Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXXII Krapkowicki Bieg Uliczny

Wyniki - 1 maja 2014, Krapkowice

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Kat
Mgk
Rpk
Ro
On
K
M
-
-
#1 -160Cebula SebastianBrożec-------
#2 -245Kowohl AdrianKrapkowice-------
#3 -310Szynol RobertDrink Team, Krapkowice-------
#4 -314Kukuś AndrzejKrapkowice-------
#5 -349Lignar AndrzejGwoździce-------
#6 -421Radajewski ArkadiuszCross Krapkowice, Krapkowice-------
#7 -477Ziółkowski WojciechKluczbork-------
#8 -679Klaybor DawidMKS Chojniczanka Chojnice, Sierosław-------
#9 -540Jadasz SzymonGogolin Biega, Gogolin-------
#10 -681Bortnik MichałJasna Góra, Sulęcin-------
#11 -591Nowak RobertKrapkowice-------
#12 -374Pliszka AnetaChicago-------
#13 -445Kushnirenko VadymKrapkowice-------
#14 394582Wójcik Mateusz00:54:1300:54:22------346
#15 423598Gumuła Michał00:55:4800:55:55------365
#16 442397Jodłowski Marcin00:56:0300:56:40------377
#17 211583Rypel Natalia00:47:4700:47:53-----20-
#18 477563Chmielewski Bartosz00:57:5000:58:08------402
#19 505419Perzyński MaciejNysa00:59:1500:59:43---312--421
#20 25515Schichta TomaszGogolin Biega, Gogolin00:38:1600:38:30--513--23
#21 544569Osiej WłodzimierzKrapkowice01:02:5801:03:22-95147327--444
#22 43597Marzec Grzegorz00:40:0300:40:06------40
#23 -8Rusznica RafałBieg Opolski, Opole-------
#24 -65Kasiura Krzysztofcross krapkowice, Krapkowice-------
#25 -103Królicki TomaszOpole-------
#26 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !391232Wójciak MalwinaWinów00:53:3500:54:161K16--34-47-
#27 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !48847Majewska OlaBrzeg00:58:0200:58:412K16--67-80-
#28 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 50348Karolewicz OlaBrzeg00:58:5900:59:383K16--71-84-
#29 555467Chmielewska MichalinaKrapkowice01:04:4401:04:524K16203690-107-
#30 562466Chmielewska MarlenaKrapkowice01:06:0301:06:135K16223896-113-
#31 567230Wojtczak PatrycjaChorula01:06:0901:07:006K16-42100-118-
#32 357190Żółkiewicz MartaNysa00:52:3200:52:5115K20--29-41-
#33 376152Kocielska AnnaAKMB Pędziwiatr Gliwice, Gliwice00:53:1700:53:3316K20----43-
#34 124677Kaucka AlicjaBielawa00:44:2200:44:374K20----11-
#35 126418Świeca KatarzynaCentrum Narciarstwa Biegowego "Pod Kopą",00:44:3800:44:435K20--5-12-
#36 393392Fryziel BarbaraKS Otmęt Krapkowice, Krapkowice00:54:0400:54:1817K206935-48-
#37 395267Rabe EwelinaZimnice Małe00:54:0500:54:2418K20--36-49-
#38 396802Kos KatarzynaOpole00:54:0300:54:2619K20--37-50-
#39 403287Kupka AgnieszkaZdzieszowice00:54:2700:54:5920K20-1140-53-
#40 407231Szczypta PatrycjaNysa Biega, Nysa00:54:3600:55:0321K20--41-54-
#41 17627Budzeń SandraSklep Biegacza Wrocław, Nysa00:46:4200:46:476K20--8-16-
#42 185120Niespodzińska AnetaŚcigów00:46:4900:47:037K20-19-17-
#43 446345Matuszek KarolinaKąty Opolskie00:56:0700:56:4922K20--53-66-
#44 455385Orlik SabinaKS Otmęt Krapkowice, Krapkowice00:57:0600:57:1723K20111855-68-
#45 456383Gołąbek AgnieszkaKS Otmęt Krapkowice, Krapkowice00:57:0700:57:1724K20121956-69-
#46 464253Lustig NicolChróścice00:57:1800:57:3525K20--59-72-
#47 472268Wieszala LucynaZłotniki00:57:2300:57:5926K20--60-73-
#48 475519Siler SoniaGogolin Biega, Gogolin00:57:3700:58:0327K20-2262-75-
#49 479523Fesser AlicjaGogolin Biega, Gogolin00:57:3800:58:1428K20-2363-76-
#50 480522Mak AgnieszkaGogolin Biega, Gogolin00:57:3900:58:1529K20-2464-77-
#51 49894Suchecka LucynaOpole00:58:3300:59:0330K20--69-82-
#52 502454Swędrak PaulinaWieluń00:58:2700:59:1431K20--70-83-
#53 508313Szywalska KatarzynaKrapkowice00:59:2201:00:0132K20142772-85-
#54 514363Trzcionka AlicjaPrudnik00:59:4501:00:1833K20--75-88-
#55 262448Kucharzak DobrosławaGarageGym Krapkowice, Krapkowice00:49:2000:49:238K201313-22-
#56 519348Pieczara ŻanetaRogów Opolski01:00:2201:00:2534K20162977-90-
#57 520307Chudala MonikaBoguszyce01:00:3001:00:3635K20--78-91-
#58 265343Doleżych KarolinaKrapkowice00:49:1500:49:359K202414-23-
#59 268358Sowada MałgorzataŹlinice00:49:3600:49:4010K20----25-
#60 524510Lechowicz AnnaGogolin Biega, Gogolin01:00:2201:00:5836K20-3079-93-
#61 526390Pierowska KatarzynaKS Otmęt Krapkowice, Zdzieszowice01:00:4901:01:0237K20-3180-94-
#62 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !17305Wiśniewska-Ulfik DominikaRMD Montrail Team/SKB Kraśnik, Zabrze00:37:0100:37:031K20----2-
#63 274281Gąsior KatarzynaTułowice00:49:2800:49:4611K20--16-27-
#64 285588Kurzawa MariaCross Fabric Łódź, Nysa00:49:5400:49:5912K20--18-29-
#65 541137Choroś KarolinaOpole01:02:2401:02:5838K20--85-99-
#66 546450Makuła MagdalenaOpole01:02:5401:03:4139K20--86-102-
#67 549570Dulog AleksandraKrapkowice01:03:3201:03:5240K20183488-104-
#68 297487Damek MariaJW 1907, Nowy Sącz00:50:1300:50:1513K20--20-31-
#69 556387Ptasznik RoksanaKS Otmęt Krapkowice, Krapkowice01:04:4701:04:5941K20213791-108-
#70 560289Krok KristinaBoguszyce01:05:3601:05:4242K20--95-112-
#71 564275Krzewica AgnieszkaDąbrówka Górna01:06:0501:06:2943K20233997-115-
#72 570315Marondel KatarzynaFestiwal Biegowy w Krynicy, Nieznaszyn01:06:4201:07:1644K20----119-
#73 572381Serkis PatrycjaKS Otmęt Krapkowice, Krapkowice01:07:4401:07:5545K202643101-120-
#74 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !63544Szwarnóg JolantaDobczyce00:41:4800:41:502K20----5-
#75 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 66680Boroń AleksandraOpole00:41:5700:42:053K20--1-6-
#76 579574Błaut RoksanaKrapkowice01:08:0901:08:3046K202744102-121-
#77 582380Kochanowska AgnieszkaKS Otmęt Krapkowice, Krapkowice01:08:4501:08:5647K202846104-123-
#78 583382Łapszyńska KingaKS Otmęt Krapkowice, Krapkowice01:09:0201:09:1548K202947105-124-
#79 332386Dorosz ZuzannaKS Otmęt Krapkowice, Otmuchów00:51:2400:51:3614K20--24-36-
#80 588572Langer MagdaKrapkowice01:11:5501:12:1149K203048106-127-
#81 597414Kliszka AnetaElmwood Park01:21:0001:21:0550K20----133-
#82 9749Koczuła JustynaKędziezryn-Koźle00:43:1600:43:245K30--3-9-
#83 116463Jarosz AgnieszkaNysa00:44:1600:44:216K30--4-10-
#84 374360Gruchalska MartaOpole00:52:5700:53:3214K30--30-42-
#85 377684Nowak MartaKędzierzyn Koźle00:53:2800:53:3515K30--31-44-
#86 38522Kurpas AgataZdzieszowice00:53:4900:54:0016K30--32-45-
#87 387270Medwid KatarzynaKrapkowice00:53:3100:54:1117K305833-46-
#88 135219Szajbel SabinaTL Pogoń Ruda Śląska, Ruda Śląska00:45:1500:45:187K30----13-
#89 401340Ciotucha AgnieszkaKrapkowice00:53:5500:54:4518K3071039-52-
#90 41419Szajca KatarzynaClub Silesius, Dobrzeń Wielki00:55:0500:55:2819K30--43-56-
#91 415559Hnatow MarzenaNysa00:55:2500:55:3020K30--44-57-
#92 421115Rusakowicz SylwiaGarageGym, Krapkowice00:55:0900:55:5221K3091345-58-
#93 424576Broy BrygidaZimnice Małe00:55:5000:55:5622K30--46-59-
#94 425296Kopeć AnielaKrapkowice00:55:4400:55:5723K30101447-60-
#95 431375Dereń AnitaMechnice00:55:2900:56:0224K30--49-62-
#96 435449Orian AnnaKS KOZIOŁEK, Zdzieszowice00:55:5900:56:1125K30-1550-63-
#97 441564Emerling-Kaźmierczak AnitaChorula00:56:0700:56:3826K30-1752-65-
#98 458529Tkaczuk AnnaGogolin Biega, Gogolin00:57:1700:57:2527K30-2057-70-
#99 203543Drożdzik MagdalenaWKB Meta Lubliniec, Nysa00:47:1400:47:398K30--11-19-
#100 463311Nagaba EwaDrink Team, Krapkowice00:57:1600:57:3428K30132158-71-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności