Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Bieg Dla Maćka

Wyniki - 1 czerwca 2014, Wrocław

Msc
Nr
Kat
5
Km
-
-
-
-
-
#1 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !28500Czesław WilkM502PRO-RUN WROCŁAW15.0900:21:4800:38:5800:03:58
#2 30103Artur KorzeńM301155-200ATMA15.0700:19:4800:38:5600:39:0000:06:3700:03:58
#3 32459Wiktor ChojnackiM2010BEŁCHATÓW15.0200:20:0000:39:0000:39:0900:06:4100:03:59
#4 27374Adrian SamołukM209BIAŁY KOŚCIÓŁWKB PIAST WROCŁAW15.0900:19:2300:38:5300:38:5700:06:3500:03:58
#5 336439Cezary RajchertM4057BIELANY WROCŁAWSKIE10.4400:29:0200:55:3200:56:2000:23:1300:05:44
#6 11355Patryk ChrzanowskiM204BIELAWABIELAWA16.1100:18:5300:36:2700:36:2900:04:0800:03:43
#7 125282Rafał KaczmarskiM3051BIERUTÓWKB LUPUS OLEŚNICA12.6800:23:1700:46:1100:46:2200:13:5200:04:43
#8 156504Kazimierz ŁokietkoM5010BIERUTOW12.2200:25:1700:46:0300:48:0600:13:4400:04:54
#9 414438Viola RajcheztK4014BIEZANY WIZ9.7300:31:1600:59:3501:00:2700:27:1600:06:10
#10 324174Seweryn PydaM30113BLACHOWNIAHP TEAM10.5700:30:5500:55:0300:55:3800:22:4500:05:40
#11 237354Grzegorz FrydrykM3088BOLESŁAWIEC11.2900:27:0700:51:4000:52:0300:19:2100:05:18
#12 3395001Aleksandra IskrowiczK3035BRZEG DOLNY10.4200:56:2300:56:2600:24:0400:05:45
#13 341357Ewelina SkomraK2014BYKÓW10.3700:29:5300:56:1200:56:4100:23:5300:05:47
#14 206186Krzysztof SałagaM2052BYSTRZYCA KŁODZKA-11.6300:26:3000:50:0400:50:3400:17:4500:05:09
#15 43533Joanna CzernyK3051BYTOM ODRZAŃSKI-9.4500:31:4001:01:2401:02:1200:29:0500:06:20
#16 407525Dorota SzreterK505CHRZASTAWA MAŁA9.8100:30:2900:59:0500:59:5700:26:4600:06:07
#17 8069Przemysław HandrysiakM2020CZĘSTOCHOWA-13.6100:22:5900:42:4900:43:1100:10:3000:04:24
#18 91385Maciej GołdaM2024CZĘSTOCHOWAPURE JATOMI FITNESS13.3600:23:4500:43:2400:44:0100:11:0500:04:29
#19 392428Aleksandra NowakK2021CZĘSTOCHOWA-10.0100:30:3700:58:0700:58:4400:25:4800:05:59
#20 393310Magdalena KolberK2022DIERZONIOW10.0000:30:0800:58:2900:58:4900:26:1000:06:00
#21 208527Marek NerkoM3079DOBRZYKOWICE-11.5900:26:2200:50:4500:50:4500:18:2600:05:10
#22 473528Paulina NerkoK3062DOBRZYKOWICE-8.8600:33:4401:05:3201:06:2000:33:1400:06:46
#23 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !173458Małgorzata KwiecieńK202DUŃSKA WOLA12.0200:24:2600:48:4100:48:5400:16:2300:04:59
#24 372181Aleksander RoszakM30126DŁUGOŁĘKA-10.2200:29:5600:56:5700:57:3300:24:3800:05:52
#25 22386Joanna JednorógK3010DŁUGOŁĘKA-11.3800:25:4300:51:2900:51:4000:19:1000:05:16
#26 248209Radosław StolarczykM3093GÓRA1311.1600:26:1300:52:3100:52:4200:20:1200:05:22
#27 395130Emilia MachowiakK2023GÓRAKLUB 139.9500:30:1400:58:5400:59:0400:26:3500:06:01
#28 318448Jarosław ZielińskiM30110GOSŁAWICE-10.6200:27:1500:54:5800:55:2100:22:3900:05:38
#29 290270Marcin SkowronekM2069GRACZEMONAR GRACZE10.8600:27:4100:53:4700:54:0800:21:2800:05:31
#30 46403Karol BanachM2014GRACZEMONAR GRACZE14.3100:20:1300:40:5800:41:0600:08:3900:04:11
#31 54364Dawid OnyśkoM2015GRACZEMONAR GRACZE14.1500:21:3100:41:2400:41:3200:09:0500:04:14
#32 313272Krzysztof KrupnikM2073GRACZEMONAR GRACZE10.6800:28:2600:54:4300:55:0400:22:2400:05:37
#33 95264Marcin PęcakM2027GRACZEMONAR GRACZE13.3100:23:5500:43:4800:44:1100:11:3000:04:30
#34 367401Łukasz MołdrzykM2081GRACZEMONAR GRACZE10.2400:28:3400:57:0200:57:2300:24:4400:05:51
#35 129266Jeremi AntoszekM2036GRACZEMONAR GRACZE12.6100:23:0500:46:3000:46:3800:14:1200:04:45
#36 154404Paweł MałolepszyM2040GRACZEMONAR GRACZE12.2400:24:3200:47:3900:48:0100:15:2000:04:54
#37 162371Marcin SkibaM2041GRACZEMONAR GRACZE12.1600:25:4400:48:0100:48:2200:15:4300:04:56
#38 422402Łukasz KępaM2085GRACZEMONAR GRACZE9.6400:27:4001:00:3601:00:5800:28:1700:06:13
#39 440265Tomasz MarciniszynM2086GRACZEMONAR GRACZE9.3700:32:0701:02:2301:02:4600:30:0400:06:24
#40 218285Piotr MarczakM2054GRACZEMONAR GRACZE11.4600:27:0100:50:5500:51:1800:18:3600:05:14
#41 221269Tomasz FiejtekM3085GRACZEMONAR GRACZE11.4200:26:5900:51:0600:51:2900:18:4700:05:15
#42 230400Rafał DomaradzkiM2057GRACZEMONAR GRACZE11.3400:25:0500:51:4500:51:5100:19:2600:05:17
#43 21447Łukasz FajerM3080GROBLICE-11.5200:26:0100:50:4200:51:0200:18:2300:05:12
#44 142267Łukasz KubiakM3058GŁOGÓW-12.3800:23:4300:46:4700:47:3000:14:2800:04:50
#45 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2471Michał CenkierM20-JAROCIN18.0000:17:1500:32:3800:32:4000:00:1900:03:20
#46 497392Tomasz KopczyńskiM2088JELCZ-LASKOWICE-4.0901:15:0602:23:5200:14:40
#47 65223Arek TołłoczkoM3025JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE13.8800:21:5100:42:1600:42:2100:09:5700:04:19
#48 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 149394Marzena UrbaniakK403JELCZ-LASKOWICE-12.2800:24:0600:47:4600:47:5100:15:2800:04:53
#49 294419Grzegorz KoronaM4050JELENIA GORASKTN JELENIA GORA10.8300:28:5400:53:3700:54:1600:21:1800:05:32
#50 209119Anna KujawińskaK206JELENIA GÓRATS REGLE SZKLARSKA PORĘBA11.5800:25:2800:50:4000:50:4500:18:2100:05:10
#51 147450Krzysztof KozaczukM509JORDANÓW12.3300:24:1400:47:3700:47:4200:15:1800:04:52
#52 316135Dagmara MatusiakK2013KALISZ-10.6600:27:4900:54:3100:55:1000:22:1200:05:37
#53 425436Katarzyna PietluchK4015KALISZ9.6000:31:0001:00:3701:01:1600:28:1800:06:15
#54 256558Sławomir KrówkaM4046KAMIENIEC WROCŁAWSKI11.1000:27:2000:52:4000:52:5600:20:2200:05:24
#55 46336Krzysztof CzerwonkaM30144KARWIANY-9.0200:32:1601:04:5301:05:1000:32:3400:06:39
#56 409120Agnieszka KukulskaK2026KATOWICEHP TEAM9.8100:30:3000:59:0800:59:5700:26:4900:06:07
#57 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3412Jacek SobasM20-KĘDZIERZYN-KOŹLERUNNERSCLUB.PL17.6800:17:1500:33:1400:33:1400:00:5500:03:23
#58 59260Justyna KoczułaK30-KĘDZIERZYN-KOŹLE-14.0100:21:3800:41:5300:41:5800:09:3400:04:16
#59 26761Sebastian GóźdźM2067KIELCETIETO POLAND RUNNING TEAM11.0000:27:2400:53:0300:53:2800:20:4400:05:27
#60 2574Piotr SabatM309KIELCECARGILL15.2400:19:1000:38:2900:38:3400:06:1000:03:56
#61 190351Jaacek KoniecznyM2049KLUCZBORK11.8800:24:4000:49:0300:49:3000:16:4400:05:03
#62 345321Edward WłodadrskiM605KNURÓW10.3500:30:1700:56:1700:56:4900:23:5900:05:47
#63 347281Bogdan LeśniowskiM4060KNURÓWGRUPA BIEGOWA KNURÓW10.3500:30:1700:56:1500:56:5000:23:5700:05:47
#64 348319Lesław KroczykM30117KNURÓW10.3500:30:1800:56:1600:56:5000:23:5700:05:47
#65 349318Adam HasaM30118KNURÓW10.3500:30:1700:56:1700:56:5000:23:5900:05:47
#66 351320Łukasz NaporaM2079KNURÓW10.3400:30:1600:56:1800:56:5000:23:5900:05:48
#67 152333Karol OlawińskiM3060KOBIERZYCE12.2600:24:1600:47:4300:47:5700:15:2500:04:53
#68 17677Przemek JaksaM3067KOBIERZYCECARGILL11.9900:24:5100:48:4800:49:0100:16:3000:05:00
#69 263143Krzysztof MłynczakM4047KOBIERZYCE,CARGILL11.0200:28:5400:53:1200:53:2200:20:5400:05:26
#70 36164Kamil PokoraM2011KOSTOMŁOTYOREGON14.8500:20:2300:39:3200:39:3600:07:1300:04:02
#71 107243Wojciech WitkiewiczM2030KOTÓRZ MAŁY-13.0000:23:2400:45:0100:45:1400:12:4200:04:37
#72 43200Paweł SrokaM408KOWARY-14.7100:20:1400:39:5400:39:5800:07:3500:04:04
#73 299348Piotr PęcherzM30108KOWARYTS REGLE SZLARSKA PORĘBA10.8100:28:5400:53:4300:54:2200:21:2400:05:32
#74 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 13350Dorota FojtarK303KRZEPTÓW-12.5400:24:0000:46:4500:46:5200:14:2600:04:47
#75 320287Karolina SzymańskaK3030KŁODZKO-10.5900:28:4100:55:1900:55:3200:23:0000:05:40
#76 188288Wojciech SzymańskiM3070KŁODZKOLINCOLN ELECTRIC BESTER11.9000:25:4900:49:1200:49:2500:16:5300:05:02
#77 269472Sebastian OlechM3097LIPNICA10.9700:29:3900:52:4900:53:3600:20:3100:05:28
#78 305257Karolina ŻelaznaK2011LUBIN-10.7700:27:5500:54:1100:54:3600:21:5200:05:34
#79 159434Przemysław ZiembaM3061LUBIN12.2000:23:5900:46:1200:48:1200:13:5300:04:55
#80 24979Agata JamrożyK3011LUTYNIAHP TEAM11.1500:26:5300:52:2700:52:4300:20:0800:05:22
#81 261305Dorota PolańskaK3012MIRKÓWGT RAT11.0400:27:0400:52:5900:53:1700:20:4100:05:26
#82 84245Artur WnękM3038MIRKÓW-13.5200:22:3900:43:1700:43:2900:10:5800:04:26
#83 18365Sznajder GrzegorzM4031MIRKÓWCARGILL11.9300:25:0900:49:0400:49:1700:16:4500:05:01
#84 44383Małgorzata JarockaK508MOKRONOS GÓRNYCARGILL9.2700:31:1301:03:1201:03:2400:30:5400:06:28
#85 254343Bartosz CzerniakM2063MYŚLIBÓRZ11.1200:27:5200:52:1700:52:5100:19:5900:05:23
#86 169205Szymon StarżykM2045NADOLICE WIELKIE-12.0700:25:0400:48:0700:48:4200:15:4900:04:58
#87 50396Grzegorz CzajkaM3021NOWA RUDAUSKS LUDWIKOWICE14.2100:21:1600:41:1500:41:2100:08:5600:04:13
#88 498151Piotr OsiadłyM30150NOWA SÓLHICRON RUNNERS-
#89 385409Klaudia KustraK2018NYSA-10.1200:29:0400:57:5700:58:0500:25:3800:05:55
#90 342350Dawid ŻakM2077OLEŚNICA10.3600:29:3000:55:5900:56:4600:23:4000:05:47
#91 343239Mateusz WielochaM2078OLEŚNICAWIMPEL.CO10.3600:29:3000:56:0000:56:4600:23:4100:05:47
#92 965Piotr BąkM3040OLEŚNICAKB LUPUS OLEŚNICA13.2800:22:2200:44:1600:44:1600:11:5700:04:31
#93 279195Ivo SmolisM2068OPOLE-10.9100:28:4800:53:1500:53:5200:20:5600:05:29
#94 29372Jarosław HaczykM405OPOLEBIEG OPOLSKI15.0900:19:5700:38:5400:38:5800:06:3500:03:58
#95 41336Elgiusz OlszewskiM407OPOLEBBL OPOLE14.7700:20:1300:39:4400:39:4800:07:2500:04:03
#96 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !62334Robert Strzelczak1OPOLE13.9800:21:5400:41:5500:42:0300:09:3600:04:17
#97 337110Marek KowalskiM4058OPOLE-10.4300:29:0900:55:3900:56:2100:23:2100:05:45
#98 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !110414Natalia HaczykK401OPOLEBIEG OPOLSKI12.9900:22:5900:45:0800:45:1600:12:4900:04:37
#99 157335Kinga KretK308OPOLEVEGA RUNNERS12.2200:24:3000:47:5000:48:0700:15:3100:04:54
#100 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 10324Oleksandr SuminM203OSTROW WLKPFINISZ KALISZ16.1500:18:2600:36:2300:36:2500:04:0500:03:42

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności