Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Mini Cracovia Maraton im. Piotra Gładkiego

Wyniki - 17 maja 2014, Kraków

Grupa zawodów :

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
Km
2
-
-
-
-
-
#1 184268Wójcik WaldemarZiębicePOL71M425158-00:20:5200:04:5800:08:0500:03:2420100:11:05186
#2 96269Wójcik TomaszZiębicePOL97M1988-00:18:4300:04:2700:05:5600:03:2420200:10:20121
#3 260175Bugajna AnnaCzęstochowaPOL89K220-4800:22:1500:05:1700:09:2700:03:2520300:11:28212
#4 395799Bobek DanielPodstolicePOL86M268271-00:23:5400:05:4100:11:0600:03:2520400:11:55260
#5 175893Kratochwik MarianKrakówPOLAzs Uj Cm64M513150-00:20:4000:04:5500:07:5200:03:2520500:11:09190
#6 195124Wiercioch JonaszKrakówPOLPlanet Pr88M243167-00:20:5800:04:5900:08:1100:03:2520600:11:01174
#7 610241Mikowicz OliwiaGrodkówPOLUks Znicz Jędrzejów-K149-25500:27:5800:06:3900:15:1100:03:2520700:15:18645
#8 21795Kołodziejczyk DariuszPoznańPOL64M517181-00:21:3500:05:0800:08:4700:03:2520800:11:37222
#9 149840Pręcikowski RyszardWieliczkaPOL70M422130-00:20:0500:04:4600:07:1700:03:2520900:11:04184
#10 279727Rusin AnnaWrocławPOL82K313-5600:22:2900:05:2100:09:4100:03:2621000:11:49246
#11 113238Lach SebastianGrodkówPOL76M317101-00:19:1200:04:3400:06:2500:03:2621100:10:52157
#12 247395Szotowicz SebastianStargardPOLSzwla Stargard Szczecin80M338203-00:22:0400:05:1500:09:1600:03:2621200:11:43232
#13 367122Wymazała MagdalenaKrakówPOLPlanet Pr87K237-10300:23:3400:05:3600:10:4700:03:2621300:12:22324
#14 150548Wiśniowski KrzysztofZakopanePOLA`ma Zakopane71M423131-00:20:0500:04:4700:07:1800:03:2621400:10:57164
#15 193697Majewski SzymonKrakówPOL82M329165-00:20:5700:04:5900:08:1000:03:2621500:11:24210
#16 223239Listowski GrzegorzGrodkówPOL98M117187-00:21:4200:05:1000:08:5500:03:2621600:11:44235
#17 248396Szotowicz SergiuszStargardPOLSzwla Stargard Szczecin4M135204-00:22:0400:05:1500:09:1700:03:2721700:11:45236
#18 204856Cyrankowski DominikWłocławekPOL3M129173-00:21:1400:05:0300:08:2600:03:2721800:11:20200
#19 298649Grzywacz AgnieszkaKrakowPOL81K316-6600:22:4200:05:2400:09:5500:03:2721900:11:55258
#20 22264Włosiński PrzemysławWieliczkaPOL94M248186-00:21:3800:05:0900:08:5100:03:2722000:11:34218
#21 225774Kwiatkowski KrzysztofKrakówPOLFlower Power /81M333189-00:21:4600:05:1100:08:5900:03:2822100:11:34219
#22 128586Rzeszutek RobertKrakówPOLAsics Polska79M319114-00:19:3500:04:3900:06:4800:03:2822200:10:57166
#23 280787Rusin DorotaBielsko-białaPOL84K314-5700:22:3100:05:2100:09:4300:03:2822300:11:52251
#24 258389Wierzchowski MichałKrakówPOL71M433212-00:22:1400:05:1700:09:2600:03:2822400:11:40227
#25 213867Wybraniec KarolinaSucha BeskidzkaPOLOfiary Jedzenia Kotletów-K16-3400:21:3100:05:0700:08:4300:03:2822500:11:19199
#26 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !106187Pawlik AnnaKrakówPOL90K22-1000:19:0600:04:3200:06:1900:03:2922600:10:37133
#27 230609Tyliba IreneuszPrzeginiaPOL73M429192-00:21:5200:05:1200:09:0400:03:2922700:11:43233
#28 244275Mogilski MichałNowy SączPOL82M337201-00:22:0200:05:1400:09:1400:03:2922800:11:24209
#29 144319Dudziński DawidKrakówPOLG:5198M114127-00:20:0100:04:4600:07:1400:03:3022900:11:03182
#30 333749Białowąs EwaProszowicePOL97K15-8600:23:0400:05:2900:10:1600:03:3023000:11:58265
#31 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !334390Suszczyńska BożenaKrakówPOLBbl Kraków63K52-8700:23:0400:05:2900:10:1700:03:3023100:11:59269
#32 309515Kowal KubaWieliczkaPOL83M345236-00:22:4600:05:2500:09:5900:03:3023200:12:17306
#33 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !151324Zięcina MirelaKrakówPOL65K42-2000:20:0600:04:4700:07:1900:03:3023300:11:04183
#34 268620Kraczkowska IzabelaKrakówPOLBiegam Bo Lubię Kraków74K44-5200:22:1900:05:1800:09:3200:03:3023400:11:40228
#35 270375Góra MateuszTarnowskie GóryPOL97M122217-00:22:2000:05:1900:09:3300:03:3023500:11:46238
#36 49154Przygoda MarcinStalowa WolaPOL```kółko`` Błonia`88M21245-00:17:3300:04:0200:04:4500:03:3023600:09:4982
#37 91849Pawłowski AdamNowy SączPOL89M22184-00:18:3200:04:2400:05:4500:03:3023700:10:19120
#38 215684Świętochowska JuliaTarnówPOL1K18-3600:21:3300:05:0700:08:4500:03:3023800:11:38225
#39 157742Piwowarczyk PiotrDobczycePOL90M234136-00:20:1000:04:4800:07:2300:03:3023900:11:11192
#40 302750Białowąs RobertKrakówPOL69M438234-00:22:4400:05:2400:09:5700:03:3124000:11:59270
#41 99619Rożnawski SławomirAlwerniaPOLRóżanowscy /70M41491-00:18:5400:04:3000:06:0700:03:3124100:10:38135
#42 169376Kocik StanisławTarnowskie GóryPOL97M115145-00:20:2700:04:5200:07:3900:03:3124200:11:22205
#43 605434Krokosz MarcinBochniaPOLDrużyna Strusia Pędziwiatra1M158354-00:27:4600:06:3600:14:5900:03:3124300:13:29466
#44 668369Cupiał WiktorKrakówPOL3M163376-00:29:4900:07:0600:17:0100:03:3124400:13:56533
#45 185178Kania TomaszKrakówPOLAzs Ur Kraków88M241159-00:20:5200:04:5800:08:0500:03:3224500:11:18197
#46 208428Gorczyca MichałKrakówPOL99M130177-00:21:2300:05:0500:08:3500:03:3224600:11:34217
#47 318290Makusek NataliaKrzczonówPOLUks Cyrhla Krzczonów-K120-7800:22:5400:05:2700:10:0600:03:3224700:12:14294
#48 137545Szczerba AdamPyzówkaPOLZespółszkół Technicz96M16122-00:19:5300:04:4400:07:0600:03:3224800:10:44141
#49 16059Kinkel TomaszCzęstochowaPOLWww:przemyslowe:info1M123138-00:20:1600:04:4900:07:2800:03:3224900:10:58169
#50 313481Drohomirecki DariuszKrakówPOL72M439238-00:22:5100:05:2600:10:0300:03:3225000:11:55256
#51 300677Ziętak ZuzannaBrzozaPOL1K114-6800:22:4300:05:2400:09:5600:03:3225100:12:02276
#52 607430Kwiecień FilipBochniaPOLDrużyna Strusia Pędziwiatra1M159355-00:27:5100:06:3800:15:0400:03:3325200:13:34484
#53 174695Głąb MariuszDobczycePOL88M240149-00:20:3700:04:5400:07:4900:03:3325300:11:15194
#54 299675Ziętak JoannaBrzozaPOL75K317-6700:22:4300:05:2400:09:5500:03:3325400:12:04281
#55 179544Tomczyk TomaszSpytkowicePOLZespółszkół Technicz96M18153-00:20:4300:04:5600:07:5600:03:3325500:11:04185
#56 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 297401Olesiak NataliaKrakówPOL96K13-6500:22:4100:05:2400:09:5300:03:3325600:12:02275
#57 316288Korzeń AngelikaKrzczonówPOLUks Cyrhla Krzczonów-K119-7700:22:5200:05:2600:10:0500:03:3325700:12:14296
#58 415265Bartosova JanaKrakówPOL87K244-13600:24:0900:05:4500:11:2200:03:3325800:12:28339
#59 409899Batycka-Bartkowiak AnnaKrakówPOL77K340-13300:24:0500:05:4400:11:1700:03:3325900:12:26330
#60 228915Żywicka MałgorzataKrakówPOL99K110-3800:21:5000:05:1100:09:0200:03:3426000:11:51249
#61 519592Kubanek MagdalenaChorzówPOL91K264-19400:25:4100:06:0600:12:5400:03:3426100:13:21452
#62 209934Żytkowska IwonaPszczynaPOLBiegam Dla Marcinka82K36-3200:21:2300:05:0500:08:3600:03:3426200:11:48243
#63 218148Starzyk JacekOlkuszPOL58M518182-00:21:3600:05:0800:08:4800:03:3426300:11:28211
#64 425397Litwic MariaKrakówPOL81K343-14300:24:2500:05:4800:11:3700:03:3526400:12:33348
#65 237121Dymek IzabelaPlockPOLBiegaj Z Dymkiem82K38-4000:21:5800:05:1300:09:1000:03:3526500:11:54255
#66 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !286209Behounek MałgorzataZakopanePOLTg Sokół Zakopane61K51-6100:22:3600:05:2200:09:4900:03:3526600:11:50248
#67 329427Gorczyca DariuszKrakówPOL69M442246-00:23:0100:05:2800:10:1400:03:3526700:11:56261
#68 335362Czarnecka KarolinaZakopanePOLKb Śnieżka 160284K323-8800:23:0500:05:2900:10:1700:03:3526800:12:08288
#69 272133Święchowicz NataliaJordanówPOLMoto-łaje Motocykliści87K222-5400:22:2200:05:1900:09:3500:03:3626900:11:51250
#70 287361Parzuchowski PawełRadomPOLKb Śnieżka 160284M342226-00:22:3600:05:2200:09:4900:03:3627000:12:10291
#71 429167Dudaeva EkaterinaKrakowPOL81K344-14500:24:2900:05:4900:11:4100:03:3627100:12:54386
#72 178820Sup KingaKrakówPOL94K211-2600:20:4200:04:5500:07:5500:03:3627200:11:22206
#73 281531Sitkiewicz AleksandraPłockPOLNight Runners Płock87K223-5800:22:3300:05:2200:09:4500:03:3627300:11:56262
#74 403498Tomaszewska LucynaSzczecinPOL79K338-12900:24:0000:05:4200:11:1300:03:3627400:12:50379
#75 389104Dąbroś MałgorzataKrakówPOL83K333-11900:23:5000:05:4000:11:0200:03:3627500:12:17309
#76 358234Tomala RafałGrodkówPOLUks Znicz Jędrzejów-M143259-00:23:2800:05:3500:10:4100:03:3727600:13:21448
#77 37589Gargas-Dziedzina JoannaKrakówPOL80K328-10800:23:3900:05:3700:10:5100:03:3727700:12:28335
#78 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 407588Orlewicz-Musiał MałgorzataKrakówPOLAzs Awf Kraków Masters60K53-13100:24:0200:05:4300:11:1400:03:3727800:12:26331
#79 166478Ochnik KarolZakopanePOL88M237143-00:20:2300:04:5100:07:3500:03:3727900:11:09191
#80 505354Supernak AgnieszkaKrakówPOL73K416-18400:25:2700:06:0300:12:4000:03:3728000:12:59399
#81 30373Bruzda KarolinaKrakówPOLOperacja Żylak Team83K318-6900:22:4400:05:2400:09:5700:03:3728100:11:54254
#82 355382Sęk PaulinaTenczynekPOL92K235-9700:23:2400:05:3400:10:3700:03:3728200:12:28334
#83 220229Osiadacz SebastianGrodkówPOL-M132184-00:21:3700:05:0800:08:4900:03:3728300:11:40230
#84 13381Kmiecik PawełKrakówPOL77M321119-00:19:4600:04:4200:06:5900:03:3728400:11:15195
#85 327657Wróbel AdrianaŁazyPOLGrupa Paleo Zawiercie73K45-8300:23:0100:05:2800:10:1400:03:3728500:12:10292
#86 414508Pigla KarolinaWrocławPOL99K130-13500:24:0900:05:4500:11:2100:03:3728600:12:22323
#87 345734Augustyńska DominikaŻywiecPOL85K233-9300:23:1800:05:3200:10:3000:03:3828700:12:12293
#88 511243Górska AleksandraGrodkówPOL99K136-18800:25:3200:06:0400:12:4400:03:3828800:13:24459
#89 406197Bolsęga KrzysztofKrakówPOLTkkf Azory68M447276-00:24:0100:05:4300:11:1300:03:3828900:12:32346
#90 545217Kłodnicki TomaszKrakówPOL68M460332-00:26:3000:06:1800:13:4300:03:3829000:13:07424
#91 388477Wróbel KarolinaKrakówPOL98K17-11800:23:4900:05:4000:11:0200:03:3829100:12:33347
#92 203547Wiśniowski AdrianZakopanePOLA`ma Zakopane3M128172-00:21:1300:05:0300:08:2600:03:3829200:11:42231
#93 462775Kwiatkowska MałgorzataKrakówPOLFlower Power / Kwiatski59K54-16300:24:5700:05:5600:12:0900:03:3929300:12:55393
#94 246494Lech EwaKrakówPOL90K218-4400:22:0200:05:1400:09:1500:03:3929400:11:57263
#95 501781Leonarczyk JerzyKrakówPOL60M524319-00:25:2500:06:0300:12:3800:03:3929500:13:03407
#96 136782Stabryła MateuszKrakówPOL98M113121-00:19:4900:04:4300:07:0200:03:3929600:11:03181
#97 192690Borzęcka ZuzannaStary SączPOL93K213-2800:20:5700:04:5900:08:0900:03:4029700:11:21202
#98 324442Marchewka JoannaCzernichówPOL76K321-8100:22:5900:05:2800:10:1200:03:4029800:11:47242
#99 238112Rola AnnaBrzeziePOLBrickblock Team86K215-4100:21:5800:05:1400:09:1100:03:4029900:12:00271
#100 256303Szymański MarekKoszycePOLRodzinne Bieganie70M432210-00:22:1300:05:1700:09:2600:03:4030000:12:06284

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności