Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Garmin Iron Triathlon Piaseczno

Wyniki - 25 maja 2014, Piaseczno

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
T1
T2
M
K
-
-
-
-
-
-
#1 326361Kaczorowski AdamKRYNICA ZDRÓJPOLSKA1981M306600:21:1800:04:4301:25:4200:02:4501:05:2702:59:55308-
#2 324387Kuźmin JarosławKUTNOPOLSKA1974M407200:22:0600:03:5701:26:5900:02:5701:03:3102:59:30306-
#3 25878Cybulski KonradKUTNOPOLSKA1973M405800:22:1700:05:2201:26:4900:02:2400:54:1102:51:03246-
#4 23269Klejszmit TomaszKWIDZYNPOLSKA1981M304300:17:1700:03:2001:24:1300:01:2801:01:2902:47:47221-
#5 330107Mikulski ArturLASKIPOLSKA1986M253600:29:2200:03:0901:25:1800:01:5301:01:0003:00:42312-
#6 267193Gawkowski RobertLEGIONOWOBDC RETRO MTB TEAMPOLSKA1973M405900:20:4900:03:2401:22:3100:02:4601:02:4902:52:19255-
#7 12383Pupka ArturLIGOTA PIĘKNAAT TEAMPOLSKA1964M50400:19:3700:02:4301:16:5500:01:2900:53:1702:34:01116-
#8 366355Manikało DariuszLIPKÓWTRINERGYPOLSKA1969M452800:24:3600:02:4201:28:4800:02:2501:09:1703:07:48344-
#9 235221Briggs SeanLIPKÓW/IZABELINPOLSKA1966M451600:20:3300:03:0201:26:5400:01:2400:56:0002:47:53224-
#10 335388Rybus AgataLIPSKOPOLSKA1986K251000:19:5700:03:1001:34:1700:01:5901:02:1203:01:35-20
#11 65233Pomierny TomaszLUBINLABOSPORT TEAMPOLSKA1978M351400:14:5500:02:0801:15:2800:01:2900:52:0802:26:0860-
#12 138243Chmielowiec TomaszLUBINDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA1973M403000:22:2400:03:4101:18:4600:02:1000:49:0302:36:04130-
#13 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !63Ławicki MarcinLUBINLABOSPORT TEAMPOLSKA1986M25200:12:5000:01:4101:12:1400:01:0300:41:4002:09:286-
#14 271229Sobiesiak SławomirLUBLINPOLSKA1982M305300:28:2400:03:0901:23:0600:02:0400:56:0702:52:50258-
#15 233223Raczkowski PawełLUBLINPOLSKA1977M356100:20:0800:03:0501:21:5900:01:4201:00:5402:47:48222-
#16 246432Piotrowicz KrzysztofLUBLINPOLSKA1968M451700:21:5100:02:3501:25:0400:01:4100:58:0802:49:19234-
#17 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !229Szczerbińska MałgorzataMALBORKMKS TRIATHLON MALBORKPOLSKA1991K18100:13:2000:01:4301:16:4000:01:0700:44:1902:17:09-2
#18 403376Huzar RyszardMALBORKAUTYZM JEST WŚRÓD NASPOLSKA1972M408300:19:3000:02:4701:38:3400:02:2301:14:2903:17:43376-
#19 17750Poważyński ArkadiuszMALCANÓWLABOSPORT TEAMPOLSKA1980M303200:18:5500:02:1801:22:2700:01:3800:55:2502:40:43168-
#20 26129Ignatowicz MarcinMIELECPOLSKA1983M30700:17:1900:02:1101:13:1900:01:1800:44:0802:18:1524-
#21 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !349381Misiorska AdrianaMIĘTNEKUŹNIA TRIATHLONUPOLSKA1984K30100:20:3200:03:2101:31:0500:02:0601:06:4103:03:45-21
#22 369475Sielicki KrzysztofMYSIADLOPOLSKA1981M307500:25:5300:04:4001:31:1700:03:0201:03:1503:08:07346-
#23 93104Krasoń MarcinMYSIADŁOSMASHING PĄPKINSPOLSKA1981M301900:19:3300:02:4201:18:1000:01:4700:47:1302:29:2587-
#24 171272Skład TomaszMYSIADŁOMYSIADŁOPOLSKA1977M354500:17:1000:03:3001:20:5900:01:5200:56:1802:39:49162-
#25 214333Misztal AdamMYSIADŁOPOLSKA1967M451400:18:4600:03:4301:23:5800:02:1500:56:5502:45:37205-
#26 488364Patynowski SławomirMYSIADŁOPOLSKA1972M40---
#27 332270Luchowski RafałNADARZYNWTT WARSZAWAPOLSKA1968M452400:21:0200:03:3901:31:5300:02:4001:01:4403:00:58313-
#28 79294Zając GrzegorzNADARZYNWIĘCEJ FUNKU!POLSKA1984M301500:17:5200:03:1901:16:4100:01:2200:48:2002:27:3474-
#29 217271Stępniewski SebastianNADARZYNWIĘCEJ FUNKU!POLSKA1985M252600:20:2400:03:1201:19:3000:02:1001:00:3102:45:47208-
#30 4495Stępniak KacperNIEMCZUKS TRI-TEAM RUMIAPOLSKA1994M18-00:11:5700:01:37--
#31 469171Zieliński MichałNIEPORĘTPOLSKA1976M35---
#32 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 5072Sowinski MarcinNOWA IWICZNAWTT WARSZAWAPOLSKA1969M45300:17:0000:02:1501:15:0500:01:1700:47:5102:23:2846-
#33 408435Tomaszewska JoannaNOWA IWICZNANAMAGNEZZZOWANI RED-WHITE TEAMPOLSKA1982M308400:23:3800:06:0301:32:4900:03:0501:14:3103:20:06379-
#34 486354Józefowicz JustynaNOWA IWICZNAWITCPOLSKA1974K40---
#35 391493Papiernik MarcinNOWA SUCHAPOLSKA1980M308000:26:3100:04:1801:30:4900:03:0601:07:5103:12:35365-
#36 12062Prosiński TomaszNOWA WOLATRINERGYPOLSKA1977M353400:16:3700:02:5101:15:3200:01:3900:56:3302:33:12113-
#37 260469Urbańczyk MarcinNOWY DWÓR MAZOWIECKITRI DREAM TEAMPOLSKA1980M305100:20:3100:04:0801:26:2100:02:1200:58:0302:51:15248-
#38 227407Sosnowski WojciechOLECKOZNICZ OLECKOPOLSKA1974M405100:19:5000:03:4701:27:4200:01:4000:53:4402:46:43216-
#39 35992Mazurkiewicz PiotrOLESNOPOLSKA1972M407600:22:1500:03:4901:30:0800:01:5001:07:5603:05:58337-
#40 323365Sulik AgnieszkaOPACZ KOLONIADEAD ON ARRIVALPOLSKA1986K25900:25:1800:05:2101:34:5100:02:1300:51:3602:59:19-18
#41 146237Nowakowski FilipOPOCZNOPOLSKA1989M251600:16:5600:02:5501:21:2600:01:5700:53:4302:36:57138-
#42 467153Mrowiec TomaszORZESZETRISFERAPOLSKA1990M18-00:14:3600:02:0401:10:5800:01:19--
#43 29342Polcyn JanOSIEK NAD NOTECIĄEKONOMIA PWSZ PIŁAPOLSKA1964M50700:22:1700:02:4601:28:1400:02:0501:00:1002:55:32280-
#44 14370Tadla PawełOSTRÓDANET SYSTEM TRIATHLON TEAMPOLSKA1982M302700:19:5100:02:4601:19:4400:01:2700:52:4402:36:32135-
#45 25494Sawicki SebastianOSTRÓW MAZOWIECKAKUŹNIA TRIATHLONUPOLSKA1985M253000:16:2700:03:0801:29:5100:01:4700:59:0202:50:15242-
#46 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1625Krakowiak PawełOTWOCKKRAKOWIAK TEAMPOLSKA1986M25300:16:1100:02:1601:12:2200:01:3100:43:3702:15:5715-
#47 351227Zujkiewicz TomaszOTWOCKPOLSKA1977M359500:20:3900:04:1101:32:4500:03:3201:02:5803:04:05330-
#48 151293Jakubowski ZbigniewOTWOCKPOLSKA1970M403400:19:3500:03:2401:15:3100:01:5900:56:5602:37:25143-
#49 494416Jakowicz AgnieszkaOTWOCKLABOSPORT TEAMPOLSKA1972K40---
#50 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 290230Strześniewski MarekPIASECZNOIMPACT TEAMPOLSKA1957M55300:23:5500:03:5101:29:4100:02:2000:55:2702:55:14277-
#51 4521Dąbrowski DariuszPIASECZNOTRIBITION TEAMPOLSKA1974M40800:16:0900:02:3201:14:0500:01:3300:48:4102:23:0041-
#52 302415Adamczewski MarekPIASECZNOPOLSKA1970M406500:23:5200:03:1701:27:2000:02:2400:59:4002:56:33289-
#53 31456Nadrowski PiotrPIASECZNOKONDYCJAPOLSKA1967M452000:22:1900:04:4901:32:5900:02:1700:55:4102:58:05299-
#54 315484Adamowicz HubertPIASECZNOLABOSPORT TEAMPOLSKA1973M407000:19:4900:03:2101:26:5500:02:2301:05:4602:58:14300-
#55 337348Roginski MichalPIASECZNOGREEN UP FITNESSPOLSKA1985M253700:21:0000:04:5401:29:2200:02:5101:03:5103:01:58317-
#56 370369De Groot JanPIASECZNOKONDYCJAPOLSKA1969M452900:23:1700:04:4001:41:5200:01:4300:56:4203:08:14347-
#57 376147Białogrodzki RyszardPIASECZNOBIARKEM CLUB PIASECZNOPOLSKA1959M55400:25:2600:03:5301:31:5500:01:3501:06:2003:09:09353-
#58 140101Chałupka PawełPIASECZNOPOLSKA1979M353900:19:4800:03:1901:16:0500:02:3400:54:3102:36:17132-
#59 141322Lipski MarcinPIASECZNOAT TEAMPOLSKA1979M354000:16:1100:02:4501:15:4800:01:4200:59:5502:36:21133-
#60 42277Gajda JacekPIASECZNOPOLSKA1973M408900:25:2900:06:0001:47:0800:04:1501:07:2003:30:12390-
#61 425395Palus MałgorzataPIASECZNOPOLSKA1976K35700:22:5400:03:2901:38:4900:02:4701:22:5903:30:58-33
#62 43520Kalicińska HonorataPIASECZNOPOLSKA1977K35800:30:5100:03:5801:59:4000:02:1101:04:1703:40:57-34
#63 436206Pawlicki WojciechPIASECZNOPOLSKA1966M453100:26:2400:05:3701:38:3600:04:2601:26:3103:41:34402-
#64 21119Nowacki TomaszPIASECZNOPOLSKA1974M404900:19:5500:03:3101:18:5400:02:1101:00:4902:45:20202-
#65 477236Jedrzejczyk PiotrPIASECZNOPOLSKA1973M40---
#66 228209Dmowski PiotrPIASECZNOPOLSKA1985M252900:19:0800:02:4001:21:3600:01:3501:01:4702:46:46217-
#67 354329Merchelski PiotrPIASTÓWBEZ CIŚNIEŃPOLSKA1984M307100:21:3900:03:3901:38:0600:01:4900:59:4603:04:59332-
#68 229447Olech MarcinPIASTÓWPOLSKA1974M405200:23:3400:03:2901:22:0300:02:1500:55:4602:47:07218-
#69 76420Majchrzak JarosławPILAWALABOSPORT TEAMPOLSKA1970M401700:16:2800:02:4601:15:2400:01:4600:50:5002:27:1471-
#70 124258Głowacki JarosławPIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLSKA1976M353600:18:0100:03:0901:18:0800:02:1500:52:5702:34:30117-
#71 4787Młotkowski MariuszPIŁAIRONPIŁAPOLSKA1973M401000:20:1300:02:0901:14:3600:01:2100:44:5302:23:1243-
#72 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !910Kotfica PaulinaPOLICEBIURO PODRÓŻY ASPOLSKA1986K25100:13:3300:01:3501:14:3500:01:0000:42:5202:13:35-1
#73 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !41Augustyniak KrzysztofPOLKOWICELABOSPORT TEAMPOLSKA1981M30100:13:5200:01:4101:07:5700:01:0700:44:1802:08:554-
#74 20968Szatkowski MarcinPOMIECHÓWEKAKS POLONIA WARSZAWAPOLSKA1983M304200:17:3900:03:1801:26:4500:02:0500:55:1802:45:05200-
#75 23144Wiącek KarolPOZNAŃVOLKSWAGEN POZNAŃPOLSKA1984M30600:16:1300:03:0801:11:2200:01:2300:45:3602:17:4221-
#76 119180Kociemba DarekPOZNANLABOSPORT TEAMPOLSKA1976M353300:18:0200:02:4001:16:5900:01:4500:53:3902:33:05112-
#77 447393Jasak-Juskowiak EdytaPOZNAŃAMANO INTERACTIVEPOLSKA1970K40600:43:4400:05:2601:48:1100:02:5701:22:0604:02:24-39
#78 203252Kijowski FilipPOZNAŃTRINERGYPOLSKA1983M304100:17:5200:03:1901:23:4600:02:0900:57:2302:44:29194-
#79 63202Glonek MarcinPRUSZKÓWPOLSKA1987M25700:15:3000:02:3901:14:5100:01:3400:51:1002:25:4458-
#80 71507Bonecki PawełPRUSZKÓWPOLSKA1971M401400:19:5000:02:4601:17:4600:03:0900:43:2002:26:5166-
#81 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 40461Kuczynska IzaPRUSZKOWTRINERGYPOLSKA1970K40300:29:4200:02:5801:36:4300:02:3801:06:5503:18:56-28
#82 153377Rybkowski GrzegorzPRUSZKÓWTRISFERAPOLSKA1968M45900:21:2100:02:3801:18:3900:02:3800:52:1502:37:31144-
#83 444349Kuchnio DariuszPRUSZKÓWTRISFERAPOLSKA1955M55600:19:4500:05:5201:52:0400:04:1801:31:1103:53:10408-
#84 201396Kapala OskarPRUSZKÓWOBI-BOKI RUNNING CREWPOLSKA1982M304000:15:0500:03:5201:27:3200:02:2500:55:2602:44:20192-
#85 26247Michalak SlawomirPRUSZKOWPOLSKA1967M451800:21:1600:03:4801:24:1500:02:1700:59:5202:51:28250-
#86 345427Witański OskarPSZCZYNAPOLSKA1988M253900:23:5500:03:0901:33:5200:02:0901:00:0903:03:14325-
#87 249265Włudarczyk DamianPUŁAWYPOLSKA1982M304800:19:4700:01:5901:30:1000:01:1900:56:1502:49:30237-
#88 14599Wiśniewski PawełPUŁTUSK12TRI.PLPOLSKA1988M251500:21:1300:02:3601:25:1100:01:2900:46:1202:36:41137-
#89 42483Dobrzański BartoszRADOMTOMATO RADOMPOLSKA1973M40500:15:0800:01:5801:14:2000:01:2400:49:3402:22:2438-
#90 300363Dziuk DariuszRADOMPOLSKA1980M306000:21:5900:03:5501:26:0800:02:1701:02:0802:56:27287-
#91 413110Goliński MarcinRADOMPOLSKA1980M308500:24:5000:03:5701:42:0100:01:5001:09:0303:21:41382-
#92 255109Goliński SławomirRADOMPOLSKA1982M305000:23:4700:03:1101:25:5800:01:3300:55:5602:50:25243-
#93 72187Bogacz MariuszRADZIEJÓWZRYW RADZIEJÓWPOLSKA1978M351900:16:4500:03:1901:17:2200:02:1400:47:2002:27:0067-
#94 29949Kozłowski PiotrRADZYMINPOLSKA1980M305900:18:1400:04:3701:26:1500:01:4001:05:4002:56:26286-
#95 34437Abramczyk JakubRADZYMINPOLSKA1978M359200:17:5200:03:0101:30:5900:02:0301:09:1603:03:11324-
#96 428424Cnota BartłomiejREDAPAPUNIS TEAM GDYNIAPOLSKA1979M3510800:23:1200:06:0101:33:5400:03:5401:26:0603:33:07395-
#97 35079Pieloch PiotrROTMANKAPOLSKA1983M306900:22:3000:03:2101:35:1100:02:2601:00:2003:03:48329-
#98 28219Czerwiec ArturRUDAWAWATER KNIGHTS TRIATHLON ZABIERZÓWPOLSKA1976M35500:13:1400:02:1001:14:0300:01:1100:48:1302:18:5126-
#99 251342Pobłocki KrzysztofRUMIAPAPUNIS TEAM GDYNIAPOLSKA1973M405700:25:4100:05:5601:22:0500:02:3700:53:1402:49:33239-
#100 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !226234Jaskowska BożenaRZESZÓWPOLSKA1978K35100:19:4900:03:1201:27:2800:02:1400:53:5802:46:41-11

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności