmannGOSTYŃGOSTYŃ1966M4088397-01:00:0100:59:33
#81 481455Renata FurmannGOSTYŃGOSTYŃ1964K507-8401:00:0200:59:33
#82 482600Karolina ChraplewskaPoznań1981K3038-8501:00:0800:59:48
#83 483357Barbara GuźniczakGłogów1979K3039-8601:00:1601:00:07
#84 484466Magdalena OpielaZabieganiSŁAWA1978K3040-8701:00:1701:00:09
#85 485474Magdalena Burdajewiczmosina1980K3041-8801:00:1801:00:01
#86 486473Marcin Binkowskimosina1973M4089398-01:00:1801:00:01
#87 487592Marcin IdowiakPoniec1975M30176399-01:00:2701:00:19
#88 488188Paulina BartkowiakŚrem1988K2025-8901:00:2801:00:10
#89 489543Jakub MolinusGostyń1978M30177400-01:00:2800:59:58
#90 490223Stanisława PańczyszynPoznań1958K508-9001:00:2801:00:08
#91 49144Bartłomiej GrubichNight RunnersPoznań1985M2087401-01:00:4201:00:29
#92 492420Valery MaćkowiakKS KROTOSZ KROTOSZYNKrotoszyn1954M6011402-01:01:0601:00:48
#93 493208Jolka JanickaamatorGostyń1980K3042-9101:01:1601:00:52
#94 494544Rafał BurdajewiczMałachowo1968M4090403-01:01:1901:01:10
#95 495476Klaudia KołodziejczakMosina BiegaMosina1992K2026-9201:01:2901:01:16
#96 496484Grzegorz BieniekLeszno1957M5039404-01:01:4901:01:26
#97 49786Grażyna KrammŚrem1972K4017-9301:02:0101:01:36
#98 498602Marcin CieślakGostyń1980M30178405-01:02:0101:01:57
#99 499117Tomasz FischerMORSY POZNAŃMosina1982M30179406-01:02:0401:02:03
#100 500359Magdalena KolasińskaKrobia1992K2027-9401:02:2901:02:12

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności