Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXXII Krapkowicki Bieg Uliczny

Wyniki - 1 maja 2014, Krapkowice

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Kat
Mgk
Rpk
Ro
On
K
M
-
-
#1 262448Kucharzak DobrosławaGarageGym Krapkowice, Krapkowice00:49:2000:49:238K201313-22-
#2 9147Kadłuczka JanB+K POLSKA, Dąbrówka Górna00:35:0900:35:115M30124--9
#3 265343Doleżych KarolinaKrapkowice00:49:1500:49:359K202414-23-
#4 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !33367Michalik ŁukaszAnton Team Zdzieszowice, Krapkowice00:39:0400:39:062M162716--31
#5 2865Wójcik Monikacross krapkowice, Krapkowice00:49:5400:50:0110K303519-30-
#6 37235Tuora MateuszKrapkowice00:39:2300:39:2910M2031020--35
#7 4079Olas KrzysztofOTMĘT KRAPKOWICE, Krapkowice00:39:4400:39:4715M3041121--38
#8 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !345584Pastucha AnnaCross Krapkowice, Krapkowice00:52:0100:52:081K504727-39-
#9 387270Medwid KatarzynaKrapkowice00:53:3100:54:1117K305833-46-
#10 4778Hałubiec JarosławKrapkowice00:40:2000:40:3416M3051325--44
#11 393392Fryziel BarbaraKS Otmęt Krapkowice, Krapkowice00:54:0400:54:1817K206935-48-
#12 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 57594Pastucha MarekCross Krapkowice, Krapkowice00:41:1900:41:233M5061633--53
#13 401340Ciotucha AgnieszkaKrapkowice00:53:5500:54:4518K3071039-52-
#14 65353Los PatrykGarageGym Krapkowice, Krapkowice00:41:5900:42:0219M3071737--60
#15 408462Seweryn-Czyż Bożenacross krapkowice, Krapkowice00:54:2200:55:0413K4081242-55-
#16 68273Mędrecki SławomirKrapkowice00:42:0200:42:0721M3081839--62
#17 421115Rusakowicz SylwiaGarageGym, Krapkowice00:55:0900:55:5221K3091345-58-
#18 71361Czyż Grzegorzcross krapkowice, Krapkowice00:41:5800:42:1817M4091942--65
#19 425296Kopeć AnielaKrapkowice00:55:4400:55:5723K30101447-60-
#20 82213Serkis TomaszKrapkowice00:42:4300:42:4920M40102147--76
#21 455385Orlik SabinaKS Otmęt Krapkowice, Krapkowice00:57:0600:57:1723K20111855-68-
#22 85227Ceglarek RomanKrapkowice00:42:4700:42:5627M30112350--79
#23 90204Janik KamilKórnica00:42:5300:43:0520M20122453--83
#24 456383Gołąbek AgnieszkaKS Otmęt Krapkowice, Krapkowice00:57:0700:57:1724K20121956-69-
#25 112117Mazur TomaszGarageGym, Krapkowice00:43:2600:44:1026M20132667--103
#26 463311Nagaba EwaDrink Team, Krapkowice00:57:1600:57:3428K30132158-71-
#27 119278Najwer TomaszCEM-BUD Chrzanów, Krapkowice00:44:1800:44:2626M40142972--109
#28 508313Szywalska KatarzynaKrapkowice00:59:2201:00:0132K20142772-85-
#29 133426Smorąg TomaszKrapkowice00:44:5700:45:1539M30153277--121
#30 509377Zagórska AgnieszkaKS Otmęt Krapkowice, Krapkowice00:59:1701:00:0730K30152873-86-
#31 151589Hajdas RomanGarage Gym Krapkowice, Krapkowice00:45:4900:45:5336M20163489--137
#32 519348Pieczara ŻanetaRogów Opolski01:00:2201:00:2534K20162977-90-
#33 153234Niezgoda MichałKrapkowice00:45:5000:45:5737M20173590--139
#34 540164Filus IzabelaKrapkowice01:02:1101:02:4821K40173284-98-
#35 157368Olszewski MichałKrapkowice00:46:0300:46:0810M16183794--143
#36 549570Dulog AleksandraKrapkowice01:03:3201:03:5240K20183488-104-
#37 163350Hońka MichałKrapkowice00:46:1600:46:2347M30193998--148
#38 553284Mazur AnnaKrapkowice01:03:5501:04:3736K30193589-106-
#39 166690Wnęk JarosławKluczbork00:46:1400:46:2938M202041101--151
#40 555467Chmielewska MichalinaKrapkowice01:04:4401:04:524K16203690-107-
#41 177568Gołąbek PiotrKrapkowice00:46:3900:46:4935M402142108--161
#42 556387Ptasznik RoksanaKS Otmęt Krapkowice, Krapkowice01:04:4701:04:5941K20213791-108-
#43 178144Iwański JózefKrapkowice00:46:4700:46:538M602243109--162
#44 562466Chmielewska MarlenaKrapkowice01:06:0301:06:135K16223896-113-
#45 179271Iwański ArturLigota Krapkowicka00:46:4700:46:5352M302344110--163
#46 564275Krzewica AgnieszkaDąbrówka Górna01:06:0501:06:2943K20233997-115-
#47 183193Alan SzywalskiKrapkowice00:46:3100:47:0142M202446114--167
#48 565470Koppe MagdaDąbrówka Górna01:06:2201:06:4638K30244098-116-
#49 194329Nowicki MarekGarageGym Krapkowice, Krapkowice00:47:1100:47:1556M302549122--177
#50 566246Barysch ZorianaKrapkowice01:06:2601:06:5939K30254199-117-
#51 19617Bielecki ŁukaszGarageGym Krapkowice, Krapkowice00:46:3400:47:1845M202650123--178
#52 572381Serkis PatrycjaKS Otmęt Krapkowice, Krapkowice01:07:4401:07:5545K202643101-120-
#53 197114Sułkowski MarcinGarageGym, Krapkowice00:46:3500:47:1957M302751124--179
#54 579574Błaut RoksanaKrapkowice01:08:0901:08:3046K202744102-121-
#55 198403Rigol PiotrKrapkowice00:46:4300:47:2546M202852125--180
#56 582380Kochanowska AgnieszkaKS Otmęt Krapkowice, Krapkowice01:08:4501:08:5647K202846104-123-
#57 1996Piotrowski Krzysztofcross krapkowice, Krapkowice00:47:1900:47:2958M302953126--181
#58 583382Łapszyńska KingaKS Otmęt Krapkowice, Krapkowice01:09:0201:09:1548K202947105-124-
#59 201590Ceglarz TomaszKrapkowice00:47:3300:47:3859M303054128--183
#60 588572Langer MagdaKrapkowice01:11:5501:12:1149K203048106-127-
#61 206415Witkowski MarcinKrapkowice00:47:3500:47:4348M203155132--187
#62 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !595492Wożniak AlinaKrapkowice01:19:1401:20:002K503149108-131-
#63 216553Śledziński Mateuszcross krapkowice, Krapkowice00:47:4000:48:0051M203256137--196
#64 217593Nicpoń DominikKrapkowice00:48:0000:48:0064M303357138--197
#65 218571Przygrodzki AdamKrapkowice00:47:4400:48:0165M303458139--198
#66 222294Sobótka SławomirKrapkowice00:47:5900:48:1042M403559141--202
#67 226562Kwiotek DamianKrapkowice00:48:1300:48:1567M303661144--206
#68 228400Gucman MaciejWoodGuys, Krapkowice00:47:5300:48:1868M303762146--208
#69 232249Pohl ArminKrapkowice00:48:0500:48:2456M203863149--212
#70 240573Friedla ArminSteblów00:48:2500:48:4057M203964156--220
#71 244301Szywalski KrystianKrapkowice00:48:1700:48:4858M204066160--224
#72 247587Ożóg PawełMastoidea, Krapkowice00:48:2300:48:5760M204168162--227
#73 271272Fusiarz ArturCross Krapkowice, Krapkowice00:49:2500:49:4263M204271175--246
#74 276578Zdun JarosławKrapkowice00:49:2600:49:4877M304374178--249
#75 277344Fałek BartoszKrapkowice00:49:2900:49:4978M304475179--250
#76 278366Tuora DawidKrapkowice00:49:4300:49:5064M204576180--251
#77 282371Kaszura DominikT.S. Iron Man, Krapkowice00:49:4600:49:5658M404677183--254
#78 288309Nagaba GrzegorzDrink Team, Krapkowice00:49:4600:50:0159M404780187--258
#79 291159Ozaist Piotrcross krapkowice, Krapkowice00:49:3300:50:0280M304881189--261
#80 300372Gutkowski AdamKrapkowice00:49:3300:50:1783M304983194--268
#81 304378Borek DamianKrapkowice00:50:1300:50:2984M305086197--272
#82 308337Rymwid - Mickiewicz PrzemysławKrapkowice00:50:0900:50:4563M405187200--276
#83 31763Beer MichałKrapkowice00:50:3500:51:0872M205289206--285
#84 344599Michalik MarcelKrapkowice00:51:5400:52:0721M165392222--306
#85 346394Łapszyński DawidKS Otmęt Krapkowice, Krapkowice00:51:3000:52:0976M205493223--307
#86 348116Spałek AleksanderGarageGym, Krapkowice00:51:4400:52:2896M305594225--309
#87 351566Kiedycz ŁukaszKrapkowice00:52:1200:52:3898M305696228--312
#88 362379Kołodziej PatrykGladiatores, zapaśniczy klub sportowy "Górażdże",00:52:2900:53:0822M165797234--321
#89 365494Zgoda LeonardKrapkowice00:52:4500:53:2127M505898236--324
#90 36774Tarczyński RafaelCross Training Krapkowice, Krapkowice00:52:5100:53:2377M405999238--326
#91 369196Gabert GrzegorzVertigo Team, Gogolin00:53:0000:53:24100M3060100240--328
#92 379692Michalczyk MateuszKrapkowice00:53:1800:53:3982M2061101243--335
#93 383105Lechowicz JerzyCEM-BUD Chrzanów, Krapkowice00:53:0300:53:5118M6062103246--339
#94 389592Torbus MateuszSynergia Fittness, Krapkowice00:53:3200:54:1583M2063104250--343
#95 399396Żok KamilKrapkowice00:53:5800:54:3584M2064105252--348
#96 405703Słonski PiotrKrapkowice00:54:2100:55:02107M3065107255--352
#97 412297Przybył Maciejcross krapkowice, Krapkowice00:54:4800:55:224M7066108259--357
#98 419577Kociurski DamianKrapkowice00:55:0500:55:5088M2067110263--362
#99 420312Rowiński SławomirDrink Team, Krapkowice00:55:3000:55:5134M5068111264--363
#100 422178Lejczak KrzysztofCross Krapkowice, Krapkowice00:55:0600:55:5535M5069112265--364

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności