Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Mini Cracovia Maraton im. Piotra Gładkiego

Wyniki - 17 maja 2014, Kraków

Grupa zawodów :

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
Km
2
-
-
-
-
-
#1 94467Janowiak AdamLipnica WielkaPOL93M22286-00:18:3700:04:2600:05:4900:03:2319300:10:22122
#2 350530Szarek RobertWarszawaPOL78M348255-00:23:2100:05:3300:10:3400:03:5139100:12:33349
#3 606857Nowak MagdalenaKoniuszaPOL83K370-25200:27:5000:06:3700:15:0200:03:4432500:14:11552
#4 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !95315Ziółko JanKrakówPOLDystans52M6287-00:18:4100:04:2700:05:5300:02:5910100:10:0197
#5 351136Kozłowski PawełKrakówPOL66M443256-00:23:2200:05:3300:10:3500:04:0954700:13:07423
#6 607430Kwiecień FilipBochniaPOLDrużyna Strusia Pędziwiatra1M159355-00:27:5100:06:3800:15:0400:03:3325200:13:34484
#7 96269Wójcik TomaszZiębicePOL97M1988-00:18:4300:04:2700:05:5600:03:2420200:10:20121
#8 352741Gębara IzabelaDębicaPOL94K234-9600:23:2200:05:3400:10:3500:03:5441400:12:33350
#9 608501Prymas-Golonka AgataSkawinaPOL79K371-25300:27:5200:06:3800:15:0500:04:1155900:14:42602
#10 97385Dębicki ArturGdyniaPOL68M41389-00:18:4500:04:2700:05:5700:03:0612600:10:07103
#11 353194Śleboda RobertWołówPOLTkkf Razem Wołów67M444257-00:23:2300:05:3400:10:3500:04:0248600:12:59400
#12 60967Kosiba KarolinaTargowiskaPOL94K289-25400:27:5600:06:3900:15:0900:04:1759400:14:14558
#13 9850Górka KrzysztofKrakówPOL83M31490-00:18:4700:04:2800:05:5900:03:0110900:09:5995
#14 354872Wnuk GrzegorzRybnikPOLSbd Energetyk Rybnik68M445258-00:23:2400:05:3400:10:3700:04:0248400:13:21449
#15 610241Mikowicz OliwiaGrodkówPOLUks Znicz Jędrzejów-K149-25500:27:5800:06:3900:15:1100:03:2520700:15:18645
#16 99619Rożnawski SławomirAlwerniaPOLRóżanowscy /70M41491-00:18:5400:04:3000:06:0700:03:3124100:10:38135
#17 355382Sęk PaulinaTenczynekPOL92K235-9700:23:2400:05:3400:10:3700:03:3728200:12:28334
#18 61140Lampart BożenaRybnikPOL62K57-25600:28:0000:06:4000:15:1200:04:0954500:14:22570
#19 100368Grzywacz PiotrGorzycePOL89M22392-00:19:0100:04:3100:06:1400:03:0211200:10:11110
#20 356699Maciejczyk KarinaPrzeginiaPOL-K124-9800:23:2500:05:3400:10:3700:04:0350000:13:03412
#21 612904Krawiec AntoniKrakówPOL-M160356-00:28:0200:06:4000:15:1500:04:0652300:14:00542
#22 101714Adamczyk LeszekSłomnikiPOLJw468678M31593-00:19:0300:04:3200:06:1600:02:383900:09:4373
#23 357790Kącka-Leitz DorotaKrakówPOLTurcza /82K324-9900:23:2800:05:3500:10:4100:03:5643600:12:55390
#24 61333Lampart MartaRybnikPOLItmbw Kraków83K372-25700:28:0400:06:4100:15:1700:04:1458200:14:28577
#25 102688Stępak PiotrZbylitowska GóraPOL94M22494-00:19:0300:04:3200:06:1600:02:322900:09:1247
#26 358234Tomala RafałGrodkówPOLUks Znicz Jędrzejów-M143259-00:23:2800:05:3500:10:4100:03:3727600:13:21448
#27 614568Żebro TomaszKrakówPOL78M368357-00:28:0500:06:4100:15:1800:03:5643200:14:14560
#28 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !103339Pomorska MajaKrakówPOL2K12-900:19:0300:04:3200:06:1600:03:0411900:10:09105
#29 359242Gajos AgnieszkaGrodkówPOL75K325-10000:23:2900:05:3500:10:4200:04:1055000:13:04413
#30 615273Amrozińska PatrycjaKrakówPOL87K290-25800:28:1100:06:4200:15:2400:04:0147800:14:14559
#31 104100Mielke RaphaelBażanowicePOLMielke / Milki-running-team66M41595-00:19:0400:04:3200:06:1700:02:466400:09:4777
#32 360647Biel DominikaMszana DolnaPOL91K236-10100:23:3000:05:3500:10:4300:04:1458400:13:09429
#33 616760Cudek WojciechKrakówPOLL`arche80M369358-00:28:1400:06:4300:15:2600:04:1357700:14:14557
#34 105691Smardz MarekChrzanówPOL78M31696-00:19:0500:04:3200:06:1700:03:0612400:10:14112
#35 361449Ogiegło DominikWadowicePOL85M264260-00:23:3100:05:3500:10:4300:03:4735700:12:43361
#36 617759Kowalski AdrianNiepołomicePOLL`arche84M370359-00:28:1500:06:4300:15:2800:04:1357100:13:35487
#37 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !106187Pawlik AnnaKrakówPOL90K22-1000:19:0600:04:3200:06:1900:03:2922600:10:37133
#38 362880Garbień MieczysławLeńczePOL47M65261-00:23:3200:05:3600:10:4400:04:0249500:12:51382
#39 618808Klempka JoannaKrakówPOL86K291-25900:28:1600:06:4300:15:2800:04:1256100:14:49609
#40 107643Kulpa AdamStalowa WolaPOL```kółko`` Błonia`90M22597-00:19:0600:04:3300:06:1900:02:548800:10:07102
#41 363575Rybka SebastianKrakówPOLBbl Kraków98M123262-00:23:3200:05:3600:10:4400:03:5542700:13:14433
#42 619577Kula TadeuszKrakówPOL55M526360-00:28:1700:06:4400:15:2900:04:1155800:14:57622
#43 108235Kwaśniewski DawidGrodkówPOL95M1498-00:19:0800:04:3300:06:2000:03:2218700:10:48153
#44 364632Kubin MaciejNielepicePOL65M446263-00:23:3200:05:3600:10:4500:04:1357200:13:29468
#45 620447Potoniec SylwesterBochniaPOL76M371361-00:28:2000:06:4400:15:3200:04:1759900:14:37595
#46 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 109687Majcher SylwiaPrzemyślPOL89K23-1100:19:1100:04:3400:06:2300:02:5910500:10:09106
#47 365106Klewar PawełKrakówPOLBrickblock Team86M265264-00:23:3300:05:3600:10:4500:03:4030200:12:28337
#48 621446Potoniec BożenaBochniaPOL76K373-26000:28:2000:06:4400:15:3300:04:1659300:14:37597
#49 110170Michalik RafałKrakówPOL96M1599-00:19:1100:04:3400:06:2300:03:0010700:10:14113
#50 366198Graczyk - Waligóra JadwigaKrakówPOL76K326-10200:23:3300:05:3600:10:4600:03:4131000:12:17303
#51 622140Markowicz - Ciastoń MagdalenaKrakówPOL83K374-26100:28:2000:06:4400:15:3200:07:2673200:16:58703
#52 111698Wierzbicki TomaszKrakówPOL87M226100-00:19:1100:04:3400:06:2400:02:424900:09:4475
#53 367122Wymazała MagdalenaKrakówPOLPlanet Pr87K237-10300:23:3400:05:3600:10:4700:03:2621300:12:22324
#54 623327Frejlich KarolBaćkowicePOL93M288362-00:28:2000:06:4400:15:3300:04:1055100:13:59538
#55 112174Pawlik KamilaKrakówPOL76K34-1200:19:1200:04:3400:06:2400:02:394100:09:5487
#56 368118Doniec AgnieszkaKrakówPOL80K327-10400:23:3500:05:3700:10:4700:03:5441500:12:54387
#57 624176Szałwińska EwaBełchatówPOLSpartakus Bełchatów66K423-26200:28:2100:06:4500:15:3300:04:2965800:15:17643
#58 113238Lach SebastianGrodkówPOL76M317101-00:19:1200:04:3400:06:2500:03:2621100:10:52157
#59 369653Bożętka MaciejRudnoPOL89M266265-00:23:3500:05:3700:10:4800:03:4030100:12:14295
#60 625437Toborowicz PrzemekKrakówPOL85M289363-00:28:2100:06:4500:15:3400:04:4169400:15:29654
#61 114344Napierała AndrzejGaworzycePOLDrużyna Szpiku Kghm58M59102-00:19:1300:04:3400:06:2500:02:538600:10:07101
#62 370711Bazarova AnnaKrakówPOL1K125-10500:23:3800:05:3700:10:5100:03:4635200:12:34351
#63 626177Szałwińska OlgaBełchatówPOLUj94K292-26300:28:2100:06:4500:15:3300:04:2865300:15:12639
#64 115779Bolsęga KrzysztofKrakówPOLTkkf Azory68M416103-00:19:1500:04:3500:06:2800:03:2218500:10:47152
#65 371612Myszka BarbaraKrakówPOL88K238-10600:23:3800:05:3700:10:5100:03:5744200:13:04414
#66 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !627625Pączko LidiaKrakówPOL43K71-26400:28:2200:06:4500:15:3500:04:4068900:15:27653
#67 116215Konieczny AnnaKrakówPOL85K24-1300:19:1600:04:3500:06:2800:03:0712800:10:19119
#68 628450Zachara EwaKrakówPOL85K293-26500:28:2300:06:4500:15:3500:04:4470400:15:31655
#69 117353Majka KlaudiaLaskowaPOL92K25-1400:19:1800:04:3500:06:3100:02:487200:10:10107
#70 373110Lalik PaulinaNiepołomicePOL93K239-10700:23:3800:05:3700:10:5100:03:4937500:12:45370
#71 629326Krzemińska AnnaKrakówPOL93K294-26600:28:2400:06:4500:15:3600:04:1357600:14:01545
#72 118740Bąk ArturKrakówPOLFc Po 40tce71M417104-00:19:2000:04:3600:06:3200:03:0913700:10:28127
#73 374429Prokop KrzysztofKobylankaPOLTeam Eurofin76M349267-00:23:3900:05:3700:10:5100:03:4534000:12:45369
#74 630668Pawińska ZytaCzaniecPOL58K58-26700:28:2500:06:4600:15:3700:04:1357000:14:44608
#75 119282Trojan KonradKrzczonówPOL```uks Cyrhla Krzczonów`99M120105-00:19:2500:04:3700:06:3700:02:559000:10:10108
#76 37589Gargas-Dziedzina JoannaKrakówPOL80K328-10800:23:3900:05:3700:10:5100:03:3727700:12:28335
#77 631262Kondracki ŁukaszJarosławPOL89M290364-00:28:2600:06:4600:15:3800:04:2965700:15:02627
#78 376415Imielska HannaWrocławPOL3K126-10900:23:3900:05:3700:10:5100:03:5240100:13:07425
#79 632259Klimek SylwiaGolicePOL92K295-26800:28:2600:06:4600:15:3800:04:2965900:15:04634
#80 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 121500Musur AdamOleśnicaPOLKb Lupus Oleśnica53M63107-00:19:2800:04:3800:06:4100:03:0712900:10:23123
#81 377371Dziadur KatarzynaJaworznoPOL75K329-11000:23:4000:05:3800:10:5200:04:0047400:13:03410
#82 633214Szymacha MaciejWieliczkaPOL3M161365-00:28:3200:06:4700:15:4400:04:3868100:15:21651
#83 122172Grabiński WaldemarRogoźno WlkpPOLRc Wiater Rogoźno73M419108-00:19:3000:04:3800:06:4200:02:579600:10:12111
#84 378569Gondek EwaKrakówPOL89K240-11100:23:4200:05:3800:10:5400:03:5744900:13:05419
#85 634659Skrzyszowska AleksandraKrakówPOL-K150-26900:28:3600:06:4800:15:4800:03:5744800:15:10637
#86 123778Kwiatkowski JacekKrakówPOLFlower Power / Ymca57M510109-00:19:3000:04:3800:06:4300:02:548900:10:11109
#87 379929Roślicki TomaszDobczycePOL81M350268-00:23:4200:05:3800:10:5400:04:0551500:13:03409
#88 635347Baniak MonikaRzezawaPOL75K375-27000:28:3900:06:4900:15:5100:04:4269600:15:02629
#89 124881Zachura WojciechSucha BeskidzkaPOL89M227110-00:19:3100:04:3900:06:4400:03:1716900:10:46146
#90 380131Gajek IzabelaKrakówPOL76K330-11200:23:4300:05:3800:10:5600:03:5542600:12:55391
#91 636370Gawlik AnnaKrakówPOL76K376-27100:28:4000:06:4900:15:5300:04:2362800:15:14642
#92 125203Augustyński SylwesterKrakówPOL81M318111-00:19:3200:04:3900:06:4400:03:1817100:10:37134
#93 381563Kawaler SzymonZebrzydowicePOL2M144269-00:23:4300:05:3800:10:5600:03:4533000:12:46372
#94 126162Multana HubertWęgrzce WielkiePOLAgh90M228112-00:19:3300:04:3900:06:4500:02:363400:09:5893
#95 382722Sułek WeronikaKrakówPOL97K16-11300:23:4400:05:3900:10:5600:04:0046400:13:06420
#96 638216Szymacha AnetaWieliczkaPOL80K377-27300:28:4200:06:5000:15:5400:04:3868600:15:18647
#97 127171Musial WojciechKrakowPOL73M420113-00:19:3300:04:3900:06:4600:03:0713000:10:23124
#98 383848Świętochłowska JadwigaTarnówPOL76K331-11400:23:4400:05:3900:10:5700:03:4231400:12:24328
#99 639535Wawrzynów JulitaKrakówPOL70K424-27400:28:4300:06:5000:15:5600:04:4671200:15:39664
#100 128586Rzeszutek RobertKrakówPOLAsics Polska79M319114-00:19:3500:04:3900:06:4800:03:2822200:10:57166

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności