Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Rak. To Się Leczy! - Mężczyźni

Wyniki - 14 czerwca 2014, Zielona Góra

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
-
-
#1 151310Stefański MarcelSP 11,ZIELONA GÓRA200025M1300:53:4100:52:375.70
#2 150778Czapliński PawełZIELONA GÓRA196928M4000:46:3900:46:126.49
#3 149136Klincewicz RobertZIELONA GÓRA197850M3000:45:1700:44:186.77
#4 148251Pietrań PatrykOTYŃ19987M1600:43:0500:42:507.00
#5 147147Kordecki AndrzejZIELONA GÓRA19547M6000:41:1300:40:097.47
#6 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 146386Wasilewski Marcin-3NIEKL00:38:5700:38:457.74
#7 145279Rosiński StanisławZIELONA GÓRA19546M6000:38:5400:38:217.82
#8 144291Skarżycki MarcinZIELONA GÓRA197749M3000:38:5000:37:477.94
#9 142209Medyński DawidGIMNAZJUM NR 6 ZG,ZI199923M1300:37:5800:36:538.13
#10 14383Gładysz FilipGIMNAZJUM NR 6,JAROG199924M1300:37:5800:36:538.13
#11 1401Adam RafałSWIEBODZIN198823M2000:37:1400:36:278.23
#12 14149Daniłowicz AdamZIELONA GÓRA200122M1300:37:2100:36:178.27
#13 138166Królak PrzemysławZIELONA GÓRA198622M2000:36:3600:35:398.42
#14 13934Cholewa CzarekGIMNAZJUM NR. 6,ZIEL199921M1300:36:3800:35:388.42
#15 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !137258Pilonis TymonZIELONA GÓRA20071NIEKL00:35:3300:34:528.60
#16 136207Mazurkiewicz AleksyZIELONA GÓRA19956M1600:35:1800:34:318.69
#17 135268Powchowicz MarekZIELONA GÓRA196827M4000:35:0400:34:218.73
#18 134110Jasiński DominikZIELONA GÓRA197548M3000:35:0000:34:098.78
#19 132201Maruszewski PawełSŁAWA198521M2000:33:5700:33:258.98
#20 133273Przytuła TadeuszZIELONA GÓRA19557M5000:34:0200:33:169.02
#21 130287Sawicki PiotrZIELONA GÓRA196626M4000:33:4100:33:119.04
#22 128377Zaleski CezaryZIELONA GÓRA198347M3000:33:4100:33:029.08
#23 13160Dróbka MichałZIELONA GÓRA19475M6000:33:4300:32:509.14
#24 129120Kaczmarski SławekZŁOTORYJA196725M4000:33:4100:32:489.15
#25 12780Glapski PawełCHOCIANÓW198920M2000:33:1700:32:229.27
#26 12658Dranczewski BogdanZIELONA GÓRA196924M4000:32:4700:32:149.31
#27 125753Szymański DawidADB TEAM,ZIELONA GÓR197946M3000:32:3700:31:349.50
#28 12492Gracz FilipPRIVATE,ZIELONA GÓR197945M3000:31:5400:31:149.60
#29 123177Kwaśnica JacekZIELONA GÓRA198144M3000:31:4700:30:589.69
#30 122797Święcki RadosławZIELONA GÓRA197123M4000:31:3900:30:499.74
#31 119341Towpik KrzysztofSULECHOWIANIE,SULECH19606M5000:30:4400:30:169.91
#32 120269Półchłopek MichałZIELONA GÓRA198243M3000:30:4500:30:089.96
#33 118264Pohl PawełPRZEMĘT199419M2000:30:2500:29:5710.02
#34 12173Garnek HubertNIWISKA199920M1300:30:5100:29:5010.06
#35 117376Zajączkowski DariuszZIELONA GÓRA196722M4000:30:1800:29:4110.11
#36 110786Nowak TomaszZIELONA GÓRA197640M3000:29:4100:29:3110.16
#37 11455Degórski RobertBBL ZIELONA GÓRA,ZIE197842M3000:30:0000:29:2910.18
#38 11215Bawiec PawełZIELONA GÓRA197941M3000:29:5700:29:1710.24
#39 107789Osyczka DominikZIELONA GÓRA198618M2000:29:2400:29:0710.30
#40 113132Kiżuk MirosławZIELONA GÓRA196621M4000:30:0000:29:0710.30
#41 115131Kiżuk KrzysztofZIELONA GÓRA19625M5000:30:0100:29:0810.30
#42 116292Skibiński PiotrGIMNAZJUM NR 6,ZIELO199919M1300:30:0200:29:0210.33
#43 108382Żarczyński GrzegorzDRUZYNA GAZETY ZIELO198238M3000:29:3600:28:5710.36
#44 106399Woziński Miłosz197537M3000:29:1500:28:5410.38
#45 11179Giszter DominikGIM.6,ZIELONA GÓRA199918M1300:29:5500:28:5510.38
#46 109741Herman GrzegorzZIELONA GÓRO ZACZNIJ197939M3000:29:3600:28:4710.42
#47 103232Orciuch MaciejZIELONA GÓRA196820M4000:29:0700:28:4310.45
#48 104781Napierała PiotrZIELONA GÓRA198517M2000:29:0900:28:4110.46
#49 101318Szakoła ArkadiuszZIELONA GÓRA198616M2000:28:5700:28:3410.50
#50 105712Walczak RyszardBRACTWO BIEGACZY,ZIE19504M6000:29:1400:28:2910.53
#51 100309Stawański JanZIELONA GÓRA19554M5000:28:4800:28:2210.58
#52 102173Kulon SławomirDRUZYNA SZPIKU,POLKO197736M3000:29:0500:28:1610.61
#53 98245Nieznany Numer--00:28:2900:27:5810.73
#54 9782Gleń ArturZIELONA GORA200117M1300:28:2700:27:4710.80
#55 99351Turowski TomaszDRUZYNA GAZETY, INS197635M3000:28:4400:27:4510.81
#56 92112Jastrzębski KrzysztofZIELONA GÓRA198815M2000:27:3700:27:0811.06
#57 96354Tusiński DanielZLOTORYJA197634M3000:27:5800:27:0611.07
#58 9168Ferus KrzysztofZIELONA GÓRA197118M4000:27:3600:27:0511.08
#59 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 9429Brzeziński BolesławBRACTWO BIEGACZY,CZE19443M6000:27:4700:27:0011.11
#60 95295Skrzydlewski MariuszZAWADA197019M4000:27:4700:26:5911.12
#61 8842Czapski BernardGUBIN197017M4000:27:2700:26:5711.13
#62 89151Kostecki MateuszZIELONA GÓRA200115M1300:27:2800:26:5611.14
#63 8778Gaziński WojciechNOWA SÓL197732M3000:27:2600:26:5311.16
#64 93108Jankowski WojtekZIELONA GORA199916M1300:27:3700:26:4911.19
#65 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !8431Bykowski BogdanBRACTWO BIEGACZY,STA19492M6000:27:1500:26:4611.21
#66 90321Szczęch MarcinSULECHÓW198433M3000:27:3400:26:4411.22
#67 78154Kowalczyk PrzemysławZIELONA GÓRA197726M3000:26:4100:26:3311.30
#68 86252Pietruszka TomaszCZERWIEŃSK198031M3000:27:1800:26:1811.41
#69 85381Zygmunt RafałZIELONA GÓRA198030M3000:27:1500:26:1611.42
#70 8238Cisakowski PrzemysławGŁOGÓW197529M3000:27:0700:26:1511.43
#71 83254Pikor JacekBIEGUSIEM.PL,ZAMOSC197316M4000:27:1300:26:1111.46
#72 79158Krak TomaszRUNPLANET TEAM,ZIELO197215M4000:26:4700:26:0811.48
#73 77330Szymczak MarcinZIELONA GÓRA197925M3000:26:3700:25:5611.57
#74 7611Balcerzak MiłoszGIMNAZJUM NR 6 ZG,ZI199914M1300:26:3500:25:4811.63
#75 8130Bumbul LeszekZIELONA GÓRA198328M3000:26:5000:25:4811.63
#76 80148Kosicki PiotrSULECHÓW198227M3000:26:4900:25:4511.65
#77 70767Księżniak Jakub199913M1300:25:3200:25:2911.77
#78 74140Knap MateuszSULECHÓW198814M2000:25:3800:25:2911.77
#79 69329Szymański DamianZIELONA GÓRA198422M3000:25:2700:25:2511.80
#80 68241Papis DamianNOWA SÓL198021M3000:25:2400:25:2311.82
#81 73129Kielbratowski WojciechZIELONA GÓRA198223M3000:25:3500:25:1211.90
#82 75746Kusak DamianZIELONA GÓRA197824M3000:25:5100:25:1111.91
#83 67115Juszczyk ArekZIELONA GÓRA197520M3000:25:1800:24:5612.03
#84 66233Ostrowski MaxioZIELONA GÓRA198319M3000:25:1400:24:5312.06
#85 64773Jasiak Patryk199912M1300:24:5000:24:4912.09
#86 63766Szubert Eryk199911M1300:24:5000:24:4712.10
#87 7172Gandurski WojciechGIMNAZJUM NR 6 ZG,ZI19985M1600:25:3300:24:4512.12
#88 72300Sobieszczański PrzemysławZIELONA GÓRA198513M2000:25:3500:24:3512.20
#89 65265Polewski TomaszLETNICA197014M4000:24:5400:24:3012.24
#90 60286Sawiak JonatanZIELONA GÓRA199910M1300:24:3100:24:2712.27
#91 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !56458Fita RomanKOŻUCHÓW19541M6000:24:1500:24:0712.44
#92 6166Fabisiak GrzegorzRONIN CZERWIENSK,CZE197413M4000:24:3600:24:0212.48
#93 57560Landyszkowski SławomirBIEGAM BO LUBIE (ZIE198017M3000:24:1900:24:0012.50
#94 59257Pilonis PawełZIELONA GÓRA197312M4000:24:3100:23:5812.52
#95 53768Wojczal Marcin19999M1300:23:5600:23:5512.54
#96 52101Hebel MarcinNIECHLÓW198215M3000:23:4700:23:4412.64
#97 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 5597Grzesik AndrzejZLOTORYJA19583M5000:24:0800:23:4112.67
#98 62772Kasprzak MirosławZIELONA GÓRA198318M3000:24:3600:23:3512.72
#99 5896Łakowski MarcinGŁOGÓW198912M2000:24:2900:23:2912.78
#100 49385Żukowski KarolŻAGAŃ19869M2000:23:2600:23:2612.80

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności