Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Mini Cracovia Maraton im. Piotra Gładkiego

Wyniki - 17 maja 2014, Kraków

Grupa zawodów :

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
Km
2
-
-
-
-
-
#1 713521Szkopek HaniaWieliczkaPOL69K431-32300:32:3300:07:4500:19:4600:04:3166500:17:53724
#2 729524Rakocz LesławWieliczkaPOL76M382398-00:34:1100:08:0800:21:2300:04:4269700:18:13728
#3 253527Strug AnetaWieliczkaPOL92K219-4500:22:0900:05:1600:09:2200:03:4332000:11:48244
#4 558529Szarek EwaWarszawaPOL76K366-22200:26:4300:06:2100:13:5500:03:5542900:13:47520
#5 350530Szarek RobertWarszawaPOL78M348255-00:23:2100:05:3300:10:3400:03:5139100:12:33349
#6 281531Sitkiewicz AleksandraPłockPOLNight Runners Płock87K223-5800:22:3300:05:2200:09:4500:03:3627300:11:56262
#7 478532Sołtysik AnnaNowy SączPOLWojownicze Żółwie Ninja88K256-17000:25:0600:05:5800:12:1800:03:4030400:12:51380
#8 694533Boliglowa PaulinaWieliczkaPOL89K2103-31100:31:3700:07:3100:18:4900:04:0349800:15:12638
#9 454534Kopta JerzyKrakówPOL45M67295-00:24:5100:05:5500:12:0300:03:5542800:13:34483
#10 639535Wawrzynów JulitaKrakówPOL70K424-27400:28:4300:06:5000:15:5600:04:4671200:15:39664
#11 384536Wawrzynów PiotrKrakówPOL98M124270-00:23:4400:05:3900:10:5700:04:0148000:12:58398
#12 346537Ostapińska MagdaPiasecznoPOL74K46-9400:23:1900:05:3300:10:3100:03:5845300:12:55389
#13 53539Piwowarczyk JanDobczycePOLDobczycki Klub Biegacza64M5649-00:17:3700:04:1100:04:4900:02:425100:09:2360
#14 161540Pannier AntoniKrakówPOL88M235139-00:20:1700:04:4900:07:3000:03:2319400:11:00173
#15 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 74541Kadzik SzymonSpytkowicePOLZespółszkół Technicz96M1368-00:18:1000:04:1900:05:2200:03:2118000:10:18116
#16 79542Zawiła WojciechWadowicePOL22bpg88M21673-00:18:2000:04:2200:05:3300:02:466200:09:3568
#17 446543Żak AgnieszkaMiedziana GóraPOLBbl Kielce82K348-15400:24:3700:05:5100:11:4900:03:5139200:12:20317
#18 179544Tomczyk TomaszSpytkowicePOLZespółszkół Technicz96M18153-00:20:4300:04:5600:07:5600:03:3325500:11:04185
#19 137545Szczerba AdamPyzówkaPOLZespółszkół Technicz96M16122-00:19:5300:04:4400:07:0600:03:3224800:10:44141
#20 171546Löffler AdamRadomskoPOL91M239147-00:20:3400:04:5300:07:4600:03:1215300:10:50156
#21 203547Wiśniowski AdrianZakopanePOLA`ma Zakopane3M128172-00:21:1300:05:0300:08:2600:03:3829200:11:42231
#22 150548Wiśniowski KrzysztofZakopanePOLA`ma Zakopane71M423131-00:20:0500:04:4700:07:1800:03:2621400:10:57164
#23 472549Szozda MichałKrakówPOL92M281304-00:25:0300:05:5800:12:1600:03:4030600:12:49376
#24 490550Wyrwa JoannaKrakówPOL80K354-17400:25:1600:06:0100:12:2900:03:5239900:13:19446
#25 592551Magos SoniaKrakówPOL3K147-24400:27:3400:06:3300:14:4600:03:5139000:14:05546
#26 677552Magos KatarzynaKrakówPOL74K428-30000:30:2600:07:1400:17:3900:04:4771300:16:16683
#27 73553Buliński FilipKrakówPOL-M11367-00:18:0900:04:1900:05:2200:02:497700:09:3265
#28 245556Szot JerzyKrakówPOL70M431202-00:22:0200:05:1400:09:1400:03:5542300:12:17305
#29 219557Szot FilipKrakówPOL-M131183-00:21:3700:05:0800:08:4900:03:5441600:12:16302
#30 229558Szot KajetanKrakówPOL3M133191-00:21:5100:05:1200:09:0400:03:5441800:12:18311
#31 485559Ciapała SzymonKrakówPOLŚciana Trzciana Urt71M454312-00:25:1200:06:0000:12:2500:04:0450600:13:43511
#32 486560Ciapała JarosławKrakówPOLŚciana Trzciana Urt4M152313-00:25:1300:06:0000:12:2500:04:0450500:13:43510
#33 262561Kałucki WojciechKrakówPOL76M340213-00:22:1600:05:1800:09:2800:03:4937000:12:04280
#34 661562Gałczyńska MałgorzataKrakówPOL1K155-28700:29:3800:07:0300:16:5100:03:5542100:15:56674
#35 381563Kawaler SzymonZebrzydowicePOL2M144269-00:23:4300:05:3800:10:5600:03:4533000:12:46372
#36 689564Krupa JoannaKrakówPOL-K159-30800:31:0800:07:2400:18:2000:03:4735800:15:19649
#37 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 19565Opryszek BogusławKrakówPOLItmbw Kraków68M4316-00:15:5000:03:4600:03:0200:02:231400:08:1920
#38 676566Kawaler AnnaZebrzydowicePOL76K381-29900:30:2400:07:1400:17:3700:04:2362700:15:43668
#39 177567Klewar MaciejKrakówPOL96M17152-00:20:4200:04:5500:07:5400:02:487300:10:34131
#40 614568Żebro TomaszKrakówPOL78M368357-00:28:0500:06:4100:15:1800:03:5643200:14:14560
#41 378569Gondek EwaKrakówPOL89K240-11100:23:4200:05:3800:10:5400:03:5744900:13:05419
#42 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 66571Pławiak AnnaWarszawaPOLJacekbiega Running Team83K33-500:17:5400:04:1500:05:0700:02:435500:09:2661
#43 604572Kuśnierz MagdalenaGorlicePOLDam Radę71K422-25100:27:4500:06:3600:14:5800:04:0249300:14:28578
#44 702573Kuśnierz JakubGorlicePOLDam Radę3M166385-00:32:0500:07:3800:19:1800:15:1673800:22:46738
#45 75574Kuśnierz KrzysztofGorlicePOLUlks Lipinki99M11469-00:18:1200:04:2000:05:2400:02:383800:09:1752
#46 363575Rybka SebastianKrakówPOLBbl Kraków98M123262-00:23:3200:05:3600:10:4400:03:5542700:13:14433
#47 619577Kula TadeuszKrakówPOL55M526360-00:28:1700:06:4400:15:2900:04:1155800:14:57622
#48 435578Kozłowski PawełStrzelce Kraj:POLKb Pento85M275286-00:24:3300:05:5000:11:4600:04:2061400:13:38493
#49 199580Chyłkowski FilipMichałowicePOL1M127170-00:21:0500:05:0100:08:1800:03:2419900:11:07187
#50 530581Kula KarolinaKrakówPOL91K269-20200:25:5800:06:1100:13:1100:03:5945800:13:38494
#51 707583Baniak OliwiaRzezawaPOL2K165-32000:32:1900:07:4100:19:3200:04:4169300:16:39694
#52 84585Gwóźdź KacperKrakówPOL3M11677-00:18:2300:04:2200:05:3600:02:466700:10:0198
#53 128586Rzeszutek RobertKrakówPOLAsics Polska79M319114-00:19:3500:04:3900:06:4800:03:2822200:10:57166
#54 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 407588Orlewicz-Musiał MałgorzataKrakówPOLAzs Awf Kraków Masters60K53-13100:24:0200:05:4300:11:1400:03:3727800:12:26331
#55 76589Szczepański SebastianKopytówkaPOLKopytko74M41070-00:18:1200:04:2000:05:2400:02:518200:09:4272
#56 308590Wyrobkiewicz MateuszLibiążPOL92M257235-00:22:4600:05:2500:09:5900:03:4533200:12:03278
#57 688591Góra AlicjaLiszkiPOL-K158-30700:31:0700:07:2400:18:1900:03:4634400:15:18646
#58 519592Kubanek MagdalenaChorzówPOL91K264-19400:25:4100:06:0600:12:5400:03:3426100:13:21452
#59 331595Nowak MagdalenaCieszynPOLSpte Cieszyn3K121-8400:23:0300:05:2900:10:1600:03:5744100:12:37354
#60 664596Nowak AgataCieszynPOL76K379-29000:29:4500:07:0500:16:5700:04:1659200:15:40665
#61 255597Bochenek KsawerySkoczówPOLFestiwal Biegowy W Krynicy3M136209-00:22:1300:05:1700:09:2600:03:4836400:12:26332
#62 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 32598Bochenek WiktorSkoczówPOLLks Pogórze97M1329-00:16:5100:03:5900:04:0300:02:569200:09:1955
#63 586600Kochańska MarzenaKrakówPOL92K283-24100:27:2800:06:3200:14:4100:04:0853900:14:22571
#64 658601Kochańska MałgorzataKrakówPOL64K59-28500:29:3800:07:0300:16:5000:04:0551700:15:09636
#65 513602Gajewski AndrzejOlsztynPOLGajówka60M525324-00:25:3400:06:0500:12:4600:04:0954600:13:45516
#66 514603Gajewska HalinaOlsztynPOLGajówka63K55-19000:25:3400:06:0500:12:4700:04:1155700:13:46518
#67 482604Wszeborowski KacperEłkPOL2M151311-00:25:1100:05:5900:12:2400:04:1357500:13:43507
#68 488605Wszeborowski DariuszEłkPOL67M456315-00:25:1300:06:0000:12:2600:04:1558600:13:45514
#69 426606Matejuk MichałKrakówPOLŚrubki92M272283-00:24:2600:05:4900:11:3800:04:0652800:13:33481
#70 427607Lenart MarekKrakówPOLŚrubki92M273284-00:24:2700:05:4900:11:4000:04:0753200:13:34482
#71 468608Klita ŁukaszKrakówPOLMarta Team85M280303-00:25:0000:05:5700:12:1200:04:0652400:13:32475
#72 230609Tyliba IreneuszPrzeginiaPOL73M429192-00:21:5200:05:1200:09:0400:03:2922700:11:43233
#73 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !46610Malina MichalinaBojszowyPOLGts Bojszowy-K11-400:17:2900:04:0900:04:4100:02:507800:09:1853
#74 536611Wiśniowska KlaudiaZakopanePOLA`ma Zakopane2K137-20700:26:0400:06:1200:13:1600:04:1659000:14:17562
#75 371612Myszka BarbaraKrakówPOL88K238-10600:23:3800:05:3700:10:5100:03:5744200:13:04414
#76 186613Augustyn SzczepanKrakówPOL84M327160-00:20:5300:04:5800:08:0500:02:445700:10:35132
#77 212614Klemba AndrzejKrakówPOLKraków:sport:pl78M331179-00:21:2900:05:0700:08:4200:03:0512100:11:08189
#78 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !30615Miarka ŁukaszWadowicePOLEndorfiny Wadowice97M1227-00:16:3800:03:5700:03:5000:02:242200:08:3022
#79 301616Rożnawski PrzemysławAlwerniaPOLRóżanowscy /99M139233-00:22:4300:05:2400:09:5500:03:5744700:12:43362
#80 523617Rożnawska WiolettaAlwerniaPOLRóżanowscy /75K361-19600:25:4400:06:0700:12:5700:04:0552000:13:47522
#81 450618Rożnawska GabrielaAlwerniaPOLRóżanowscy /2K132-15700:24:4800:05:5400:12:0100:04:0854000:13:39495
#82 99619Rożnawski SławomirAlwerniaPOLRóżanowscy /70M41491-00:18:5400:04:3000:06:0700:03:3124100:10:38135
#83 268620Kraczkowska IzabelaKrakówPOLBiegam Bo Lubię Kraków74K44-5200:22:1900:05:1800:09:3200:03:3023400:11:40228
#84 591622Palka BogusławMysłowicePOLKrasowy54M610348-00:27:3400:06:3300:14:4600:04:3066100:14:54621
#85 176623Piątek StanisławKrakówPOL58M514151-00:20:4100:04:5500:07:5300:03:0813200:10:57165
#86 646624Wojcieszek DamianSzydłowiecPOLItmbw Kraków93M291368-00:29:0000:06:5400:16:1300:04:0248500:15:55673
#87 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !627625Pączko LidiaKrakówPOL43K71-26400:28:2200:06:4500:15:3500:04:4068900:15:27653
#88 305626Wypych AgnieszkaKrakówPOL76K319-7100:22:4500:05:2500:09:5800:03:4736100:12:22321
#89 306627Wypych UrszulaKrakówPOL3K116-7200:22:4600:05:2500:09:5800:03:4735500:12:21319
#90 205629Tekiela KamilKrakówPOLIzzirunning88M245174-00:21:1600:05:0300:08:2800:03:5038200:11:37223
#91 704631Pajdosz GabrielKrakówPOL64M531386-00:32:1100:07:3900:19:2400:05:2172900:17:17712
#92 364632Kubin MaciejNielepicePOL65M446263-00:23:3200:05:3600:10:4500:04:1357200:13:29468
#93 549633Kulesz MarekKrakówPOL71M461334-00:26:3500:06:1900:13:4700:04:1356800:14:01544
#94 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !54634Pilch MarekKrakówPOLBbl Kraków54M6150-00:17:3700:04:1100:04:5000:02:507900:09:2259
#95 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !92635Master IzabelaWadowicePOLAzs Awf Kraków Masters97K12-800:18:3200:04:2400:05:4500:02:312600:09:1854
#96 602636Gazda MarcinKrakówPOL81M367353-00:27:4200:06:3500:14:5500:04:2865500:15:03632
#97 603637Tor-Gazda JoannaKrakówPOL81K369-25000:27:4400:06:3600:14:5600:04:3066200:15:03633
#98 535638Sławek AnnaKrakówPOL97K111-20600:26:0300:06:1200:13:1600:03:5946100:13:16441
#99 524639Sławek PiotrKrakówPOL98M129328-00:25:4900:06:0800:13:0100:04:1054900:13:53529
#100 494640Stein EdytaSkawinaPOL79K356-17700:25:1800:06:0100:12:3100:04:0350100:13:21451

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności