Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXXII Krapkowicki Bieg Uliczny

Wyniki - 1 maja 2014, Krapkowice

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Kat
Mgk
Rpk
Ro
On
K
M
-
-
#1 185120Niespodzińska AnetaŚcigów00:46:4900:47:037K20-19-17-
#2 843Dyczek MariuszAnton Team ZDZIESZOWICE, Zdzieszowice00:34:4600:34:484M30-13--8
#3 195439Pakosz IrenaLKS Górnik Januszkowice, Januszkowice00:47:1000:47:164K40-210-18-
#4 9147Kadłuczka JanB+K POLSKA, Dąbrówka Górna00:35:0900:35:115M30124--9
#5 262448Kucharzak DobrosławaGarageGym Krapkowice, Krapkowice00:49:2000:49:238K201313-22-
#6 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !22342Baron KamilLUKS "AZYMEK", Jasiona00:38:0600:38:091M16-310--20
#7 265343Doleżych KarolinaKrapkowice00:49:1500:49:359K202414-23-
#8 24121Grosz TomaszFAGRO Krapkowice, Moszna00:38:1600:38:2112M30-412--22
#9 25515Schichta TomaszGogolin Biega, Gogolin00:38:1600:38:30--513--23
#10 2865Wójcik Monikacross krapkowice, Krapkowice00:49:5400:50:0110K303519-30-
#11 2721Ciszewski WojciechZdzieszowice00:38:2900:38:3813M30-614--25
#12 331153Springer IwonaDziedzice00:51:2200:51:3512K30-623-35-
#13 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !33367Michalik ŁukaszAnton Team Zdzieszowice, Krapkowice00:39:0400:39:062M162716--31
#14 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !345584Pastucha AnnaCross Krapkowice, Krapkowice00:52:0100:52:081K504727-39-
#15 387270Medwid KatarzynaKrapkowice00:53:3100:54:1117K305833-46-
#16 34194Rejman KrzysztofMB - PROJEKT, Dobra00:39:0500:39:108M20-817--32
#17 393392Fryziel BarbaraKS Otmęt Krapkowice, Krapkowice00:54:0400:54:1817K206935-48-
#18 35451Orian PiotrKS Koziołek, Zdzieszowice00:39:2200:39:257M40-918--33
#19 401340Ciotucha AgnieszkaKrapkowice00:53:5500:54:4518K3071039-52-
#20 37235Tuora MateuszKrapkowice00:39:2300:39:2910M2031020--35
#21 403287Kupka AgnieszkaZdzieszowice00:54:2700:54:5920K20-1140-53-
#22 4079Olas KrzysztofOTMĘT KRAPKOWICE, Krapkowice00:39:4400:39:4715M3041121--38
#23 408462Seweryn-Czyż Bożenacross krapkowice, Krapkowice00:54:2200:55:0413K4081242-55-
#24 46438Rzepka BernardZdzieszowice00:40:2300:40:319M40-1224--43
#25 421115Rusakowicz SylwiaGarageGym, Krapkowice00:55:0900:55:5221K3091345-58-
#26 4778Hałubiec JarosławKrapkowice00:40:2000:40:3416M3051325--44
#27 425296Kopeć AnielaKrapkowice00:55:4400:55:5723K30101447-60-
#28 55209Zajonz RolandGogolin00:41:0800:41:1414M40-1431--51
#29 435449Orian AnnaKS KOZIOŁEK, Zdzieszowice00:55:5900:56:1125K30-1550-63-
#30 56151Jajuga ArkadiuszZdzieszowice00:41:1200:41:1915M40-1532--52
#31 43830Porada AnnaBazylia Team, Zdzieszowice00:56:0200:56:1915K40-1651-64-
#32 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 57594Pastucha MarekCross Krapkowice, Krapkowice00:41:1900:41:233M5061633--53
#33 441564Emerling-Kaźmierczak AnitaChorula00:56:0700:56:3826K30-1752-65-
#34 65353Los PatrykGarageGym Krapkowice, Krapkowice00:41:5900:42:0219M3071737--60
#35 455385Orlik SabinaKS Otmęt Krapkowice, Krapkowice00:57:0600:57:1723K20111855-68-
#36 68273Mędrecki SławomirKrapkowice00:42:0200:42:0721M3081839--62
#37 456383Gołąbek AgnieszkaKS Otmęt Krapkowice, Krapkowice00:57:0700:57:1724K20121956-69-
#38 71361Czyż Grzegorzcross krapkowice, Krapkowice00:41:5800:42:1817M4091942--65
#39 458529Tkaczuk AnnaGogolin Biega, Gogolin00:57:1700:57:2527K30-2057-70-
#40 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 72509Kisiel MarcinGogolin Biega, Gogolin00:42:1700:42:293M16-2043--66
#41 463311Nagaba EwaDrink Team, Krapkowice00:57:1600:57:3428K30132158-71-
#42 82213Serkis TomaszKrapkowice00:42:4300:42:4920M40102147--76
#43 475519Siler SoniaGogolin Biega, Gogolin00:57:3700:58:0327K20-2262-75-
#44 84502Cisiński JakubGogolin Biega, Gogolin00:42:4000:42:534M16-2249--78
#45 479523Fesser AlicjaGogolin Biega, Gogolin00:57:3800:58:1428K20-2363-76-
#46 85227Ceglarek RomanKrapkowice00:42:4700:42:5627M30112350--79
#47 90204Janik KamilKórnica00:42:5300:43:0520M20122453--83
#48 480522Mak AgnieszkaGogolin Biega, Gogolin00:57:3900:58:1529K20-2464-77-
#49 106503Duczek ŁukaszGogolin Biega, Gogolin00:43:3800:43:5334M30-2562--97
#50 481391Szatka BeataGogolin Biega, Gogolin00:57:5600:58:1929K30-2565-78-
#51 112117Mazur TomaszGarageGym, Krapkowice00:43:2600:44:1026M20132667--103
#52 482526Harmansa KorneliaGogolin Biega, Gogolin00:57:5600:58:2218K40-2666-79-
#53 117338Kołodziej RafałGórażdże00:44:0800:44:2327M20-2770--107
#54 508313Szywalska KatarzynaKrapkowice00:59:2201:00:0132K20142772-85-
#55 118527Harmansa PiotrGogolin Biega, Gogolin00:44:1600:44:2425M40-2871--108
#56 509377Zagórska AgnieszkaKS Otmęt Krapkowice, Krapkowice00:59:1701:00:0730K30152873-86-
#57 119278Najwer TomaszCEM-BUD Chrzanów, Krapkowice00:44:1800:44:2626M40142972--109
#58 519348Pieczara ŻanetaRogów Opolski01:00:2201:00:2534K20162977-90-
#59 127517Szymaniec MarcelGogolin Biega, Gogolin00:44:3100:44:447M16-3074--115
#60 524510Lechowicz AnnaGogolin Biega, Gogolin01:00:2201:00:5836K20-3079-93-
#61 132506Gus DamianGogolin Biega, Gogolin00:45:0200:45:138M16-3176--120
#62 526390Pierowska KatarzynaKS Otmęt Krapkowice, Zdzieszowice01:00:4901:01:0237K20-3180-94-
#63 133426Smorąg TomaszKrapkowice00:44:5700:45:1539M30153277--121
#64 540164Filus IzabelaKrapkowice01:02:1101:02:4821K40173284-98-
#65 134508Jaszkowic MartinGogolin Biega, Gogolin00:45:0600:45:169M16-3378--122
#66 548299Wasielewska TeresaKS Zdzieszowice - Bike Team, Zdzieszowice01:03:2201:03:5023K40-3387-103-
#67 151589Hajdas RomanGarage Gym Krapkowice, Krapkowice00:45:4900:45:5336M20163489--137
#68 549570Dulog AleksandraKrapkowice01:03:3201:03:5240K20183488-104-
#69 153234Niezgoda MichałKrapkowice00:45:5000:45:5737M20173590--139
#70 553284Mazur AnnaKrapkowice01:03:5501:04:3736K30193589-106-
#71 154416Dobosz Jacekts.iron man, Gogolin00:45:5100:46:0132M40-3691--140
#72 555467Chmielewska MichalinaKrapkowice01:04:4401:04:524K16203690-107-
#73 157368Olszewski MichałKrapkowice00:46:0300:46:0810M16183794--143
#74 556387Ptasznik RoksanaKS Otmęt Krapkowice, Krapkowice01:04:4701:04:5941K20213791-108-
#75 16129Porada AdamBazylia Team, Zdzieszowice00:46:1000:46:2233M40-3897--146
#76 562466Chmielewska MarlenaKrapkowice01:06:0301:06:135K16223896-113-
#77 163350Hońka MichałKrapkowice00:46:1600:46:2347M30193998--148
#78 564275Krzewica AgnieszkaDąbrówka Górna01:06:0501:06:2943K20233997-115-
#79 164539Paterak GrzegorzGogolin Biega, Gogolin00:46:0000:46:2448M30-4099--149
#80 565470Koppe MagdaDąbrówka Górna01:06:2201:06:4638K30244098-116-
#81 166690Wnęk JarosławKluczbork00:46:1400:46:2938M202041101--151
#82 566246Barysch ZorianaKrapkowice01:06:2601:06:5939K30254199-117-
#83 177568Gołąbek PiotrKrapkowice00:46:3900:46:4935M402142108--161
#84 567230Wojtczak PatrycjaChorula01:06:0901:07:006K16-42100-118-
#85 178144Iwański JózefKrapkowice00:46:4700:46:538M602243109--162
#86 572381Serkis PatrycjaKS Otmęt Krapkowice, Krapkowice01:07:4401:07:5545K202643101-120-
#87 179271Iwański ArturLigota Krapkowicka00:46:4700:46:5352M302344110--163
#88 579574Błaut RoksanaKrapkowice01:08:0901:08:3046K202744102-121-
#89 180513Pierskała ŁukaszGogolin Biega, Gogolin00:46:4600:46:5711M16-45111--164
#90 580286Mróz-Nowińska IwonaZdzieszowice01:08:1201:08:4128K40-45103-122-
#91 183193Alan SzywalskiKrapkowice00:46:3100:47:0142M202446114--167
#92 582380Kochanowska AgnieszkaKS Otmęt Krapkowice, Krapkowice01:08:4501:08:5647K202846104-123-
#93 190558Kutian AdamKędzierzyn Koźle, Rozwadza00:47:0100:47:1439M40-47119--173
#94 583382Łapszyńska KingaKS Otmęt Krapkowice, Krapkowice01:09:0201:09:1548K202947105-124-
#95 193512Lorek TomaszGogolin Biega, Gogolin00:46:5800:47:1513M16-48121--176
#96 588572Langer MagdaKrapkowice01:11:5501:12:1149K203048106-127-
#97 194329Nowicki MarekGarageGym Krapkowice, Krapkowice00:47:1100:47:1556M302549122--177
#98 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !595492Wożniak AlinaKrapkowice01:19:1401:20:002K503149108-131-
#99 19617Bielecki ŁukaszGarageGym Krapkowice, Krapkowice00:46:3400:47:1845M202650123--178
#100 197114Sułkowski MarcinGarageGym, Krapkowice00:46:3500:47:1957M302751124--179

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności