Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXXII Krapkowicki Bieg Uliczny

Wyniki - 1 maja 2014, Krapkowice

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Kat
Mgk
Rpk
Ro
On
K
M
-
-
#1 201590Ceglarz TomaszKrapkowice00:47:3300:47:3859M303054128--183
#2 202420Droździk PawełWKB Meta Lubliniec, Nysa00:47:1300:47:3960M30--129--184
#3 203543Drożdzik MagdalenaWKB Meta Lubliniec, Nysa00:47:1400:47:398K30--11-19-
#4 20456Tasarek WojciechNysa Biega, Nysa00:47:1600:47:4314M16--130--185
#5 20557Berendowicz TomaszMerck, Opole00:47:3400:47:4361M30--131--186
#6 206415Witkowski MarcinKrapkowice00:47:3500:47:4348M203155132--187
#7 207269Sichmann SebatianFreyung00:47:4200:47:4962M30-----188
#8 208427Kałuski JarosławGmina Strzelce Opolskie, Strzelce Opolskie00:47:1600:47:5040M40--133--189
#9 209441Klementowicz WaldemarKędzierzyn-Koźle00:47:3600:47:5163M30--134--190
#10 210457Kopczyński MarekŁaziska Górne00:47:3300:47:5241M40-----191
#11 211583Rypel Natalia00:47:4700:47:53-----20-
#12 212685Lisek JozefOSiR Strzelce Opolskie, Strzelce Opolskie00:47:3500:47:559M60--135--192
#13 213257Chrzan TadeuszForma Wodzisław Śląski, Rydułtowy00:47:2700:47:5616M50-----193
#14 214282Wilk AndrzejGliwice00:47:4100:47:5749M20-----194
#15 215482Wiącek MarcinOpole00:47:3500:47:5850M20--136--195
#16 216553Śledziński Mateuszcross krapkowice, Krapkowice00:47:4000:48:0051M203256137--196
#17 217593Nicpoń DominikKrapkowice00:48:0000:48:0064M303357138--197
#18 218571Przygrodzki AdamKrapkowice00:47:4400:48:0165M303458139--198
#19 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !21972Puszczewicz ZenonKS Kotwica Brzeg, Koscierzyce 1.00:47:5900:48:031M70--140--199
#20 220496Rudnicki GrzegorzKędzierzyn-Koźle00:47:5700:48:0566M30-----200
#21 221206Sobota DamianBrożec00:47:1600:48:0852M20-----201
#22 222294Sobótka SławomirKrapkowice00:47:5900:48:1042M403559141--202
#23 223498Blaut MarcelGogolin Biega, Gogolin00:48:0000:48:1115M16-60142--203
#24 22442Pijanka MariuszOpole00:47:4700:48:1143M40--143--204
#25 225150Kiecoń MichałUjazd, Ustroń00:47:4600:48:1553M20-----205
#26 226562Kwiotek DamianKrapkowice00:48:1300:48:1567M303661144--206
#27 227330Mateja DanielRożniątów00:48:0000:48:1754M20--145--207
#28 228400Gucman MaciejWoodGuys, Krapkowice00:47:5300:48:1868M303762146--208
#29 229423Kołodziej KrzysztofDobrzeń Wielki00:48:0100:48:1969M30--147--209
#30 230134Mielke RaphaelBażanowice00:47:2200:48:2044M40-----210
#31 231483Bliźnicki PawełOpole00:47:4100:48:2255M20--148--211
#32 232249Pohl ArminKrapkowice00:48:0500:48:2456M203863149--212
#33 23369Fijałkowski TomaszGmina Strzelce Opolskie, Strzelce Opolskie00:48:0200:48:2470M30-----213
#34 234489Głuszek RyszardOSiR Strzelce Opolskie, Kslinowice00:48:0100:48:2417M50--150--214
#35 235185Starostka JacekPKO Bank Polski Running Team, Kędzierzyn-Koźle00:47:5300:48:2445M40--151--215
#36 236200Dynak MariuszADAMIETZ, Sucha00:47:5900:48:2546M40--152--216
#37 237214Uszko GrzegorzSiedlec00:48:0700:48:2647M40--153--217
#38 238556Ziemba DamianKędzierzyn_Koźle00:47:4900:48:2671M30--154--218
#39 239292Kobylański MirosławOpole00:48:2300:48:3148M40--155--219
#40 240573Friedla ArminSteblów00:48:2500:48:4057M203964156--220
#41 241165Mielczarek Grzegorzamator, Kędzierzyn-Koźle00:48:3900:48:4110M60--157--221
#42 242693Matuszczyk AdrianSzczepanek00:48:1300:48:4549M40--158--222
#43 243518Lechowicz AntoniGogolin Biega, Dąbrówka00:48:3000:48:4718M50-65159--223
#44 244301Szywalski KrystianKrapkowice00:48:1700:48:4858M204066160--224
#45 24592Smuda AndrzejAKMB Pędziwiatr Gliwice, Gliwice00:48:1700:48:4872M30-----225
#46 246528Rogowski TomaszGogolin Biega, Gogolin00:48:3000:48:5459M20-67161--226
#47 247587Ożóg PawełMastoidea, Krapkowice00:48:2300:48:5760M204168162--227
#48 248696Listowski AndrzejNamysłów00:48:5800:48:5950M40--163--228
#49 249256Hałon AndrzejBBL Opole, Opole00:48:3900:49:0011M60--164--229
#50 250154Brzeziński PawełBieg Opolski / RunMania.com, Opole00:48:4200:49:0261M20--165--230
#51 251238Michałek MarekPrudnik00:48:3900:49:1151M40--166--231
#52 252469Wencel PiotrKS Koziołek, Kędzierzyn-Koźle00:48:2000:49:1252M40--1672-232
#53 253327Sala RomanZadyszka Oświęcim, Bielsko-Biała00:48:5700:49:1573M30-----233
#54 254141Małek MaciejWalidrogi00:48:3800:49:1674M30--168--234
#55 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !255191Legomiński WernerTruchtacz Mysłowice, Mysłowice00:49:0300:49:162M70-----235
#56 256240Holona DawidRybnik00:48:5900:49:1775M30-----236
#57 257323Tront KrystianŁubniany00:48:5700:49:1853M40--169--237
#58 258180Hetmańczyk IreneuszFAST FOOT Opole, Opole00:48:5000:49:1954M40--170--238
#59 259456Bundz RafałTychy00:48:5800:49:1962M20-----239
#60 260215Uszko SabinaSiedlec00:49:0100:49:205K40--12-21-
#61 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 261676Maczugowski JanuszOldboys kamienna Góra, Kamienna Góra00:49:1600:49:213M70-----240
#62 262448Kucharzak DobrosławaGarageGym Krapkowice, Krapkowice00:49:2000:49:238K201313-22-
#63 263499Bulanda DawidGogolin Biega, Gogolin00:49:2000:49:3116M16-69171--241
#64 26459Szymski MarianSklep Biegacza Wrocław, Imielin 41-40700:49:2000:49:3312M60-----242
#65 265343Doleżych KarolinaKrapkowice00:49:1500:49:359K202414-23-
#66 26675Rogowski RobertOpole00:49:0500:49:3655M40--172--243
#67 267252Gawle RenataSosnowiec00:49:2500:49:389K30----24-
#68 268358Sowada MałgorzataŹlinice00:49:3600:49:4010K20----25-
#69 269516Janik MichałGogolin Biega, Gogolin00:49:2800:49:4117M16-70173--244
#70 27067Simiński SławomirPrószków00:49:0600:49:4256M40--174--245
#71 271272Fusiarz ArturCross Krapkowice, Krapkowice00:49:2500:49:4263M204271175--246
#72 272199Michalik GrzegorzGarageGym Krapkowice, Krapkowice00:49:0200:49:4276M30-72176--247
#73 27335Baranowska BożenaJemielnica00:49:2000:49:466K40--15-26-
#74 274281Gąsior KatarzynaTułowice00:49:2800:49:4611K20--16-27-
#75 275507Jarczewski AdamGogolin Biega, Gogolin00:49:3500:49:4718M16-73177--248
#76 276578Zdun JarosławKrapkowice00:49:2600:49:4877M304374178--249
#77 277344Fałek BartoszKrapkowice00:49:2900:49:4978M304475179--250
#78 278366Tuora DawidKrapkowice00:49:4300:49:5064M204576180--251
#79 279453Kostrzewa KrzysztofOzimek00:49:2700:49:5257M40--181--252
#80 280186Reszyński MarcinMASAJ prudnik, Prudnik00:49:3800:49:5365M20--182--253
#81 281428Drózd BożenaKędzierzyn - Koźle00:49:5100:49:547K40--17-28-
#82 282371Kaszura DominikT.S. Iron Man, Krapkowice00:49:4600:49:5658M404677183--254
#83 283424Mirecki BeniaminKrapkowice00:49:1900:49:5866M20-78184--255
#84 284497Bekiesch PiotrGogolin Biega, Gogolin00:49:4700:49:5819M16-79185--256
#85 285588Kurzawa MariaCross Fabric Łódź, Nysa00:49:5400:49:5912K20--18-29-
#86 2865Wójcik Monikacross krapkowice, Krapkowice00:49:5400:50:0110K303519-30-
#87 287298Zemlak BartoszKędzierzyn-Koźle00:49:1700:50:0167M20--186--257
#88 288309Nagaba GrzegorzDrink Team, Krapkowice00:49:4600:50:0159M404780187--258
#89 289208Markiewicz WieslawGmina Murow, Kaly00:49:4800:50:0219M50--188--259
#90 290158Marchewka BartoszWrocław00:49:3200:50:0279M30-----260
#91 291159Ozaist Piotrcross krapkowice, Krapkowice00:49:3300:50:0280M304881189--261
#92 292156Citko MaciejPrzysiecz00:49:2800:50:0268M20--190--262
#93 293535Citak SławomirGogolin Biega, Gogolin00:49:3200:50:0481M30-82191--263
#94 294475Byczyński ŁukaszKluczbork00:49:4000:50:0469M20--192--264
#95 29590Morawiec AndrzejGmina Toszek, Ciochowice00:49:3700:50:1060M40-----265
#96 296222Batko JanuszGliwice00:49:3200:50:1061M40-----266
#97 297487Damek MariaJW 1907, Nowy Sącz00:50:1300:50:1513K20--20-31-
#98 298488Szenderski MarcinJW 1907 OPole, Pokój00:50:1300:50:1682M30--193--267
#99 29976Gołębiewska SylwiaKB Sobótka, Świdnica00:49:5500:50:1611K30----32-
#100 300372Gutkowski AdamKrapkowice00:49:3300:50:1783M304983194--268

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności